ow這sienie na ca造m ciele - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-07, 12:00   #61
milosc_blondynki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: ow這sienie na ca造m ciele

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Poka wiadomo嗆
moja przyjaci馧ka usuwa豉 z r彗, ca造ch ramion w這ski laserem, nie wiem ile p豉ci豉, ale efekt by taki, 瞠 kto co 幢e nastawi i laser poparzy r璚e. Ona nic za bardzo nie poczu豉, no ale mia豉 takie kropki poparzone i 郵ady przez miesi帷. A w這ski jak by造 tak odros造 i s

moja znajoma, prawniczka, miala klientk, kt鏎a skar篡豉 gabinet za poparzenie n鏬 laserem - zosta造 jej koszmarne blizny na ca貫 篡cie... oczywi軼ie takie rzeczy nie zdarzaj si cz瘰to, ale trzeba mie 鈍iadomo嗆 ryzyka
milosc_blondynki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-07, 20:11   #62
muszelka6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dziewczyny w moim przypadku laser nie poparzy mi twarzy a usuwam obecnie nie tylko warg g鏎n, brod r闚nie. Z r彗 i n鏬 te b璠 mia豉 usuwane w這ski. Z tego co wyczyta豉m w internecie mam bardzo r騜ne lasery i wiem 瞠 laser light sheer jest najlepszy. Posiada on p造tk ch這dz帷 kt鏎a nie poparzy sk鏎y. Piszecie, 瞠 a 900z za warg g鏎n - ja napisa豉m cen ca貫go zabiegu czyli 5 wizyt. Jeden taki zabieg kosztuje 250z za warg g鏎n. Zbiera豉m pieni康ze p馧 roku ale teraz jestem zadowolona. Je郵i pracujecie to nie widz problemu aby uzbiera ma造mi kroczkami tak kwot. Moje wydatki s o wiele wi瘯sze, bo jak czytacie mam problem z ca造m cia貫m, ale wystarczy odm闚i sobie co miesi帷 przyjemno軼i np. kupna bluzki, kawiarni itd. i pieni捫ki s - ja tak obecnie robi i nie 瘸逝j. Dla informacji gdzie mam robione zabiegi podaj stron internetow www.laser.day.pl i adres Laser Studio 4 Depilacja laserowa - Light sheer. Filmar ul. Grudzi康zka 37 tel. (0-56) 66 94 905. Maj oni jeszcze gabinet w Bydgoszczy. Pozdrawiam
muszelka6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-21, 14:52   #63
>KAT<
Przyczajenie

Tez mam problem z wlosami. Poza 'standardowymi' miejscami mam tez wlosy na brzuchu, wokol sukow i na pupie. Wszystkie sa ciemne i grube oraz odrastaja w mgnieniu oka . Probowlalam w zasadzie wszystkich konwencjonalnych metod. Depilator musialam wyrzucic do kosza, bo nie dawalam rady zniesc bolu (a to dlatego ze wlosy mam Naprawde mocne), depilacja woskiem tez nie przynosi porzadanych rezultatow. Pozostaje mi depilacja laserowa, ale wyczytalam tu ze czesto efekty sa niezadowalajace i czasem nawet po 5-6 zabiegach nie widac wielkiej roznicy. Poza tym calosc zabiegow trzeba powtarzac co 2-3 lata . No i jeszcze mozna sie poparzyc albo dostac przebarwien skory...
Chociaz niektorzy chwala sobie laser... eeh
Nie wiem teraz co zrobic... Czy jest sens wywalic kilkanascie tys zl??

Musze sie jakos tego pozbyc bo mam dopiero 19 lat a nie bardzo moge pokazac sie na plazy w kostiumie czy na basenie - to tez z powodu rozstepow na udach. O zabiegach na rozstepy tez sie naczytalam i wyglada na to ze kosztowalyby mnie kolejne kilka tysiecy.

Poki co pozostane przy maszynce

Mam nadzieje ze moze ktos mi cos poradzic, bo juz dluzej nie wytrzymam z takim wygladem...

>KAT< jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-21, 23:06   #64
andzia1722
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51
Post Dot.: ow這sienie na ca造m ciele

usuwanie laserem jest bardzo drogie. Dobry na to jest Rozja郾iacz sally hansen znajdziesz go na stronie perfumerii. W這sy s po nim jasne i nic nie wida. Tak naprawde ja te mam z tym problem i kiedy wstydzi豉m si chodzi w kr鏒kich bluzkach, ale ju da豉m sobie z tym spok鎩 bo pomy郵a豉m " a co mnie obchodz opinie innych ", naprawde nikt na to nie zwraca uwagi. Teraz u篡wam tego rozja郾iacza i jest wspaniale. Wi璚 nic si nie przejmuj , bo np. przez g逝pich ludzi, stracisz szanse na wiele rzeczy"

Pozdrawiam cieplutko, trzymaj si
Stary 2007-07-23, 14:19   #65
>KAT<
Przyczajenie

Z glupimi ludzmi zwykle sobie radze wiec to nie problem ... wiekszym problemem jest moj perfekcjonizm, bo kiedy czuje ze wloski zaczynaja odrastac to od razu musze je zaatakowac maszynka przez co czesto mam podraznienia.

Nienawidze sytuacji kiedy np chlopak glaszcze mnie po plecach, badz po brzuchu... Dla wiekszosci kobiet sprawa normalna i przyjemna, dla mnie natomiast niekoniecznie, bo 1sze co przychodzi mi do glowy w takiej sutuacji to wlasnie wlosy- czy je wyczuje :/

A co do tego rozjasniacza- dzieki, sprobuje, ale nawet jesli wloski beda mniej widoczne, to i tak wciaz bedzie je mozna wyczuc. niestety
>KAT< jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-12, 23:41   #66
Jean Doe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Ja w豉軼iwie te zastanawiam si od dawna nad hirsutyzmem. W豉軼iwie mam ju nawet rozpoznanie (cho dotychczasowe badania s w normie), ale dosta豉m je w szpitalu dla dzieci, a po sko鎍zeniu 18 lat musia豉m zmieni szpital, przez co i endokrynologa.
Teraz mam tylko ten problem, 瞠 nie wiem do kogo i嗆. Prywatne leczenie odpada-na to mnie nie sta. Lekarze na NFZ... tylko sprawdzeni, a takiego nie mam. Mo瞠 wi璚 kt鏎a z Was zna jakiego dobrego endokrynologa-ginekologa w Krakowie? Albo chocia tylko endokrynologa. Planowa豉m uda si na Kopernika do Sendrakowskiej, albo na Mehoffera do jakiego lekarza. Mo瞠 gdzie na forum s jakie namiary na specjalist闚-nie uda這 mi si ich jednak znale潭.

Co do usuwania w這sk闚 to odradzam stanowczo kremy, maszynki itp. Pogarszaj one jedynie stan w這sk闚, bo nie usuwaj ich z cebulkami, a jedynie obcinaj przy sk鏎ze, przez co w這ski si wzmacniaj.
Co mog poleci to depilator elektryczny (tylko dobrej firmy, 瞠by by skuteczny-np. Braun), pasta cukrowa (jest tania i do zrobienia w domu, przepis闚 jest mn鏀two na necie, nie zdziwi si, jak i na tym forum o niej by這), wosk (ja polecam zamiast drogiego Veeta, Strepa, kt鏎y kosztuje ok. 15 z, a wg mnie jest znacznie mocniejszy, wydajniejszy i lepszy ni tak szeroko polecany Veet).

Dla os鏏 o ciemnym ow這sieniu, kt鏎e maj pieni康ze polecam laser, najlepiej diodowy.
Jean Doe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-13, 00:15   #67
blazej2209
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Problem z nadmiernym ow這sieniem u kobiet wi捫e si z za du膨 produkcj Testosteronu i 5-α-dihydrotestosteron. Proponowa bym analize hormon闚 we krwi i zastosowanie odpowiedniego leczenia hormonalnego.
blazej2209 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-13, 10:15   #68
Jean Doe
Przyczajenie

Tak, teoretycznie, bo praktycznie najcz窷ciej jedynym zaburzeniem jest zaburzenie prolaktyny. No i oczywi軼ie torbiele na jajnikach (PCOs). Ewentualnie zostaje zesp馧 Cushinga, ale to chyba najrzadziej. W ka盥ym b康 razie, 瞠by m鏂 w og鏊e ustali czy dana osoba kwalifikuje si do leczenia czy nie to warto mie dobrego specjalist. A z tym-wbrew pozorom-jest naprawd ci篹ko.
Stary 2007-08-13, 11:26   #69
blazej2209
Raczkowanie

Dok豉dnie Jean Doe i my郵 ,瞠 najlepiej jest przeprowadzi badanie poziomu hormon闚 we krwi ,aby ustali sk康 to sie bierze. Widza貫m kilka przypadk闚 nienaturalnego ow這sienia u kobiet i zawsze wi您a這 si to z czym powa積iejszym.
Stary 2007-08-14, 14:34   #70
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Jean Doe Poka wiadomo嗆

Co do usuwania w這sk闚 to odradzam stanowczo kremy, maszynki itp. Pogarszaj one jedynie stan w這sk闚, bo nie usuwaj ich z cebulkami, a jedynie obcinaj przy sk鏎ze, przez co w這ski si wzmacniaj.
Co mog poleci to depilator elektryczny (tylko dobrej firmy, 瞠by by skuteczny-np. Braun), pasta cukrowa (jest tania i do zrobienia w domu, przepis闚 jest mn鏀two na necie, nie zdziwi si, jak i na tym forum o niej by這), wosk (ja polecam zamiast drogiego Veeta, Strepa, kt鏎y kosztuje ok. 15 z, a wg mnie jest znacznie mocniejszy, wydajniejszy i lepszy ni tak szeroko polecany Veet).

Dla os鏏 o ciemnym ow這sieniu, kt鏎e maj pieni康ze polecam laser, najlepiej diodowy.
a co z wrastaniem wloskow? wiesz jak to wyglada? parocentrymetrowy wlosek ktory rosnie sobie gleboko pod skora-"na p豉sko", krostki, a z tego trudne do usuniecia blizny
ja odradzam depilatory, woskowanie szczegolnie nog, bo 2 tygodnie spokoju nie sa warte tego co jest potem, polecam dobra pianke do golenia i maszynke

ostatnio dowiedzialam sie, ze picie naparu miety 2 razy dziennie opoznia odrastanie wloskow, bo obniza poziom testosteronu, pije od jakiegos tygodnia i wlosy na nogach naprawde odrastaja duzo wolniej niz kiedys, a wiec warto sprobowac
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-14, 15:17   #71
blazej2209
Raczkowanie

Ale usuwanie nadmiernego ow這sienia usuwa tylko skutek natamiast przyczyna nadal pozostaje. Je瞠li dzieje si co nie tak z tym to lepiej skonsultowa si ze specjalist ni samemu usuwa ca造 czas w這ski bo to m璚z帷e i nie za豉twia problemu.

Ostatnio s造sza貫m ,瞠 woskowanie jest najlepsz form depilacji poniewa os豉bia w這ski i nie wyst瘼uje efekt ,瞠 pojawiaj帷e si w這ski s ciemniejsze i mocniejsze.
Stary 2007-08-14, 15:33   #72
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez blazej2209 Poka wiadomo嗆
Ale usuwanie nadmiernego ow這sienia usuwa tylko skutek natamiast przyczyna nadal pozostaje. Je瞠li dzieje si co nie tak z tym to lepiej skonsultowa si ze specjalist ni samemu usuwa ca造 czas w這ski bo to m璚z帷e i nie za豉twia problemu.
problem rozwi您uje tylko depilacja laserowa lekarz przepisuje tabletki hormonalne, ktore pomagaja, ale po ich odstawieniu problem powraca.

Cytat:
Napisane przez blazej2209 Poka wiadomo嗆
Ostatnio s造sza貫m ,瞠 woskowanie jest najlepsz form depilacji poniewa os豉bia w這ski i nie wyst瘼uje efekt ,瞠 pojawiaj帷e si w這ski s ciemniejsze i mocniejsze.
u mnie odrastaly takie jak po goleniu, dodatkowo wrastaly, wiec uwazam, ze nie warto po prostu...

lepiej skladac kase na laser
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-08-14, 15:37   #73
bea-tka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 371

hmmm jestem zdania tego samego- jedyna (ktora znam) najskoteczniejsza metoda to laserowa- ale to kupa pieniedzy.

inne to tylko chwilowa sprawa. tabletki dozywotnio, depilacja krotkotrwaly efekt pogarszajacy ilosc i twrdosc wlosow

moje wypocinki

17.10.08 r. zda豉m egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-15, 08:27   #74
malutka86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 356
GG do malutka86

Dziewczyny ju tyle pisa造 o homrmonach, mia豉m kole瘸nke, kt鏎a 6 lat bra豉 tabletki, a p騧niej mia豉 straszne problemy, 瞠by wr鏂i do regularnym miesi帷zek, problemy z cer, a jedna znajoma przez wieloletnie branie hormon闚, mia豉 bardzo powa積e problemy z zaj軼iem w ci捫e i utrzymaniem ci捫y (poroni豉 kilka razy). Czasami konieczne jest branie hormon闚, gdy mamy chore jajniki czy jakie torbiele, ale cz瘰to jest te tak, 瞠 ciemne nadmierne ow這sienie jest spraw genetyczn. U mnie, chocia nie robi豉m bada, przypuszczalnie tak jest. Mam jasn karnacj, ale nie tak mleczn, w這ski rosn mi d逝窺ze, ale ca造 problem jest w tym, 瞠 na r瘯ach, nogach, oraz pojedyncze na brzuchu i wok馧 brodawek, kilka na twarzy, s bardzo ciemne, ale wiem, 瞠 mam to po babci, tak samo jak ciemn opraw oczu. Ca貫 szcz窷cie, 瞠 te kt鏎e mam na plecach, to tylko ma造, jasny delikatny meszek. Najbardziej denerwuj mnie te na r瘯ach i nogach. Nogi to niestety tragedia, w這ski s czarne i dosy grube (tylko nie zawsze i nie wiem od czego to zale篡).
Dlaczego w這ski po goleniu maja odrasta grubsze, wzmocnione? przecie nie ma ingerencji w cebulki.. bo ja s造sza豉m, 瞠 to taki efekt optyczny, bo jak wyrasta nowy w這sek to ma ja郾iejszy i cie雟zy koniec, a te zgolone poprostu tego ko鎍a ju nie maj i dlatego wydaje si, 瞠 s grubsze. Podobno wszystko zale篡 od tego w jakiej fazie wzrostu s w這ski.
malutka86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-15, 10:17   #75
bea-tka
Zakorzenienie

no nikt mi nie powie, ze jak zaczyna sie golic nogi to wlosy nie twardnieja i nie ciemnieja. prosty przyklad- ja zaczelam golic nogi bardzo wczesnie, teraz rosna mi szybko sa ciemne i twarde, ale! golilam je tylko do kolan- ud nie, uda gole od niedawna czasem- mam jasniutkie delikatne wloski, jak to wytlumaczyc?

moje wypocinki

Stary 2007-08-15, 13:08   #76
Jean Doe
Przyczajenie

Cytat:
a co z wrastaniem wloskow? wiesz jak to wyglada? parocentrymetrowy wlosek ktory rosnie sobie gleboko pod skora-"na p豉sko", krostki, a z tego trudne do usuniecia blizny
ja odradzam depilatory, woskowanie szczegolnie nog, bo 2 tygodnie spokoju nie sa warte tego co jest potem, polecam dobra pianke do golenia i maszynke
Chyba ka盥a kobieta, wie jak wygl康a wrastaj帷y w這sek Na to jednak s metody, chocia瘺y peeling (wielu osobom pomaga). Oczywi軼ie ka盥y powinien znale潭 odpowiedni spos鏏 depilacji dla siebie-mi na przyk豉d po wosku nie wrasta ani jeden w這sek, po depilatorze-pare, ale im d逝瞠j u篡wam depilatora tym mniej w這sk闚 wrasta. Ja osobi軼ie nie polecam nikomu ani maszynek, ani krem闚. Pad這 tu pytanie dlaczego wzmacniaj, skoro nie ma ingerencji w cebulk czy co takiego-ano dlatego, 瞠 nie usuwaj z cebulk, wi璚 istnieje prawdopodobie雟two, 瞠 w這sek si wzmocni i w豉軼iwie niemal zawsze do tego dochodzi.

Cytat:
golilam je tylko do kolan- ud nie, uda gole od niedawna czasem- mam jasniutkie delikatne wloski, jak to wytlumaczyc?
Prawdopodobnie dlatego, 瞠 jak sama piszesz-golisz czasem i od niedawna. W這ski robi si tym mocniejsze im cz窷ciej je golisz.
Co za tyczy si lasera-nie wiem czy kt鏎a z Was by豉 na depilacji laserowej, a je郵i nie by豉 to mog Wam od razu powiedzie, 瞠 o ile laser os豉bia w這ski to nie ma takiej metody, kt鏎a by usun窸a ow這sienie trwale je郵i wyst瘼uj zaburzenia (czyli to, o czym wspomina blazej2209). Niestety przy zaburzeniach lepiej si podda leczeniu, no ale z tabletkami jest jak z metod depilacji-pomaga tylko dobrze dobrana. Poza tym warto zauwa篡, 瞠 sam hirsutyzm nie jest uznawany za chorob, ale objaw chorobowy i nie mo積a si z niego wyleczy w pe軟i (hirsutyzm jest co najwy瞠j do zaleczenia).
Stary 2007-08-15, 13:15   #77
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86

pami皻am, 瞠 kiedy czyta豉m jaki artyku o w這sach.. na g這wie ale rzecz w tym, 瞠 by這 pytanie czy od podcinania ko鎍闚ek w這sy rosn szybciej i jaka fryzjerka chyba m闚i豉, ze nie rosn szybciej, tylko 瞠 s zdrowsze, nie 豉mi si tak, nie rozdwajaj i s og鏊nie w lepszej kondycji, ale nie wp造wa to na szybko嗆 ich wzrostu, a jedynie na kondycj.. wi璚 zastanwiam si jak jest z tymi na nogach. Ja odk康 pami皻am mia豉m ciemne, ale na r瘯ach zauwa篡豉m, 瞠 jak si opal to ona ja郾iej i wydaj si cie雟ze.. mo瞠 si zwyczajnie zu篡waja?
Stary 2007-08-15, 13:16   #78
bea-tka
Zakorzenienie

no to wlasnie o tym pisalam, ze im czesciej sie goli wlosy tym bardziej sa twarde gestrze i ciemniejsze

moje wypocinki

Stary 2007-08-15, 13:18   #79
bea-tka
Zakorzenienie

z tymi cienszymi to nie wiem jak to jest, ale wlosy na sloncu jasnieja... t prawda,te na glowie rowniez. pozatym inaczej tez ogolnie wlosy wygladaja na opalonej skorze inaczej na bladej, na bladej ciemne wlosy sa bardziej kontrastowe- i tyle

moje wypocinki

Stary 2007-08-15, 13:33   #80
malutka86
Raczkowanie

GG do malutka86

ja to chyab jestem jakas inna, bo teraz mi ciensze wlosy odrastaja na nogach niz pare tygodni temu ale pewnie jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule.. z obawy przed bolem chyba zostane przy zwyklej maszynce.. lata praktyki i juz sie nie zacianam przynajmniej ;p
Stary 2007-08-15, 13:57   #81
maskotka666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
GG do maskotka666

Hey dziewczyny ostatnio czytalam w gazecie ze wloski np.na rekach mozna rozjasnic woda utleniona tylko boje sie ze w ten sposob podraznie sobie skore rak co wy o tym sadzicie??
maskotka666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-15, 13:59   #82
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez maskotka666 Poka wiadomo嗆
Hey dziewczyny ostatnio czytalam w gazecie ze wloski np.na rekach mozna rozjasnic woda utleniona tylko boje sie ze w ten sposob podraznie sobie skore rak co wy o tym sadzicie??
my郵, 瞠 mo瞠sz spr鏏owa, 3% to nie jest jakie du瞠 st瞛enie, krzywdy raczej nie zrobi, ale nie liczy豉bym zbytnio, ze ciemnych w這sk闚 od razu zrobi si blond
mikroREKLAMA

Stary 2007-08-15, 14:09   #83
maskotka666
Raczkowanie

GG do maskotka666

Dzieki sprubuje i dam znac czy wogule troche rozjasnily sie wloski
Stary 2007-08-15, 14:21   #84
bea-tka
Zakorzenienie

sama jestem ciekawa czy to by cos dalo

moje wypocinki

Stary 2007-08-15, 14:59   #85
rudenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197

Cytat:
Ja traktuj w這ski na r瘯ach wod utlenion i jest du瘸 poprawa. Z natury mam czarne, a teraz s blond - nie takie bia貫, lecz raczej z這ciste. Na opalonej sk鏎ze wygl康a to OK. Woda utleniona 瘸dnej krzywdy nie robi, co najwy瞠j troch wysusza sk鏎, ale od czego s balsamy. Z tym, 瞠 wod trzeba stosowa regularnie- przez pierwszy tydzie co dziennie, a potem wedle uznania i zadowolenia z dotychczasowych efekt闚. Po pierwszym tygodniu efekty, acz jeszcze nie spektakularne, s ju widoczne.
rudenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-16, 08:20   #86
bea-tka
Zakorzenienie

oooo dzieki za informacje musz spr鏏owa choc ja nie mam az takich ciemnych, gdzieniegdzie z natury zlociste...

moje wypocinki

Stary 2007-08-16, 11:14   #87
seawoman
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92
Exclamation Dot.: ow這sienie na ca造m ciele

Na r璚e nie polecam golenia, kilka lat temu goli豉m i to by這 gorsze, bo w這ski sta造 si k逝j帷e i r瘯a by豉 szorstka.
Wole mie w這ski ale mi瘯kie ni k逝j帷e
Mi woda utleniona ma這 da豉, a mo瞠 za 瘸dko ja traktowa豉m w這sy, mi lepiej pomog krem rozja郾iajacy, s takie kremy do rozja郾iania ow這sienia np Sally Hansen Creme Hair Bleach, kt鏎y kosztuje ok.30 z. Jest to krem rozja郾iajcy w這sy na twarzy i r瘯ach. Spr鏏uj popyta te w najbli窺zej aptece.
Ja akurat u篡wam zwyk貫go roduktu do rozjasniania w這s闚, czyli nie farba tylko jaki rozjasniacz do w這s闚, robie ma豉 ilo嗆 i daj na r璚 czekam.

Co do depilacji kremami cukrowymi czy depilatorem, to depilarem nie wytrzymywa豉m nigdy z b鏊u, a bardzo mi zale瘸這, z kolei wosk kupny w sklepie nie dawa rady wyrwac mi w這s闚 a tak瞠 z b鏊u ledwo ledwo, dopiero pasta cukrowa da豉 du瞠 efekty, tylko oczywi軼ie te mnie boli ale ta sekund jako wytrzymam, wkurza mnie w pastach cukrowych 瞠 wychodzi mi dobrze mo瞠 1 na 4 pr鏏y i du穎 czasu zajmuje. Ale NIGDY nie mia豉m po niej w這sk闚 wrastaj帷ych.

Teraz chce sprobowac z depilacja laserowa, ale nie w zadnym gabinecie kosmetycznym, nie chce dac 5 czy 10 tys w b這to, bo cz瘰to czyta豉m 瞠 po jakim d逝窺zym czasie w這sy odrasta造, bo to wszystko zale篡 czy trafi si w jak捷 odpowiednia faze wzrostu w這sa, a jak nie? Pieniadze pojda w b這to.
Ja juz wole sprobowac z depilatorem kupnym, u mnie takie sa po 300 euro, dorbe jest to ze maja jakis skaner ktory sam wychwyci okolo 20 w這s闚 naraz.
Jak nie wyjdzie, (tak samo mo瞠 nie wyj嗆 w gabinecie) to najwy瞠j sprzedam na serwisie aukcyjnym
seawoman jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-16, 12:08   #88
bea-tka
Zakorzenienie

hehe no z tym goleniem na rekach to bron Boze, efekt pewnie jak na nogach :P

moje wypocinki

Stary 2007-08-20, 11:19   #89
maskotka666
Raczkowanie

GG do maskotka666

Cytat:
Napisane przez rudenka Poka wiadomo嗆
Ja traktuj w這ski na r瘯ach wod utlenion i jest du瘸 poprawa. Z natury mam czarne, a teraz s blond - nie takie bia貫, lecz raczej z這ciste. Na opalonej sk鏎ze wygl康a to OK. Woda utleniona 瘸dnej krzywdy nie robi, co najwy瞠j troch wysusza sk鏎, ale od czego s balsamy. Z tym, 瞠 wod trzeba stosowa regularnie- przez pierwszy tydzie co dziennie, a potem wedle uznania i zadowolenia z dotychczasowych efekt闚. Po pierwszym tygodniu efekty, acz jeszcze nie spektakularne, s ju widoczne.
A nie rozjasnila Ci sie skora w tych miejscach gdzie smarowalas ta woda utleniona??
Stary 2007-08-20, 13:24   #90
rudenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197

Cytat:
A nie rozjasnila Ci sie skora w tych miejscach gdzie smarowalas ta woda utleniona??
Nic takiego nie zauwa篡豉m, a smaruj si t wod ju kilka miesi璚y(oczywi軼ie nie codziennie). R璚e mam opalone, nie zauwa篡豉m 瘸adnego wp造wu na opalenizne, chocia to trudno oceni, bo jest lato i r璚e s codziennie na s這鎍u. Generalnie sk鏎a na r瘯ach nie r騜ni si od reszty cia豉.
rudenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.