ow這sienie na ca造m ciele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-22, 09:17   #31
paula00
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 610
Dot.: owlosienie na calym ciele

a ja ma takie pyatnie ja wyglada taka wizyta u ednokrynologa ???
Stary 2006-04-24, 15:20   #32
Kancia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 656

to zale篡 z "czym " idziesz mnie pan doktor obejrza ca陰, poniewa mam te cholerne w這ski Cos tam sobie po cichutku oblicza, jak sie pozniej okaza這 to ocenia skale "ow這sienia" Nastepnie porozmawiali鄉y sobie i dosta豉m skierowania na badania hormonalne.
No i jeszcze si wa篡豉m - o zgrozo
Kancia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-26, 19:44   #33
nejmless
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98
GG do nejmless

laserowe usuwanie wlosow z pach to koszt nawet od 50zl wiec nie wiem czy to tak duzo biorac pod uwage ze plastry veet kosztuja 30zl...
Stary 2006-06-13, 17:59   #34
Kociak65
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

a nie wiecie ile kosztuje usuwanie laserowo w這sk闚 z ca造ch n鏬 i z okolicy bikini i czy to wog鏊e jest mozliwe??? jakie sa tego efekty???
Kociak65 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-14, 23:23   #35
matra^
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 560
GG do matra^

a my郵a造軼ie o czym takim jak hirsutyzm? bo nie wiem czy ju ten termin tu pad.. jest to nadmierne ow這sienie na ca造m ciele i cz瘰to badania u endokrynologa [np na podwy窺zony testosteron] nic nie wykazuj..
co do laseru koszty id w tysi帷e, bo sprawa nie opiera si na jendorazywom zabiegu. Ceny zale膨 od studia kosmetycznego, ale mniej wi璚ej od 250 za 造dk 300-400 udo. Poszukajcie w wyszukiwarkach, czy w Waszych miastach s miejsca, gdzie wykonuje si takie zabiegi i sprawd嬈ie cenniki (:
matra^ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 15:43   #36
makadamia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 328

te mam ten problem...ale nie dra積i mnie delikatne w這ski na ca造m ciele tylko na twarzy a zw豉szcza na podbr鏚ku...Diane 35 pomog豉 mi jak umar貫mu kadzid這...ju o tym pisa豉m w w徠ku o tym "leku"...przyty豉m 豉cznie 12 kg i nijak nie mog sie ich pozby (dieta, si這wnia na nic) a przesta豉m bra diane "samowolnie", bo uzna豉m, 瞠 jak mam wydawa dych na prochy i drug dych na depilacj podbr鏚ka woskiem - depilacja nie ma skutk闚 ubocznych...a t dych zaoszcz璠zon na dianie wol przeznacz na co przyjemniejszego...depila cja laserowa nie na moj kiesze, bo to koszt 150-200 za jednorazowy zabieg, ale 瞠by definitywnie pozby si w這sk闚 z obszaru 10 cm2 trzeba 5-7 zabieg闚, a zostaj jeszcze nogi z bikini i linia bia豉 brzucha (linia od p瘼ka do wzg鏎ka 這nowego...hmm tam w豉郾ie mog豉bym w這sk闚 mie wi璚ej)

Zdoby przyja潯 kota nie jest rzecz 豉tw.
Nie lokuje on swych uczu nierozwa積ie:
mo瞠 zosta waszym przyjacielem, je郵i jeste軼ie tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem

Th廩phile Gauthie
makadamia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-16, 15:58   #37
matra^
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 560
GG do matra^

wstyd si przyzna [wstyd mimo, 瞠 to nie moja wina ); ], ale gdyby kto zobaczy same moje 造dki pomy郵a豚y, 瞠 ogl康a 造dki faceta, tylko, 瞠 takie w miar szczup貫 jak na faceta.. ehh masakra |:
a na laser mnie nie sta, bo sprawa sz豉by w tysi帷e |:
matra^ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-17, 19:09   #38
milosc_blondynki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Dziewczyny, ka盥y cz這wiek ma ow這sienie na ca造m ciele (opr鏂z wewn皻rznych stron d這ni itp.), tak zbudowana jest sk鏎a Oczywi軼ie NADMIERNE ow這sienie to problem, mo瞠 wynika z zaburzen hormonalnych itd., trzeba i軼 do dobrego lekarza ale je郵i kto ma jasne w這ski, to nie ma co popadac w paranoj i ogl康a si z lup pod jarzeni闚k ;-) Mam za sob ten etap ;-) Na szcz窷cie jestem blondynk, mo瞠 w przeciwnym razie pisa豉bym co innego...
milosc_blondynki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-20, 00:12   #39
Smile_Smile
BAN sta造

Wiadomo軼i: 876
Wpisy w blogu: 3

ja moze nie mam az tak nadmiernego ale z racji ze jestem brunetka sa to male ciemniejsze wloski.Co robie? Ide sobie do sklepu na stoisko z farbami do wlosow i kupuje najtanszy rozjasniacz. Rozrabiam to w domku i nakladam wszedzie tam gdzie mam wloski: plecy,brzuch itp. tak aby byly jasne i po chwili zmywam. W miejscach gdzie nalozylo sie rozjasniacz skora robi sie jasniesza ale to pozniej znika,trzeba wyszorowac sie mydlem i ciepla woda Ja t opcje stosuje od lat.A reszta: maszynka do golenia
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-08, 15:56   #40
Witch86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Cytat:
Napisane przez gosiak00 Poka wiadomo嗆
Zabieg laserowy jest drogi - owszem...
Jednak pozbywamy sie dzieki niemu wloskow na zawsze - to tansze niz uzywanie przez cale zycie, czy nawet kilka lat, maszynek jednorazowych
przykro mi ale nie na zawsze... Po 2-3 latach zabieg trzeba powt鏎zyc
Witch86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-08, 16:31   #41
effulla
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 392

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Poka wiadomo嗆
ja moze nie mam az tak nadmiernego ale z racji ze jestem brunetka sa to male ciemniejsze wloski.Co robie? Ide sobie do sklepu na stoisko z farbami do wlosow i kupuje najtanszy rozjasniacz. Rozrabiam to w domku i nakladam wszedzie tam gdzie mam wloski: plecy,brzuch itp. tak aby byly jasne i po chwili zmywam. W miejscach gdzie nalozylo sie rozjasniacz skora robi sie jasniesza ale to pozniej znika,trzeba wyszorowac sie mydlem i ciepla woda Ja t opcje stosuje od lat.A reszta: maszynka do golenia
dobry pomys :P
Stary 2006-10-23, 21:18   #42
aggawa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Gdzie w Toruniu mo積a usun望 laserowo nadnierne ow這sienie? Czy kto jest po?
aggawa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-29, 10:31   #43
seawoman
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

czyta豉m w ksi捫ce o zio豉ch:
" Wloski sa objawem zmian hormonalnych. Sadze ze pomocne byloby popijanie celunduli d2 lub duzo tanszej tinctury calendualae (wyciag z nagietka) produkowanej przez herbapol. Dawkowanie jest nasteujace: dwa razy dziennie po 50 kropli. Funkcjonowanie jajnikow poprawia zazywanie mieszanki ziol: 50g jasnoty bialej, 50g koniczyny bialej, 100g nagietka. Ziola zemlec z cukrem, zazywac 2 razy dziennie po 1 lyzeczce, popic ciepla woda. Mozna rowniez stosowac na podbrzusze klady z kapusty. Doraznie moze pomoc woskowanie, lub pasty cukrowe ktore wykonuje sie w gabinecie kosmetycznym. Takze akupresura tu bedzie pomocna. Zielarstwo jest dlatego skuteczne, ze leczy glebokie przyczyny, nie zas skutki."

Bylam u ginekologa, on mi zamiast zrobic badania kazal brac srodki hormonalne,,,te srodki sa szkodliwe dla zdrowia, wiem ze pewnie bedize zaraz pelno postow ze to nie prawda, no ale samap pomysl, chemia ktora powoduje ze twoje jajniki nie pracuja, ze cos z zewnatrz dostarcza hormony, ja naluchalam sie od lekarzy o szkodliwosci hormonow, zawsze w koncu robia degradacje w organizmie, i szukam alternatyry dla hormonow i dlatego chce sprobowac z ziolami
seawoman jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-03, 18:05   #44
seawoman
Raczkowanie

Smile Dot.: owlosienie na calym ciele

Co tak ucich這? Juz sobie poradzi造軼ie?
Ja uzywa豉m przez oko這 miesiac calendulae - wyciag z nagietka, tylko ze jakos sie ba豉m byc takim kr鏊ikiem doswiadczalnym i zazywalam okolo 10-15 kropli raz dziennie. A nie 50 jak w instrukcji z ksiazki z lekami.

Cos na pewno sie zmienilo, po hormonach bardzo spadlo mi libido a po tym strasznie mi skoczylo, bardzo:) Fajny efekt:) Co do wloskow to jakos nic nie zauwazylam zmian, moze za krotko , moze za ma這- chenie bym je bra豉 nadal ale wola豉bym sie skontaktowac wczesniej z lekarzem ktory ma o tym pojecie.

By造軼ie moze u endokrynologa? Bo chyba on sie zajmuje hormonami? DO gina nie chce isc, nie chce juz nigdy tabletek hormonalnych, mialam po nich tak rozregulowane wszystko i olbrzymi spadek libido ze sie przestraszy豉m.
Cos tam widzia豉m po diane35 ale ca趾owicie nie mia豉m ochoty na seks, wiec cos trzeba bylo wybrac.

Czyta豉m jeszcze na innym forum o Castagnus. Trzeba to brac przez 3 miesiace, reguluje hormony ale w sposob naturalny- bo to wyciag z zio- chce tego sprbowa.

Prosze napiszcie co u was??
Stary 2007-03-03, 18:44   #45
zuzka92
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 058
GG do zuzka92

Seawoman- mo瞠sz mi napisa co o tym herbapolowym wyci庵u? jako nie mog znale潭 nic innego opr鏂z TINCTURA CALENDULAE phytopharmu... gdzie naby豉 to cudo i za ile?
Stary 2007-03-04, 08:49   #46
seawoman
Raczkowanie

Ja wlasnie uzywam plyto pharmu bo tak samo nie znalazlam w moich bliskich aptekach innego wyciagu z nagietka niz ten, ale to tez jest wyciag z nagietka. Pani w aptece powiedziala mi ze pomimo ze tam nic nie pisze ze do uzytku wewnetrzenego to mozna go uzywac do wewnetrzenego, bo jezlei by napisali ze do wewn to cena musialabyby wyzsza z powodu chyba akcyzy na alkohol??
Stary 2007-03-04, 09:03   #47
zuzka92
Zadomowienie

GG do zuzka92

no to trzeba b璠zie kiedy wypr鏏owa a da si to chocia wypi?? tzn jest bardzo ohydne?
Stary 2007-03-04, 10:08   #48
SABRINKA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 292

zaciekawi mnie ten nagietek...chyba sobie kupie. Tylko nie wiem jaki
SABRINKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-04, 10:10   #49
SABRINKA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 292

Kupie chyba ten http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1137 nie moge znale潭 innego na necie. znacie moze jakies inne?
SABRINKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-04, 10:25   #50
lilijcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Cytat:
Napisane przez seawoman Poka wiadomo嗆
By造軼ie moze u endokrynologa? Bo chyba on sie zajmuje hormonami? DO gina nie chce isc, nie chce juz nigdy tabletek hormonalnych, mialam po nich tak rozregulowane wszystko i olbrzymi spadek libido ze sie przestraszy豉m.
Cos tam widzia豉m po diane35 ale ca趾owicie nie mia豉m ochoty na seks, wiec cos trzeba bylo wybrac.
Endokrynolog zrobi mi wynik testosteronu, powiedzia, 瞠 w porzadku....i przepisa Diane35 Diana uregulowa豉 mi miesi帷zk...i tyle Dalej m璚z si z w這skami i male鎥im biustem. Teraz znowu przepisa mi j gin.tylko po co j bra jak wtedy nic nie pomog豉 Kto to pisa o rozja郾iaczu, trzeba rozwa篡, tak jak i ten nagietek
lilijcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-04, 11:32   #51
marta_shop
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Eh ja tez mam ten problem, najbardziej denrwuja mnie wloski biegnace linia pepka, te na brzuchu i miedzy piersiami (te sa jasne, ale i tak denerwujace) Doszlam do wniosku, ze chyba bede wyrywala je plastrami z woskiem, w koncu za kazdym razem beda slabsze wyrastac
Stary 2007-03-04, 12:40   #52
zuzka92
Zadomowienie

GG do zuzka92

Jasne jasne. Ja depiluj sobie plastrami "w御ik" od 1,2...4 lat i dosz這 do tego, 瞠 owszem w這ski s s豉bsze i wyrywam je prawie bezbole郾ie, za to odrastaj w kilka godzin!!!!!!
Wieczorem plasterek, rano penseta, wieczorem penseta rano penseta, wieczorem krem depiluj帷y... i tak do konca 篡cia ?!
Stary 2007-03-05, 08:30   #53
seawoman
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Poka wiadomo嗆
no to trzeba b璠zie kiedy wypr鏏owa a da si to chocia wypi?? tzn jest bardzo ohydne?
Jak pi豉 kiedy takie wyciagi to wiesz to co jest, mi nawet Melisana Klosterfau obrzydza豉 篡cie a to wyciag z melisy itp.
Obrzydliwe, ale ja robie tak ze daje te 2,5ml lub nieco mniej i 15 ml oko這 wody, inaczej nie moge tego wypi,. a potem musze popic duza iloscia wody.
Stary 2007-03-05, 08:32   #54
seawoman
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SABRINKA Poka wiadomo嗆
Kupie chyba ten http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1137 nie moge znale潭 innego na necie. znacie moze jakies inne?
Tu jest za 5zl z czyms takze:
http://www.lekidlamnie.pl/e_apteka/i...&aid=T&sp=1999
Jak wpisze ta nazwe to masa wynikow mi wyswietli:
apteka TINCTURA Calendulae
Stary 2007-03-05, 08:38   #55
seawoman
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lilijcia Poka wiadomo嗆
Endokrynolog zrobi mi wynik testosteronu, powiedzia, 瞠 w porzadku....i przepisa Diane35 Diana uregulowa豉 mi miesi帷zk...i tyle Dalej m璚z si z w這skami i male鎥im biustem. Teraz znowu przepisa mi j gin.tylko po co j bra jak wtedy nic nie pomog豉 Kto to pisa o rozja郾iaczu, trzeba rozwa篡, tak jak i ten nagietek
Ja bra豉m diane, z tego co wiem to wyniki moga byc po dlugim czasie przynajmniej pol roku, ja bralam chyba z 3 miesiace, widzia豉m moze leciutka r騜nice w czestotliwosci odrastania, ale z kolei calkowicie spad這 mi libido, to po pierwsze a po drugie potem jak tylko po tych 3 miesiacach zrobi豉m przerwe to juz widzia豉m ze wszystko mi szaleje, sk鏎a, miesiaczka,,taki zamet hormony wywo豉造, ja w豉郾ie chce regulowac ale jakos w sposob naturalny, nie chemiczny, jakos boje sie.
A co do diane to tez czyta豉m ze moze nieco pom鏂 ale tylko d逝gie stosowanie i potem jak sie przestaje brac to znowu wraca wiec jak chesz przez cale zycie to brac...
Stary 2007-03-05, 08:50   #56
seawoman
Raczkowanie

Dot.: ow這sienie na ca造m ciele

Tak sobie mysle ze takze przeciez sa inne wyciagi z nagietka, poszuka豉m i znalaz豉nm: m.in hebrapolu:
http://www.herbapol.poznan.pl/mucosit.php
http://www.herbapol.pl/pl/index.php?...kt&id=azucalen
A tu ten sam produkt tylko bez wyciagu z nagietka a z samym rumiankiem (powyzej taki sam tylko + wyciag z nagietka)
http://www.herbapol.pl/pl/index.php?...dukt&id=azulan
I juz pisze ze takze do uzytku wenetrznego.

Ciekawi mnie to czy moze zwyzajnie kupic herbate z nagietka, czy to musi byc wyciag czy moze byc herbata ...
Stary 2007-03-06, 21:26   #57
muszelka6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Smile Dot.: ow這sienie na ca造m ciele

Dziewczyny przeczyta豉m wasze powy窺ze wypowiedzi jak usuwacie nadmierne ow這sienie. W moim przypadku nadmierne ow這sienie usuwane jest laserowo, laserem lightsheer. Laser ten powoduje zbicie mieszk闚 w這sowych kt鏎e odpowiadaj za porost w這sa. W這ski mi nie odrastaj i nie mam problemu. Metoda ta jest skuteczna, lecz troch droga - ale je郵i mamy pozby si nadmiernego ow這sienia do ko鎍a 篡cia to 900z za usuni璚ie wargi g鏎nej jest ma造m wydatkiem.
muszelka6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-07, 07:59   #58
seawoman
Raczkowanie

Muszelka6- 900zl tylko za warge gorna?? Ja myslalam szczerze mowiac ze to jest za nogi.
No nogi pewnie z 3-5 tysiecy albo i 10-20 tys , pewnie to kilka godzin wiecej pracy przeciez
Akurat nad warga najmniej to przeszkadza bo tych wloskow jest stosunkowo malo np w stosunku do nog ze 1-2 min - od czasu do czasu i ich juz nie ma.
Ja sama chetnie skorzystalabym z lasera ale ta cena...
Co mi da gorna warga jak my tu piszemy o innych obszarach, ktos napisal na calym ciele...
To sa problemy pewnie wewnetrzne, bo to nie normalne i chcialabym zwyczajnie je zaleczyc. Mam nadzieje ze mi sie to uda
Stary 2007-03-07, 08:11   #59
zuzka92
Zadomowienie

GG do zuzka92

moja przyjaci馧ka usuwa豉 z r彗, ca造ch ramion w這ski laserem, nie wiem ile p豉ci豉, ale efekt by taki, 瞠 kto co 幢e nastawi i laser poparzy r璚e. Ona nic za bardzo nie poczu豉, no ale mia豉 takie kropki poparzone i 郵ady przez miesi帷. A w這ski jak by造 tak odros造 i s
Stary 2007-03-07, 11:54   #60
lilijcia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Cytat:
Napisane przez muszelka6 Poka wiadomo嗆
Metoda ta jest skuteczna, lecz troch droga - ale je郵i mamy pozby si nadmiernego ow這sienia do ko鎍a 篡cia to 900z za usuni璚ie wargi g鏎nej jest ma造m wydatkiem.
Masz racje ale najpierw trzeba zdoby te 900zl Z g鏎nej wargi usuwam woskiem do tego celu przeznaczonym i penset Laser musi zaczeka
lilijcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.