Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-24, 09:36   #1
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

"Jest naturalnym produktem nie zawierającym amoniaku oraz nadtlenku wodoru, przez co nie uwrażliwia włosów podczas koloryzacji. Odżywia je, wzmacniając wewnętrzną strukturę włosa oraz nadaje im połysk i miękkość.

Żel natychmiastowo koloryzujący marki artégo, dzięki swojej formule zapewnia łatwą i szybką aplikację. Nadaje zarówno włosom naturalnym, jak i farbowanym wspaniale mieniące się refleksy. W celu uzyskania jeszcze bardziej intensywnych odcieni, preparat może być łączony z farbami i żelami artego oraz innymi kolorami My Color Reflex.

Tymczasowa koloryzacja to idealny sposób, by tonować kolor pasemek lub balejażu, przedłużyć intensywność i trwałość koloru oraz pokryć pierwsze siwe włosy. My Color Reflex chroni skórę głowy przed zabarwieniem podczas koloryzacji, a włosom nadaje zdrowy wygląd i moc wibrujących refleksów.

Tymczasowa koloryzacja z żelem My Color Reflex dostępna jest w 12 odcieniach:

Ciemny Brąz – nadaje fryzurze refleks ciemniejszy, bardziej intensywny od naturalnego i farbowanego ciemnego brązu
Chłodny Brąz – przyciemnia jaśniejsze włosy nadając im chłodny refleks brązu.

Ciepły Brąz – przyciemnia nadając ciepły refleks włosom jaśniejszym od ciepłego brązu, zarówno farbowanym, jak i naturalnym. Może być stosowany do włosów rozjaśnianych lub po dekoloryzacji.
Rubinowa Czerwień – wzbogaca o refleks rubinowej czerwieni włosy o tonacji od blondu do bardzo jasnego blondu. Aby efekt był bardziej stonowany należy rozcieńczać preparat z refleksem naturalnym i/lub ciepłym brązem.

Pomarańcz – nadaje refleks pomarańczy włosom o tonacji od brązu po blond. Jest on bardziej intensywny, jeśli żel jest zastosowany na włosach w tonacji od blondu do bardzo jasnego blondu, zarówno farbowanych, jak i naturalnych.
Miedź – wzbogaca o refleks złocisto-miedziany włosy o tonacji od brązu po blond. Refleks jest bardziej intensywny, jeśli żel jest zastosowany na włosach w tonacji od blondu do bardzo jasnego blondu, zarówno farbowanych, jak i naturalnych.

Intensywne Złoto – nadaje włosom refleks intensywnego złota szczególnie, jeśli jest stosowany na włosach w tonacji od brązu do bardzo jasnego blondu.
Słoneczne Złoto – refleks na włosach od brązu po blond, staje się cieplejszy i ma złoty odcień. Przyciemnia nadając ciepły refleks włosom jaśniejszym, od jasnego złocistego blondu.

Zimny Piasek – nadaje kolor chłodnego bursztynu włosom od ciemnego do jasnego blondu. Refleks może być wykorzystywany do neutralizowania ciepłych odcieni. Lekko przyciemnia włosy jaśniejsze od jasnego blondu.
Srebro – nadaje delikatną chłodną poświatę włosom w kolorach od brązu do bardzo jasnego blondu. Refleks może być wykorzystywany do neutralizowania ciepłych odcieni.

Neutralny – rozcieńcza refleks, z którym zostaje zmieszany. Po zastosowaniu jako maska na włosy wzmacnia strukturę włosów, nadaje im większą elastyczność oraz jedwabistość i blask.
Fiolet – wzbogaca o refleks intensywnego fioletu włosy ciemniejsze od ciemnego brązu. Przyciemnia i wzbogaca o refleks intensywnego fioletu włosy o tonacji od brązu po blond. Refleks jest bardziej intensywny, jeśli zostanie zastosowany na włosach od blondu do bardzo jasnego blondu, zarówno naturalnych, jak i farbowanych.

Sugerowana cena w sprzedaży detalicznej:

Żel natychmiastowo kolioryzujący My Color Reflex (200 ml) – 69,89 PLN"

ktos mial z tym stycznosc?albo ktokolwiek slyszal gdzies od kogos opinie bardzo mnie zainspirowal ten zel chocby dlatego ze gdybym chcialabym drastycznie zmienic kolor wlosow z blond na zimny braz odwracalnie i tylko na chwile a taka koloryzacja zmywalna bardzo by pomogla podoba mi sie pomysl tonowania koloru w zaleznosci od potrzeb gdzie mozna schlodzic jakims zimnym odciniem albo rozswietlic jakims zlotem cena dosc przystepna w porownaniu do podobnego produktu davinesa gdzie malenka buteleczka jest kosztem ok 130 zl a trzeba kupic 2- pigment i baze nablyszczajaca

opinia na wizazu

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,46...ex.html&next=1

strasznie jestem zainteresowana zimnym piaskiem oraz jasnym zlotem
Stary 2011-09-24, 22:20   #2
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie
Dot.: Tymczasowa koloryzacja z My Color Reflex marki artégo

nikt nic nie wie?????
Stary 2011-09-26, 10:33   #3
Patrysia007
Raczkowanie

Też się z chęcią dowiem jakie daje efekty Może jednak znajdzie się ktoś kto używał?

Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:50   #4
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

trzeba by napisac na prv do dziewczyn oceniajacych na kwc by sie pelniej wypowiedzialy i fotki moze wstawily efektow uzywania
Stary 2011-09-29, 23:28   #5
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

podbijam watek
Stary 2011-11-03, 18:51   #6
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

znow podbijam
Stary 2011-11-26, 21:03   #7
Patrysia007
Raczkowanie

Nie ma co tracić czasu Planuję kupić i przetestować na własnych włosach Mam nadzieję, że mi się uda, bo to miesiąc wydatków i nie jestem pewna czy starczy funduszy hehe

Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 17:05   #8
Gabi2000
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Patrysia007 Pokaż wiadomość
Nie ma co tracić czasu Planuję kupić i przetestować na własnych włosach Mam nadzieję, że mi się uda, bo to miesiąc wydatków i nie jestem pewna czy starczy funduszy hehe
Czy ktoś testował ten żel? Jakie efekty?
Przymierzam się do odcienia Ciemny brąz lub srebro
Gabi2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:34   #9
jaga07
Przyczajenie

Witam mam kolor słoneczne złoto i z chęcią go odsprzedam po atrakcyjnej cenie. Kupiłam go jakiś czas temu, użyłam tylko raz i szkoda, żeby tak stał skoro komuś może sprawić przyjemnośc, a ja odzyskam chociaż częśc wydanej kasy.
jaga07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 08:48   #10
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Podbijam wątek - jak wrażenia po żelu? Macie może jakieś zdjęcia przed/po ?

Ja chcę uzyskać taki kolor jak w załączniku, i kupię raczej intensywnie złoty blond, chciałam pooglądać zdjęcia, ale nigdzie żadnych nie ma. Jak zrobię ja - to wstawię zdjęcie PRZED i PO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n461.jpg (31,4 KB, 13 załadowań)
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 10:02   #11
guacamole
Wtajemniczenie

Ja mam opakowanie cool sand, czy jak tam. Odcien daje sredni popielaty blond i idelanie pasuje dla mezczyzn, ktorzy nie chca rzucac sie w oczy.
Moj maz wlasnie sobie co jakis czas kladzie troche i nawet te siwe pasma na skroniach nieco chwytaja.

Ja polozylam to cudo na rozjasniane wlosy i dostalam glona. Wtedy nie wiedzialam, ze zoltego nie traktuje sie popiela, a fioletem.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości