Czy ktos moze mi doradzic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-19, 21:11   #1
kluffa
Raczkowanie

GG do kluffa
Question

Czy ktos moze mi doradzic?

...witam....jestem ciemna blondynka i chcialam zrobic sobie pasemka rozjasniaczem,albo balejaz....ktore byscie mi doradzily?...i od razu jaki produkt,do wykoniania?....bede wdzieczna za pomoc!
kluffa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 21:21   #2
Blondzia
Raczkowanie

Dot.: Czy ktos moze mi doradzic?

Ja mogę doradzić tylko jedno -wizytę w salonie fryzjerskim, tam Ci doradzą, zrobią profesjonalnie. Piszę to z własnego doświadczenia, ponieważ ze 3 m-ce temu ufarbowałam siew domku na brąz, a po miesiącu mama zrobiła mi pasemka rozjaśniaczem (pierwszy raz w życiu...)No i skutek tego był taki, że miłam włoski rude Odczekałam, myłam włosy serią Pantene i włosy się rozjaśniły na rudy blond. W końcu trafiłam na fotel fryzjerki i mam balejaż czekoladowo- platynowy blond. Uważam że lepiej zapłacić u fryzjera sporą sumkę za malowanie, niż potem męczyć się z jakimś niewypałem.
P.S. Mój nick pochodzi własnie od tego blondu rudego
Blondzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 21:42   #3
diamelen
mała księżniczka

Dot.: Czy ktos moze mi doradzic?

zgadzam się z blondzią.... z rozjaśniaczem nie radzę ryzykować.. farbowałam cioci włoski..(ma naturalnie ciemny blond..ale troszkę już siwe).. skutek farbowania był taki że włosy były rudo-białe.. po prostu tragedia.. na szczęście zaprzyjaźniona fryzjerka.. po 4 godzinach walki z włosami (i ścięciu ich o połowę) doszła z nimi do ładu...

fryzjer i tlyko fryzjer.. sama mam jeszcze blond pasemka(robione w salonie oczywiscie)

diamelen jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości