Co zrobić żeby blond na całych włosach był równomierny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-25, 14:18   #1
kwiatek101
Zadomowienie

Co zrobić żeby blond na całych włosach był równomierny?

Hej
Co zrobić, żeby blond na całych włosach miał taki sam kolor ? Jestem szatynką, robię balejaż - blond + czekolada. Niestety, tam gdzie blond jest odświeżany co 3miesiące (na odrostach) jest ładny i jasny, a od połowy głowy jest żółty do rudego włącznie przy końcach... Podobno jest tak dlatego, że farba czekoladowa wypłukując się barwi blond.
Czy jest jakiś sposób żeby tak się nie działo?czy jeśli nie będę już malować czekolady a sam blond (i drugim kolorem pasemek będzie po prostu mój naturalny) to blond zostanie taki piękny czy też będzie żółknąć ? Zależy mi na odpowiedzi bo już sama nie wiem co robić, bez sensu wyglądać tak jak wyglądam ja teraz czyli do połowy głowy ładne włosy a od połowy takie odcięcie , że szok. Fryzjerka nie może mi pomalować rozjaśniaczem całego blondu bo się "wykruszą" włosy, ale czy na prawde nie da się nic zrobić ??? Gdzieś słyszałam, że raz na rok można całe włosy rozjaśniane pociągnąc od nowa blondem ...

przecież widać na ulicach dziewczyny, które mają pasemka blond i ten blond na całej długości mają taki sam ... więc od czego to zależy ?
kwiatek101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:56   #2
krd
Raczkowanie

Dot.: Co zrobić żeby blond na całych włosach był równomierny?

Wydaje mi się,że faktycznie rozwiązaniem jest nierobienie tych czekoladowych pasemek. Dawno temu jak balejaż mi się podobał to robiłam tylko blondem i miałam ładnie blond na całej długości,a reszta niefarbowana. Takim sposobem nie miałam żadnych przejść kolorów.
krd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 16:22   #3
KERA
Raczkowanie

Dot.: Co zrobić żeby blond na całych włosach był równomierny?

Ja mam dokładnie tak samo, włosy po jakimś czasie żółkną i robią się rudawe, swoje mam brązowo - kasztanowe a robię blond pasemka. Przez kilka lat rozjaśniałam włosy tylko rozjaśniaczem i żółkły, niedawno robiłam balejage blondem i brązem i też robią się żółte mimo że używam szamponów i odżywek rewitalizujących kolor... jeśli chodzi o rozjaśnianie to mnie zawsze fryzjerka robiła całą długość włosów nawet gdy miałam takie do pasa i dół w 99% był blond i nic się nie wykruszało ani nie odpadało a kolor robił się jaśniutki i ładny.
KERA jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości