W這sy azjatyckie - problem - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-27, 01:00   #1
Skyrim
BAN sta造

Wiadomo軼i: 98

W這sy azjatyckie - problem

Witam, mam pewien problem z doczepianymi w這sami azjatyckimi koloru czarnego. Chodzi o to, 瞠 mam ma造 p璚zek w這s闚 do "przetestowania" i robi z nimi wszystko..lecz ostatnio przysz這 mi do g這wy, aby sprawdzi jak takie w這sy reaguj na rozja郾ianie.
Kupi豉m wi璚 pewien rozja郾iacz od 4-6 ton闚 i nic! a w這sy te s naturalne 100% czy kto mo瞠 mi powiedzie dlaczego niemal瞠 nic nie z豉pa這? gdzieniegdzie jaki w這sek by ja郾iejszy..ale tak bez rezultatu..czy kto wie dlaczego? i czy mo積a temu jako zaradzi? rozja郾i takie w這sy? prosz o odpowiedzi, by mo瞠 瞠 nie tylko mnie si to przyda (cho doczepianych w這s闚 si nie rozja郾ia - wiem, ale ja je testuje).

Jeszcze raz prosz o wszelkie pomys造!
Skyrim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-27, 16:43   #2
dyciaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461
Dot.: W這sy azjatyckie - problem

Cytat:
Napisane przez Skyrim Poka wiadomo嗆
Witam, mam pewien problem z doczepianymi w這sami azjatyckimi koloru czarnego. Chodzi o to, 瞠 mam ma造 p璚zek w這s闚 do "przetestowania" i robi z nimi wszystko..lecz ostatnio przysz這 mi do g這wy, aby sprawdzi jak takie w這sy reaguj na rozja郾ianie.
Kupi豉m wi璚 pewien rozja郾iacz od 4-6 ton闚 i nic! a w這sy te s naturalne 100% czy kto mo瞠 mi powiedzie dlaczego niemal瞠 nic nie z豉pa這? gdzieniegdzie jaki w這sek by ja郾iejszy..ale tak bez rezultatu..czy kto wie dlaczego? i czy mo積a temu jako zaradzi? rozja郾i takie w這sy? prosz o odpowiedzi, by mo瞠 瞠 nie tylko mnie si to przyda (cho doczepianych w這s闚 si nie rozja郾ia - wiem, ale ja je testuje).

Jeszcze raz prosz o wszelkie pomys造!
a mo瞠 dlatego 瞠 w這s jest "martwy"?
Stary 2011-09-27, 17:08   #3
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Cytat:
Napisane przez dyciaa Poka wiadomo嗆
a mo瞠 dlatego 瞠 w這s jest "martwy"?
A czym si r騜ni w這s na g這wie od 軼i皻ego?

moim zdaniem 幢e na這篡豉, powinna pasmo podzieli na kilka ma造ch partii i spr鏏owa jeszcze raz, na p豉sko.

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-07, 01:43   #4
Skyrim
BAN sta造

Wiadomo軼i: 98

yy..kole瘸nka kt鏎a napisa豉 o martwym w這sie chyba niezabardzo sie kr璚i w tych tematach..

Ale rozja郾ianie zrobi豉m na p豉sko, w豉郾ie na folijce 瞠by dobrze i na pewno sie przyje這..
Skyrim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.