Zenkowe pokusy :) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-26, 11:40   #2761
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ktos to kiedys bral jak bylo za 30zl ponoc fajne, ale nie pamietam jak tam bylo z efektem
przyznać się! która brała!?
Stary 2012-09-26, 11:53   #2762
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
przyznać się! która brała!?
hym nie pamietam, ale nie wiem czy ten puder nie doszedl rozwalony i gdzies fotki byly wklejane
dimiti jest offline  
Stary 2012-09-26, 12:52   #2763
vril
Zakorzenienie

http://allegro.pl/elddis-typhoon-gtx...637281809.html
vril jest teraz online  
Stary 2012-09-26, 12:58   #2764
ilios
PIP.

GG do ilios

ilios jest offline  
Stary 2012-09-26, 14:37   #2765
Marigold19
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy te pudry Stila brązujące, które niekiedy Zenek dodaje do zamówień to takie w miarę świeże czy niekoniecznie?

Marigold19 jest offline  
Stary 2012-09-26, 17:23   #2766
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy te pudry Stila brązujące, które niekiedy Zenek dodaje do zamówień to takie w miarę świeże czy niekoniecznie?
hym ciezko wyczuc- chyba takie sredio swieze
dimiti jest offline  
Stary 2012-09-26, 17:44   #2767
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kosztuje ok 600 zl , ale czy dziala i dalej nie wiem

Sent from my iPhone using Tapatalk
Koszt do przeżycia, tylko właśnie czy działa
Pojechałam zapisać się na kolejkę na operację. Miałam do wyboru 2 terminy: 30 październik lub 13 listopad. Bałam się tak szybko i zapisałam się na 13-go listopada.
Zapytałam też ordynatora jak ten mięśniak jest usytuowany, a on mi odpowiedział, że jest w takim miejscu, że jak go nie usunę to nie przestanę krwawić i że trzeba usunąć go z częścią trzonu macicy ze wzgędu na to, że jeszcze jestem dosyć młoda. Myślałam, że wrosnę w fotel. Odebrałam to w ten sposób, że gdybym była poza okresem rozrodczym, to chciałby wywalić mi całą macicę chyba Wczoraj moja ginekolog, która pracuje z tym ordynatorem nic mi nie wspominała, o trzonie macicy, a tylko o wyłuskaniu mięśniaka i że jest w dobrym miejscu do operacji usytuowany. Więc albo ona mnie wczoraj kłamała, albo ten ordynator jakiś pokręcony. Ten ordynator dzisiaj kazał mi również tydzień przed operacją zadzwonić i powiedzieć jaką mam morfologię. Jeśli będzie na poziome 8,5 - 9 to zrobia mi transfuzję krwi po operacji, a jak będzie tak jak teraz to będę miała transfuzję przed operacją.

Oczywiście musiałam już swoje wypłakać. Przed chwilą dostałam też okres - nieco szybciej niż zwykle, bo w 26 dniu cyklu. Wzięłam 2 tabsy Hemorigen i leżę, bo może jak nie będę łazić za bardzo to nie będzie takiego mocnego krwawienia Wieczorem mam wziąć jeszcze Cyklonaminę.
Renatko, nie wiem czy czytasz usg, ale pewnie tak. Mam nadzieję, że mi wybaczysz i inne Dziewczyny również, że załączę skan wczorajszego usg - później go usunę - chcę tylko, żebyś spojrzała na nie, bo sama nie wiem co mam robić. Czy rzeczywiście poza operacją nie ma już ratunku ? Załączam też skierowanie, bo być może w rozpoznaniu coś jest napisane czego ja nie wiem ?
Na zdjęciu podobno jeszcze widać ciałko żółte, bo wczoraj byłam jeszcze przed okresem.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2012-09-27 o 11:31
Mariola13 jest offline  
Stary 2012-09-26, 18:01   #2768
dimiti
Zakorzenienie

Mariola moze ten ordynator taki zakrecony? Twoja gin by ci raczej powiedziala prawde- tak mi sie wydaje.

Bedzie git
dimiti jest offline  
Stary 2012-09-26, 18:02   #2769
zochawks
Zakorzenienie

Marioluś trzymam kciuki za Ciebie.

A tak dla rozładowania napiecia to jak wytną macicę to juz okresu nie dostaniesz;-) dla mnie to by było błogosławieństwo. Swoją drogą ciekawe czy juz robia przeszczepy macicy? ja moją chetnie oddam
Stary 2012-09-26, 18:05   #2770
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Mariola moze ten ordynator taki zakrecony? Twoja gin by ci raczej powiedziala prawde- tak mi sie wydaje.

Bedzie git
Jego też wiele ludzi chwali jako dobrego specjalistę i bądź tu mądrym Jakoś to będzie

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Marioluś trzymam kciuki za Ciebie.

A tak dla rozładowania napiecia to jak wytną macicę to juz okresu nie dostaniesz;-) dla mnie to by było błogosławieństwo. Swoją drogą ciekawe czy juz robia przeszczepy macicy? ja moją chetnie oddam
Dziękuję za kciuki

Dobre, aż się uśmiałam do łez

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2012-09-26, 18:09   #2771
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jego też wiele ludzi chwali jako dobrego specjalistę i bądź tu mądrym Jakoś to będzie
ale wiesz on mogl tylko spojrzec, powiedziec to co najczesciej robia w takich przypadkach i tyle, nie przygladal sie jakos szczegolowo a Twoja gin juz pewnie uwaznie sie wszystkiemu przygladala
dimiti jest offline  
Stary 2012-09-26, 18:21   #2772
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
ale wiesz on mogl tylko spojrzec, powiedziec to co najczesciej robia w takich przypadkach i tyle, nie przygladal sie jakos szczegolowo a Twoja gin juz pewnie uwaznie sie wszystkiemu przygladala
Mąż mi mówi to samo.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2012-09-26, 20:22   #2773
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oooo Taszanta jaka masz aplikacje do sledzenia migren? i co ona daje poza tym, ze zapisujesz se kiedy je masz? bo ja tez migrenowiec

z moich ukochanych aplikacji to np
puush - do udostepniania zdjec w necie [=w wizazowych klubach ]
frametastic - i potem drecze wszystkich kolazami z mych zdjec pieknych
accuweather - aplikacja pogodowa, ktora zgaduje pogode lepiej niz wbudowana
puffin - do przegladania stron z flashem
mobilet - kocham kocham, juz nie musze szukac kioskow i dodatkowo za to, ze jak jade do nowego miasta to nie musze sie martwic o bilety mpk
sticky notes - uwielbiam jestem uzalezniona od karteczek samoprzylepnych a tak to sobie je moge zrobic, porozkladac jak chce i ustawic jako tapete
wordweb - moj ukochany podreczny slownik - angielsko angielski
iTranslate - moj ukochany slownik z kazdego jezyka na kazdy
aaa zapomnialabym
iBooks kocham kocham kocham - jestem uzalezniona od papierowych ksiazek, ale dzieki iBooks przekonalam sie do ebookow i teraz w domu czytam papierowe, a jak ruszam w teren mam wszystko w telefonie
wizazowa aplikacja kwc tez daje rade, choc jeszcze raczkuje

no i gry kocham

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------
ale masz różności, w ogóle się na tym nie znam.
Co do migreny to znalazłam z miesiąc temu więc jeszcze nie mogę ocenić bo raz miałam migrene
mam o nazwie "migraine" i "migrainemate"- to drugie tak sie fajnie zapowiadalo bo niby na podstawie pogody okresla prawdopodobienstwo migreny no ale jak tam czasem zagladam to zawsze mi pokazuje ze akurat mam atak
Cytat:
hym nie pamietam, ale nie wiem czy ten puder nie doszedl rozwalony i gdzies fotki byly wklejane
co za kuszenie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja mam ten puder- prezencik, ale nie wiem gdzie sprawdzic kod Stili, na checkkosmetik nie ma

Cytat:
Pojechałam zapisać się na kolejkę na operację. Miałam do wyboru 2 terminy: 30 październik lub 13 listopad. Bałam się tak szybko i zapisałam się na 13-go listopada.
Zapytałam też ordynatora jak ten mięśniak jest usytuowany, a on mi odpowiedział, że jest w takim miejscu, że jak go nie usunę to nie przestanę krwawić i że trzeba usunąć go z częścią trzonu macicy ze wzgędu na to, że jeszcze jestem dosyć młoda. Myślałam, że wrosnę w fotel. Odebrałam to w ten sposób, że gdybym była poza okresem rozrodczym, to chciałby wywalić mi całą macicę chyba Wczoraj moja ginekolog, która pracuje z tym ordynatorem nic mi nie wspominała, o trzonie macicy, a tylko o wyłuskaniu mięśniaka i że jest w dobrym miejscu do operacji usytuowany. Więc albo ona mnie wczoraj kłamała, albo ten ordynator jakiś pokręcony. Ten ordynator dzisiaj kazał mi również tydzień przed operacją zadzwonić i powiedzieć jaką mam morfologię. Jeśli będzie na poziome 8,5 - 9 to zrobia mi transfuzję krwi po operacji, a jak będzie tak jak teraz to będę miała transfuzję przed operacją.

Oczywiście musiałam już swoje wypłakać. Przed chwilą dostałam też okres - nieco szybciej niż zwykle, bo w 26 dniu cyklu. Wzięłam 2 tabsy Hemorigen i leżę, bo może jak nie będę łazić za bardzo to nie będzie takiego mocnego krwawienia Wieczorem mam wziąć jeszcze Cyklonaminę.
Renatko, nie wiem czy czytasz usg, ale pewnie tak. Mam nadzieję, że mi wybaczysz i inne Dziewczyny również, że załączę skan wczorajszego usg - później go usunę - chcę tylko, żebyś spojrzała na nie, bo sama nie wiem co mam robić. Czy rzeczywiście poza operacją nie ma już ratunku ? Załączam też skierowanie, bo być może w rozpoznaniu coś jest napisane czego ja nie wiem ?
Na zdjęciu podobno jeszcze widać ciałko żółte, bo wczoraj byłam jeszcze przed okresem.
Mariola, przykro mi strasznie, trzymaj sie, i zastanow sie czy nie warto jeszcze odwiedzic jakiegos innego lekarza

Taszanta jest offline  
Stary 2012-09-26, 20:42   #2774
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Mariola, przykro mi strasznie, trzymaj sie, i zastanow sie czy nie warto jeszcze odwiedzic jakiegos innego lekarza
Pewnie jeszcze tak zrobię.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2012-09-26, 22:43   #2775
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:

Mariolu ja czytam zdjecia ale tylko takie ktore ja robie bo inaczej to ciezko i nie ocenia sie innych zdjec. Natomiast konsultacja z innym wskazana, na skierowaniv pisze tylko myoma uteri czyli miesniaki macicy.

ranka jest offline  
Stary 2012-09-27, 00:04   #2776
izabellini
Zakorzenienie

Mariola,
dlaczego robiłaś USG przed okresem?
mięśniaki fotografuje się tuż po
stąd ten wzrost o 0,5 cm zapewne
ja bym poczekała z operacją
na stole może się okazać, że stracisz macicę, bo taka zajdzie konieczność
ja tam czekam ze swoim do menopauzy i go olewam
dorósł do 4,5 cm i stanął .....

no ale .....
sama narkoza to istny odlot, bardzo miło ją wspominam
miałam w niej robioną histeroskopię

Edytowane przez izabellini
Czas edycji: 2012-09-27 o 00:08
izabellini jest offline  
Stary 2012-09-27, 00:48   #2777
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Mariolu będzie dobrze
narkoza nie straszna, ja jako dziecko byłam kilkakrotnie operowana i samej narkozy nie należy się obawiać.
Może poszukaj innego lekarza, tak jak dziewczyny radzą. Ja ze swoimi dolegliwościami ortopedycznymi bywam u wielu, żeby usłyszeć różne warianty rozwiązania, albo potwierdzić jeden.

Ja bym się raczej obawiała tego, że podczas operacji wytną Ci więcej niż potrzeba (bo tak łatwiej i taniej...), a Ty się o tym dowiesz przez przypadek :/
Lepiej dowiedzieć się więcej i znać alternatywne rozwiązania. A potem pilnować.
Nie miałam na celu straszenia tylko raczej uważność i znajomość tematu - dlatego radziłabym też odwiedzić innego lekarza.

Twoja pani ginekolog na pewno jest świetnym lekarzem, ale warto znać opinię innych.

Jesteś szczepiona przeciwko żółtaczce? Jeśli nie to zapytaj lekarza, czy możesz się zaszczepić w trybie przyśpieszonym.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
heh ja pasuję z tapatalkiem w takim razie
otwórzmy se własny wątek japcowy, będzie kupa śmiechu jak nas zaczną nawiedzac miłośnicy innych urządzeń

ups nie umiem juz cytować na forum
TAK
Jak najbardziej! nawet ostatnio chciałam szukać takiego wątku. Przyda nam się. jest jakiś dział techniczny, gdzie mogłybyśmy go otworzyć?

Cytat:
Dla mnie tapa to wygoda mimo niemoznosci otwierania zdjec szlag mnie trafial jak musialam szukac albo czytac w safari

no ja też używam w komórce Tapa, bo jednak dużo wygodniej uczestniczyć w forach niż przez Safari

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oooo Taszanta jaka masz aplikacje do sledzenia migren? i co ona daje poza tym, ze zapisujesz se kiedy je masz? bo ja tez migrenowiec

z moich ukochanych aplikacji to np
puush - do udostepniania zdjec w necie [=w wizazowych klubach ]
frametastic - i potem drecze wszystkich kolazami z mych zdjec pieknych
accuweather - aplikacja pogodowa, ktora zgaduje pogode lepiej niz wbudowana
puffin - do przegladania stron z flashem
mobilet - kocham kocham, juz nie musze szukac kioskow i dodatkowo za to, ze jak jade do nowego miasta to nie musze sie martwic o bilety mpk
sticky notes - uwielbiam jestem uzalezniona od karteczek samoprzylepnych a tak to sobie je moge zrobic, porozkladac jak chce i ustawic jako tapete
wordweb - moj ukochany podreczny slownik - angielsko angielski
iTranslate - moj ukochany slownik z kazdego jezyka na kazdy
aaa zapomnialabym
iBooks kocham kocham kocham - jestem uzalezniona od papierowych ksiazek, ale dzieki iBooks przekonalam sie do ebookow i teraz w domu czytam papierowe, a jak ruszam w teren mam wszystko w telefonie
wizazowa aplikacja kwc tez daje rade, choc jeszcze raczkuje
dzięki oblukam sobie te aplikacje

facebook
fajne aplikacje do zdjęć:
Instagram obowiązkowo
ShakeItPhoto - polaroidowe
Hipstamatic - retro + mozna wybierac rozne klisze
ToonCamera - można robić zdjęcia w formie komiksowych rysunków

MUA - MakeupAlley
KWC - kilka razy się przydała w sklepie
iBooks - mam tam nie tylko ksiażki, ale też swoje różne notatki, czy inne materiały w pdf
emotki Emoji
w gry nie gram często, ale lubię:
Pac-Mana
DiamondDash
BrickColor
a moja 13letnia pasierbica gra w - Pocket Frogs

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-09-27 o 00:50
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-09-27, 07:22   #2778
elizziak
Zakorzenienie

Hej Mariola,
przeczytałam właśnie, że przechodzisz ciężki chwile Dziewczyny bardzo mądrze wszystko napisały, ja tylko życzę Ci dużo siły i pogody ducha (mimo wszystko!). Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne

Popieram to, co pisały dziewczyny, aby skonsultować jeszcze z innym lekarzem. Ja sama kilka dni temu miałam dobry przykład: jeden lekarz robił mi usg w 29. dniu cyklu i powiedział, że na pewno do tej pory nie było owulacji, a teraz okazało się, że najprawdopodobniej ok. 21.dc zaszłam już w ciążę. Drugi lekarz, który potwierdził ciążę, tylko bezradnie rozłożył ręce na pytanie czemu inny lekarz widział na usg obraz - jak to określił - na ósmy-dziesiąty dzień cyklu...

Także na pewno warto poznać opinię innego lekarza zanim poddasz się operacji.

Trzymaj się
Stary 2012-09-27, 08:44   #2779
Soso
Zakorzenienie

Mariolu ja też trzymam mocno kciuki i podpinam się do tego co napisały dziewczyny, żeby to skonsultować jeszcze z innym lekarzem

Soso jest offline  
Stary 2012-09-27, 10:48   #2780
vril
Zakorzenienie

Dziewczyny japcowe, a macie WomanLog? Też fajne
http://www.womanlog.com/
vril jest teraz online  
Stary 2012-09-27, 11:29   #2781
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Mariolu ja czytam zdjecia ale tylko takie ktore ja robie bo inaczej to ciezko i nie ocenia sie innych zdjec. Natomiast konsultacja z innym wskazana, na skierowaniv pisze tylko myoma uteri czyli miesniaki macicy.

Dziękuję Ci Reniu za odpowiedź. Pójdę po okresie do innego lekarza na konsultację. Wczoraj zrobiłam wywiad który jest najlepszy i pójdę do niego. Pod nóż chyba zawsze zdążę
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Mariola,
dlaczego robiłaś USG przed okresem?
mięśniaki fotografuje się tuż po
stąd ten wzrost o 0,5 cm zapewne
ja bym poczekała z operacją
na stole może się okazać, że stracisz macicę, bo taka zajdzie konieczność
ja tam czekam ze swoim do menopauzy i go olewam
dorósł do 4,5 cm i stanął .....

no ale .....
sama narkoza to istny odlot, bardzo miło ją wspominam
miałam w niej robioną histeroskopię
Poszłam przed ze względu na to, że 2 tygodnie temu zobaczyłam jaką mam silną anemię i przestraszyłam się. Nie wiem czemu u niektórych mięśniaki nie dają takich objawów jak u mnie Wczoraj jak dostałam okres to tak mnie złapał ból brzucha, że myślałam, że muszę chyba natychmiast karetkę wzywać bo nie wytrzymam. Później mnie przeczyściło ostro, wzięłam nospę i jakoś przeszło. Dzisiaj leżę, ból już słabszy nachodzi i przechodzi. Cały czas myślę, czemu ten ordynator powiedział, że mięśniak jest w takim miejscu, że jak go nie usunę to nie przestanę krwawić
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mariolu będzie dobrze
narkoza nie straszna, ja jako dziecko byłam kilkakrotnie operowana i samej narkozy nie należy się obawiać.
Może poszukaj innego lekarza, tak jak dziewczyny radzą. Ja ze swoimi dolegliwościami ortopedycznymi bywam u wielu, żeby usłyszeć różne warianty rozwiązania, albo potwierdzić jeden.

Ja bym się raczej obawiała tego, że podczas operacji wytną Ci więcej niż potrzeba (bo tak łatwiej i taniej...), a Ty się o tym dowiesz przez przypadek :/
Lepiej dowiedzieć się więcej i znać alternatywne rozwiązania. A potem pilnować.
Nie miałam na celu straszenia tylko raczej uważność i znajomość tematu - dlatego radziłabym też odwiedzić innego lekarza.

Twoja pani ginekolog na pewno jest świetnym lekarzem, ale warto znać opinię innych.

Jesteś szczepiona przeciwko żółtaczce? Jeśli nie to zapytaj lekarza, czy możesz się zaszczepić w trybie przyśpieszonym.
Dzięki Milko - tak, wybiorę się koniecznie do innego jeszcze lekarza. Tym bardziej, że moja ginka powiedziała tylko o wyłuskaniu go, a ten ordynator już wspomniał o trzonie macicy
Szczepienia przeciwko żółtaczce chyba nigdy nie miałam, chyba, że kiedyś do cesarki.
Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Hej Mariola,
przeczytałam właśnie, że przechodzisz ciężki chwile Dziewczyny bardzo mądrze wszystko napisały, ja tylko życzę Ci dużo siły i pogody ducha (mimo wszystko!). Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne

Popieram to, co pisały dziewczyny, aby skonsultować jeszcze z innym lekarzem. Ja sama kilka dni temu miałam dobry przykład: jeden lekarz robił mi usg w 29. dniu cyklu i powiedział, że na pewno do tej pory nie było owulacji, a teraz okazało się, że najprawdopodobniej ok. 21.dc zaszłam już w ciążę. Drugi lekarz, który potwierdził ciążę, tylko bezradnie rozłożył ręce na pytanie czemu inny lekarz widział na usg obraz - jak to określił - na ósmy-dziesiąty dzień cyklu...

Także na pewno warto poznać opinię innego lekarza zanim poddasz się operacji.

Trzymaj się
Dziękuję Ci za otuchę i jak dobrze rozumiem należą ci się chyba gratulacje Będziesz mamą
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mariolu ja też trzymam mocno kciuki i podpinam się do tego co napisały dziewczyny, żeby to skonsultować jeszcze z innym lekarzem

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2012-09-27, 17:58   #2782
ranka
Kici kici miau miau

izabellini - jesli Mariola nie zgodzi sie na usuniecie macicy to jej nie usuna, tylko trzeba to napisac na zgodzie. Zgoda obejmuje konkretne dzialanie, nie robi sie niczego bez zgody pacjenta, bo za to grozi po prostu prokurator.
ranka jest offline  
Stary 2012-09-27, 19:39   #2783
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mariolu będzie dobrze

dzięki oblukam sobie te aplikacje

facebook
fajne aplikacje do zdjęć:
Instagram obowiązkowo
ShakeItPhoto - polaroidowe
Hipstamatic - retro + mozna wybierac rozne klisze
ToonCamera - można robić zdjęcia w formie komiksowych rysunków

MUA - MakeupAlley
KWC - kilka razy się przydała w sklepie
iBooks - mam tam nie tylko ksiażki, ale też swoje różne notatki, czy inne materiały w pdf
emotki Emoji
w gry nie gram często, ale lubię:
Pac-Mana
DiamondDash
BrickColor
a moja 13letnia pasierbica gra w - Pocket Frogs
o jak fajnie, że podałaś tą aplikację sciagnelam sobie, KWC tez czesto używam, i ściągam sobie jeszcze te które Ilios podała
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
mam od niedawna
a moze ktos jeszcze ma coś ciekawego?

rozumiem że Truskawkę też wszyscy obowiązkowo mają ?

Taszanta jest offline  
Stary 2012-09-27, 19:43   #2784
vril
Zakorzenienie

Ja nie mam, bo się boję Aż się nie powinnam przyznawać na tym wątku

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-09-27 o 19:45
vril jest teraz online  
Stary 2012-09-27, 19:48   #2785
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie mam, bo się boję Aż się nie powinnam przyznawać na tym wątku

Taszanta jest offline  
Stary 2012-09-27, 20:07   #2786
izabellini
Zakorzenienie

Cytat:
izabellini - jesli Mariola nie zgodzi sie na usuniecie macicy to jej nie usuna, tylko trzeba to napisac na zgodzie. Zgoda obejmuje konkretne dzialanie, nie robi sie niczego bez zgody pacjenta, bo za to grozi po prostu prokurator.
to jest oczywiste

moja koleżanka poszła na usunięcie torbieli jajnika i dopiero po pół roku na USG zorientowała się, że w ogóle go nie ma
no i oczywiście też zgodę podpisywała ....

Edytowane przez izabellini
Czas edycji: 2012-09-27 o 20:46
izabellini jest offline  
Stary 2012-09-27, 22:37   #2787
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
ja nie mam, w kompie mam Ovulation Calendar, kiedyś korzystałam, ale od dawna nie używam, więc na iPhona też nie ściągam
tej się przyjrzę

Cytat:
nie do końca tak jest w praktyce, pewnie zależy to od lekarza/szpitala, ale niestety

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
to jest oczywiste

moja koleżanka poszła na usunięcie torbieli jajnika i dopiero po pół roku na USG zorientowała się, że w ogóle go nie ma
no i oczywiście też zgodę podpisywała ....
dokładnie..
moja koleżanka z pracy miała dokładnie taką samą sytuację - bez jej zgody i bez informacji(!) usunięto jej jeden jajnik
dowiedziała się przypadkiem, przy okazji badania
wiem, że upominała się o jakieś papiery w szpitalu, ale były jakieś "ryfy"

dodam, że miała wtedy ok 35 lat (to było ze 3 lata temu)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
o jak fajnie, że podałaś tą aplikację sciagnelam sobie, KWC tez czesto używam, i ściągam sobie jeszcze te które Ilios podała

rozumiem że Truskawkę też wszyscy obowiązkowo mają ?

no jasne, Truskawa obowiązkowo

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2012-09-27 o 22:39
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-09-28, 00:20   #2788
ranka
Kici kici miau miau

No to zle, ze tak sie dzieje. My np pytamy sie pacjentki i piszemy na zgodzie wszelkie mozliwe procedury ktore moga byc konieczne ale ale zawsze rozmawiamy o tym z pacjentka. Jednak sa takie ktore sie nie zgadzaja i wole ich szanujemy i jesli np chce tylko wyluszczyc to tylko wyluszczamy a jelsi sie nie da to zlnac brzuch i koniec

ranka jest offline  
Stary 2012-09-28, 00:38   #2789
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
No to zle, ze tak sie dzieje. My np pytamy sie pacjentki i piszemy na zgodzie wszelkie mozliwe procedury ktore moga byc konieczne ale ale zawsze rozmawiamy o tym z pacjentka. Jednak sa takie ktore sie nie zgadzaja i wole ich szanujemy i jesli np chce tylko wyluszczyc to tylko wyluszczamy a jelsi sie nie da to zlnac brzuch i koniec

ja myślę, że nie ma problemu, kiedy lekarz poinformuje, że w przypadku komplikacji, niemożliwości jakiejś itd. wycinają więcej i pacjentka wyraża na to zgodę - a potem pacjentkę informuje, że zrobił to, to i to...
milka-pilka jest offline  
Stary 2012-09-28, 07:21   #2790
ilios
PIP.

GG do ilios

Co do aplikacji, to ja uzywam period tracker

app truskawkowej nie mam, bo nie wiem czy mi Zenio tam wirusa nie rzuci jakiegos
ilios jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości