Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-09, 11:44   #2701
_Nikki_
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
To pogoda, bo ja też czasami najchętniej nie wyłaziłabym z łóżka.
Ja ostatnio dodałam za mało "mąki tartej" do kotletów mielonych. E tam, mąka, bułka, wszystko jedno

Klubie, w sensie?

Ciesz się, ze nie jesteś biała, jak co niektórzy
to ja wczoraj śpiewałam "piaski na piasku" zamiast "zamki na piasku "

no że tam byłoby hasło i jak chciałybyśmy się wygadać, wyżalić dla akiej naszej społeczności pazurkowej itp

_Nikki_ jest offline  
Stary 2011-12-09, 11:49   #2702
lolli_pop
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa - jaki biedny paznokieć jakbym mogła to bym go przytuliła

A ja jestem sponiewierana na maxa, wczoraj wypiłam butelkę wina, byłam strasznie pijana (szybkie picie rulez), w nocy obudziłam się z kacem i gorączką a teraz mój żołądek mówi mi że mnie nienawidzi i chce żebym umarła. Koniec z piciem na pare dni.
Ale przynajmniej się na spokojnie wypłakałam.
Teraz chyba wszyscy mają dołki doły i deprechy.

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2011-12-09 o 11:53
lolli_pop jest offline  
Stary 2011-12-09, 12:32   #2703
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ałłłłła żeby szybko odrosło

fajny kolor, co to?
Dzięki

To jest Wibo, ale numeru nie znam. Z nowej kolekcji express growth

Cytat:
Dopiero teraz mi się zdjęcia wyświetliły... Auć, aż mnie trzepie na samą myśl o tym, jak to musiało boleć.
Sam moment zerwania nie aż tak. Nieprzyjemny dość, ale nie za bardzo bolesny. Sądzę, że nerwy musiały "załapać". Ale jakoś 10 sekund potem się zaczęło.... regularne tępe pulsowanie przerywanie raz po raz ostrymi ukłuciami. Aż ciemno przed oczami się zrobiło.

Dziś na szczeście juz tylko lekko boli

Cytat:

Właśnie dlatego jestem Śniegowa . Kimpel do mnie mówi "Białasku"

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

A ja jestem sponiewierana na maxa, wczoraj wypiłam butelkę wina, byłam strasznie pijana (szybkie picie rulez), w nocy obudziłam się z kacem i gorączką a teraz mój żołądek mówi mi że mnie nienawidzi i chce żebym umarła. Koniec z piciem na pare dni.
Wzajemne przytulanie by się przydało. Kac po winie.... Masakra. Dobrze robi sok pomarańczowy.
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-12-09, 12:57   #2704
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:

...przepraszam biedna...

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2011-12-09, 12:58   #2705
lolli_pop
Zakorzenienie

Śniegowa - Czytasz mi w myslach? Całą noc myślałam o soku pomarańczowym, zupce chińskiej i małej coli. Dzięki temu zestawowi powoli mój brzuch przestaje się buntować.

Mam ochotę kupić sobie jakiś drobiazg. Myślę o pędzlu do pudru z essnce.

DMKa - dzięki za wsparcie

W ogóle myślę o prezentach gwiazdkowych. Jestem dość spłukana i nie mogę na nie dużo wydać. Czy myślicie że mogłabym kupić Mamie w prezencie pędzle do pudru i różu essence? Ona ogólnie ma tylko jeden pędzelek, bardzo byle jaki, którego używa do pudru i różu i na który ja już nie mogę patrzeć a ona nie widzi w nim nic złego (ale jak ją kiedyś malowałam i użyłam w sumie bylejakich mario luigi z zestawu to widziałam że jej się podobało). Ogólnie jest piękną i bardzo zadbaną kobietą ale jakoś nie odczuwa potrzeby dobrych pędzli chciałabym tę potrzebę choć trochę rozbudzić.
lolli_pop jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:13   #2706
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Śniegowa - Czytasz mi w myslach? Całą noc myślałam o soku pomarańczowym, zupce chińskiej i małej coli. Dzięki temu zestawowi powoli mój brzuch przestaje się buntować.

Mam ochotę kupić sobie jakiś drobiazg. Myślę o pędzlu do pudru z essnce.

DMKa - dzięki za wsparcie

W ogóle myślę o prezentach gwiazdkowych. Jestem dość spłukana i nie mogę na nie dużo wydać. Czy myślicie że mogłabym kupić Mamie w prezencie pędzle do pudru i różu essence? Ona ogólnie ma tylko jeden pędzelek, bardzo byle jaki, którego używa do pudru i różu i na który ja już nie mogę patrzeć a ona nie widzi w nim nic złego (ale jak ją kiedyś malowałam i użyłam w sumie bylejakich mario luigi z zestawu to widziałam że jej się podobało). Ogólnie jest piękną i bardzo zadbaną kobietą ale jakoś nie odczuwa potrzeby dobrych pędzli chciałabym tę potrzebę choć trochę rozbudzić.

Ja bym była bardzo zadowolona jak bym dostała od córki taki prezent. Aczkolwiek najbardziej lubię dostawać od niej prezenty które sama robi- np ostatnio kolczyki. Chociaż kiedyś dostałam od niej lakier C&G
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:19   #2707
lolli_pop
Zakorzenienie

Śniegowa - ja się czuję już za stara na robienie prezentów
Acz mam plan do każdegoprezentu dołączyć organzowy woreczek z lawendą - potem można go np. wrzucić do szuflady z bielizną. Pod choinką będzie ładnie pachniało A kwiatów lawendy mam dwie wielkie paki.

Babci chcę przygotować lawendową sól do kąpieli Ale to już typowo na życzenie. Jak powiedziałam jej, że to kupiłam to stwierdziła, że koniecznie chce coś z lawendą. Muszę tylko nar*chać jakiś ładny słoiczek.
lolli_pop jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:21   #2708
Karola20
Zakorzenienie

GG do Karola20

Dzień dobry

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek

Karola20 jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:25   #2709
lolli_pop
Zakorzenienie

Karola - jak dla Ciebie dobry to gratulacje
lolli_pop jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:25   #2710
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Śniegowa - ja się czuję już za stara na robienie prezentów
Acz mam plan do każdegoprezentu dołączyć organzowy woreczek z lawendą - potem można go np. wrzucić do szuflady z bielizną. Pod choinką będzie ładnie pachniało A kwiatów lawendy mam dwie wielkie paki.

Babci chcę przygotować lawendową sól do kąpieli Ale to już typowo na życzenie. Jak powiedziałam jej, że to kupiłam to stwierdziła, że koniecznie chce coś z lawendą. Muszę tylko nar*chać jakiś ładny słoiczek.
No wiesz.... Uwielbiam to "za stara". Ja robię prezenty dla wszystkich kobitek w rodzinie. (O takie)

Z lawendą to u mnie byś kulą w płot. Nie znosze tego zapachu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (167,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (156,1 KB, 26 załadowań)
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:26   #2711
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Ano....
Ja odpowiem: Cześć
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:28   #2712
Karola20
Zakorzenienie

GG do Karola20

Cytat:
Właśnie tak czytam te Wasze posty i chciałam wprowadzić trochę weselszej atmosfery
Mi nic nie dolega, na nic nie narzekam, dzień ogólnie niezły... Tylko cholerrrnie spać mi się chce
Chyba ciśnienie niskie bo zasypiam na siedząco. Wypiłam 2 kawy ale średnio pomogły...

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek

Karola20 jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:32   #2713
lolli_pop
Zakorzenienie

Śniegowa - no ale to co Ty robisz jest śliczne i umiesz naprawdę, ten na osobnym zdjęciu jest boski. A ja nie jestem utalentowana, więc wolę jednak coś kupić.
lolli_pop jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:42   #2714
Maliniarka
Zakorzenienie

Sniegowa ale jesteś zdolniacha nie dość, że piękne rzeczy robisz, to jeszcze pazurka potraafisz tak świetnie naprawić (biedny )

lolli dobry pomysł z pędzelkami to jednak robi różnicę w makijażu

ja też czuję się zaspana i bez sił, bez energii, wszystko zwaliłabym na pogodę, ale prawda jest taka, że jak się raz miało depresję to potem łatwo o nawroty i trzeba się pilnować :x

Nikki klub jest bez hasła ale tylko dla zaproszonych
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:44   #2715
My_blue
Rozeznanie

chryste panie! ten watek chyba jest stworzony z myślą o mnie ...

jestem maniaczką wszystkiego co związane z pielęgnają, zdobieniem itd. paznokci
powinnam się leczyć

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline  
Stary 2011-12-09, 13:45   #2716
framebasics
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics

MgielkaM Wszystkie piekne, a ostatnie i tak mi sie podobaja najbardziej, mimo, ze ktorkie, to prezentuja sie swietnie

Śniegowa Ajajaj, boli jak sie patrzy, nie chce myslec, jak bylo naprawde najwazniejsze, ze jakos to poskromilas no i w koncu odrosnie A kwiatki piekne! Widziala bym takie jako spinki do zaslon

Ja dzis pisalam narodowy test z matematyki (tutaj tak wazny jak matura, choc pisanie jego mniej oficjalne) i jakos poszlo... Nie jestem do konca zadowolona, ale tragedii tez nie ma
Bylo jedno zadanie, ktore bylo tak skomplikowanie napisane (duuzo tesktu i zawirowan), ze musialam na kartce tlumaczyvc sobie na polski, a nauczycielka myslala, ze mam polskie sciagi Najwazniejsze, ze zadanie rozwiazalam w 100% prawidlowo

Poza tym rano tak sypal snieg, ze drogi nie widzialam, a teraz leje deszcz
no i w ogole to: dzien dobry, zaczynamy weekend

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline  
Stary 2011-12-09, 14:21   #2717
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Śniegowa - no ale to co Ty robisz jest śliczne i umiesz naprawdę, ten na osobnym zdjęciu jest boski. A ja nie jestem utalentowana, więc wolę jednak coś kupić.
Dziekuję Fajnie jest gdy to co robisz sprawia przyjemność i jeszcze podoba się innym
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Sniegowa ale jesteś zdolniacha nie dość, że piękne rzeczy robisz, to jeszcze pazurka potraafisz tak świetnie naprawić (biedny )

lolli dobry pomysł z pędzelkami to jednak robi różnicę w makijażu

ja też czuję się zaspana i bez sił, bez energii, wszystko zwaliłabym na pogodę, ale prawda jest taka, że jak się raz miało depresję to potem łatwo o nawroty i trzeba się pilnować :x

Dzięku Malinka.
tak, Depresja to podstępna bestia. Z tej tak zwanej "zimówki" (która dopada mnie co roku) względnie łatwo jest się wyleczyć, bo powodem jest brak słońca. Z tego powodu na solarium dziś na 3 minutki skoczę.

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Śniegowa Ajajaj, boli jak sie patrzy, nie chce myslec, jak bylo naprawde najwazniejsze, ze jakos to poskromilas no i w koncu odrosnie A kwiatki piekne! Widziala bym takie jako spinki do zaslon

Ja dzis pisalam narodowy test z matematyki (tutaj tak wazny jak matura, choc pisanie jego mniej oficjalne) i jakos poszlo... Nie jestem do konca zadowolona, ale tragedii tez nie ma
Bylo jedno zadanie, ktore bylo tak skomplikowanie napisane (duuzo tesktu i zawirowan), ze musialam na kartce tlumaczyvc sobie na polski, a nauczycielka myslala, ze mam polskie sciagi Najwazniejsze, ze zadanie rozwiazalam w 100% prawidlowo

Dziękuję. Do zasłon zrobiłam dla babci takie bardziej puchate.
Pazurka zerwanego sfotografowałam przed co by mamie pokazać, ale tak pomyślałam że i wam się "pochwalę"

Trzymam kciuki za wyniki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20111015319.jpg (87,7 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-12-09 o 15:40
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-12-09, 15:38   #2718
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość

powinnam się leczyć
A wpisowe to gdzie? Zdjęcia paznokci znaczy
Potrzebna nam świeża krew

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2011-12-09, 16:47   #2719
lolli_pop
Zakorzenienie

Prześliczny lakier sobie dziś kupiłam miss sporty clubbing colour 404. Takie mocno iskrzące bordo. Może uda mi się dzisiaj pomalować.
lolli_pop jest offline  
Stary 2011-12-09, 16:53   #2720
trufle
Zadomowienie

Jak tak wszystko czytam to aż mnie samą depresja bierze Śniegowa, prześliczne kwiatuszki

Cytat:
A u mnie w trakcie egzaminów zaczął padać śnieg i do tej pory nie stopnial i jest piękny i się strasznie cieszę! :3 Jak wchodze do pokoju bez włączonego światła to widok za oknem jest jak z pocztówki bożonarodzeniowej, hihi

A ja ciamajda chyba zostawiłam moje koturny w szkole! Totalna porażka! Mam nadzieję że w szkole, a nie tak jak kiedyś trampki- w autobusie. BRR!

Wrzucam zaległe fotki (holo, frenchyk i moje golaski ^^) i vinage kwiatki - wybaczcie skórki itp. było z lampą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo274.jpg (97,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo278.jpg (79,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo266.jpg (67,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo294.jpg (82,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo232.jpg (29,2 KB, 52 załadowań)
trufle jest offline  
Stary 2011-12-09, 17:09   #2721
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
to ja wczoraj śpiewałam "piaski na piasku" zamiast "zamki na piasku "

no że tam byłoby hasło i jak chciałybyśmy się wygadać, wyżalić dla akiej naszej społeczności pazurkowej itp
W sumie pomysł jak znalazł

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Sam moment zerwania nie aż tak. Nieprzyjemny dość, ale nie za bardzo bolesny. Sądzę, że nerwy musiały "załapać". Ale jakoś 10 sekund potem się zaczęło.... regularne tępe pulsowanie przerywanie raz po raz ostrymi ukłuciami. Aż ciemno przed oczami się zrobiło.

Dziś na szczeście juz tylko lekko boli

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość

powinnam się leczyć
A paznokcie?

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Wrzucam zaległe fotki (holo, frenchyk i moje golaski ^^) i vinage kwiatki - wybaczcie skórki itp. było z lampą.

Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline  
Stary 2011-12-09, 17:10   #2722
_Nikki_
Zakorzenienie

Cytat:

o masz, to żeś się doprawiła
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Hej
Cytat:
No wiesz.... Uwielbiam to "za stara". Ja robię prezenty dla wszystkich kobitek w rodzinie. (O takie)

Z lawendą to u mnie byś kulą w płot. Nie znosze tego zapachu.
ładnee
Cytat:

Pogoda z nas sobie robi żarty

No tak tak, o to mi chodziło eehh nie umiem też niczego w słowa ubrać
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A wpisowe to gdzie? Zdjęcia paznokci znaczy
Potrzebna nam świeża krew
muahahahhaha

_Nikki_ jest offline  
Stary 2011-12-09, 17:31   #2723
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:

To jest Wibo, ale numeru nie znam. Z nowej kolekcji express growth
aha
a kwiatki cudne

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

śliczne masz paznokcie, fajny kształt
kolory, wzorki też nice

idę se skrzypu ugotować, ale mam lenia no...

AnulaPPP jest offline  
Stary 2011-12-09, 17:57   #2724
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam bo gdzieś nie mam weny szczerze mówiać... wyglądam jak 7 mieszczesc, na twarzy masakra jakas, włosowo masakra... i jeszcze te ogryzki na dłoniach!!! jak coś nie idzie to na całej linii...

Także wyżaliłam się
wyrazy współczucia coś w tym jest, jak się je**ie, to się je**ie po całości ja ostatnio spiłowałam ze 3mm bo się bałam,że się połamią,takich długich tojeszcze nie miałam ale z włosami do dupy,bo co z tego,że są takie niby ładne,w dobrej kondycji i w ogóle, jak nie mogę wyprostować,bo nie po to olejuję, maseczkuję żeby je prostownicą katować,a takie nieprostowane mimo,że są w super stanie,gładkie,milutkie, to ja już wolałam zniszczone ale proste

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia... kiedyś zauważyłam, że tak jakby pod paznokciem narosły mi takie wałeczki skóry malutkie i sobie wytłumaczyłam, że tak długo nosiłam długie, że zaczęły przyrastać bardziej... a teraz jak złamałam jeden i każdy nastepny chciałam spiłować na taką długość to pojawił sie problem, że pazurek konczył się a ta skórka wystawała... to cos jak skórki przy macierzy było tylko pod spodem...
beznadziejne!!!!

A tutaj dwa ostatnie mani na króciakach... i jeszcze moje dłuższe i najdłuższe dla porównania
1. najstarsze, były gdzieś tutaj już - najdłuższe
2. nowa Chinka Prizze winning mare jeszcze w miarę długie ale już skrócone trochę - dobrowolnie
3. Virtual Milky shimmer - ogryzki po złamaniu.... + konadowy wzorek
4. Chinka kolejna - Blk-Bila-Bong - przedziwna nazwa - dalje ogryzki... + konadowy wzorek
co do przyrastania to mi się tak zrobiło i jak się kciuki połamały to miałam ten sam problem..
a króciaki wcale nie są złe,bo są równe, więc nie czepiaj się
Cytat:
To ja się pożalę, ze ostatnio nic mi nie wychodzi: na uczelni masakra, pisanie pracy idzie mi jak krew z nosa, dzieciaki na praktykach doprowadzają mnie do szału... Poza tym wczoraj doszłam do wniosku, że jak na trzeci rok studiowania angielskiego, mój język ssie. Kolega wczoraj prowadził nam RPG i co chwila mnie poprawiał
No i dzisiejsze tańczenie to była tragedia, wyszłam w połowie zajęć, bo się po prostu popłakałam, nie wytrzymałam nerwowo tego, że nic mi nie idzie.
Najgorsze jest to, że jestem niby w grupie podstawowej, a wszyscy oprócz mnie już jakąś styczność z tańcem mieli, większość tylko odświeża swoje spore już umiejętności. Nienawidzę być najgorsza i całe tańczenie wiąże się ze straszną frustracją, po prostu odechciewa mi się tańczyć. Poza tym Kuba jako mój taneczny partner jest tak zgrabny i delikatny, że mam calutkie stopy i piszczele w siniakach i innych ciekawych rzeczach. A paznokieć z dużego palca u prawej stopy chyba mi zejdzie, bo już zaczął sinieć

Wygadałam się trochę, lepiej mi
to przez śnieg ! u mnie spadł w środę pierwszy raz i to zły znak
co do tańca,to wiesz, nie wiem czy cię to pocieszy,ale tamci ludzie 'bardziej zaawansowani' pewnie też są niezadowoleni. Jak ja parę lat temu chodziłam na towarzyski i wcześniej uczyłam się kiedyś i znałam jakieś tam podstawy, a musiałam iść do grupy od zera, bo do grupy wyżej można było tylko chodzić jak się przygotowywało do zawodów (nie chciałam) i było za dużo godzin,to mnie wkurzało,że się nudzę i w ogóle. Może poszukaj innego kursu?

Cytat:
Na czwartym, to jak sobie z tym naderwaniem poradziłam- Poszwedł w ruch tiul, i klej do tipsów. Zobaczymy jak długo wytrzyma.
ooo, nieźle Długo ci to nie pociągnie, bo też mi się tak kiedyś złamało, tylko dobrze,że dałaś klej do tipsów na lakier,bo ja dałam na płytkę i na to coś położyłam,to się zmyć nie chciał i musiałam czekać aż odrośnie. (ale ja tylko pęknięcie kleiłam)

Cytat:
wczoraj stwierdziłam,że chciałabym być Hiszpanką i mieć taką piękną karnację a najlepiej wyglądać jak DulceCandy z youtuba, znacie?

Cytat:
ja nie polecam kupowania kosmetyków mamom, bo ja ciągle jej coś kupuję na uro, imieniny itd i nigdy nie docenia, ja się bardziej cieszę z tego,niż ona kupiłam jej pędzel maestro, to w ogóle go nie używa tylko woli swój stary ,gdzie każdy włos w inną stronę wygięty i tłusty nie do doprania

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
wow, podziwiam,że piszesz testy w innym języku z matematyki

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-12-09, 18:29   #2725
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:

a no...ja mam to samo. na dodatek ona nie byla taka znowu tylko 'jesienna' wiec tym bardziej wszystko wraca...
a tu o to Ci chodzilo o pazurki? wybaczcie duze zdjecie, ale program mi nie dziala..

btw, mam program do monitorowania bloga i widze, ze ludzie sciagaja nawet moje zdjecia z twarza (dodalam wczoraj) i na co ? nie, zeby mnie to bulwersowalo, ale poporstu dziwi...bo co z tym potem robic?
paznokcie, makijaze, czy nawet wlosy, ok nic specjalnego, rozumiem, ale zdjecia takie "prywatne"? musze zabezpieczać jak pilar, ale juz sporo zdjec poszlo w swiat... co prawda zdjecie raz wrzucone wędruje po internecie, nie ma sie co dziwic, ale sciaganie takich....hmm...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG20111209_005.jpg (72,0 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-12-09 o 18:31
Czarna Orchidea jest offline  
Stary 2011-12-09, 18:36   #2726
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
to przez śnieg ! u mnie spadł w środę pierwszy raz i to zły znak
co do tańca,to wiesz, nie wiem czy cię to pocieszy,ale tamci ludzie 'bardziej zaawansowani' pewnie też są niezadowoleni. Jak ja parę lat temu chodziłam na towarzyski i wcześniej uczyłam się kiedyś i znałam jakieś tam podstawy, a musiałam iść do grupy od zera, bo do grupy wyżej można było tylko chodzić jak się przygotowywało do zawodów (nie chciałam) i było za dużo godzin,to mnie wkurzało,że się nudzę i w ogóle. Może poszukaj innego kursu?
(...)
wczoraj stwierdziłam,że chciałabym być Hiszpanką i mieć taką piękną karnację a najlepiej wyglądać jak DulceCandy z youtuba, znacie?
Są bardzie zaawansowani, ale przyszli na kurs od zera, więc niech mają na uwadze, że jest jedna, czy dwie pary, które muszą się nauczyć nawet tego kroku podstawowego. Jeśli są tacy zaawansowani, to jest grupa zaawansowana, a jeśli to za mało, to turniejowa.

Ja tam lubię swoją bladość. Przyzwyczaiłam się. A poza tym jest taka... No... Podoba mi się to

Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline  
Stary 2011-12-09, 18:56   #2727
lolli_pop
Zakorzenienie

Też mam bardzo jasną cere, Ruda, więc jednoczę się z Tobą I również ją lubię. Powiem więcej - kilka koleżanek, które regularnie chadzają na solarium zazdrości mi karnacji (głupie to strasznie, ale tak jest ). A już odkąd noszę bardzo ciemne włosy, co uwydatnia bladość, to już w ogóle .

Wstawię wam ten nowy lakier, ale zdjęcia to tragedia. Starałam się robić w różnym oświetleniu a i tak żadne ze zdjęć nie oddaje koloru lakieru-.-

Dzięki olejowaniu włosów pozbywam się suchych skórek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01100.jpg (52,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01105.jpg (54,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01107.jpg (56,1 KB, 18 załadowań)
lolli_pop jest offline  
Stary 2011-12-09, 19:21   #2728
_Nikki_
Zakorzenienie

Cytat:
Są bardzie zaawansowani, ale przyszli na kurs od zera, więc niech mają na uwadze, że jest jedna, czy dwie pary, które muszą się nauczyć nawet tego kroku podstawowego. Jeśli są tacy zaawansowani, to jest grupa zaawansowana, a jeśli to za mało, to turniejowa.

Ja tam lubię swoją bladość. Przyzwyczaiłam się. A poza tym jest taka... No... Podoba mi się to
ja na twarzy jestem blada jak ściana nigdy nie mogę się opalić

_Nikki_ jest offline  
Stary 2011-12-09, 19:27   #2729
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
btw, mam program do monitorowania bloga i widze, ze ludzie sciagaja nawet moje zdjecia z twarza (dodalam wczoraj) i na co ? nie, zeby mnie to bulwersowalo, ale poporstu dziwi...bo co z tym potem robic?
paznokcie, makijaze, czy nawet wlosy, ok nic specjalnego, rozumiem, ale zdjecia takie "prywatne"? musze zabezpieczać jak pilar, ale juz sporo zdjec poszlo w swiat... co prawda zdjecie raz wrzucone wędruje po internecie, nie ma sie co dziwic, ale sciaganie takich....hmm...
dokładnie o tym chciałam dziś na blogu napisać jako taka refleksja, ale stwierdziłam,że nie ma sensu. Mam ten program ze dwa tygodnie i zauważyłam,że ludzie ściągają zdjęcia moich starych makijaży. Więc stopniowo kasuję zdjęcia twarzy i wstawiam same oczy,w tych starszych postach też. W ostatniej notce stwierdziłam,że same oko nie ma sensu,bo chodzi o czerwone usta to walnęłam wielki napis i 3 osoby skopiowały rozumiem same oko, ja też jak się zachwycę makijażem to zapisuję zdjęcie (oczywiście,nie żeby samemu wysłać na konkurs albo coś tylko,żeby jak robię makijaż to sobie drukuję i kopiuję na oku) Ale po co komu moja twarz? czyli napisy nic nie dają.. Chciałam zrobić takie coś, że nie można nic kopiować z bloga,ale nie umiem,a w print screen mniej osób by się chciało bawić.
Cytat:
Wstawię wam ten nowy lakier, ale zdjęcia to tragedia. Starałam się robić w różnym oświetleniu a i tak żadne ze zdjęć nie oddaje koloru lakieru-.-

Dzięki olejowaniu włosów pozbywam się suchych skórek
faktyczne mało widać

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2011-12-09, 19:32   #2730
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

pilar przyznam się, ze czesto sama robię zdjecie telefonem (z monitora, glupie, wiem ale nie chce mi sie bawic w sciaganie, choć nie powiem ze NIGDY tego nie robilam), ale nie takie całościowe...są to najczęsciej zblizenia oczu, paznokcie, lakiery badz kosmetyk.
takich 'prywatnych" nie sciagam, bo co mam z tym zrobic? wrzucic w fap folder (wybaczcie, no nie moglam sie powstrzymac)?

wiem, ze kazde zdjecie wrzucone w internecie nigdy nie ginie, ale co innego ja i moja cała osoba, twarz, a co innego paznokcie. trzeba sie z tym liczyc niestety...

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-12-09 o 19:35
Czarna Orchidea jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości