pomoc w wyborze tuszu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-27, 15:52   #1
kajaweronika
Przyczajenie

pomoc w wyborze tuszu

Od jakiegoś czasu poszukuje odpowiedniego dla mnie tuszu, wiele już wypróbowałam i dużo czytałam na forum. W końcu postanowiłam się zarejestrować. Czy ktoś mógłby mi polecić tusz wydłużający (nie pogrubiający) z górnej półki? Chciałabym kupić coś droższego, jednak boję się ryzykować dlatego proszę o pomoc
kajaweronika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 16:23   #2
MdM
in love with life

Dot.: pomoc w wyborze tuszu

Masz KWC. Poczytaj. Tuszy Ci tam dostatek.
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 17:19   #3
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

I takich pytań było już multum, wątków o tuszach też Ci pod dostatkiem
Stary 2011-09-27, 23:20   #4
najada_naj
Zadomowienie

Macie rację dziewczyny, jest KWC, ale przecież można też odpowiedzieć nowej koleżance, w KWC jest sporo staroci też, już niedostępnych na rynku, a o nowościach możemy coś powiedzieć, no nie?
Ja bym Ci polecila nowy tusz Heleny Rubinstain, taki z wężowym wzorem na opakowaniu, zwany tu na forach pytonem. Wydłuża nieźle i spektakularnie podkręca przy okazji, nie pogrubia prawie wcale. Dziewczyny też ostatnio zachwycają się Doll Eyes Lancome'a, ponoć wydłuża jeszcze lepiej, bez podkręcania.
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:44   #5
agewind
Przyczajenie

Podłączam się do prośby o polecenie tuszu. Takie porady od osób na bieżąco zorientowanych są po prostu bezcenne.
agewind jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:18   #6
MdM
in love with life

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyny, jest KWC, ale przecież można też odpowiedzieć nowej koleżance, w KWC jest sporo staroci też, już niedostępnych na rynku, a o nowościach możemy coś powiedzieć, no nie?
Ja bym Ci polecila nowy tusz Heleny Rubinstain, taki z wężowym wzorem na opakowaniu, zwany tu na forach pytonem. Wydłuża nieźle i spektakularnie podkręca przy okazji, nie pogrubia prawie wcale. Dziewczyny też ostatnio zachwycają się Doll Eyes Lancome'a, ponoć wydłuża jeszcze lepiej, bez podkręcania.
W KWC jest zarowno sporo staroci jak i nowosci. Oba polecone przez Ciebie tusze tez tam znajdziesz, wiec moglabys nie popierac zasmiecania KWC
Stary 2011-09-28, 10:51   #7
kajaweronika
Przyczajenie

Cytat:
Dzięki bardzo za odpowiedź, jestem tu po prostu nowa i się jeszcze nie zorientowałam.
Stary 2011-09-28, 11:07   #8
najada_naj
Zadomowienie

Ale ja zaśmiecania niczego nie popieram, bo jak?! Po prostu w KWC nie ma opcji wyszukiwania po dacie wpisu (chyba że się mylę) ani informacji o tym, czy dane produkty są jeszcze w sprzedaży, więc można stracić wiele czasu na przeglądaniu recenzji już niedostępnych produktów.
Zresztą, tam nie da się pogadać na bieżąco, a po to ten wątek, prawda? Moim zdaniem, warto czytać KWC, ale pytać też wolno, nic w tym złego.
Stary 2011-09-28, 11:31   #9
boangelina
Rozeznanie

"wężowy" Helena Rubinstein możesz kupić na allegro w wersji mini. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Tusz jest REWELACYJNY.

moje recenzje -> http://wizaz.pl/kosmetyki/recenzentk...ent=boangelina
boangelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:38   #10
MdM
in love with life

Cytat:
Ale ja zaśmiecania niczego nie popieram, bo jak?! Po prostu w KWC nie ma opcji wyszukiwania po dacie wpisu (chyba że się mylę) ani informacji o tym, czy dane produkty są jeszcze w sprzedaży, więc można stracić wiele czasu na przeglądaniu recenzji już niedostępnych produktów.
Zresztą, tam nie da się pogadać na bieżąco, a po to ten wątek, prawda? Moim zdaniem, warto czytać KWC, ale pytać też wolno, nic w tym złego.
Mialam oczywiscie na mysli zasmiecania forum, nie wiem dlacego napisalam KWC .

Co do KWC... faktycznie nie mozna tam pogadac, ale jest juz przeciez tyyyyle watkow o tuszach, ze mozna w nich napisac. Wyobraz sobie co by bylo, gdyby kazdy kto ma pytanie odnosnie tuszu zakladal nowy watek (ja tez niedawno mialam i nowego watku nie zalozylam).
Stary 2011-09-28, 11:41   #11
najada_naj
Zadomowienie

No tak, zgadzam się z tym zakładaniem wątków, ale skąd nowa osoba ma wiedzieć, że od paru dni toczy się rozmowa o tuszach w wątku o promocjach w perfumeriach? Tym bardziej, że tam nazywamy tusze żargonowo: pyton, helenka, panterka itp., więc tego nie wyszuka w wyszukiwarce tak łatwo.

A tak apropos - Kajaweronika, zapraszam do lektury ww. wątku (Promocje w Sephorach, Douglasie i oftop), tam od paru dni omawiamy i recenzujemy nowości tuszowe, jest sporo ciekawych obserwacji.
Stary 2011-09-28, 11:57   #12
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Większość produktów będących w sprzedaży jest w miarę regularnie recenzowana. Jeśli masz recenzję z tego roku raczej niewielka szansa, że produkt jest niedostępny, poza tym sprawdzenie w Internecie czy tusz X jest wciąż w sprzedaży to dosłownie minuta - mniej niż założenie kolejnego tematu czy napisanie posta.
Rozumiem jakieś specyficzne pytania dotyczące tuszu, szminki, zwłaszcza takich, które z jakichś przyczyn nie mają recenzji na KWC, jednak kolejne pytanie w stylu "jaki jest najlepszy" to po prostu oznaka albo lenistwa albo braku szacunku do innych. Każda/każdy z nas chce czytać to forum i mieć tu łatwy dostęp do informacji, kolejny wątek na omówiony już dziesiątki razy temat wbrew pozorom zwyczajnie to utrudnia.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263839
Polecam zapoznanie się z regulaminem tego forum.
enn_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:02   #13
najada_naj
Zadomowienie

Ok., poddaję się - jeśli to niezgodne z regulaminem, nie będę odpowiadała na tego typu pytania. Sorry za zamieszanie.
Stary 2011-09-28, 12:04   #14
Hello_Fibbie
Przyczajenie

Polecam L'Oreal Minion Lashes, jest świetny,rzęsy do niebios,choć wyglądają naturalnie i nie sklejone, a to dla mnie najważniejsze,
cena trochę odstrasza : 50zł ale na allegro można znaleźć taniej
Hello_Fibbie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:57   #15
kajaweronika
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Większość produktów będących w sprzedaży jest w miarę regularnie recenzowana. Jeśli masz recenzję z tego roku raczej niewielka szansa, że produkt jest niedostępny, poza tym sprawdzenie w Internecie czy tusz X jest wciąż w sprzedaży to dosłownie minuta - mniej niż założenie kolejnego tematu czy napisanie posta.
Rozumiem jakieś specyficzne pytania dotyczące tuszu, szminki, zwłaszcza takich, które z jakichś przyczyn nie mają recenzji na KWC, jednak kolejne pytanie w stylu "jaki jest najlepszy" to po prostu oznaka albo lenistwa albo braku szacunku do innych. Każda/każdy z nas chce czytać to forum i mieć tu łatwy dostęp do informacji, kolejny wątek na omówiony już dziesiątki razy temat wbrew pozorom zwyczajnie to utrudnia.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263839
Polecam zapoznanie się z regulaminem tego forum.
Nie rozumiem skąd to całe zamieszanie i myślę, że trochę przesadzasz mówiąc, że pisanie wątku to brak szacunku. Zapewniam Cię że się mylisz. A co do lenistwa, to przejrzałam już setki takich pytań i chciałam zapytac osobiście, bo rzeczywiscie, tak jest najłatwiej. Podkreślam po raz kolejny - jestem tutaj od dwóch dni, a do wczoraj nie wiedziałam nawet co to KWC!
Stary 2011-09-28, 19:06   #16
kajaweronika
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
"wężowy" Helena Rubinstein możesz kupić na allegro w wersji mini. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Tusz jest REWELACYJNY.
Dzięki bardzo za radę, chętnie skorzystać z tej wersji mini. Jednak nie mogę znaleźć tego tuszu na allegro, czy mogłabyś mi podać link - byłabym bardzo wdzięczna!

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Hello_Fibbie Pokaż wiadomość
Polecam L'Oreal Minion Lashes, jest świetny,rzęsy do niebios,choć wyglądają naturalnie i nie sklejone, a to dla mnie najważniejsze,
cena trochę odstrasza : 50zł ale na allegro można znaleźć taniej
Już go miałam. Na początku byłam zachwycona, ale po jakimś czasie zaczął mi sklejać rzęsy. Kupowałam go nawet dwa razy, jednak szukam czegoś jeszcze lepszego!

Edytowane przez kajaweronika
Czas edycji: 2011-09-28 o 19:02
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości