Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-19, 11:11   #1
Mojra87
Zadomowienie

Exclamation inneov gęstość włosów - znacie??

Kochane Wizażanki!! CZy słyszałyście o nowych tabletkach do włosów Inneov gęstość włosow?? CZy któraś z Was je stosowała albo może mi coś o nich poiwedziec?? Bo tyle co napisali na ulotkach i to, co mogę znależć na necie to zaledwie kilka opinii a lek nie jest tani i nie chciałąbym wyrzucać pieniążków w błoto. Dodam że łapię się już każdej deski ratuinku dla moich włosów (a raczej ich resztek) bo wypadają mi niemiłosiernie!! Stosuje już od dłuższego czasu różne tabletki na włosy, ale nie widze specjalnych efektów. Ostatnio też zaczęłam używać WAX-a no i musze przyznać ze początkowo włosy zaczęły gorzej wypadać ale teraz już powolutku ich ilość na grzebieniu się zmniejsza.

PROSZE!! pomóżcie zrozpaczonej dziołszce ocalić resztkę włosów!!!
Mojra87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 15:31   #2
Marilyn
Wtajemniczenie

Dot.: inneov gęstość włosów - znacie??

Ja nie, ale moja mama własnie jest w trakcie 3 miesiaca kuracji. Bardzo jej wypadaja wlosy, ma je słabe, farbowane. Sama twierdzi, ze inneov nie pomaga, ale moim zdaniem troche jednak pomogło, bo nie gubi ich tyle co wczesniej( wiem, bo to ja sprzatam łazienke i kiedys cały dywanik był we włosach, a teraz pojedyncze sztuki)
Moja babcia za to uzywała znacznie tanszych tabletek silica i twierdzi, ze nie dosc ze jej zgestniały, to jeszcze wsrod całej siwej głowy wyrosły jej czarne nowe! widziałam na własne oczy stosowała je 2 miesiace zanim pojawiły sie pierwsze efekty. Moze sprobuj tej silici jest tania ok 15 zł chyba. Moja mam sie uparła na te inneov, ja bym najpierw sprobowala tanszych zanim wydam 400zł za kuracje
Acha mam stosowała juz szampon i ampułki dercos, te stare i te nowe i one pomogły w minimalnym stopniu

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2005-06-19 o 16:08
Marilyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 16:08   #3
Mojra87
Zadomowienie

Marylin dziekuje za odpowiedź!!
Szczerze mówiąc to niebardzo wiem oc teraz zrobic. Spojrzałam na talbetki, ktore aktualnie łykam i okazało się ze to włąsnie polecana przez Ciebie silica . Nie widze jakiś specjalnych efektów, ale może to dlatego, że biore je dopiero około miesiąca. Tylko, że moje włosy wypadają w takiej ilości, że zaczęłam się zastanawiać nad zmianą tabletek, bo z mojego grubaśnego warkocza pozostała już tylko mysia kitka . Ale skoro słyszę pozytywne opinie co do silica to może jednak poczekam jeszcze trochę, bo chyba faktycznie trochę krótko biorę te tableteczki.
Pozdrawiam
Stary 2005-06-19, 16:58   #4
Marilyn
Wtajemniczenie

Jeszcze mi cos przyszło do głowy. Moze warto zrobic sobie podstawowe badnia? moze włosy wypadaja z jakies konkretnej przyczyny? Moja mam ma 48 lat wiec u niej w gre wchodza juz hormony no i duzy stres, bo ma stresujaca prace. Jesli masz niefarbowane włosy, to mozesz sobie zrobic badanie włosa tzn skład i wtedy lekarz moze okreslic, czy nie ma w nim jakis toksyn. Nie wiem dokładnie, bo nigdy takego badania nie robiłam, ale np firma Dora w niektorych aptekach prowadzi co jakis czas takie badania i to zupełnie za friko, tylko trzeba sie wczesniej zapisac
Stary 2005-06-19, 19:38   #5
Mojra87
Zadomowienie

Ostatnio pobierano mi krew do badań ale chodzi konkretnie o badania pod kątem nadczynności tarczycy. Niestety trafiłam do jakiejś dziwnej przychodni i wyniki poznam dopiero we wrzesniu - bo wtedy mam kolejną wizytę u kardiologa, który zlecił to badanie . Teoretycznie moge tam zadzwonić i podadzą same wyniki ale i tak niewiele się z samych wyników dowiem . Ale w sumie podstawowe badania nie zaszkodzi zrobić. Właściwie to wypadanie włosów nasiliło się w maju -a wtedy miałam mature, więc był to dla mnie bardzo stresujący okres i to może być przyczyna.
Dziękuję Ci za porady
Stary 2005-06-25, 20:23   #6
Kajonka:)
BAN stały

Inneov Capillaire gęstość włosów - bardzo dobry produkt. Niestety drogi. najtaniej jest chyba w aptecus.com za 74.98zł ?
Kajonka:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 20:25   #7
Kajonka:)
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Ja nie, ale moja mama własnie jest w trakcie 3 miesiaca kuracji. Bardzo jej wypadaja wlosy, ma je słabe, farbowane. Sama twierdzi, ze inneov nie pomaga, ale moim zdaniem troche jednak pomogło, bo nie gubi ich tyle co wczesniej( wiem, bo to ja sprzatam łazienke i kiedys cały dywanik był we włosach, a teraz pojedyncze sztuki)
Moja babcia za to uzywała znacznie tanszych tabletek silica i twierdzi, ze nie dosc ze jej zgestniały, to jeszcze wsrod całej siwej głowy wyrosły jej czarne nowe! widziałam na własne oczy stosowała je 2 miesiace zanim pojawiły sie pierwsze efekty. Moze sprobuj tej silici jest tania ok 15 zł chyba. Moja mam sie uparła na te inneov, ja bym najpierw sprobowala tanszych zanim wydam 400zł za kuracje
Acha mam stosowała juz szampon i ampułki dercos, te stare i te nowe i one pomogły w minimalnym stopniu
Niech Twoja mama pomysli o szamponach i odzywkach-balsamach Dercos. Seria zolta - regeneracyjna.
Kajonka:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 22:43   #8
Marilyn
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kajonka:)
Niech Twoja mama pomysli o szamponach i odzywkach-balsamach Dercos. Seria zolta - regeneracyjna.
uzywa czerwonej Dercos i tych tabletek i jak napisałam pomagaja...
Stary 2005-10-22, 20:15   #9
sweet_mystery
Rozeznanie

Mojra87, i jak sa efekty po silica?????? prosze o odp
sweet_mystery jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 20:38   #10
maniutek-mania
Wtajemniczenie

GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania

Cytat:
Napisane przez Mojra87
Ostatnio pobierano mi krew do badań ale chodzi konkretnie o badania pod kątem nadczynności tarczycy. Niestety trafiłam do jakiejś dziwnej przychodni i wyniki poznam dopiero we wrzesniu - bo wtedy mam kolejną wizytę u kardiologa, który zlecił to badanie . Teoretycznie moge tam zadzwonić i podadzą same wyniki ale i tak niewiele się z samych wyników dowiem . Ale w sumie podstawowe badania nie zaszkodzi zrobić. Właściwie to wypadanie włosów nasiliło się w maju -a wtedy miałam mature, więc był to dla mnie bardzo stresujący okres i to może być przyczyna.
Dziękuję Ci za porady
Nadczynność tarczycy, w sensie jako sama choroba tego narządu też ma związek przecie z wypadaniem włosów...
maniutek-mania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 23:33   #11
whitebeth
Zadomowienie

Też jestem ciekawa czy Inneov jest wart swojej ceny. Cała kuracja to w tym przypadku spory wydatek.A ja już wydałam majątek na różne specyfiki na wypadanie Na razie stosuję od miesiąca Silice ,na razie efektow nie ma, bo jeszcze na to za wczesnie.Wydaje mi się że tu najważniejsza jest systematyczność i trzeba im dać na zadziałanie kilka miesięcy. Odnośnie wypadania polecam wątki na fryzjerskim: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70767
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52965
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 01:08   #12
śliweńka
Zakorzenienie

gęstość włosów jest uwarunkowana genetycznie więc tego nie zmienisz
śliweńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 12:47   #13
whitebeth
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez śliweńka
gęstość włosów jest uwarunkowana genetycznie więc tego nie zmienisz
No tak, kiedy włosy są rzadkie i cienkie z natury, to raczej nie możliwe jest wyczarowanie sobie za pomocą rożnych specyfików bujnej grzywy.

Jednak wydaje mi się,że jeżeli włosy się przerzedziły z powodu złego stanu zdrowia, stresu itp, to można je odratować poprzez różne kuracje polegające na pobudzaniu cebulek na przykład (to zależy do specyfiku).
.
whitebeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:17   #14
Mojra87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery
Mojra87, i jak sa efekty po silica?????? prosze o odp
Łykałam Silice ok miesiąca i niestety popadałam w coraz większą rozpacz...ani odrobinkę poprawy....Po tym miesiącu postanowiłam zmienic tabletki i udało mi się trafić na coś porządnego. Niestety nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywały te tabletki Pamietam tylko tyle, że były specjalnie na wypadające włosy(a nie jak większość takich specyfików -także na skórę i paznokcie). Kosztowały ok 50zł opakowanie (starczały na miesiąc). Już po tygodniu widziałam nieznaczną poprawę!! Wystarczyły dwa opakowania i włosy wróciły do normalnej kondycji Już nie wypadają a w dodatku są spręzyste i lsniące Równocześnie z tymi tabletkami zaczęłam stosować odżywkę WAX (na początku 2 razy w tygodniu ateraz już tylko co tydzień lub dwa). Gorąco polecam WAX!!

Zapytam jeszcze mamy czy nie pamięta nazwy tych tabletek...
Stary 2005-10-23, 20:24   #15
Mojra87
Zadomowienie

Żebym chociaż pamietała jakiej firmy były te tabletki Pamietam tylko, że były sporych rozmiarów..Poszukam jeszcze w internetowych aptekach...moze sobie przypomne
Stary 2005-10-23, 20:33   #16
Brook
Zakorzenienie

ja powiem tak:
przez wakacje tj uzuwalam Silica dwa miesiace zaczely mi wyrastac calkien nowe wlosy po nich - poniewaz widzialam je - nowe krotkie wlosy pod grzywka- fryzjerka rozniez spytala co łykam
teraz zmienilam po skonczeniu tamtego na Vichy Innevov ale rzadnych efektow nie widze - zostaly mi 2 tabletki ,2 raczej op nie kupie
Brook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 17:43   #17
sweet_mystery
Rozeznanie

dziękuję za odpowiedź kochane jestescie
sweet_mystery jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:24   #18
Mojra87
Zadomowienie

Przypomniałam sobie nazwę tabletek, które stosowałam NUTRICAP Doznałam olśnienia podczas mycia włosów

Cena coprawda nie należy do najniższych - 50zł to nie jest mało...ale dla mnie się opłaciło. Z tej serii jest także szampon(ok 35 zł) i serum odżywcze (ok 70-80- zł) (dowiedziałam się tego dzięki google chwilkę temu)

Pozdrawiam
Stary 2005-10-27, 21:24   #19
nulczyk
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mojra87
Żebym chociaż pamietała jakiej firmy były te tabletki Pamietam tylko, że były sporych rozmiarów..Poszukam jeszcze w internetowych aptekach...moze sobie przypomne
Może Vitapil?
nulczyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:28   #20
Mojra87
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nulczyk
Może Vitapil?
Vitapil też łykałam....ale jak dla mnie to był niewypał....zero poprawy!!

Na szczęście sobie przypomniałam nazwę - podałam w poście wyżej
Stary 2005-10-27, 21:33   #21
nulczyk
Rozeznanie

Właśnie dojrzałam Twoją odpowiedź
Muszę przyznać, że od pewnego czasu zastanawiałam się właśnie nad kupnem Vitapilu w celu wzmocnieniu włosów (od jesieni do wiosny wypadają).
Ale skoro polecasz Nutricap, chyba się skuszę, tym bardziej, że po Silice i Revalidzie nie widziałam poprawy
nulczyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:44   #22
Mojra87
Zadomowienie

No mogę polecic Nutricap, bo mnie naprawdę pomógł Wcześniej wypróbowałam wiele różnych specyfików, od Vitapilu, przez silice po wiele wiele innych. Przypadkiem, będąc w aptece, farmaceutka dała mi kilka opakowań takich tabletek do obejrzenia. Zdecydowałam się na nutricap, bo on jako jedyny nie był skierowany naraz na włosy, skórę i paznokcie. Moja skóra była w dobrym stanie a paznokcie miałam zdrowe i mocne (nawet wygiąc ich nie mogłam tak były twarde)

Radzę jednak polecić się lekarza lub farmaceuty, bo ja mogę tylko powiedzieć jak było w moim przypadku

Pozdrawiam
Stary 2006-10-15, 16:37   #23
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

podnosze - ktos się jeszcze wypowie na temat skutecznosci?

Equisetum arvense - 06.12.2008
leeloo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 22:24   #24
kasiaoli2001
Rozeznanie

wątek stary jak świat ale może przybyło kilka zjadaczek INNEOV i mogą coś na temat efektów opowiedzieć.
kasiaoli2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:32   #25
Tahi
Przyczajenie

Ja w zeszłym roku stosowałam inneov. Nie ma co ukrywać, mnie pomógł i to bardzo. Codziennie myje włosy bo bardzo mi sie przetłuszczają, są cienkie, jest ich niewiele i ogólnie ledwo ledwo coś przypominają. Po inneovie zaczeły ładnie błyszczeć, mniej wypada i ogólnie jestem zadwolona. Tylko nie proponuje stosowania ich cały czas. Po 2/3 miesiacach proponuje zmienić na inne. Dobre są też Capivit Piękne Włosy
Tahi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 08:01   #26
mikjo
Przyczajenie

Cześć Wam. Od kilku dobrych lat moje włosy wypadają, wszystko zaczeło się od obciecia włosów na krótko. Od tego czasu mam problemy. Fakt nigdy nie były gęste ale teraz są bardzo słabe, łamiące się (a od roku nie susze ich suszarką i często je podcinam). Uzywałam SALICE, różne skrzypy i inne cuda, nic mi nie pomogło. Co ja mam zrobić ? POmocy !!!
mikjo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:54   #27
Sol Freya Angelica
Raczkowanie

Jestem w trakcie zazywania czwartego opakowania Inneov i jestem zachwycona tymi tabletkami. Bardzo wzmoacnily mi sie po nich wlosy, nie wypadaja jak kiedys (wypada mi dziennie tylko kilka wlosow!) i mam bardzo duzo nowych krociutkich wloskow, ktore stercza jak antenki Te nowe co odrastaja sa jakby grubsze i dlatego tak stercza... Bardzo polecam Inneov. Mnie bardzo pomogl
Sol Freya Angelica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 08:40   #28
pigula1990
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
Vitapil też łykałam....ale jak dla mnie to był niewypał....zero poprawy!!
A ja bardzo polecam Vitapil. Biore go juz 4 miesiac i widze ogromne efekty. Wloski rosna jak szalone

pigula1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 17:58   #29
slodka_dzaga
Raczkowanie

Hejka Ja jestem po pierwszym opakowaniu inneov, kupiłyśmy sobie z mamą i wiecie co? mam wrażenie, że moje włosy... są grubsze, nowych nie widzę narazie, większego wzrostu tez nie, ale mam takie lepsze włosy, sztywniejsze i grubsze!! I gdyby nie to, ze mama tez zauwazyla ten sam efekt, to myslalabym ze poniosła mnie wyobraźnia Kupię tez drugie opakowanie na pewno, bo nie są az tak drogie tabletki, ja dałam za nie 50zł na allegro! A kiedyś tez stosowałam Capivit piekne włosy i zauwazylam duzo malych wlosków, ale dopiero przy czwartym opakowaniu! Ale polecam inneov!! i ten capivit tez
slodka_dzaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:26   #30
vanilia82
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: inneov gęstość włosów - znacie??

Moja siostra zażywa już gdzies tak od roku Innoev,ale nie widze u niej jakichś spektakularnych efektów.Hmm, ja generalnie nie mam problemów z włosami,ale chcialabym je profilaktycznie wzmocnić,tym bardziej,że ostatnio zaczęłam je częsciej farbować.
vanilia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości