Prosze o pomoc!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-06-25, 21:59   #1
Asai
Przyczajenie

GG do Asai

Prosze o pomoc!!!!

Chciałabym żebyś mi pomogła w pewnej metamorfozie: fajna fryzura itp. Będę czekała na twój mail z niecierpliwością. Dołanczam też zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aśka.jpg (142,9 KB, 4 załadowań)
Asai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 16:00   #2
youare
Zadomowienie

Re: Prosze o pomoc!!!!

Masz delikatny typ urody i młodo wyglądasz, spytam z ciekawości – ile masz lat? Twoje włosy współgrają z cerą, podoba mi się ich kasztanowy kolor. Ale może by pozwolić sobie na drobną „ekstrawagancję” i uraczyć je blond (wypłowiały) pasemkami? Sądzę, że powinnaś mocniej zaznaczyć brwi i pociągnąć maskarą rzęsy. Usta pociągaj w miarę transparentnym błyszczykiem – np. juicy tubes lancoma, uściskany avonu, w tubce l’oreala czy rimmela bądź margaret astor? Masz ich wiele do wyboru, a tobie by najbardziej pasowały kolory cieliste, a także delikatne róże. Niedoskonałości cery zatuszuj korektorem, możesz też pokryć je LEKKIM podkładem dla młodej buzi. (na imprezę możesz jednak mocniej zaakcentować usta i oczy – załączam zdjęcia) Myślę, że okulary mogłabyś zastąpić soczewkami albo ewentualnie zmienić ich model – wg mnie ten średnio Ci pasuje. Włosy możesz zapuścić albo zostawić w spokoju i podciąć końcówki, może wystopniować kudełki? Widzę, że są one cienkie – wspomóż je odżywkami, by stały się błyszczące i bardziej puszyste. [a z szamponów polecam Ci miętowy head&shoulders, mimo że jest do włosów z łupieżem to mniej się po nim przetłuszczają, są dłużej świeże]. Załączam moje propozycje fryzów. A co do ubrań...Hm. Pasowałyby Ci wszelakie spódnice tylko błagam, nie długie!) i sukieneczki, czyli ogółem mówiąc „styl romantyczny”. Czasami możesz jednak sobie pozwolić na ubiór nieco ostrzejszy, mocniejsze kontrasty – np czarny i różowy. Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura2.jpg (42,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bachelet1.jpg (11,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg up4.jpg (5,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ostry makijaż 5.jpg (35,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 11.gif (11,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000000000002112.jpg (8,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frzyzura3.jpg (27,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kat1_02.jpg (15,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg owoclaurent.jpg (6,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ostry makijaż 9.jpg (79,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dellarenta1z.jpg (6,6 KB, 18 załadowań)
youare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 23:38   #3
Asai
Przyczajenie

GG do Asai
Re: Prosze o pomoc!!!!

Dziekuje bardzo za pomoc i te zdjęcia. Mysle żeby, sie wybrać do fryzjera i cos zrobić z włosami i moze pomaluje pasemka dzieki wielkie za rade.
Asai jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości