Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-08, 00:50   #1171
enn_
Zakorzenienie

Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Otero Pokaż wiadomość
Widać, że te usta nie są zwyczajnie pomalowane zestawem: konturówka, szminka, błyszczyk. Szminka jest specyficznie nałożona nie wszędzie z taką samą intensywnością, a może to kilka róznych odcieni ;/ ?
Ja tam nic takiego nie widzę.
Na upartego można się dopatrzyć odrobinę większej intensywności na środku ust, ale to może być też kwestia światła i ułożenia warg.
Jeśli jednak na środku jest intensywniej, to po prostu nałóż tam więcej szminki niż w kącikach... Używając zestawu konturówka, szminka, błyszczyk.
Stary 2012-01-08, 00:53   #1172
Otero
Raczkowanie

Dzięki, wiec zostaje mi próbowanie do skutku !!!

A jakich użyć kosmetyków konkretnie ?
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem

Edytowane przez Otero
Czas edycji: 2012-01-08 o 00:55
Otero jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 00:59   #1173
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy jeśli klientka przyjedzie do Was w makijażu to Wy wykonujecie demakijaż, czy po prostu zapewniacie kosmetyki do jego wykonania?
Najpierw im to wypominam A potem daję sprzęt i same się zmywają, a potem poprawiam rzęsy bo wiecznie są niedomyte

Cytat:
Widać, że te usta nie są zwyczajnie pomalowane zestawem: konturówka, szminka, błyszczyk. Szminka jest specyficznie nałożona nie wszędzie z taką samą intensywnością, a może to kilka róznych odcieni ;/ ?
Są zwyczajnie pomalowane, jednym kolorem tylko nie są pomalowane na ostro, tylko w kącikach szminka jest delikatniej nałożona... lub już się wytarła

Jeżeli chodzi o taki ładny błysk, to błyszczyk Bobby Brown jest tutaj przydatny
Stary 2012-01-08, 01:34   #1174
Ivi 1988
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze/ fajne triki makijazowe

Hehe, tak to jest: zawsze jak sprawdze wyszukiwarke, to tematu nie ma. Raz nie sprawdze i byl!
No nic, zwijam zagle

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 01:38   #1175
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj poleciałam hardcorowo, malowałam na studniówkę w półmroku małych halogenów (bo w mieszkaniu wszystkie pomieszczenia były w ten sposób oświetlone ...) i do tego dziewczyna siedziała na niskiej pufie bo wyższych krzeseł też u nich deficyt. Do tego cały czas stała za mną jej mama i siostra i patrzyły mi na ręce, i ciągle tylko ' a tu wyżej, a tu niżej, a tu krzywo' ... Nie wspomnę o tym że byłam akurat w trakcie korygowania wszystkiego.
Dlatego jeżeli jest za dużo osób komentujących w około warto poprosić je zeby wyszły i wróciły na koniec, z reguły orientują się o chodzi i przestają komentować a jak nie to przy nastepnych komentarzach odkładam pędzle i czekam aż wyjdą.

KNK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 10:35   #1176
capriart
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 8
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart

Cytat:
Czy jeśli klientka przyjedzie do Was w makijażu to Wy wykonujecie demakijaż, czy po prostu zapewniacie kosmetyki do jego wykonania?
Ja wykonuję demakijaż, ale jeśli klientka ma np zbyt mocno wytuszowane rzęsy i aby zbyt długo się tym nie bawić, proszę aby mi pomogła... ja w tym czasie przygotuję dla niej bazę i podkład

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!

capriart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 10:42   #1177
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Cytat:
Niestety dziewczyny są tak uzależnione od malowania, że najczęściej tak bywa Jeśli jest to makijaz próbny u mnie, ja zazwyczaj zmywam im makijaż, ale pozostawiam rzęsy. Tłumaczę to tym, że łatwiej jest nam na każdym etapie próby ocenić ten makijaż, a w dniu ślubu, wiadomo że rzęsy będą świeżutkie. I oczy nie są takie wymęczone. No mnie jest tak łatwiej

Jeśli wykonuje makijaż u klientki, proszę ją o zmycie buzi, jest u siebie, ma swoje sprawdzone specyfiki więc po co się dodatkowo męczyć.

Cytat:

Jestem też ciekawa jakich dokładnie kosmetyków użyć by uzyskać dokładnie taki efekt ?

Nie jest tajemnicą, że usta należą do Dity von Teese
Nie dokładnie takie, ale tutaj masz bardzo dobry tutorial koleżanki

Yola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 11:52   #1178
kwestiaczasu
Przyczajenie

Witajcie.
Interesuje mnie, jak osiągnąć efekt tak satynowej, matowej ale rozświetlonej skóry. W zdjęciach Magdy Mielcarz, jakie załączam są to okolice oczu, czoło, nos. Ma tak ładnie zmatowioną skórę całej twarzy, podkreślone kontury, a pod oczami, na nosie, u jego nasady - taką jasną, różowiutką skórę.

Jakim kosmetykiem można to osiągnąć? Zastanawiałam się nad rozświetlaczem, ale kiedy zaczęłam czytać o tych kosmetykach, zobaczyłam, że dają efekt mokry, błyszczący. Zależy mi na tym, jaki opisałam wyżej - matowym rozjaśnieniu.

Czy odpowiedni tu będzie korektor rozświetlający? Nie mam pojęcia, dlatego proszę Was o radę. Z chęcią skorzystam z sugestii co do konkretnych produktów konkretnych marek.

Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ALLONS_1221163_Magda_Mielcarz19.jpg (37,6 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Magdalena_Mielcarz_Magda_5410315.jpg (30,3 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Magdalena-Mielcarz7.jpg (89,2 KB, 105 załadowań)
kwestiaczasu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 12:22   #1179
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Cytat:
Napisane przez kwestiaczasu Pokaż wiadomość
Witajcie.
Interesuje mnie, jak osiągnąć efekt tak satynowej, matowej ale rozświetlonej skóry. W zdjęciach Magdy Mielcarz, jakie załączam są to okolice oczu, czoło, nos. Ma tak ładnie zmatowioną skórę całej twarzy, podkreślone kontury, a pod oczami, na nosie, u jego nasady - taką jasną, różowiutką skórę.

Jakim kosmetykiem można to osiągnąć? Zastanawiałam się nad rozświetlaczem, ale kiedy zaczęłam czytać o tych kosmetykach, zobaczyłam, że dają efekt mokry, błyszczący. Zależy mi na tym, jaki opisałam wyżej - matowym rozjaśnieniu.

Czy odpowiedni tu będzie korektor rozświetlający? Nie mam pojęcia, dlatego proszę Was o radę. Z chęcią skorzystam z sugestii co do konkretnych produktów konkretnych marek.

Pozdrawiam.
Ciężko uzyskać identyczny efekt rozświetlenia jak na zdjęciu dlatego, że taki efekt to w tej samej mierze kosmetyk, co gra światła. W każdym oświetleniu będzie to wyglądało ciut inaczej, trzeba próbować
Do tego wydaje mi się, że na pierwszym zdjęciu jej cera raczej nie jest za mocno zmatowiona, tu bym dała lekki rozświetlający podkład lub bazę+ podkład, ale sądząc po miejscach w których się błyszczy stawiałabym na to, że po prostu naturalnie zaczęła się "świecić" a ma bardzo ładną i zadbaną cerę

Ja ze swojej strony polecam rozświetlacze w pudrze które nałożysz na wybrane partie cery, po jej zmatowieniu. Najlepsze do tego bedą pudry Glamour Glow Kryolana, używam ich od dawna i uwielbiam bo można uzyskać nimi rózne efekty w zależności od ilości. Matują i jednocześnie rozświetlają - meteoryty.

Tu masz recenzje kosmetyków rozświetlających jakie używam. Pudrowe i kremowe bardzo lubię też róże MAC Sheertone Shimmer , zdjęcia są z sesji więc mocne oświetlenie studyjne miało dodatkowo podkreślić efekty.

Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2012-01-08 o 12:26
Yola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:42   #1180
SANJU85
Raczkowanie

A ja moge pytanie z innej beczki zaczynam przygodę z wizazem.Chciałam kupic sobie palete cieni wypiekanych cos typu http://www.voila.pl/132/y1g19/index.php?get=1&f=1
Nie wiem jednak gdzie taka dostac nie znam jeszcze przedstawicieli handlowych.Mozecie mi cos poradzic i podac przykładowe ceny takich palet
Stary 2012-01-08, 13:45   #1181
capriart
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SANJU85 Pokaż wiadomość
A ja moge pytanie z innje beczki zaczynam przygode z wizazem.Chciałam kupic sobie palete cienie wypiekanych cos typu http://www.voila.pl/132/y1g19/index.php?get=1&f=1
Jesli to ma byc na poczatek... mówię NIE! Tutaj masz same metaliczne kolory, wypiekane cienie, które wcale nie są łatwe w aplikacji...
pomyśl na początek o inglocie, skomponuj chocby mneijsza paletkę cieni matowych i perłowych, ap otem zacznij szaleć z metalicznymi i wypiekanymi

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Stary 2012-01-08, 13:55   #1182
SANJU85
Raczkowanie

tak ale mam juz pyłki.matowe duzo kolorow ,perłowe brakuje mi wypieknacyh.Świetnie mi sie na nich pracowało (glazel) ale niestety mnie uczulały pierwszy raz w życiu cos mnie uczuliło.Moje kolezanki z kursu tez wiec nie chce glazela.Na egzamin robiłam swoimi kosmetykami bo w szkole byly takie sobie.Do tego fotograf lipa zj.... mi zdjecia zobaczcie same
http://www.voila.pl/181/u2kup/index.php?get=1&f=1

Mam jeszcze jedno pytanie jaki jest koszt całkowity wyposazenia kufra tak zeby robic podstawowe makijaze (dobre kosmetyki )nie mowie o tv czy na wybiegi bo tym zajme sie pozniej jak dorobie sie troche

Edytowane przez SANJU85
Czas edycji: 2012-01-08 o 14:41
SANJU85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 14:48   #1183
capriart
Rozeznanie

Cytat:
tak ale mam juz pyłki.matowe duzo kolorow ,perłowe brakuje mi wypieknacyh.Świetnie mi sie na nich pracowało (glazel) ale niestety mnie uczulały pierwszy raz w życiu cos mnie uczuliło.Moje kolezanki z kursu tez wiec nie chce glazela.Na egzamin robiłam swoimi kosmetykami bo w szkole byly takie sobie.Do tego fotograf lipa zj.... mi zdjecia zobaczcie same
http://www.voila.pl/181/u2kup/index.php?get=1&f=1

Mam jeszcze jedno pytanie jaki jest koszt całkowity wyposazenia kufra tak zeby robic podstawowe makijaze (dobre kosmetyki )nie mowie o tv czy na wybiegi bo tym zajme sie pozniej jak dorobie sie troche
aaa... myślalam, że chcesz te cienie jako pierwsze do kufra... przyznam, że tej firmy nie znam... dobre opinie slyszalam o Glazel, a z tym uczuleniem mnie zaskoczyłaś...

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Stary 2012-01-08, 15:25   #1184
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
aaa... myślalam, że chcesz te cienie jako pierwsze do kufra... przyznam, że tej firmy nie znam... dobre opinie slyszalam o Glazel, a z tym uczuleniem mnie zaskoczyłaś...
dokładnie, ja też same dobre opinie słyszałam, sama się glazelem nieco bawiłam i jest ok moim zdaniem nie zachwycił mnie, ale nie żeby był tragiczny

Cytat:
podstawowe to znaczy dla klientek? wiesz, to zależy na jakie kosmetyki stawiasz, nie wiem, co to dla Ciebie dobre kosmetyki. A co do kufra TV czy pokazy, to często taki kufer może być tańszy niż kufer 'dla klientek' o ile będziesz to rozdzielać
Stary 2012-01-08, 18:07   #1185
SANJU85
Raczkowanie

Makijażu tv i fashion dop bede sie uczyła tak szczegółowo dlatego do końca nie wiem co mi bedzie potrzeba.A kosmetyki dobre to takie wytrzymałe ,tusze nie kruszace sie i nie sypiace cienie.W reszcie mniej wiecej juz sie orientuje.no i błyszczyki wytrzymałe.Wiadomo czasem jedna firma robi dobre kamuflaże a tandetne cienie wiec wole sie poradzic żeby kasy w błoto nie wyrzucic

Edytowane przez SANJU85
Czas edycji: 2012-01-08 o 18:48
Stary 2012-01-08, 18:22   #1186
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Makijażu tv i fashion dop bede sie uczyła tak szczegółowo dlatego do końca nie wiem co mi bedzie potrzeba.A kosmetyki dobre to takie wytrzymałe ,tusze nie kruszace sie i nie sypiace cienie.W reszcie mniej wiecej juz sie orientuje.no i błyszczyki wytrzymałe.Wiadomo czasem jedna firma robi dobre kamuflaże a tandetne cienie wiec wole sie poradzic żeby kasy w błoto nie wyrzucic
i pytanie na szybko bo moge tanio kupic nowe .Co sadzicie o kamuflazach Phito Studio i pigmentach tej firmy
na początku wątku każda z nas opisała czego używa i co poleca

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:39   #1187
SANJU85
Raczkowanie

Spisałam sobie niektore firmy .To co znam i uzywam to kryolan,max factor,.Kupiłam sobie dla siebie fixer dermacol ale mam mieszane uczucia co do niego.Nie ma odcieni tylko bardzo jasny bez u mnie sie wyróznia a mam jasna cere oraz mam wrazenie ze go strasznie widac na podkładzie , wiec moze , lepiej dopłacic i kupic glazel lub kryolan.Bo przy nich nie miałam takiej maski .Jakie sa wasze odczucia tych co ich uzywaja
Stary 2012-01-08, 18:48   #1188
ancyk88
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Najlepsze/ fajne triki makijazowe

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
Hehe, tak to jest: zawsze jak sprawdze wyszukiwarke, to tematu nie ma. Raz nie sprawdze i byl!
No nic, zwijam zagle
dlatego ja szukam przez google i dopisuje słowo wizaż

ancyk88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:10   #1189
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Mam jedno pytanie, pewnie dość banalne.
Jak umawiacie się z klientkami w jesieni/zimie, kiedy światło jest beznadziejne przez większość czasu?
to ja zapytam czy robicie makijaze glownie u siebie w domu czy jezdzicie do klientek? i jak sobie radzicie z pogodzeniem: czasu na dojazd oraz organizacja dnia ... chodzi mi oczywiscie o sluby bo z tym jest problm..
wiekszosc slubow jest na podobna godzine
wiadomo, ze jesli komus zalezy na makijazu u mnie to nawet poswieci sie i zrobi makijaz wczesniej ale jestem za tym aby makijaz robic po fryzjerze. u fryzjerow bywaja obsuwy, czesto klinetki sie spozniaja jak czekam na nie w domu... zawsze robie sobie zapas czasu w razie gdyby byly korki, gdyby byly obsuwy i klientka sie spoznila..

zastanawiam sie czy nie lepiej umawiac sie u siebie w domu/salonie, kazda klientka przychodzi na umowiona godzine, spoznien sie nie uniknie, to wiem. ale jest o wiele wygodniej.. czy ktoras z Was maluje tylko i wylacznie u siebie? czy jednak staracie sie dojezdzac do klientek?
ja probne robie zawsze u siebie. na razie nie mam specjalnego oswietlenia ale radze sobie.. planuje zorganizowac specjalny kat do malowania z odpowiednim oswietleniem, duzym lustrem itp

Cytat:
ja zawsze zaznaczam umawiajac sie na makijaz probny (oraz slubny), zeby klientka przyszla saute po co tracic czas na demakijaz? niektore klientki maja tak wrazliwa skore, ze trovche sie czerwieni po demakijazu.. oczywiscie zdarza sie, ze ktos przychodzi po pracy i ma na sobie podklad i tusz ale to mi sie zdarza sporadycznie

Cytat:
sporo zalezy od tego jakie kosmetyki chcesz kupowac. ja tam wole nie liczyc ile jest wart moj kufer

gioseppe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:19   #1190
SANJU85
Raczkowanie

he he każda wizazystka mówi ze woli po fryzjerze robic makijaż.Ja bede miała mam nadzieje z górki poniewaz jestem fryzjerka a własnie wole czesac koki itp za nozyczki raczej sie nie łapie jeszcze .Mam nadzieje ze moje klientki beda korzystały z dwóch usług u mnie bedzie łatwiej

A co do swiatła jakie waszym zdaniem jest lepsze przy lustrach zółte czy niebieskie
Przy zóltym jest ciemniej zapewne i ciezko z podkładami ale czy przy niebieskim nie bedzie za trupio?

Edytowane przez SANJU85
Czas edycji: 2012-01-08 o 19:21
Stary 2012-01-08, 19:23   #1191
capriart
Rozeznanie

Cytat:
he he każda wizazystka mówi ze woli po fryzjerze robic makijaż.Ja bede miała mam nadzieje z górki poniewaz jestem fryzjerka a własnie wole czesac koki itp za nozyczki raczej sie nie łapie jeszcze .Mam nadzieje ze moje klientki beda korzystały z dwóch usług u mnie bedzie łatwiej

A co do swiatła jakie waszym zdaniem jest lepsze przy lustrach zółte czy niebieskie
Przy zóltym jest ciemniej zapewne i ciezko z podkładami ale czy przy niebieskim nie bedzie za trupio?
najlepsze jest światło białe, najbardziej zbliżone do dziennego o barwie 5600kelwinów; im bliżej tej wartości, tym lepiej...

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Stary 2012-01-08, 19:52   #1192
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

.....
ja maluje już tylko i wyłącznie u siebie w gabinecie i obowiązkowo po fryzjerze mimo posizgów i spozniania się klientek i tak jest to bardziej ekonomiczne dla nnie niz ganianie po miescie.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:03   #1193
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
ja maluje już tylko i wyłącznie u siebie w gabinecie i obowiązkowo po fryzjerze mimo posizgów i spozniania się klientek i tak jest to bardziej ekonomiczne dla nnie niz ganianie po miescie.
a klientki nie maja obiekcji? wiekszosc pytajacych woli miec makijaz w domu i jak najmniej ruszac sie w rtym dniu z domu..

Stary 2012-01-08, 21:02   #1194
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
a klientki nie maja obiekcji? wiekszosc pytajacych woli miec makijaz w domu i jak najmniej ruszac sie w rtym dniu z domu..
......
poważnie mówiąc to przez 4 lata może ze 2 razy zdarzyło mi sie,żeby ktos chciał zamówić wizytę domową...przeważnie Klientki przychodzą zaraz po fryzjerze...

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 07:36   #1195
KNK
Zadomowienie

Moze ktos ma ochote przygarnąć paletke 5 cieni z Kryolanu zestaw Katowice, tylko testowana, jest kartonik i pędzelek ?

chętnie tez podzielę się Suprą Kryolanowską, kolory 092 - mietowa zieleń, 509 - zółty, 032 - koralowoceglasty, 449 - pastelowy ciepły róż (genialny kolor), R21 - fuksja, G108 - lila, każdego koloru mam po 3,2 ml więc mogę oddać połowę

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:

jeżeli postawisz na marki średnio półkowe Kryolan, Inglot, MAP itp to jak nie poszalejesz z kolorami w 5000PLN powinnaś wszystko zamknąć, jak postawisz na marki selektywne to minimum 10000PLN, oczywiście możesz pomiksowac i wyjdzie coś pomiedzy pedzle wliczyłem do tych cen.

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
to ja zapytam czy robicie makijaze glownie u siebie w domu czy jezdzicie do klientek? i jak sobie radzicie z pogodzeniem: czasu na dojazd oraz organizacja dnia ... chodzi mi oczywiscie o sluby bo z tym jest problm..
wiekszosc slubow jest na podobna godzine
wiadomo, ze jesli komus zalezy na makijazu u mnie to nawet poswieci sie i zrobi makijaz wczesniej ale jestem za tym aby makijaz robic po fryzjerze. u fryzjerow bywaja obsuwy, czesto klinetki sie spozniaja jak czekam na nie w domu... zawsze robie sobie zapas czasu w razie gdyby byly korki, gdyby byly obsuwy i klientka sie spoznila..
Tylko z dojazdem, moze mam jedna klientkę na rok której pasuje do mnie przyjechać, generelanie tak swoje klientki przyzwyczaiłem z reszta wole też tak dlatego że prawie nigdy nie maluje jednej osoby, srednio z każdej panny młodej mam 3 osoby, i o ile moze sama panna młoda by do mnie przyjechała, to swiadkowa, mama, ciocia czy siostra juz raczej nie, więc taki układ jest bardziej opłacalny dla mnie.

Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2012-01-09 o 07:30
KNK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 08:37   #1196
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj poleciałam hardcorowo, malowałam na studniówkę w półmroku małych halogenów (bo w mieszkaniu wszystkie pomieszczenia były w ten sposób oświetlone ...) i do tego dziewczyna siedziała na niskiej pufie bo wyższych krzeseł też u nich deficyt. Do tego cały czas stała za mną jej mama i siostra i patrzyły mi na ręce, i ciągle tylko ' a tu wyżej, a tu niżej, a tu krzywo' ... Nie wspomnę o tym że byłam akurat w trakcie korygowania wszystkiego.
O jak ja uwielbiam te komentarze w trakcie pracy.... To jak jakby smakować zupę przed jej doprawieniem.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
współczuje Gosiu :/ u mnie było podobnie, naschylałam się jak głupia, co chwilę ktoś patrzył na ręce, potem panie po wizycie w łazience miały podobne uwagi- to krzywo, tu za daleko cień.

Warszawa ona jest mojego pomysłu a ja ją właśnie komponowałam pod kątem ślubów
Tak, światło może być najlepszym przyjacielem, lyb największym wrogiem wizażysty.

Cytat:
to ja zapytam czy robicie makijaze glownie u siebie w domu czy jezdzicie do klientek?
Próbę umawiam u siebie, a w dniu imprezy jadę do klientki.
Śniegowa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:28   #1197
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
poważnie mówiąc to przez 4 lata może ze 2 razy zdarzyło mi sie,żeby ktos chciał zamówić wizytę domową...przeważnie Klientki przychodzą zaraz po fryzjerze...
tak, majac swoj salon jest to super rozwiazanie, gorzej jesli nie chyba wiekszosc tutaj obecnych jednak nie ma salonu (chyba ze zle zauwazylam )

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Tylko z dojazdem, moze mam jedna klientkę na rok której pasuje do mnie przyjechać, generelanie tak swoje klientki przyzwyczaiłem z reszta wole też tak dlatego że prawie nigdy nie maluje jednej osoby, srednio z każdej panny młodej mam 3 osoby, i o ile moze sama panna młoda by do mnie przyjechała, to swiadkowa, mama, ciocia czy siostra juz raczej nie, więc taki układ jest bardziej opłacalny dla mnie.
tak, pod tym katem, majac kilka klientek w 1 miejscu, na pewno jest to lepsze rozwiazanie dla obu stron

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Próbę umawiam u siebie, a w dniu imprezy jadę do klientki.
dzieki wszystkim za odpowiedz

Stary 2012-01-09, 10:36   #1198
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Tylko z dojazdem, moze mam jedna klientkę na rok której pasuje do mnie przyjechać, generelanie tak swoje klientki przyzwyczaiłem z reszta wole też tak dlatego że prawie nigdy nie maluje jednej osoby, srednio z każdej panny młodej mam 3 osoby, i o ile moze sama panna młoda by do mnie przyjechała, to swiadkowa, mama, ciocia czy siostra juz raczej nie, więc taki układ jest bardziej opłacalny dla mnie
Dokładnie

Cytat:
tak, majac swoj salon jest to super rozwiazanie, gorzej jesli nie chyba wiekszosc tutaj obecnych jednak nie ma salonu (chyba ze zle zauwazylam )
Ja nie mam, taki pomysł był i już mi przeszedł
Współpracuję co prawda z jednym salonem i jak ktoś chce przyjechać, to tam zapraszam, ale w tamtym roku ani jedna osoba nie chciała
Stary 2012-01-09, 10:42   #1199
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
jeżeli postawisz na marki średnio półkowe Kryolan, Inglot, MAP itp to jak nie poszalejesz z kolorami w 5000PLN powinnaś wszystko zamknąć, jak postawisz na marki selektywne to minimum 10000PLN, oczywiście możesz pomiksowac i wyjdzie coś pomiedzy pedzle wliczyłem do tych cen.
Szczerze mówiąc, odnoszę wrażenie, że 5000 zł to całkiem dużo jak na średniopółkowy kufer. Taki właśnie na początek kompletowałam i wydaje mi się, że ostatecznie zamknęłam się w ok 3000 zł.
Stary 2012-01-09, 10:47   #1200
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag

Cytat:
Szczerze mówiąc, odnoszę wrażenie, że 5000 zł to całkiem dużo jak na średniopółkowy kufer. Taki właśnie na początek kompletowałam i wydaje mi się, że ostatecznie zamknęłam się w ok 3000 zł.
Hmm, może byłaś po prostu oszczędna w uzupełnianiu go Ja Ostatnio kupowałam mega podstawowy kufer dla jednego salonu (wszystko z Kryolanu, tylko podkłady i tusz MaxFactor) i wyszły 2'000 Ale to był baaardzo skąpo wyposażony kufer i bez pędzli.

Ja za mój pierwszy średniopółkowy dałam też ok 5'000, a za obecny profesjonalno-wysokopółkowy dużo ponad 10'000

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości