ow這sienie na ca造m ciele - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-11-15, 14:55   #91
niunka24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: ow這sienie na ca造m ciele

Witam i z g鏎y przepraszam za takie nietypowe pytanie,ale musze sie dowiedzie jak to jest z tymi w這sami mi璠zy po郵adkami ;/ Czy to jest normalne u wszystkich kobiet i w jakim stopniu wystepuj w rowku w這sy ;/ .Bardzo prosze o odpowiedzi
niunka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-15, 15:09   #92
kasiaaa178
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 965

tez slyszalam o tej wodzie utlenionej choc ciemne bardzo wlosy moga byc potem zolte

Prawdziwy przyjaciel to kto, do kogo mo瞠sz zadzwoni o trzeciej w nocy i powiedzie: 'Jestem w wi瞛ieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic si nie martw, zaraz tam b璠'
kasiaaa178 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-27, 21:42   #93
michas87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

witam panie
jestem osobnikiem plci meskiej i takze mam problem z wlosami. Jestem brunetem wiec nie moge sie cieszyc jasnych wlosow ;/ . Moj problem rozpoczal sie gdy mialem lat 17(do tego okresu mialem fajnie bo zero wlosow ). Wtedy to zauwazylem wlosy na ciele . Zrobilem cos czego zaluje do dzisiaj a mianowicie zaczalem golic sobie rece ... poczatkowo bylo fajnie bo musialem golic raz na 2 miesiace a pozniej robilo sie gorzej i musialem golic sie coraz czesciej. Po jakims czasie stwierdzilem ,ze nie bede wiecej tego robil i zaprzestalem . Wlosy rzecz jasna odrosly : dluzsze i przede wszystkim wiecej ;/ . Obecnie mam 20 lat i glupio mi tak chodzic (niby facet powinien miec meskie rece ale ciezko mi sie do tego przyzwyczaic) po miescie. Troche latwiej jest na wakacjach poniewaz szybko lapie mnie slonce i wlosow tak nie widac Zastanawiam sie nad depilacja laserowa albo woskiem ale to obciach dla faceta ( w naszym spoleczenstwie). Na wakacjach jade na Floryde na kilka miesiecy i moze tam mnie jakos poratuja albo bede musial sie jakos z tym pogodzic ...
michas87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-12-09, 11:13   #94
IIserenityII
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

A mo瞠 kto pr鏏owa tego http://www.skindoctors.pl/, zajrzyjcie na depilacje. Sama mam taki problem i szukam ratunku....... jak pojde do pracy to pierwsze pieniadze zainwestuje chyba w depilacje.

Tears stream down your face
When you lose something you cannot replace...
IIserenityII jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 15:31   #95
kar0ola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 854

...

Edytowane przez kar0ola
Czas edycji: 2009-01-25 o 18:42
kar0ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-08, 13:21   #96
martucha198
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

ja te mam problem z nadmiernym ow這sieniem. najbardziej paralizuj mnie w這sy na twarzy tu pod nosem i o zgrozo na br鏚ce. Tych pod nosem czyli tzw.w御ika jeszcze nie rusza豉m (czyt. nie depilowa豉m) w zaden spos鏏. S widoczne ale nie a tak jak te na brodzie z kt鏎ymi dzie w dzie walcz penset. Walka jak z wiatrakami wieczorem usun a nastepnego dnia ju je czuje pod d這ni brrrrr....
mam coraz mniej si造 walczy z tym sam na sam-a musz nadmieni 瞠 walka ta trwa ju oko這 4 lat i w這sk闚 jest coraz wi璚ej i s coraz mocniejsze...
problem kr瘼uj帷y ostatnio nara穎ny na przedmiot drwin,przez niego czuje si mniej kobieca...
doj瘸豉m do poruszenia tego tematu u lekarza...
szukam dobrego specjalisty w miejscu w kt鏎ym mieszkam...
martucha198 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-04, 15:25   #97
zuczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Nie licz帷 wizyty u endokrynologa (priprytetowo) r闚nie by豉bym za terapi laserow - raz a porz康nie. No i tak naprawd, licz帷 w perspektywie czasu, jak ju kto wcze郾iej wspomnia, zliczaj帷 wszelkie koszta maszynek, depilator闚, krem闚 u篡wanych d逝goletnio, wyjdzie nam o wiele taniej.
Poza tym, stosowa豉m kiedy rozja郾iacz w這sk闚 Sally Hansen. Mo積a go stosowa na w御ik, ale te na r璚e. Tubka kosztuje ok. 35 z, niestety nie jest zbyt wielka i nie starcza na d逝go. Ale efektywna, trzeba przyzna.
zuczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-24, 09:10   #98
kasiencja24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Ow這sienie na ca造m ciele !!! ratunku !!

Cytat:
Napisane przez Kancia Poka wiadomo嗆
w moim przypadku kuracja polegala na przepisaniu tabletek (ja akurat dostalam diane 35) Mialam jakos 4 czy 5 wizyc u endokrynologa kazda kosztowa豉 60 pln (prywatnie) jesli dobrze pamietam to badania sie wlicza造 w wizyt ale nie jestem pewna Badania polega造 na: pobraniu krwi w okreslonym dniu cyklu miesiaczkowego, na zbadaniu cukru we krwi, i na okresleniu poziomu cholesterolu. Na podtsawie wynik闚 mozna by這 stwierdzic jak bardzo zaawansowane jest wystepowanie ow這sienia. Pamietajmy, ze tak jak napisalam wczesniej nadmierne ow這sienie 豉czy sie z zespo貫m policystycznych jajnik闚, wiec lepiej tego nie lekcewazy.

a powiedz mi konkretnie w kt鏎ym dniu cyklu nale瘸這by i軼 na takie badania krwi, bo by豉m ostatanio u endokrynologa i powiedzia mi kt鏎ego dnia, ale niestety zupe軟ie wylecia這 mi to z g這wy?
kasiencja24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.