Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-29, 19:04   #1861
maffash
Zakorzenienie

Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
zdecydowanie foundation 3
Też polecam foundation 3, od ponad miesiaca mam i ani jeden wlosek nie wypadl, jestem pod wrazeniem
maffash jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:28   #1862
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Gosiaczku a napisz mi, czy kupowałaś kuferek w Biar Beauty?
Si, jak masz facebook'a to tutaj są zdjęcia -> http://www.facebook.com/media/set/?s...0350031&type=3

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2012-03-29 o 20:33
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:48   #1863
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Też polecam foundation 3, od ponad miesiaca mam i ani jeden wlosek nie wypadl, jestem pod wrazeniem
Miesiąc to nie tak długo, pędzel powinien dobrze się trzymać "nieco" dłużej, nie ma co być pod wrażeniem.
Niemniej jednak ja jestem bardzo zadowolona.
Stary 2012-03-29, 20:54   #1864
maffash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Miesiąc to nie tak długo, pędzel powinien dobrze się trzymać "nieco" dłużej, nie ma co być pod wrażeniem.
Niemniej jednak ja jestem bardzo zadowolona.
Ale wiesz, z tego nr 190 bardzo mi sie sypalo, wiec jestem teraz pod wrazeniem, bo tu ani jeden wlosek nie wypadl.
Stary 2012-03-29, 21:14   #1865
gabrielika
Raczkowanie

hej,

mam pytanie, moja koleżanka jest makijażystką i chciałabym jej zrobić naprawdę fajny prezent, zainwestować w jakieś dobre kosmetyki. Myślałam o zestawie: baza+podkład, ew. jakiś błyszczyk. Waham się pomiędzy Vichy, Lancome i Artdeco, nie za bardzo czuję różnicę, bo cenowo to chyba podobnie... Jak myślicie?
gabrielika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:48   #1866
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

ArtDeco nie ma dobrej bazy, ma niezłą pod cienie, ale nie do buzi. Lancome ma typową silikonówkę, więc nie warto, baz vichy nie znam, ale ja bym kupiła bazę zupełnie innej marki niż te przez Ciebie wymienione

Co do podkłady, też nie wybrała bym żadnego z wymienionych przez Ciebie marek... Vichy ma całkiem dobre niektóre podkłady, ale mi ich kolory nie podchodzą z selektywnych uwielbiam podkłady Givenchy i Guerlain, Dior i Chanel też ma bardzo dobre podkłady... choć nie wszystkie, trzeba uważać No i Sisley... ale te ceny Ja o Sisley'u jak na razie marzę

Błyszczyki ArtDeco ma niezłe, ale ja zakochana jestem w La Laque Fever Lancome Z resztą ich Juicy Tubes też mnie ostatnio uwiodły Poza tym bardzo bardzo lubię błyszczyki wymienionych już Guerlain i Givenchy, Clinique też ma bardzo fajne błyszczyki... i Collistar. Nie są tak drogie jak Guerlain czy Givenchy, a też są boskie

Ja wypisałam marki selektywne, ale poza tym są też rewelacyjne marki profesjonalne jak MUFE czy MAC, Smashbox też ma bardzo dobre rzeczy...
Stary 2012-03-29, 22:17   #1867
enn_
Zakorzenienie

Okej, uznałam, że jednak kupię kufer zamiast walizki i kosmetyczek, pierdzielnik w obecnym kufrze doprowadza mnie do szału (nie da się w nim rzeczy uporządkować) i potrzebuję diametralnej zmiany.
Tylko teraz nie wiem na co się zdecydować, zwłaszcza, że budżet mam bardzo ograniczony. Kusi mnie Trolley, ale ile on teraz kosztuje? Chyba ponad 400 zł?
Czy znajdę coś w miarę dobrego jakościowo i na kółkach w niższej cenie? Albo coś lepszego w granicach 400 zł?

Wiem, że temat kufrów się tutaj co i rusz przewija, ale nie pamiętam, żeby ktoś tu podawał jakieś dokładne informacje, jeśli mi umknęło to przepraszam i proszę o przypomnienie.
Stary 2012-03-29, 23:33   #1868
bajeczka000
Wtajemniczenie

enn_ za Trolley zapłaciłam niecałe 360 zł z 10% rabatem - zamawiałam w tym tygodniu więc cena świeża

Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu

bajeczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 23:41   #1869
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
enn_ za Trolley zapłaciłam niecałe 360 zł z 10% rabatem - zamawiałam w tym tygodniu więc cena świeża

A do kiedy/skąd ten rabat?

No i nie powiem, Trolley kusi mnie swoim wyglądem.
Stary 2012-03-30, 09:26   #1870
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Gosiaczku oglądałam zdjęcia na Twoim FB, jesteś zadowolona z tego kuferka? Ja kupiłam ten duży ale nie na kółkach za 190 zł ale nie jestem z niego zadowolona. Żałuję, że go kupiłam, wolałabym dołożyć i kupić ten co ma Capri albo Agabil. Tutaj nie mam na nic miejsca, pigmentów już nie włożę do tych półeczek bo kuferek się nie domyka. Ponadto kuferek nowy a wygląda na używany, półeczki są oklejone jakimś materiałem który odchodzi. Mam wrażenie, że kuferek długo nie wytrzyma, a powiedz mi jest na niego jakaś gwarancja?

Soso świetnie że są promocje a na wszystkie produkty? Ja na urodziny mamie kupiłam paletę taką świetną za 89 zł,. Która wcześniej kosztowała 199 zł, żałowałam że nie kupiłam jakiegos zestawu do brwi wtedy. Chciałam kupić mamie coś z profesjonalnych marek ale w końcu zdecydowałam się na tą paletkę, mama i tak się nie zna więc lepiej było jej kupić sephorę Tylko teraz nie mam jak podjechać do tej Sephory, bo nawet auto zastępcze się zepsuło. Także jak pech to pech a tu mi wszystko do domciu przyjdzie

Gabrielika wszystko zależy od tego za ile chcesz kupić ten prezent. Możesz kupić kosmetyki firmy MAP lub MAC albo np. Kryolan takie paletki błyszczyków Napisz za ile ma być prezent a ja pomogę Ci w doborze albo chociaż spróbuję.

Mężuś dostał karnecik na siłownię dziękuję za podpowiedzi

Kajeczko a gdzie kupowałaś ten kuferek?

Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2012-03-30 o 09:29
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 10:22   #1871
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Gosiaczku oglądałam zdjęcia na Twoim FB, jesteś zadowolona z tego kuferka? Ja kupiłam ten duży ale nie na kółkach za 190 zł ale nie jestem z niego zadowolona. Żałuję, że go kupiłam, wolałabym dołożyć i kupić ten co ma Capri albo Agabil. Tutaj nie mam na nic miejsca, pigmentów już nie włożę do tych półeczek bo kuferek się nie domyka. Ponadto kuferek nowy a wygląda na używany, półeczki są oklejone jakimś materiałem który odchodzi. Mam wrażenie, że kuferek długo nie wytrzyma, a powiedz mi jest na niego jakaś gwarancja?
Jestem bardzo zadowolona, swój pierwszy kufer rozwaliłam na pierwszym plenerze a ten jest ze mną już 4 miesiące i ciągle żyje Gwarancja chyba 2 lata ale głowy sobie uciąć nie dam ...

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2012-03-30, 10:26   #1872
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona, swój pierwszy kufer rozwaliłam na pierwszym plenerze a ten jest ze mną już 4 miesiące i ciągle żyje Gwarancja chyba 2 lata ale głowy sobie uciąć nie dam ...
W jakiej on jest cenie/czy można go kupić poza tą szkołą?
Stary 2012-03-30, 10:34   #1873
gabrielika
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
ArtDeco nie ma dobrej bazy, ma niezłą pod cienie, ale nie do buzi. Lancome ma typową silikonówkę, więc nie warto, baz vichy nie znam, ale ja bym kupiła bazę zupełnie innej marki niż te przez Ciebie wymienione

Co do podkłady, też nie wybrała bym żadnego z wymienionych przez Ciebie marek... Vichy ma całkiem dobre niektóre podkłady, ale mi ich kolory nie podchodzą z selektywnych uwielbiam podkłady Givenchy i Guerlain, Dior i Chanel też ma bardzo dobre podkłady... choć nie wszystkie, trzeba uważać No i Sisley... ale te ceny Ja o Sisley'u jak na razie marzę

Błyszczyki ArtDeco ma niezłe, ale ja zakochana jestem w La Laque Fever Lancome Z resztą ich Juicy Tubes też mnie ostatnio uwiodły Poza tym bardzo bardzo lubię błyszczyki wymienionych już Guerlain i Givenchy, Clinique też ma bardzo fajne błyszczyki... i Collistar. Nie są tak drogie jak Guerlain czy Givenchy, a też są boskie

Ja wypisałam marki selektywne, ale poza tym są też rewelacyjne marki profesjonalne jak MUFE czy MAC, Smashbox też ma bardzo dobre rzeczy...
WIELKIE DZIĘKI ZA WYCZERPUJĄCĄ ODPOWIEDŹ!!!

jaką bazę byś wybrała? a baza pod cienie od artdeco czemu jest super? (wybacz, ale nigdy nie używałam bazy w ogóle, nawet nie wiedziałam, że jest taka pod cienie, one bardzo się różnią?...)
ceny są okropne, ale naprawdę chciałabym zrobić jej świetny prezent, jeśli mogę spytać tak: gdybyś była moją koleżanką i miałabym 200 zł na wydanie, to co byś sobie zażyczyła?
gabrielika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:11   #1874
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag

Baza pod cienie z ArtDeco jest na prawdę fajna, znacznie przedłuża trwałość cieni, nie zbijają się też dzięki niej w załamaniu

Jeżeli chcesz kupić super bazę, to polecam AntyShine Smashbox'a - przydatna każdej wizażystce i jest to najlepsza z najlepszych baz matujących Kosztuje ok 160 zł + do tego kup np. błyszczyk ArtDeco. Ja bym była bardzo happy
Stary 2012-03-30, 12:31   #1875
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Ja też się przymierzam do zakupu tej bazy ale nie wiem kiedy bo pieniążków już brak
Stary 2012-03-30, 12:36   #1876
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

czy mozecie mi cos poradzic na zbierający sie podklad przy skrzydełkach nosa i w załamaniu? po kilku godzinach od nałozenia tam robi sie najgrubsza warstwa podkladu z pudrem i nie wyglada to zbyt dobrze

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 12:46   #1877
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Dziewczyny a tak na przyszłość: jak wyglądają zamówienia zbiorowe? Nigdy ich nie robiłam i chciałabym wiedzieć jak to wygląda.

Agabilku i napisz mi jak wyglądają zamówienia u Folaronów, na ile trzeba zamówić żeby mieć rabat 15%? Muszę im coś pokazać jakieś papiery, ze jestem wizażystką czy coś? Wiem, że niektóre firmy tak robią i chcą takie dok.

Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2012-03-30 o 12:48
Stary 2012-03-30, 13:47   #1878
bajeczka000
Wtajemniczenie

Cytat:

A do kiedy/skąd ten rabat?

No i nie powiem, Trolley kusi mnie swoim wyglądem.
Rabat zaproponowali sami jak zaczęłam jęczeć, że cena wzrosła o dużo bo wiem, że był kiedyś po 270 a w promocji nawet za 202 można było kupić. Kulturalnie wyjaśniono mi dlaczego cena wzrosła i zaproponowano 10% rabatu. Wystarczyło potwierdzić zamówienie i wysłać mailem potwierdzenie przelewu a następnego dnia już był u mnie kurier

Cytat:
Napisane przez marrellic

Stary 2012-03-30, 14:11   #1879
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Rabat zaproponowali sami jak zaczęłam jęczeć, że cena wzrosła o dużo bo wiem, że był kiedyś po 270 a w promocji nawet za 202 można było kupić. Kulturalnie wyjaśniono mi dlaczego cena wzrosła i zaproponowano 10% rabatu. Wystarczyło potwierdzić zamówienie i wysłać mailem potwierdzenie przelewu a następnego dnia już był u mnie kurier
Potwierdzam, obsługa sklepu jest bardzo fachowa i kulturalna. Mnie udało się kupić kuferek za ok 200 złotych i uważam to za niesamowicie udany sposób wydania dwóch stówek ;-)) Ale przyznaję, że 400 też bym za niego dała, jest pięknie i starannie wykonany, solidny.

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 14:57   #1880
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

a gdzie ten kuferek kupowałyście?
Stary 2012-03-30, 15:03   #1881
goooosienka
KosModerator

Cytat:
W jakiej on jest cenie/czy można go kupić poza tą szkołą?
Ja kupiłam go za 399 zł, teraz kosztuje 430 zł. Można też zakupić sam dół ale z szufladkami (http://allegro.pl/kufer-kuferek-kosm...216992091.html) natomiast bez tego małego kuferka doczepionego u góry za 430 zł więc kalkulując o wiele lepiej kupić ten który mam ja bo szufladki nie są o wiele poręczniejsze a nie mamy tego małego kufra który jest naprawdę super.

Napisz do nich maila czy istnieje możliwość żeby Ci go wysłali

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA

Stary 2012-03-30, 15:06   #1882
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Wiem, że szkoła też wysyła te kufry.
Stary 2012-03-30, 15:32   #1883
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam go za 399 zł, teraz kosztuje 430 zł. Można też zakupić sam dół ale z szufladkami (http://allegro.pl/kufer-kuferek-kosm...216992091.html) natomiast bez tego małego kuferka doczepionego u góry za 430 zł więc kalkulując o wiele lepiej kupić ten który mam ja bo szufladki nie są o wiele poręczniejsze a nie mamy tego małego kufra który jest naprawdę super.

Napisz do nich maila czy istnieje możliwość żeby Ci go wysłali
Cytat:
Napisane przez betty0502
Wiem, że szkoła też wysyła te kufry.
Dzięki za informacje, dziewczyny.
Goooosienka, czy on Twoim zdaniem nadaje się do jeżdżenia z nim tam i z powrotem po mieście, często przy koszmarnie nierównych chodnikach itp.? Bo takiego kufra w rękę nie wezmę, a z moim aktualnym, co by o nim nie mówić, dostanę się wszędzie i on to przeżyje.

Ciągle nie wiem co zrobić, walizka wydaje mi się taaaka wygodna, ale ani to ładne ani porządku tam nie utrzymam takiego, jaki bym chciała...

Edit:
Znalazłam właśnie na Allegro całkiem fajną torbę na kółkach, czarna, niebrzydka, można ją w razie czego wziąć w rękę, jakby były kałuże czy coś. Niedaleko mnie jest z nimi sklep, pójdę i obmacam, ale już czuję, że chyba coś takiego byłoby najlepsze dla mnie.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-30 o 15:38
enn_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 16:48   #1884
bajeczka000
Wtajemniczenie

Cytat:
a gdzie ten kuferek kupowałyście?
Trolley można kupić w hurtowni Eurokos

Cytat:
Napisane przez marrellic

Stary 2012-03-30, 17:33   #1885
maffash
Zakorzenienie

Cytat:
Goooosienka, czy on Twoim zdaniem nadaje się do jeżdżenia z nim tam i z powrotem po mieście, często przy koszmarnie nierównych chodnikach itp.? Bo takiego kufra w rękę nie wezmę, a z moim aktualnym, co by o nim nie mówić, dostanę się wszędzie i on to przeżyje.

Ciągle nie wiem co zrobić, walizka wydaje mi się taaaka wygodna, ale ani to ładne ani porządku tam nie utrzymam takiego, jaki bym chciała...

Edit:
Znalazłam właśnie na Allegro całkiem fajną torbę na kółkach, czarna, niebrzydka, można ją w razie czego wziąć w rękę, jakby były kałuże czy coś. Niedaleko mnie jest z nimi sklep, pójdę i obmacam, ale już czuję, że chyba coś takiego byłoby najlepsze dla mnie.
A pokazesz aukcje?

Ja tez szukam czegos wiekszego, najbardziej podoba mi sie ten trolley, nie jest za duzy, a wydaje sie bardzo poreczny. Moze uda mi sie na niego uzbierac
Stary 2012-03-30, 18:17   #1886
goooosienka
KosModerator

Cytat:
W zimę z całych sił tachałam go po wielkich zaspach, jak się zapadał to zamiast go wyciągnąć ja go po prostu wyszarpywałam za rączkę. Ja to się z nim nie piep**e.

Sama więc oceń

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA

Stary 2012-03-30, 18:40   #1887
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

....
Dziewczyny,podrzuccie linka do takiego trolleya co ma Aga,pliss

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:14   #1888
ineczka7
Zadomowienie

No i dotarł mój pierwszy flawless avonu i już sobie go nałożyłam na twarz. Pierwsze wrażenia - baaardzo pozytywne. Jest delikatny, ma ładne wykończenie, na mojej mieszanej skórze wygląda super. Nakładałam go przy pomocy pędzla foundation 3, nie przepadam za taką kremową konsystencją i pewnie przy nakładaniu palcami czy gąbeczką bym się denerwowała, ale pędzlem rewelacja. I ładnie się stapia ze skórą. Koleżanka przytargała mi odcień shell (dla mnie) i ivory (jej własny) więc i ten drugi sobie zmacałam. Ma jedną zasadniczą wadę - jest _różowy_. Jak ivory może być różowy to ja nie wiem, ale jest. Dostanę jeszcze nude i wtedy zdecyduję czy do użytku własnego zostawiam sobie shell czy nude, któryś trafi do kuferka, bo są niezłe (chociaż w sieci recenzje bardzo mieszane, ja też muszę popatrzeć jak to się sprawdza na innych buziach niż moja własna).
ineczka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 23:14   #1889
bajeczka000
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
Dziewczyny,podrzuccie linka do takiego trolleya co ma Aga,pliss
Tak generalnie to nie ma do niego linka. Zakup się odbywa drogą mailową

Cytat:
Napisane przez marrellic

Stary 2012-03-31, 10:05   #1890
ineczka7
Zadomowienie

No - to do opinii o flawless dodam, że po paru godzinach nos zaczął mi się świecić jak latarnia. Sprawdzimy czy jestem w stanie opanować to bazą matującą, ale jak nie - to znaczy że podkład tylko i wyłącznie nadaje się do suchej skóry, bo dawno się z niczym tak nie świeciłam
ineczka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości