Osis Flatliner czy Renee Blanche do prostowania? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-20, 11:12   #1
iff
Rozeznanie

Osis Flatliner czy Renee Blanche do prostowania?

Na forum jest już mnóstwo watków na ten temat, ale nigdzie nie ma jako-takiego porównania tych dwu kosmetyków. Zastanawiamy się z koleżanką, który kupić? Do tej pory używałam Welli dwufazowej i nie jestem zbyt zadowolona. Włosy mam trochę zniszczone i suche, delikatne. Chciałam kupić Loreala tecni.art, ale podobno nie nadaje się do delikatnych włosów, bo je za bardzo obciąża.

Zależy mi przede wszystkim na jak najlepszej ochronie przed temperaturą. Z nabłyszczaniem dam sobie radę.

Hm... może któraś z Was używała obu tych kosmetyków albo z jakiegoś innego doświadczenia umie je porównać. Przed chwilą sobie włoski wyprostowałam, więc na 2-3 dni mam "spokój", ale potem chciałabym już korzystać z innego kosmetyku...

Bardzo, bardzo, bardzo prosze o pomoc. Będę taaaaaaka dźwięczna za każda opinię.

iff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:13   #2
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly
Dot.: Osis Flatliner czy Renee Blanche do prostowania?

ja mam ten: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2451 i jestem zadowolona... nakładam na każde pasmo i później prostuje, włoski mam proste nawet jak pada i wyglądają na bardzo zdrowe jak z jakiejś reklamy

tych co wymieniłaś niestety nie stosowałąm więc nic nie powiem
Dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:33   #3
natuska17
Zakorzenienie

http://estyl.pl/sklep/customer/produ...cat=412&page=1 Mówisz o tym? Grażynka stosowała Osisa, a i produkty z Renee również, więc pewnie ma porównanie. Gaga, pomóż

Edytowane przez natuska17
Czas edycji: 2005-06-20 o 16:34 Powód: .
natuska17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 16:37   #4
iff
Rozeznanie

Dolly użyłam raz tego Goldwell'a i mi nie przypadł do gustu.... powiedziałabym nawet, że bez niczego lepiej by wyszło.

Natuska tak! O ten mi chodzi... I wlasnie nie wiem czy brac ten czy Osis'a...
Stary 2005-06-20, 16:51   #5
natuska17
Zakorzenienie

Też się nad nim zastanawiałam. Osis mi się skończył, Goldwell nie satysfakcjonuje, a Renee kusi Podłączam się zatem do pytania.

natuska17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 18:03   #6
latinka
Zadomowienie

GG do latinka

witam ja mam w tej chwili osisa i powiem szczerze nie jestem zachwycona, wloski sa po nim bardzo sztywne i nieprzyjemne w dotyku jedyny jego plus to faktycznie mniej skrecaja sie podczas wilgoci ale niestety tylko mniej a chcialam by wcale sie nie skrecaly wiec jak dla mnie produkt ten jest sredni a za nimala kase w sumie
latinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 18:16   #7
iff
Rozeznanie

Hm... no ja właśnie sie coraz bardziej do Renee nakłaniam. Kupiłabym ten olejek... moze jeszcze by sie udało na raz wysłac oba kosmetyki, ten olejek i kryształki tej samej firmy.

Stary 2005-06-20, 22:55   #8
iff
Rozeznanie

Question Dot.: Osis Flatliner czy Renee Blanche do prostowania?

no i co robic?
Stary 2005-06-21, 00:17   #9
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Renee ten o ktory pyatacie4 wspomaga tylko , chroni wlos pzred temp, ale jako taki nie powoduje prostowania wlosow, pisalam juz o tym , dla mnie najlepiej prostuje osiss olejkiem spryskuje wlosy juz suche lub jezeli mam rozjasnione lub torche pzremeczone zabiegami to wole nalozy krysztalki Renee Blanche na wigotne razem z osisem oczywiscie w malej ilosci i na konie na suche jeszcze kropelke efekt cudo!!!
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 12:06   #10
Justyna333
Przyczajenie

Mam osis + i jak dla mnie ejst beznadziejny już lepsze jest mleczko z nivea cjociaż bardzo obciąża włosy...podpisuje się pod pytaniem również
Justyna333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 12:12   #11
Capilli
Przyczajenie

Używam OSiS Flatliner od kilku dobrych lat. Jak kupuje się produkt u fryzjera, to musi on dobrze doradzić, jak go używać i przede wszystkim dobrać produkt do włosów. To co jest na etykiecie jest prawdą nie dla wszystkich.

Przy włosach delikatnych nie pryska się OSiSem na suche włosy, bo się robią tłuste, a stosuje się go tylko na mokro. W środku są hydrolizowane proteiny jedwabiu i pszenicy. Działają one na zasadzie tymczasowego cementu, który utrzymuje się do czasu następnego mycia, dzięki temu włosy stają się nawilżone i wygładzone. W tym wypadku efektywność reperującego działania protein na włosy jest skuteczna, jak się używa prepartu pod swoje włosy i ich potrzeby, a każda ma nieco inne.
Capilli jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości