jak dobrać kolor różu do policzków? - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-06-19, 17:21   #1
koko
Zakorzenienie

GG do koko
jak dobrać kolor różu do policzków?

moim odwiecznym problemem jest dobranie odpowiedniego odcienia rózu do policzków.uważam, że to bardzo przydatny kosmetyk, niestety mam pewne wątpliwości co do kolorów które na ogół wybieram...kiedyś na jakimś innym forum (nie było tam zapewne tyle fachowców, co tu ), zadałam to pytanie i doradzono mi, że kolor różu dobiera się do odcienia "naturalnych" rumieńców.pomyślałam nad tym moment i wydało mi się to rozsądne.kupiłam więc róż idąc za tą radą, ale niestety okazało się, że nie był to najlepszy pomysł. z natury mam idiotyczne rumiane poliki(delikatnie, ale nie cierpię tego ) i róż jeszcze to podkreślił.a nie o to przecież chodziło! więc jak to w końcu jest z tym doborem odpowiedniego odcienia różu?
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 20:08   #2
koko
Zakorzenienie

GG do koko
Re: jak dobrać kolor różu do policzków?

przypominam się!!!
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 21:12   #3
olencja
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Mnie uczono, że kolor różu dobiera się do koloru pomadki
Przy Twoich rumianych policzkach byłabym bardzo oszczędna w stosowaniu różu - jak sama zauważyłaś, róż je jeszcze bardziej uwidacznia.
olencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 21:42   #4
Asieńka
Zadomowienie

Ja kolor różu dobieram w zależności od tego jaki to ma być makijaż: dzienny czy wieczorowy, jaka jest pora roku, czy jestem opalona (NIESKWARKA ), jaki mam humor , a i tak najczęściej wybieram różowy, bo to odmładzający

Potestuj sobie i zdecyduj w czym czujesz sie najlepiej, jest tyle drogerii z testerami pod nadzorem uroczych sprzedawczyń