Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-11, 16:35   #4111
AnulaPPP
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Szczęściara. U mnie potrafi jeszcze tego samego dnia zejść. A jak na basen bryknę, to juz mur beton. Z tym topem jest ok- przeżywa godzinny basen z sauną
hehe no nawet basen im nie straszny
a na saunę nie chodzę bo mam naczynka na nogach

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Heloł, błyskawiczna analiza odżyweczki z Schleckera KLIK!
EDIT: Wczoraj skróciłam pazury, bo 2 straciłam przy zamykaniu drzwi od auta :| ale jaka ulga! Nie dla mnie zbyt długie paznokcie...przeszkadzają mi
czyli żaden szał w sumie...

to pokaż nowe pazurasy

AnulaPPP jest offline  
Stary 2012-01-11, 17:24   #4112
lolli_pop
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

To ja nie wiem jakim cudem ta odżywka tak świetnie na mnie działa Może mam małe wymagania

Catrice Marilyn&me to jeden z najpiękniejszych lakierów jakie mam
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-01-11, 17:30   #4113
_Nikki_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Nikki! Uważaj, tu są poloniści:P (na studiach polonistycznych książka 400 stron to jedno popołudnie i pół nocy - ok. 8h, ale trzeba liczyć czas na przerwy).

Ruda - nie wiem, czy się będę śmiała, kiedy otworzę paczkę, ale uśmiechnę się na pewno i mam nadzieję, że Ty też.
Kiedy to prawda jest
Dziewczyno, ja opowieść wigilijną czytałam 2 tygodnie taki jaki ja mam zapał do książek to chyba prędzej bym zasnęła niż przeczytała coś raz a porządnie

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-01-11, 17:37   #4114
lolli_pop
Zakorzenienie

Nikki - wiele tracisz unikajac ksiazek
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-01-11, 17:43   #4115
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A zrzucałam właśnie zdjęcia z pracy to i wam pazurki wrzucę z wczoraj
Virtual J115 fresh grape + Sensique Fireworks
super ! bardzo mi się podoba to połączenie i lakier bazowy

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale u mnie się nie sprawdza bo nawet najtanszy lakier trzyma mi się minimum kilka dni. Prędzej zmyje niż mi odpadnie Więc top tylko mi nabłyszcza, wygładza brokat... wysuszacz raczej nie jest mi mega hiper potrzebny. Zwykły top sprawdza się oki. W bazę chętnie bym zainwestowała mając pewność że będzie chronić przed przebarwieniem - jeszcze takiej nie miałam, a paznokcie i tak żółte. Na odzywkę też bym nie żałowała gdybym potrzebowała a miała pewność że to nie bubel kompletny.
Ja przy wyborze kieruję się głownie kolorem lakieru mam i za 2 zł i za hmm najdroższy chyba 40 zł. Nie mam tak, że "o jaki zajefajny kolor, ale nie kupię bo droższy niż tyle i tyle." albo " nie kupię bo za 3 zł to pewnie dziadostwo" Powiem nawet że dla koloru który mnie zauroczy jestem w stanie kupić lakier, nawet jesli wiem że będzie badziewny no ale w takim przypadku musi być tani, bo nikt kasy w błoto wyrzucać nie chce

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nadal czuję się nieco zawstydzona tym mani dla Rudej I ja mam tak sama dla siebie robić?
ale jak mam zrobić mani dla rudej? bo nie rozumiem

Cytat:
tak z innej beczki zupełnie.... zaolejowałam włoski olejkiem Alterra, tym z granatem i avokado (na szczęście nie przydusił mnie, choć zapach bardzo mocny ma) i wymyłam szamponem tej że firmy (dzięki Lolli). Fajnie sie układają i są sprężyste. Mam tylko wrażenie, że sam olej z awokado lepiej podziałał na zwiększenie objętości.... Czy któraś z Was potrafi mi wyjaśnić czemu tak się mogło stać?
ja go używam,a nie zauważyłam żeby dał objętość..

Cytat:
Mam tak samo
Kurier pocztowy, który przyjeżdża do firmy jest świetny. Patrzy na moje paznokcie i mówi: "znowu różowy?" (szczegół, że mam akurat jasny fiolet ). A ja mówię, że nie miałam czasu pomalować na inny "a kto ma mieć czas jak nie pani? Musi pani malować, bo ładnie wyglądają" komplement pierwsza klasa
Poprawił mi humor, zdecydowanie już wiem dla kogo od dziś będę paznokcie malować
faajny

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2012-01-11, 17:54   #4116
lolli_pop
Zakorzenienie

Pilar - ma byc to mani dedykowany, czyli cos, co Ci sie kojarzy z naszym rudzielcem Mysle, ze mozna operowac nawet luznymi skojarzeniami .
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-01-11, 17:57   #4117
_Nikki_
Zakorzenienie

Nie unikam, moja dusza nie jest przeznaczona do książek, bardzo ciężko jest mi się zabrać za jakąkolwiek

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-01-11, 18:03   #4118
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Pilar - ma byc to mani dedykowany, czyli cos, co Ci sie kojarzy z naszym rudzielcem Mysle, ze mozna operowac nawet luznymi skojarzeniami .
ło, będzie ciężko

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2012-01-11, 18:10   #4119
BabaZMiasta
Rozeznanie

Szkoda, że mam króciutkie paznokcie, bo też bym coś Rudej zmalowała. Ale moje króciaki są szersze jak dłuższe Głupie wiśnie

Cytat:
Mam tak samo
Kurier pocztowy, który przyjeżdża do firmy jest świetny. Patrzy na moje paznokcie i mówi: "znowu różowy?" (szczegół, że mam akurat jasny fiolet ). A ja mówię, że nie miałam czasu pomalować na inny "a kto ma mieć czas jak nie pani? Musi pani malować, bo ładnie wyglądają" komplement pierwsza klasa
Poprawił mi humor, zdecydowanie już wiem dla kogo od dziś będę paznokcie malować

Twoje włosyyyyy miałam chęć ściąć swoje, ale jak zobaczyłam notkę na Twoim blogu tu mi się odechciało zapuszczam, może kiedyś takie długie będą
A fajny ten kurier? Może on... ten teges... Cię podrywa

Też miałam dzisiaj iść podciąć i pocieniować włosy, ale jak zobaczyłam fotki włosów ewalucji przed i po... za nic nie zetnę ani 1 cm! Oleje, oleje, oleje i może jakoś to będzie z nimi Też mam trochę puszące się włosy. Niektóre koleżanki nazywają mnie Król Lew albo Pocahontas Bo podobno mam za dużo włosów

Cytat:
Na pewno zapomniał telefonu
Jakbym miała drugą połówkę wyglądającą tak, jak Ty, to bym się do niej odzywała bez przerwy. Powiedz mu, że jak będzie niegrzeczny, to ja go chętnie zastąpię
Ruda z ust mi to wyjęła

a propo olejów, który jest lepszy granat i awokado czy migdały i papaja? A może to bez znaczenia?

Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl

Edytowane przez BabaZMiasta
Czas edycji: 2012-01-11 o 18:36
BabaZMiasta jest offline  
Stary 2012-01-11, 18:19   #4120
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ale jak mam zrobić mani dla rudej? bo nie rozumiem
Przyjeżdżasz do mnie i malujesz mi paznokcie

Cytat:
Ej, zepsułaś mi próbę uzyskania manikiurzystki!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Szkoda, że mam króciutkie paznokcie, bo też bym coś Rudej zmalowała. Ale moje króciaki są szersze jak dłuższe Głupie wiśnie
(...)
Ruda z ust mi to wyjęła
Maluj, maluj, moje też jakieś ekstremalnie długie nie są

Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline  
Stary 2012-01-11, 18:36   #4121
MgielkaM
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny, fioletowe fajne są ładnie się trzymają nawet mimo wykładania towaru dwa dni pod rząd w szoku jestem!

Cytat:
noo, ale taki niby shimmerek a widoczny... hehe i kolor bazowy w sumie ciekawy....
kupiłam

Cytat:
Przyjeżdżasz do mnie i malujesz mi paznokcie
uwielbiam cię, masz takie poczucie humoru, że wiecznie się śmieję do monitora jak czytam (i mam pomysł na mani aleeeeeee meeeeega tylko nie wiem czy wyjdzie )

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-01-11, 19:03   #4122
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
uwielbiam cię, masz takie poczucie humoru, że wiecznie się śmieję do monitora jak czytam (i mam pomysł na mani aleeeeeee meeeeega tylko nie wiem czy wyjdzie )
Cieszę się, że mogę komuś humor poprawić
Aż się nie mogę doczekać Twojego pomysłu

queencarrot jest offline  
Stary 2012-01-11, 19:20   #4123
_dodi_
Rozeznanie

jej.. w końcu udało mi się was nadrobić ale było ciężko... strasznie duuuuużo nauki po świętach...

moje pazurki wygladaja d....pnie... spiłowane prawie na zero i na okrągło, źle się z nimi czuje...

a tak wgl mam pytanko : też macie problem z schnięciem lakierów z safari, bo mi schną i schną ......................... .............i schną pół dnia dosłownie i rano się budze i pościel odciśnięta jak nic....

i wgl zamierzam się na kupno nowych lakierów np. jakiś mocno ciemny brąz i jakiś jeszcze (oprócz brokatowych bo ich zmywanie doprowadza mnie do szału)... tylko jak kończe lekcje to marze o poduszce i ciszy ;> chociaż na klase nie narzekam smiechu jest pełno, rzadko się zdarza, że się nie smiejemy ;D

a co do urodzin to ja mam za 4 miesiące i 7 dni, a za rok , 4 miesiące i 7 dni moge zdawać na prawko ;d ^^
_dodi_ jest offline  
Stary 2012-01-11, 19:45   #4124
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
kupiłam
no nieeee
a ja pooglądałam swatche i postanowiłam że jak bedę mieć okazję to go wezmę
ale coś czuję że nie będę już miała, nie mam zbyt blisko do N, a specjalnie jechać nie będę...

AnulaPPP jest offline  
Stary 2012-01-11, 20:06   #4125
lolli_pop
Zakorzenienie

A ja mam urodziny za 25 dni

Ruda, nie pakuniaj jak następnym razem będę we wrocu to zrobię Ci najładniejszy mani jaki tylko potrafię
Baba z Miasta - z tego, co wiem, to najlepszy wpływ na włosy ma olejek pomarańcza i brzoza (antycellulitowy)

Kupiłam dzisiaj brokatowy top z miss sporty, nowy from dusk to dawn (ten z fioletowym shimmerem) i przepiękny medalion przeceniony na dychę pawie oczka ukryte pod fasetowanym kaboszonem i w srebrnej oprawie. I do tego mały, na krótkim łańcuszku - takie lubię najbardziej mrrr...
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-01-11, 20:39   #4126
alazkrainy
Zakorzenienie

Cytat:

Już, już, proszCiębardz: http://inmygingerworld.blogspot.com/
Fajny blog fajny
Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Oj tam, możesz być jeszcze słodsza
Wow, też chcę tak książki czytać zamiast neta ogólnie teraz tkwię na 112stej stronie Quo Vadis, ogólnie romansidło którymi najkrócej mówiąc Nie wiedziałam że to taka książka, jeszcze ponad 400 stron do poniedziałku. Ale ja i tak tego nie przeczytam, streszczenia ratują świat od zagłady polonistów

Kochana znooowu 1/10000
Marudzisz, marudzisz, spamu przed nie ogarniam lepiej niech pozostanę w niewiedzy a na bieżąco niż mam nadrabiać i stare i nowe posty
możesz słodzić mi dziś

mój mai, nic ciekawego w sumie, bo nie mam czasu się bawić we wzorki niestety
z reguły maluję na jeden lakier, pochodzę dwa dni, a potem pękacz na to i cały tydzień przebimbam bez zmywania paznokci, opuściłam się zdecydowanie w zdobieniach

a ja lubię książki, choć ostatni tak jak na paznokcie mało czasu na nie mam, niestety jak studiowałam musiałam je porzucić na jakiś czas, bo po pracy przyjeżdżałam i się uczyłam, ale teraz mogę szaleć, biblioteka moja, bo oczywiście nie kupuję książek na jedno czytanie, wolę chyba zainwestować w lakiery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0351.jpg (29,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0352.jpg (60,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0353.jpg (25,4 KB, 22 załadowań)

alazkrainy jest offline  
Stary 2012-01-11, 20:40   #4127
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
no nieeee
a ja pooglądałam swatche i postanowiłam że jak bedę mieć okazję to go wezmę
Hehe a ja miałam dziwnie po drodze więc uznałam, że to znak

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-01-11, 20:47   #4128
lolli_pop
Zakorzenienie

Ale mi się wkręcił refren piosenki . Świetna jest. Niby nic nadzwyczajnego a bardzo dobrze nastraja.
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-01-11, 21:00   #4129
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
a tak wgl mam pytanko : też macie problem z schnięciem lakierów z safari, bo mi schną i schną ......................... .............i schną pół dnia dosłownie i rano się budze i pościel odciśnięta jak nic....
Mi chyba wszystkie lakiery schną "wiecznie"

Cytat:
Ruda, nie pakuniaj jak następnym razem będę we wrocu to zrobię Ci najładniejszy mani jaki tylko potrafię
(...)
Kupiłam dzisiaj brokatowy top z miss sporty, nowy from dusk to dawn (ten z fioletowym shimmerem) i przepiękny medalion przeceniony na dychę pawie oczka ukryte pod fasetowanym kaboszonem i w srebrnej oprawie. I do tego mały, na krótkim łańcuszku - takie lubię najbardziej mrrr...
Serio serio?

Się nie chwal Ja nie kupuję nic na szyję, już kiedyś pisałam

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Fajny blog fajny
(...)
z reguły maluję na jeden lakier, pochodzę dwa dni, a potem pękacz na to i cały tydzień przebimbam bez zmywania paznokci, opuściłam się zdecydowanie w zdobieniach
Dziękować Dopiero początki początków, jeszcze się rozkręcę

Fajnie Chociaż ja srebrny lubię sam ze sobą

Cytat:
Ale mi się wkręcił refren piosenki . Świetna jest. Niby nic nadzwyczajnego a bardzo dobrze nastraja.
No masz ją
Mi ostatnio się wkręciło TO. Przepraszam, musiałam pokazać

queencarrot jest offline  
Stary 2012-01-11, 21:26   #4130
lolli_pop
Zakorzenienie

Jakbym pokazała wam co mi się wkręciło najbardziej ever to chyba bym dostała bana ale mogę na PW.
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-01-11, 21:28   #4131
_Nikki_
Zakorzenienie

Cytat:
Fajny blog fajny

Marudzisz, marudzisz, spamu przed nie ogarniam lepiej niech pozostanę w niewiedzy a na bieżąco niż mam nadrabiać i stare i nowe posty
możesz słodzić mi dziś

a ja lubię książki, choć ostatni tak jak na paznokcie mało czasu na nie mam, niestety jak studiowałam musiałam je porzucić na jakiś czas, bo po pracy przyjeżdżałam i się uczyłam, ale teraz mogę szaleć, biblioteka moja, bo oczywiście nie kupuję książek na jedno czytanie, wolę chyba zainwestować w lakiery
Oj tam, nie marudzę To wyobraź sobie że kilka dziewczyn ode mnie z wątku, miały do nadrobienia +20 stron Zrobionych w jedną nockę! dodatkowo jeszcze posty z nowej części, więc tutaj jeszcze nie masz tak dużo

Słodziiiiiiiimy Nie no ładne, bardzo ładne
No to na książki masz czas a na paznokcie nie masz? Wstydź się

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-01-11, 21:49   #4132
alazkrainy
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękować Dopiero początki początków, jeszcze się rozkręcę

Fajnie Chociaż ja srebrny lubię sam ze sobą
rozkręcisz się

a srebrny sam w sobie już mi się znudził, trzeba coś urozmaicać
Cytat:
Oj tam, nie marudzę To wyobraź sobie że kilka dziewczyn ode mnie z wątku, miały do nadrobienia +20 stron Zrobionych w jedną nockę! dodatkowo jeszcze posty z nowej części, więc tutaj jeszcze nie masz tak dużo

Słodziiiiiiiimy Nie no ładne, bardzo ładne
No to na książki masz czas a na paznokcie nie masz? Wstydź się
e tammm, nie będę nadrabiać i koniec

wstydzę się

mam czas na książki bo przed samym spaniem chwilę poczytam, a już paznokci przed samym spaniem lepiej nie malować, bo szkoda pościeli

alazkrainy jest offline  
Stary 2012-01-11, 22:01   #4133
_Nikki_
Zakorzenienie

No jak się uparła Ale nie no, rozumiem, komu się chce?
Pościel trochę cierpi, mózg też odmawia posłuszeństwa Ja najpóźniej malowałam paznokcie chyba o północy... albo po 1 nie dam sobie ręki uciąć, ale to chyba był french ogólnie wytrwał do rana, ale efekt najpiękniejszy nie był

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-01-11, 22:05   #4134
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Jakbym pokazała wam co mi się wkręciło najbardziej ever to chyba bym dostała bana ale mogę na PW.

Cytat:
rozkręcisz się

a srebrny sam w sobie już mi się znudził, trzeba coś urozmaicać
No w sumie, trochę różnorodności nie zaszkodzi.

Pomalowałam pazurki Frozen Berries, dostaję orgazmu za każdym razem, kiedy patrzę na paznokcie
Jutro wrzucę jakieś zdjęcia. I słit nocię na blogasku
Albo jeszcze dzisiaj, jeśli zdążę. Nie za dobrze się czuję, nie wiem, czy dotrę na zajęcia jutro

queencarrot jest offline  
Stary 2012-01-11, 22:06   #4135
_Nikki_
Zakorzenienie

Cytat:
Oooj tam, złośka nie ma wszędzie

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-01-12, 09:13   #4136
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
hehe no nawet basen im nie straszny
a na saunę nie chodzę bo mam naczynka na nogach
Ja mam na twarzy, ale generalnie rachunek sumienia wychodzi na korzyść sauny
Ta gładka skóra potem, lekkość oddychania... Ryjek przykrywam ręcznikiem

Cytat:
Catrice Marilyn&me to jeden z najpiękniejszych lakierów jakie mam
Fajowy. Podobny mam Softex

Cytat:
Kiedy to prawda jest
Dziewczyno, ja opowieść wigilijną czytałam 2 tygodnie taki jaki ja mam zapał do książek to chyba prędzej bym zasnęła niż przeczytała coś raz a porządnie
Nad lekturami obowiązkowymi to mozna usnąć- to genialny sposób na zniechęcenie człowieka do czytania..... Ale weź sobie do przeczytania na przykład "Alternatywa według Wilta" genialnie zabawne.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja go używam,a nie zauważyłam żeby dał objętość..
No ten Rossmanowy nie dał, ale sam czysty z awokado tak- taki kuchenny

Cytat:
Jak najbardziej. Im luźniej tym zabawniej

Cytat:
A ja mam urodziny za 25 dni
Odliczamy!

A pokażesz zakupki?

Cytat:

Śliczna srebrna folia

Ja też głównie biblioteka, jak czytam średnio jedna książkę na tydzień, to szybko nie miałabym ich gdzie stawiać

Cytat:
To mocno w nastroju SOAD - np BYOB jest świetne.

Cytat:

Mi ostatnio się wkręciło TO. Przepraszam, musiałam pokazać
Popłakałam się ze śmiechu... "edi of the sea"

Cytat:

Noooo? Cooooo? pokapoka!
Śniegowa jest teraz online  
Stary 2012-01-12, 09:34   #4137
Laindise
Rozeznanie

Dzień dobry... Nowa jestem... Można dołączyć?
Stary 2012-01-12, 11:40   #4138
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Popłakałam się ze śmiechu... "edi of the sea"
"Just don't let 'em touch your balls"

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Dzień dobry... Nowa jestem... Można dołączyć?
A pazurki na wkupne to gdzie?

queencarrot jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:17   #4139
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
"Just don't let 'em touch your balls"

A pazurki na wkupne to gdzie?

Normalnie genialne są narwale.

Dokładnie bez wkupnych ani rusz
Śniegowa jest teraz online  
Stary 2012-01-12, 12:54   #4140
_Nikki_
Zakorzenienie

Norłols norłols słimin' in di ołszyn

_Nikki_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości