Niewypał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-24, 15:16   #1
czikita4
Przyczajenie

Niewypał

Witam. Od początku... Włosy miałam o kolorze słomianego blondu. Jakaś glupawka i bum, kupiłam sobie "średni blond" z firmy Palette. Pofarbowałam i... Wyszedł ciemny brąz.Jestem załamana, wyglądam tragicznie. Mam ten kolor od 5 dni i chcę jak najszybciej to zmienić. Nie będę sie bawić w żadne pasemka, przeraża mnie to. Objętość włosów dosyć się zmniejszyła po tym farbowaniu, ale dzwoniłam do mojej fryzjerki (jest na zwolnieniu lekarskim) i powiedziała, żebym kupiła sobie mocny rozjaśniacz do włosów i zrobiła raz, a potem za jakiś czas farbą. Boję się jednak, że wyjdą jakieś rude lub całkiem mi wylecą :/ Błagam pomóżcie... Co mam zrobić? Chcę się za to zabrać jeszcze dziś..:mur :
czikita4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 20:03   #2
kaska222
Moderator

Dot.: Niewypał

Myj szamponem przeciwlupiezowym.Powinno sie splukac chociaz troche.Poczytaj sobie ten watek
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554158

Co do odpowiedzi fryzjerki zostawie bez komentarza,mam nadzieje ze sie do niej niewybierzesz w przyszlosci......

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:47   #3
czikita4
Przyczajenie

Dot.: Niewypał

hehe, no właśnie zrobiłam tak jak mi poradziła iiiiiii może efekt nie jest jakiś megacudny, ale mam blondzik, podchodzi lekko pod rudy, ale tylko trochę
Włosy nie wypadają aż tak, użyłam odżywki kilka razy. Myślę, że zaraz się zregenerują. Jutro sobie kupię w drogerii jakąś szamponetkę pod blond i powinno być już w pełni dobrze Z której firmy są w miarę dobre? Żeby chwyciła od razu i zniwelowała do końca już ten ryży? Nawet już nie chodzi o to czy się włosy niszczą czy nie, bo ja to po trupach do celu. Więc?
czikita4 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farbowanie włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości