Nieudana wizyta u fryzjerki ...pasemka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-20, 20:35   #1
maartyna1
Raczkowanie

GG do maartyna1

Nieudana wizyta u fryzjerki ...pasemka :)

Hejka dziewczyny !

Bylam dzis u fryzjerki ...chcialm zrobic sobie pasemka tzn.wloski mialy byc zafarbowane na ciemny chlodny kolor a na to chcialm miec zrobione w chlodnym odceniu jasne pasemka czyli czern (nie intensywna) i platyna lub bladem jak kto woli przy 1 podejsciu
Mam wloski koloru braz chciaz fryzjerka stwierdzila ze jest to czern hmmm....od roku farbuje na braz odkad scielam wlsoki farbuje tylko jedn farba l'oreal .Kolor jest jednolity ...w kazdym razie Pani powiedziala mi ze nie da rady i wogole zebym sciela wlosy do polowy to ona mi to moze zrobi he..:P wlosy mam nie zniszczone dbam o nie odkad musialam je sciac farbuje bardzo zadko naprawde jak musze...
Jak to jest w koncu da sie czy nie ?
kiedys bylam u innej fryzjerki mialam roznokolorowe wloski i w kolorze fioletu powiedziala ze nalozy mi farbke zeby zrownac kolor (ciemny i rozjasni mi pasemka...

Jak to jest z tymi pasemkami ?
Acha powiedziala ze balejażu tez nie da rady....
Pozdawiam!
maartyna1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 22:04   #2
rusalka
Zadomowienie

GG do rusalka
Dot.: Nieudana wizyta u fryzjerki ...pasemka :)

Jakas dziwna ta fryzjerka radze isc do innej
rusalka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 22:09   #3
maartyna1
Raczkowanie

GG do maartyna1

nom wlasnie...tez mi to jakos dziwnie wygladalo
Moze uzywa tanich farbek i tanich rozjasniaczy z pólek sklepowych ogolnodostepnych.. i ma cykorka
moze i bym sie z nia zgodzila gdyby chodzilo o jakies full rozjasnienie...ale pare pasemek no nic to nie jest dla mnie takie wazne..czasem kobietki lubia cos zmienic zeby sie lepiej poczuc...jednak moj kolorek co teraz mam jest Ok wiec przezyje bez nowej fryzury ale z ciekawosci pojde dowiem sie u innej / innych
Pozdrawiam
Stary 2005-06-20, 22:19   #4
rusalka
Zadomowienie

GG do rusalka

Z własnego doswiadczenia wiem ze fryzjerki nie farbuja tymi preparatami co maja niestety placisz kupe kasy a masz wlosy farbowane zwyklymi farbami ze sklepu.Chamstwo
Stary 2005-06-21, 00:45   #5
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

rusalko, czy Ty sie pzrypadkiem troche nie zagalopowalas???
wiem ze mozesz sie nie znac, ale pzreczytaj dokladnie post,(masz doswiadczenie jak piszesz)maartyna pisze ze ma wlosy farbowane, na ciemny kolor, wic nie ma takiej mozliwosci aby uzyskac platynowy blond i to za pierwszym podejsciem, wogole nie wiem czy sie by udalo za jakms podejsciem....
wystarczy poczytac posty o podobnych tematach, a mozna sie dowiedziec o doswiadczeniu innych wizazanek
nie uogolniaj pracy wszystkich fryzjerow, nie wszyscy oszukuja klienta, ja zawsze pzry kliencie mieszam farbe....
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 08:15   #6
rusalka
Zadomowienie

GG do rusalka

niestety ja znam takich co oszukuja
Stary 2005-06-21, 08:33   #7
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

ja rozumiem ale nieuogolniaj, ja tez wiem o takich salonach nawet bardzo drogich, ale to nie wszyscy tylko niektorzy..
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 08:55   #8
maartyna1
Raczkowanie

GG do maartyna1

zawsze znjada sie dobrzy i ci gorsi niestety nawet w fryzjerstwie...tak samo jak w zyciu, nie ma idealnie niestety ..ale nie ma co sie o to sprzeczac ..
Ja jestem tylko ciekawa zawsze tego jak oni to robia aktorka, piosenkarka nawet naszym polskim chociazby joanna brodzik ze z brunetki robi sie na bladynke co chwile ..? maja pasemka zmieniaja kolory itp heh ..a ja nie moge miec paru jasnych pasemek
Pozdrawiam
Stary 2005-06-21, 09:25   #9
inch
Zakorzenienie

To zalezy. Ja chodze do salonu Loreala (tak sie nazywa ) i tam wlosy mam myte (nawet do ścięcia) szamponem Loreal Professionel. Fryzejrka dobiera jego rodzaj, dla mnie wybrala do wlosow farbownych (zreszta mam w domu maske z tej serii) a dla mamy-do wlosow cienkich.
Wydaje mi sie ze dobry i sprawdzony fryzjer to gwaranacja jakosci-nie mowie o zadowoleniu, gdyz to sie osiaga po rozmowach z fryzjerką, udzielonych radach i co najważniejsze, swoim zdaniu!
inch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 14:32   #10
tofaniutka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rusalka Pokaż wiadomość
Z własnego doswiadczenia wiem ze fryzjerki nie farbuja tymi preparatami co maja niestety placisz kupe kasy a masz wlosy farbowane zwyklymi farbami ze sklepu.Chamstwo
jestem fryzjerką i faktycznie tak jest jak mówisz. Jak byłam w profesjonalnym salonie l'oreal i znam się na rzeczy wiem jak co pachnie Myła mi włosy szamponem a potem odżywką firmy kallos a opakowanie po l'oreal Oczywiście zwróciłam uwagę teraz kiedy tam przychodzę wszystko jest w najlepszym porządku
Ale obecnie pracuję w salonie, w którym nie robi się takich rzeczywięc nie każdy salon praktykuje te środki oszczędności
tofaniutka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości