Kolor włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-26, 16:42   #1
Elph
Raczkowanie

Kolor włosów.

Zastanawiam się nad zmianą moich włosów z koloru brązowego na coś wpadającego w mahoń. Chcę najpierw zobaczyć, czy mi będzie pasowało, więc użyłam szamponetki. Nie było dokładnie koloru takiego co chciałam, ale wzięłam odcień 'rubin' (stwierdziłam, że na brązie nada tylko refleksy).

Chwyciło mi nawet nie powiem, że na odrostach, ale przy samej grzywce. Głupio to wygląda :P
Reszta włosów- sama nie wiem, czy cokolwiek się zmieniło, wydaje mi się, że tylko odrobinę.

Nie potrafię stwierdzić, czy ten kolor jest dla mnie odpowiedni. Nie umiem sama się ocenić, ale mam wrażenie, że raczej nie pasują mi takie włosy. Aparatem ciężko mi uchwycić rzeczywisty odcień, więc i tak kolory są trochę przekłamane, ale wstawię te najbardziej zbliżone do rzeczywistości.

Pierwsze zdjęcie- mój naturalny kolor włosów (teraz mam trochę inny brąz, bo najpierw przyciemniłam, później rozjaśniłam do podobnego koloru jak naturalny). Reszta- po szamponetce.

Co myślicie? Widzicie mnie w mahoniu/ czymś podobnym, czy według Was całkiem mi nie pasują takie kolory?

Btw muszę zmyć jakoś tą czerwień z grzywki, dobrze, że to tylko szamponetka :P I widzę, że brew mi się pięknie ułożyła Przepraszam za grobową minę na paru zdjęciach- byłam zdenerwowana na ten głupi aparat, który nie potrafi oddać prawdziwych kolorów.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00621.jpg (116,8 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (126,0 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (105,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (102,6 KB, 81 załadowań)
Elph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 19:39   #2
Holly85
Zadomowienie

Dot.: Kolor włosów.

w naturalnych najlepiej, nie rób czerwonych, mahoń burgund, uderzaj w brązy bez tego pigmentu.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:26   #3
sante
Wtajemniczenie

na pierwszym zdjęciu wyglądasz super,wiosną pokusiłabym się na kolor o ton jaśniejszy.Taka nasza natura,że ciągle coś..
sante jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 21:01   #4
lankal
Przyczajenie

poradźcie dziewczyny w jakiej fryzurze i kolorze włosów byłoby mi najlepiej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01926.jpg (105,9 KB, 108 załadowań)
lankal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 07:14   #5
Elph
Raczkowanie

Właśnie, ta potrzeba zmian Ok, wracam do naturalnych, dzięki
Elph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:27   #6
esor
Mamusia Luty 2016

tez bym naturalne radzila, ew o ton-dwa jasniejsze.

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 22:00   #7
blackcherryx94
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Elph Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zmianą moich włosów z koloru brązowego na coś wpadającego w mahoń. Chcę najpierw zobaczyć, czy mi będzie pasowało, więc użyłam szamponetki. Nie było dokładnie koloru takiego co chciałam, ale wzięłam odcień 'rubin' (stwierdziłam, że na brązie nada tylko refleksy).

Chwyciło mi nawet nie powiem, że na odrostach, ale przy samej grzywce. Głupio to wygląda :P
Reszta włosów- sama nie wiem, czy cokolwiek się zmieniło, wydaje mi się, że tylko odrobinę.

Nie potrafię stwierdzić, czy ten kolor jest dla mnie odpowiedni. Nie umiem sama się ocenić, ale mam wrażenie, że raczej nie pasują mi takie włosy. Aparatem ciężko mi uchwycić rzeczywisty odcień, więc i tak kolory są trochę przekłamane, ale wstawię te najbardziej zbliżone do rzeczywistości.

Pierwsze zdjęcie- mój naturalny kolor włosów (teraz mam trochę inny brąz, bo najpierw przyciemniłam, później rozjaśniłam do podobnego koloru jak naturalny). Reszta- po szamponetce.

Co myślicie? Widzicie mnie w mahoniu/ czymś podobnym, czy według Was całkiem mi nie pasują takie kolory?

Btw muszę zmyć jakoś tą czerwień z grzywki, dobrze, że to tylko szamponetka :P I widzę, że brew mi się pięknie ułożyła Przepraszam za grobową minę na paru zdjęciach- byłam zdenerwowana na ten głupi aparat, który nie potrafi oddać prawdziwych kolorów.

Pozdrawiam
Droga autorko. Kolor z szamponetki to wcale nie rubin tylko miedź. Szamponetka ma to do siebie ,ze nie zafarbuje ci włosów tak jak chcesz. Farba zrobiła by to lepiej ,bo doprowadziłaby twoje włosy do koloru podobnego na opakowaniu. Myślę ,że by ci pasował ten kolor. Moja koleżanka ma podobną buzię do ciebie i dobrze wygląda w czerwieni. Pamiętaj. Szamponetki żeby złapały używa się na jasne włosy. Jesli chcsz zafarbować to farbujesz FARBĄ. Szamponetka to NIE FARBA!
blackcherryx94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 23:30   #8
riddle92
Zadomowienie

GG do riddle92

Cytat:
Napisane przez Elph Pokaż wiadomość

Pozdrawiam
to dopiero bedzie offtop.. nie wiem ile masz wzrostu, ale, myslalas o modelingu? masz niesamowicie ciekawa twarz
riddle92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 14:41   #9
Pokrzywka19
Zakorzenienie

Masz prześliczny kolor oczu
2:29
Adam
56 cm
3600 g

Pokrzywka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości