Pielęgnowanie włosów często prostowanych?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-19, 20:32   #1
Danek
Przyczajenie

Question

Pielęgnowanie włosów często prostowanych?!

Witam Mam pytanie do Pani fryzjerki a mianowice chodzi mi o pielęgnacje włosów prostowanych średnio 3 razy w tygoniu... jakich kosmetyków powinnam używać? czy nie grozi mi to wypadnięciem włosów? jeszcze dodam, że używam prostownicy firmy Babyliss proszę o rady
Danek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 08:07   #2
iff
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Pielęgnowanie włosów często prostowanych?!

Ja się do pytania dołąłczam.

1.Czy w ogóle można tak często prostować?

2.Kilka dni temu byłam u fryzjerki i powiedziała mi, że najlepiej nic na włosy nie nakładać przed prostowaniem... no i dylemat: używać kosmetyków do prostowania czy nie? Jesli używać, to prostować zaraz po nałożeniu kosmetyku, kiedy włosy są jeszcze wilgotne od tego kosmetyku, czy jak już podeschną?

3.Czy prostować włosy już od nasady, czy lepiej od około 7-10 cm od głowy? Moja koleżanka taki pomysł z Niemiec przywiozła.

4.Co mnie bardzo interesuje: Lepiej prostować temp 200st i szybko sunąć żelazkiem po włoskach, czy np wybrać temp 130st i trochę wolniej przesuwać po włoskach?

5.I jeszcze ważne: Zdrowiej dla włosków jest prostować żelazkiem czy suszarką i szczotką?

6.To juz było wiele razy na forum, ale do suchych włosków nie znalazłam nic ciekawego: Jaki kosmetyk do prostowania suchych włosków jest najlepszy?

Ufff... ale się tych pytań narobiło.

Buziaczki dla Wszystkich.
iff jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości