Dobór koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-20, 16:36   #1
Estrella
Rozeznanie

Question

Dobór koloru

Chciałam poprosic Was o pomoc w dobraniu koloru włosów. Załączam moje zdjęcie. Jak myslicie jaki kolor by mi pasował? Macie jakies wypróbowane farby, które mozecie polecić? Planuje cos zrobic z włosami, ale jeszcze nie wiem co

Edytowane przez Estrella
Czas edycji: 2005-06-22 o 19:50
Estrella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 20:03   #2
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka
Talking Dot.: Dobór koloru

Witaj
Masz bardzo ladny kolorek wlosów,jednak jeśli masz ochotę na zmianę to może pasemka w kolorze tofi,bądz w jakimś beżu,ładnie by rozjasnily całość,a taka delikatna zmiana akurat dobra na lato,tym bardziej cienkie pasemka dodawałyby uroku grzywce i nadałyby lekkości całej fryzurce Włosy nie byłyby zniszczone tak jak po całkowitej zmianie koloru.
Jeszce jedno chciałam dodać,mianowicie,widziała m kobietę która miała podobny kolor do Twojego i na całej głowie miała dodatkowo bardzo cienkieczerwone pasemka,z brązem wygląda to bardzo ciekawie a nie jest to już tak "przejedzone" jak czern plus czerwien.Pozdrawiam
boniulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 13:37   #3
Estrella
Rozeznanie

Dot.: Dobór koloru

Dzieki za radę boniulka. Może sie zdecyduje na takie pasemka. Nie wiem tylko czy beda ladnie wygladaly na moich wlosach, bo sa krecone ( na codzien troche bardziej niz na tym zdjeiu.) Tak jak teraz patrze to mi sie tez podoba ten kolor, ktory wtedy mialam. Niestety teraz juz mi wyblakl, a w zasadzie to wlosy odrosly prawie calkiem
Jak myslisz czy nadaja sie pasemka do kręconych włosów? Dobrze to będzie wygladało?
Estrella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 18:50   #4
dardetka
Raczkowanie

GG do dardetka
Question Dobór kolorku :)

Witam

Mam od zawsze praktycznie te same włosy, chciałabym nieco ożywić ich kolorek. Może macie jakieś pomysły? Myślałam o czymś takim, po czym nie będzie odrostów. Czyli klasyczny balejaż i pasemka odpadają. Może takie nie w wierzchniej warstwie włosów?
To moje fotki ( sprzed dwóch lat, ale wyglądam na nich tak jak dziś )

Będę baaardzo wdzięczna
dardetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 19:06   #5
Aqniecha
Raczkowanie

Dot.: Dobór kolorku :)

Hejka.Słuchaj ja mam chyba identyczny kolorek włosków,tez długie,moja buźka tez jest troszkę pyzata i chyba mamy podobny wiek! Nigdy nic z nimi nie robiłam(tylko kilka razy szamponetka),i tez chcę coś zmienić .Myślę nad przyciemnieniem na gorzką czekoladę,ale sama nie wiem....Tez nie chcę mieć odrostów .Przyłączam się do Ciebie z pytaniem.
Aqniecha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 19:12   #6
dardetka
Raczkowanie

GG do dardetka

Ja mam 22 lata, świeżo skończone w listopadzie Ale myślę raczej o rozjaśnieniu, kolor - muśnięte słońcem ...
dardetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 21:12   #7
xEdyciax
Raczkowanie

ja bym je musnęła księżycemMasz ladne zdrowe włosy,nie niszcz ich rozjaśnianiem.Ja bym je przyciemniła deczko,żeby miały bardziej zdecydowany kolor.Miałam identyczny naturalny kolor i po kilku próbach znalazłam kolorek idealny dla mnie i mimo,że nie jestem opalona to mam ciemne włoski i wyglądam super Także polecam próby,tylko własnie z rojaśnianiem nie da się zrobić próby...A za ciemnym przemawiąją Twoje brwi,bo są ciemniejsze do włosów
xEdyciax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 21:21   #8
anulka_211
Raczkowanie

Niestety każde farbowanie włosów wiąże się z odrostami, w końcu włosy rosną
anulka_211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 08:23   #9
czuczenka
Zakorzenienie

Ładne wlosy, ja bym je troche przyciemnila i wydobyla z nich brąz .. nie wygladasz na 22 lata

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości