Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-21, 08:36   #2191
Śniegowa
Oby do wiosny

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Szantii Pokaż wiadomość
Puk, puk... mogę?
... zresztą i tak się wproszę.
Witam wszystkich. Na początek wybaczcie nierówne spiłowanie i inne niedociągnięcia, pazurki są w trakcie rekonwalescencji.
Cudne Lubię tę technikę. Prosta a niesamowicie efektowna. Ładnie kolory połączyłaś

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Czyli cieniowanie a w pierwszej chwili wyglądały jak splatter. Niemniej fajne kosmiczne

Chwalę się - naprawiłam odkurzacz. I po co mi facet? Jak jeszcze naprawię pralkę to zrywam z TŻ.
No co Ty.... Faceci maja rewelacyjne funkcje grzewcze!
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Zdjęcie w nagłówku : love::l ove::lo ve::lov e:

W takim razie moje wszystkie powinny nazywać się "Chodźjeść", ewentualnie "Masz", bo tylko na to reagują
Skąd ja to znam.....

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Szantii , witamy ładny kosmos

Moje sprzed chyba dwóch tygodni, zapomniałam wam je pokazać wybaczcie słabą jakość ale zdjęcie robiłam późno pod lampą
Bardzo falne, takie graficzne

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Wrocilaaam! Kupilam zakupilam 14 lakierow, niestety, moje sa tylko te zaznaczone kropka, reszta to prezenty
Ogolnie to jestem na siebie zla, bo przytylam kilogram przez polskie jedzenie, szczegolnie slodycze, ktorych tu nie mam

Za to paznokcie maja sie coraz lepiej, pokazuje Wam golaski, a jutro bedzie juz normalny mani

Niech to wystarczy za komentarz.....
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-11-21, 10:47   #2192
_Nikki_
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Nie mogę patrzeć na swoje paznokcie jak są bez lakieru Te pofalowania linii brzegu mnie po prostu dobijają i irytują do tego stopnia, że aż mam ochotę je wszystkie zerżnąć na zero i na nie nie patrzeć

_Nikki_ jest offline  
Stary 2011-11-21, 10:50   #2193
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Ewalucja, DeMka ja też chcę te pędzle ale też właśnie nie mogę ich sama zamówić
Coś wymyślimy

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
można kartą kredytową albo trzeba zmienic limit na transakcje internetowe ale w moim banku się nie daa ja je chcieć mieć!
Będą nasze, popytam tu i tam fajnie wygląda nowa odsłona bloga i Twoje zdjęcieeee

Cytat:
Chwalę się - naprawiłam odkurzacz. I po co mi facet? Jak jeszcze naprawię pralkę to zrywam z TŻ.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a tu ło moje : różany lakier w wibo numer 1. Smierdziuch!
Wow, ale ładne masz pazurki teraz

Cytat:
pod choinke to bym chciala dostac brak choinki , zeby w ogole swiat nie bylo i grudzien caly zniknal w czasoprzestrzeni.. nienawidze swiat jak widzialyscie film Listy do M to ja moge sie podlaczyc do glownych bohaterow
jak byłam mała to uwielbiałam święta [mój rocznik to 83] . Coś wyjątkowego, tylko wtedy na przykład były mandarynki, pomarańcze i banany bo w ciągu roku drogie i niedostępne dla naszej rodziny...Teraz się wszyscy porozjeżdżali, Babcia zmarła i nie będą mieli do kogo przyjeżdżać smutne...

Cytat:
mam ochotę na paznokcie z motywem zwierzaczkow przez Ewalucje moze cos wykombinuje, o ile nie bede miec ataku parkinsona :p

Cytat:
ja nie lubię tego,że wszyscy udają jak cudownie jest w ich rodzinnym gronie,wszyscy się kochają a że na codzień same konflikty i spory to udajemy że nie,wcale a potem awantury przy stole albo drętwe rozmowy o pogodzie prawie że

a ja właśnie poszłam sama pierwszy raz do kina i powiem ci że było fajniej niż z kimś pod koniec trochę mi sie szklane oczy zrobiły i nawet się cieszyłam że nikt nie zauważy ,że mnie takie rzeczy ruszają
Hipokryzja...
Też kiedyś chodziłam sama do kina, uwielbiałam to dobrze się z tym czułam. Zawsze można tam kogoś zaczepić

Cytat:
Wrocilaaam! Kupilam zakupilam 14 lakierow, niestety, moje sa tylko te zaznaczone kropka, reszta to prezenty
Ja tam widzę kwadraciko-prostokąty już się nie czepiam
Piękne golaski masz

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zgodzę jak mi zimno w dłonie [bardzo często] to lecę do TŻ, on ma zawsze ciepłe nie wiem jak oni to robią

Gdzie Malina i Mgiełka?

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2011-11-21, 10:55   #2194
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Dmka jak coś załatwisz to daj znać bo strasznie sie na nie napaliłam i dziekuje;* ciesze sie że sie podoba b o jedna dziewczyna napiosała mi ze wybrałam strasznie brzydkie zdjęcie
ewalucja jest offline  
Stary 2011-11-21, 11:33   #2195
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
pod choinke to bym chciala dostac brak choinki , zeby w ogole swiat nie bylo i grudzien caly zniknal w czasoprzestrzeni.. nienawidze swiat jak widzialyscie film Listy do M to ja moge sie podlaczyc do glownych bohaterow
Oooo, właśnie.

Cytat:
mam ochotę na paznokcie z motywem zwierzaczkow przez Ewalucje moze cos wykombinuje, o ile nie bede miec ataku parkinsona :p
Ja też, łażą za mną żaby, odkąd je zobaczyłam

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Moje kolory wybrane przez mojego lubego on to nazywa grochy i zawsze się ich domaga
Urocze Fajne połączenie.

Cytat:
Apropos skórek, wycinałam wczoraj wieczorem, ciacham w najlepsze a tu dzwoni telefon. Tak mnie jego dźwięk przestraszył, że pojechałam do krwi. Bu! Za to jeden z palców u stóp mam we wszystkich odcieniach czerwieni i brązu bo spadł mi na niego odkurzacz. Sierota ze mnie.
Auuu...

Cytat:
Za to paznokcie maja sie coraz lepiej, pokazuje Wam golaski, a jutro bedzie juz normalny mani
Uaaa

Cytat:
Ale przeciez Malinka ma malutkie płytki, ja też, queencarrot również ładne paznokcie to zadbane paznokcie, niekoniecznie bardzo długie
A jeśli chcesz wydłużyć płytki to polecam raczej dobre odżywki, zeby pazurki urosły długie i mocne, wtedy pomalowane będą śliczne. Z doświadczenia weim, że takie podsuwanie skórek daje niezbyt spektakularne rezultaty.
Mówią o mnie, mówią o mnie!
No moje króciaki akurat nie nadają się chyba na przykład

Cytat:
Skąd ja to znam.....
Kiiiiciaczki... Mimo wszystko, uwielbiam

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Nie mogę patrzeć na swoje paznokcie jak są bez lakieru Te pofalowania linii brzegu mnie po prostu dobijają i irytują do tego stopnia, że aż mam ochotę je wszystkie zerżnąć na zero i na nie nie patrzeć
...a do tego marudzisz, jak jasne cholera.

Cytat:
Dmka jak coś załatwisz to daj znać bo strasznie sie na nie napaliłam i dziekuje;* ciesze sie że sie podoba b o jedna dziewczyna napiosała mi ze wybrałam strasznie brzydkie zdjęcie
Głupia jest i się nie zna. O.

A mnie złapało jakieś paskudztwo, chyba grypa żołądkowa, chociaż nie wykluczam wyrostka, bo mnie nap... boli prawa część brzucha przy pachwinie. Ale, oczywiście do lekarza dopiero na popołudnie, bo miejsc nie ma, "jak będzie bardziej boleć, to po pogotowie zadzwonić".
To sobie rzygam radośnie.

Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline  
Stary 2011-11-21, 12:09   #2196
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Dziewucha się nie zna kwestia gustu, wiadomo...

Cytat:
A mnie złapało jakieś paskudztwo, chyba grypa żołądkowa, chociaż nie wykluczam wyrostka, bo mnie nap... boli prawa część brzucha przy pachwinie. Ale, oczywiście do lekarza dopiero na popołudnie, bo miejsc nie ma, "jak będzie bardziej boleć, to po pogotowie zadzwonić".
Ale na co czekać? :| bo nie ogarniam...dzwonić!

DMkAnia jest offline  
Stary 2011-11-21, 12:26   #2197
Agateczka*
Zakorzenienie

Cytat:
Ogolnie to jestem na siebie zla, bo przytylam kilogram przez polskie jedzenie, szczegolnie slodycze, ktorych tu nie mam

frame witaj znów z fajnymi nabytkami wróciłaś no i pokazuj mani w roli z którymś nowym

Cytat:

zgadzam się z tym

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Coś wymyślimy

Będą nasze, popytam tu i tam fajnie wygląda nowa odsłona bloga

jak byłam mała to uwielbiałam święta [mój rocznik to 83] . Coś wyjątkowego, tylko wtedy na przykład były mandarynki, pomarańcze i banany bo w ciągu roku drogie i niedostępne dla naszej rodziny...Teraz się wszyscy porozjeżdżali, Babcia zmarła i nie będą mieli do kogo przyjeżdżać smutne...

Gdzie Malina i Mgiełka?
Dmka wierzę w twoją moc i wiem że pędzle będą nasze
faktycznie smutne to, ale ja mam podobnie bo zostałam sama moje trzy siostry mają swoje rodziny a ja zawsze lubiłam jak wszystkie byłyśmy w domu i razem spędzałyśmy święta ale to już nie wróci niestety, a jak przyjeżdżają teraz to i tak już nie to samo

No właśnie a gdzie one się podziały chyba nadmiar obowiązków je pochłonął, bo też mam takie chwile ...

Ewalucja fajnu look bloga

Ale nie wracam do was bez niczego ot takie świąteczne czerwone z czerwono złotym lakierem z sensique tym samym co u Anuli na musztardowych pazurkach
(pazurki już po kilku dniach noszenia wybaczcie ale i tak zjedzony kolor bo to krwista czerwień jest)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07017.jpg (26,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07031.jpg (31,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07032.jpg (29,0 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Agateczka*
Czas edycji: 2011-11-21 o 12:28
Agateczka* jest offline  
Stary 2011-11-21, 12:29   #2198
framebasics
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics

Śniegowa Ojej,

DMkAnia Oj tam, oj tam Bo to taka kwadratowa kropka

queencarrot Mnie chyba jakies przeziebienie lapie, bo chodze i kicham i ciaaagle marzne.

Wlasnie sie dowiedzialam, ze dzisiaj jest tydzien 47-my, a myslalam, ze jest 46-sty i ze mam tyyyle czasu na nauke, a tu wszystkie sprawdziany mam w nast. tygodniu i nie mam teraz pojecia jak to ogarne

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline  
Stary 2011-11-21, 12:46   #2199
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Ale na co czekać? :| bo nie ogarniam...dzwonić!
Nie umieram jeszcze, więc nie widzę powodu wzywania pogotowia. To tylko wymioty. Ale jak przestanę mieć możliwość zginania całkowicie prawej nogi, to pomyślę.
Wychodzę z założenia, że ta karetka może być komuś bardziej potrzebna.

Cytat:
Ale nie wracam do was bez niczego ot takie świąteczne czerwone z czerwono złotym lakierem z sensique tym samym co u Anuli na musztardowych pazurkach
(pazurki już po kilku dniach noszenia wybaczcie ale i tak zjedzony kolor bo to krwista czerwień jest)
Ładnie

Cytat:
queencarrot Mnie chyba jakies przeziebienie lapie, bo chodze i kicham i ciaaagle marzne.
Mi też jest cały czas zimno, chyba mam gorączkę.
Ale przeczekam do tej piątek, najwyżej mnie Kuba będzie niósł do tego lekarza, bo nie mam kompletnie na nic siły, tylko w razie potrzeby łażę po ścianach do łazienki.
Jak zaczęłam wymiotować w nocy z przedwczoraj na wczoraj, tak od tej pory nic, co zjem, we mnie nie zostaje.

queencarrot jest offline  
Stary 2011-11-21, 13:09   #2200
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Nie umieram jeszcze, więc nie widzę powodu wzywania pogotowia. To tylko wymioty. Ale jak przestanę mieć możliwość zginania całkowicie prawej nogi, to pomyślę.
Wychodzę z założenia, że ta karetka może być komuś bardziej potrzebna.

Mi też jest cały czas zimno, chyba mam gorączkę.
Ale przeczekam do tej piątek, najwyżej mnie Kuba będzie niósł do tego lekarza, bo nie mam kompletnie na nic siły, tylko w razie potrzeby łażę po ścianach do łazienki.
Jak zaczęłam wymiotować w nocy z przedwczoraj na wczoraj, tak od tej pory nic, co zjem, we mnie nie zostaje.
:| Może, może...ale Twoje opisy są niepokojące...życie nauczyło, że lepiej nie czekać...

DMkAnia jest offline  
Stary 2011-11-21, 13:25   #2201
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:

super a na żywo na pewno jeszcze lepiej

Cytat:

żebyś się nie odwodniła ;/

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-11-21, 13:41   #2202
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
:| Może, może...ale Twoje opisy są niepokojące...życie nauczyło, że lepiej nie czekać...
Będą żyli

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
żebyś się nie odwodniła ;/
Staram się pić jak najwięcej. Często, ale w małych ilościach - bo jak wypiję za dużo na raz - wymioty.

queencarrot jest offline  
Stary 2011-11-21, 14:18   #2203
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Cytat:
Staram się pić jak najwięcej. Często, ale w małych ilościach - bo jak wypiję za dużo na raz - wymioty.
Biedaku....
Może pomyśl o elektrolitach z apteki?

Cytat:
Też tak myślę
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-11-21, 14:27   #2204
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:

fajne zakupy i pazurki!

Cytat:
Ale przeciez Malinka ma malutkie płytki, ja też, queencarrot również ładne paznokcie to zadbane paznokcie, niekoniecznie bardzo długie
A jeśli chcesz wydłużyć płytki to polecam raczej dobre odżywki, zeby pazurki urosły długie i mocne, wtedy pomalowane będą śliczne. Z doświadczenia weim, że takie podsuwanie skórek daje niezbyt spektakularne rezultaty.
też tak uważam

Cytat:
to też jak chce się mieć długie paznokcie to zawsze z lakierem, ja sobie nie wyobrażam chodzić bez lakieru z długim wolnym brzegiem nawet takim jak mój, nie mówiąc o Anuli, jakoś nie pasuje mi to
Cytat:
nawet jedzenie kiedyś na święta było bardziej świąteczne a teraz moja rodzina wszystko kupuje gotowe i nie ma żadnego lepienia pierogów, nawet karpia w mirofali odgrzewamy

Cytat:
jak już nie chcesz karetką,to w taxi wsiadaj i jedź , lepiej zapobiegać niż leczyć,ja się na zdrowiu znam tyle co w greys anatomy pokazują więc bym nie ryzykowała
Ps widziałam ostatnio w naturze ten lakier Balleriny ,ale jakoś w naturze średnio wyglądał , na Tobie ładniej
Cytat:
To ten? zupełnie inaczej wygląda ! Ale ładnie
Cytat:
Wlasnie sie dowiedzialam, ze dzisiaj jest tydzien 47-my, a myslalam, ze jest 46-sty i ze mam tyyyle czasu na nauke, a tu wszystkie sprawdziany mam w nast. tygodniu i nie mam teraz pojecia jak to ogarne
jak ty te tygodnie liczysz?

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-11-21, 14:34   #2205
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Biedaku....
Może pomyśl o elektrolitach z apteki?
Do apteki mam całe pięć pięter w dół plus sto metrów drogi. Nie doczołgam się za nic w świecie.

Cytat:
jak już nie chcesz karetką,to w taxi wsiadaj i jedź , lepiej zapobiegać niż leczyć,ja się na zdrowiu znam tyle co w greys anatomy pokazują więc bym nie ryzykowała
Ps widziałam ostatnio w naturze ten lakier Balleriny ,ale jakoś w naturze średnio wyglądał , na Tobie ładniej
Ojć, nic mi nie będzie, jeszcze tylko trzy godziny i wizyta u lekarza.
A mi się ta Ballerina strasznie od początku podoba

queencarrot jest offline  
Stary 2011-11-21, 14:48   #2206
Agateczka*
Zakorzenienie

Cytat:

Ładnie
dziękować
A na twoim miejscu bym nie czekała, nie warto zaniechać zdrowia więc działaj...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
super a na żywo na pewno jeszcze lepiej
No właśnie na żywo to zupełnie co innego a w słońcu to już w ogóle, ale ty wiesz bo masz

Cytat:

To ten? zupełnie inaczej wygląda ! Ale ładnie
No widzisz, ten sam on ma więcej złotych niż czerwonych drobinek, dlatego też inaczej na czerwonych a inaczej na żółtych odcieniach się prezentuje
Stary 2011-11-21, 14:54   #2207
_Nikki_
Zakorzenienie

Cytat:
...a do tego marudzisz, jak jasne cholera.

Oj tam oj tam
zdrówka
Cytat:
to też jak chce się mieć długie paznokcie to zawsze z lakierem, ja sobie nie wyobrażam chodzić bez lakieru z długim wolnym brzegiem nawet takim jak mój, nie mówiąc o Anuli, jakoś nie pasuje mi to
No właśnie, tylko teraz mają terapię kremową i nie bardzo do tego lakier pasuje ale staram się na nie nie patrzeć, a coś czuję, że lakier zaraz pójdzie w ruch

_Nikki_ jest offline  
Stary 2011-11-21, 15:29   #2208
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Będą żyli
Silna Kobieta

Cytat:
nawet jedzenie kiedyś na święta było bardziej świąteczne a teraz moja rodzina wszystko kupuje gotowe i nie ma żadnego lepienia pierogów, nawet karpia w mirofali odgrzewamy
Lubię zapach choinki to już chyba zostanie we mnie zawsze mieliśmy prawdziwą...u nas rybą zajmuje się tata i nawet mu to wychodzi bardzo smacznie może nie wszystko, ale część też kupowana gotowa
A tak na temat to dziś maluję pazury, bo mi się już końcówki starły i odpryski są ;/ bleee...nie wiem co rzucę na tapetę, coś się wybierze

DMkAnia jest offline  
Stary 2011-11-21, 15:50   #2209
cooone
Zakorzenienie

Dziewczyny dziękuję za komentarze poprzednich paznokci
Z tym palcem wskazującym to jest tak, że niestety strasznie się zawiją i stwarza to złudzenie zbyt spiłowanego brzegu Ale dość narzekania, kolejne pazury Lakier virtual street fashion 95 cappuccino. To 4 dzień noszenia, więc już nie jest idealny, niemniej nadal piękny Swoją drogą muszę wspomnieć, że diamentowa odżywka eveline jest rewelacyjna!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cappuccino2.jpg (31,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cappuccino5.jpg (34,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cappuccino.jpg (40,2 KB, 48 załadowań)
cooone jest offline  
Stary 2011-11-21, 15:53   #2210
Śniegowa
Oby do wiosny

Jak na 4 dzień to super

Mi się podwija tak wskazujący, dlatego migdałki noszę.
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-11-21, 16:17   #2211
cooone
Zakorzenienie

Cytat:
Jak na 4 dzień to super

Mi się podwija tak wskazujący, dlatego migdałki noszę.

Myślałam o tym, żeby spiłować na migdałki... Jednak z niewyjaśnionych powodów się boję
Szczerze mówiąc, to na żywo w ogóle tego nie zauważyłam. Dopiero po waszych komentarzach zwróciłam uwagę. Poczekam aż urosną, spróbuję jakoś inaczej spiłować, a jak nie da rady to zaszaleję z migdałkami
cooone jest offline  
Stary 2011-11-21, 18:51   #2212
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
dziękować
A na twoim miejscu bym nie czekała, nie warto zaniechać zdrowia więc działaj...
Przeżyłam do wizyty u lekarza

Cytat:
Lubię zapach choinki to już chyba zostanie we mnie zawsze mieliśmy prawdziwą...u nas rybą zajmuje się tata i nawet mu to wychodzi bardzo smacznie może nie wszystko, ale część też kupowana gotowa
Ja niespecjalnie czekam na święta - to pierwsze święta po śmierci babci. I chociaż te poprzednie spędziła w hospicjum, więc siłą rzeczy nie było jej z nami, to jednak kwestia odwiedzenia jej na cmentarzu jest dla mnie smutna.
A jeśli chodzi o gotowanie - u mnie wszyściutko jest robione domowo.
Jestem wielką fanką uszek z barszczem

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Lakier virtual street fashion 95 cappuccino. To 4 dzień noszenia, więc już nie jest idealny, niemniej nadal piękny Swoją drogą muszę wspomnieć, że diamentowa odżywka eveline jest rewelacyjna!
Chciałabym, żeby mój lakier tak wyglądał po czterech dniach noszenia

Byłam u lekarza i żyję, jak widać. Jakieś paskudztwo złapałam, wirusa czy inną bakterię, zajęło układ pokarmowy i stąd moje rewelacje.
Dostałam pół kilograma leków, ale nic, co mogłabym przyjąć i nie zwymiotować tego, tak że serdecznie pozdrawiam pana doktora za filozofię.
Może polecicie coś, co mogłabym zjeść/wypić, co dałoby mi trochę siły? Bo nawet owsianka jest za ciężka i ląduje w toalecie.

queencarrot jest offline  
Stary 2011-11-21, 20:00   #2213
framebasics
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics

cooon BArdzo ladne pazurki, wygladaja na zadbane i ten kolor rowniez na plus

Moj wczorajszy mani. Szarak z flormara, brokat essence i na wskazujacych byl matujacy lakier, ktory dotknal juz dna i wygrzebalam doslownie resztki. Wiem, ze nie wyglada za pieknie, ale nie chcialo mi sie juz zmywac, wiec jest, jak jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-11-21 09.20.28.jpg (23,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-11-21 09.20.43.jpg (46,9 KB, 41 załadowań)

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline  
Stary 2011-11-21, 20:31   #2214
_Nikki_
Zakorzenienie

I gdzie tu połamane rogi ja się pytam? cud miód i orzeszki

_Nikki_ jest offline  
Stary 2011-11-21, 20:39   #2215
queencarrot
Zakorzenienie

Mam pytanie Na blogu Spooky Nails (jeszcze nie rozróżniam do końca, który jest czyj ) Znalazłam intrygującą mnie frazę, a mianowicie: manicure z użyciem taśmy klejącej.
Co to? W sensie, jakiś konkretny sposób, czy to ten, którego używam, żeby zrobić równe paski na paznokciach?

queencarrot jest offline  
Stary 2011-11-21, 21:12   #2216
Agateczka*
Zakorzenienie

Queen sucharki i woda bądź herbata na żołądek w takim stanie najlepsze
Stary 2011-11-22, 08:32   #2217
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:

Ja niespecjalnie czekam na święta - to pierwsze święta po śmierci babci. I chociaż te poprzednie spędziła w hospicjum, więc siłą rzeczy nie było jej z nami, to jednak kwestia odwiedzenia jej na cmentarzu jest dla mnie smutna.
A jeśli chodzi o gotowanie - u mnie wszyściutko jest robione domowo.
Jestem wielką fanką uszek z barszczem

Byłam u lekarza i żyję, jak widać. Jakieś paskudztwo złapałam, wirusa czy inną bakterię, zajęło układ pokarmowy i stąd moje rewelacje.
Dostałam pół kilograma leków, ale nic, co mogłabym przyjąć i nie zwymiotować tego, tak że serdecznie pozdrawiam pana doktora za filozofię.
Może polecicie coś, co mogłabym zjeść/wypić, co dałoby mi trochę siły? Bo nawet owsianka jest za ciężka i ląduje w toalecie.
Rozumiem co czujesz. Nasze pierwsze święta po śmierci dziadów były baaaaardzo smutne- zwłaszcza, że dziadka pochowaliśmy w październiku, a babcię w grudniu.

Jeśli o leczenie chodzi, to nie próbuj na razie nic jeść, niech się organizm ustabilizuje.
Pij tylko jak najwięcej, uzupełniając elektrolity (orsalit na przykład). Możesz dziurawiec spróbować- kiedyć przy rotawirusie ktoś mi polecił i po 2 dniach wymiotowania każdym łykiem to byla pierwsza rzecz którą przełknęłam.

Cytat:
Mam pytanie Na blogu Spooky Nails (jeszcze nie rozróżniam do końca, który jest czyj ) Znalazłam intrygującą mnie frazę, a mianowicie: manicure z użyciem taśmy klejącej.
Co to? W sensie, jakiś konkretny sposób, czy to ten, którego używam, żeby zrobić równe paski na paznokciach?
http://nailside.blogspot.com/
Ta dzewczyna robi cuda z taśmą
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-11-22, 10:10   #2218
_Nikki_
Zakorzenienie

Ekhem... Najpierw mój slogan:

Wybaczyć suche skróki

co temperatura robi ze skórkami

dziwne te paznokcie moje....

_Nikki_ jest offline  
Stary 2011-11-22, 10:28   #2219
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Queen sucharki i woda bądź herbata na żołądek w takim stanie najlepsze
Taaak, na sucharki to ja nie będę mogła chyba do końca życia patrzeć

Cytat:
Rozumiem co czujesz. Nasze pierwsze święta po śmierci dziadów były baaaaardzo smutne- zwłaszcza, że dziadka pochowaliśmy w październiku, a babcię w grudniu.

Jeśli o leczenie chodzi, to nie próbuj na razie nic jeść, niech się organizm ustabilizuje.
Pij tylko jak najwięcej, uzupełniając elektrolity (orsalit na przykład). Możesz dziurawiec spróbować- kiedyć przy rotawirusie ktoś mi polecił i po 2 dniach wymiotowania każdym łykiem to byla pierwsza rzecz którą przełknęłam.

http://nailside.blogspot.com/
Ta dzewczyna robi cuda z taśmą
Za te elektrolity, to ja Cię uduszę przy najbliższej okazji. Tego się nie da pić
Słone, obrzydliwe i w ogóle jakieś takie... Bleh.
Jem jedynie sucharki, aktualnie dziabię banana i zastanawiam się, czy nie będę musiała o niego walczyć z muszlą klozetową

Cytat:
Ekhem... Najpierw mój slogan:

Wybaczyć suche skróki

co temperatura robi ze skórkami

dziwne te paznokcie moje....
Oj, robi robi. Moje normalnie zdychają, a co dopiero w taką pogodę
Czemu znowu dziwne? Znaczy... Ja nie oceniam całokształtu, bo nie jestem fanką takich bladych lakierów, ale paznokcie nie są przecież aż tak złe

queencarrot jest offline  
Stary 2011-11-22, 10:47   #2220
_Nikki_
Zakorzenienie

Tragedia, wysusza jak cholera
Może dziwne dlatego, że dziwnie mi one rosną- małe wolniej, wskazujące szybciej, te z kolei mają powierzchnię troche nierówną i nieregularną, muszę polerkować żeby to jakoś wyglądało... zzz

_Nikki_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości