Pomóżcie proszę cos ze sobą zrobić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-21, 14:43   #1
noemi_kh
Rozeznanie

Unhappy

Pomóżcie proszę cos ze sobą zrobić

Dziewczyny kochane!
Okropnie czuję się w swoim ciele, nic mi sie nie podoba i nie moge na siebie patrzeć. Natura poskąpiła mi urody, jednak proszę, pomóżcie mi sprawić, żebym chociaż czuła się zadbana.
Czytając forum wywnioskowałam, że mój typ to jesień, ale nie do końca się czuję w takich kolorach. Prosze więc o opinie. Jak mam się malować? Zmienić kolor włosów? (wczoraj je obcięłam, ale nie jestem zadowolona ), w jakich kolorkach mi dobrze?

Pozwoliłam sobie odpowiedziec na standardowe pytanka Agi

1.Opalam się baaaaaardzo powoli, prawie wcale, najpierw na różowawo, odcień opalenizny jest jasny, beżowy (chociąż co do odcienia nie jestem pewna, bo dawno mojej opalenizny nie widziałam)
2.Oczy mam brązowe z ciut ciemniejszą obwódką, plamki w lewym oku , oprawa jasna,
3.Piegi nie rzucaja sie w oczy, są raczej ciepłe, trudno je ocenić, bo mieszają się z zaczerwienieniami naczynkowymi.
4.Cera- odcień zimny, różowawy
5.naturalny kolor włosów-ciemny, w dzieciństwie byłam ruda, teraz mają dośc dużo miedzianych refleksów
6.kolor ust jest dość jasny ,różowy
7.Co do kolorów to strasznie trudno mi ocenić. Ogólnie lubię beże, brązy, złoto, ecru, nienawidze różowych, foiletowych i kanarkowych żółci i zieleni

Proszę pomózcie poczuc się lepiej
Dzięki!

Edytowane przez noemi_kh
Czas edycji: 2005-11-08 o 15:08
noemi_kh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 14:46   #2
Vivienne
... ale nie Westwood

Dot.: Pomóżcie proszę cos ze sobą zrobić

Ja się nie znam i propozycję zostawiam specjalistom, ale jedno powiem: JESTES NAPRAWDE LADNA i wcale bym nie powiedziala, ze natura poskapila Ci urody

Stanisław Lem

Vivienne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:30   #3
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Moim zdaniem to nie masz sie co zalamywac Jezeli tak bardzo chcesz cos zmienic to dodalabym balejazyk jakis w brazach na wloski i przekonala sie do jakis fajnych kolorkowNie mowie o jaskrawych zolciach czy pomaranczach, ale o stonowanych zieleniach, blekitachNo i wiecej usmiechu na buzie
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:38   #4
Joey
Zakorzenienie

Generalnie opis pasuje mi do typu ciepłego (np. Jesień), oprócz tej chłodnej różowawej karnacji, oczywiście Na fotkach jednak wyglądasz na typ chłodny. (zakladając, ze kolor wlosów na zdjeciu jest farbowany ? ) Wg mnie twój kolor włosów gryzie się nieco z karnacją. Dużo jest Pań Lato które farbują włosy na ciepły odcień Jesieni i ogólny "efekt" jest zblizony do tego jak wyglądasz. Wiem, ze nie zabrzmiało to zbyt miło, zaznaczam ze pisze to naprawdę w dobrej wierze
Gdybym przeczytała tylko twój opis, od razu pewnie pomyślałabym ześ Jesien (oprócz tej chlodnej karnacji !!), ale widząc fotki - juz sama nie wiem Myślę, że ciepłe typki to osoby z wyróżniającą się urodą - i nie mówie tylko o tych rudych, piegowatych. Np. blondynki - mają wyraznie ciepłą karnację, czasem jakies zlociste piegi, ciepły odcien wlosów, troche inny niz ten charakterystyczny dla nas "słowiański" popielaty odcien blondu . A brunetki - tez czesto piegi, cieply odcien wlosow, opalona zlocista cera, takie rzeczy. Wg mnie są to osoby które naprawde wyrózniają sie z tłumu No i takie osoby mogą nosić brązy, pomarańcze, te wszystkie ciepłe cudowne odcienie wiekszośc z nas w takich kolorach wygląda blado, uroda jest przygaszona itp. Trzeba naprawdę mieć taką hmm..wyrazistą...CIEPŁĄ.. .tą urodę, żeby brązy nie zdołały jej przygasić..
To chyba było trochę nie na temat Przepraszam,zapędziłam się
Podsumowujac, obstawiałabym chłodny typ (lato lub lato-zima) , chyba że mi powiesz, że kolor wlosów na fotkach masz naturalny...
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:56   #5
noemi_kh
Rozeznanie

tylko na pierwszej mam pasemka rudawe, na reszcie jest naturalny
Stary 2005-06-21, 16:06   #6
ggoraa
Zadomowienie

Cool Dot.: Pomóżcie proszę cos ze sobą zrobić

masz ladna cere, ta dluzsza fryzurka jest bardzo twarzowa, moze kolor bym troszke zmienila. na bardziej wyrazisty. no i wiecej odwagi w makijazu.ale nie uwazam, zebys miala powody do narzekan!!! przeczytalam najpierw opis twojej twarzy i spodziewalam sie smutnej, nieladnje dziewczyny. a tu mila niespodzianka! jestes naprawde ladna!!tylko wiecej wiary w siebie!!!
ggoraa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 16:22   #7
kalija
Zadomowienie

ojjj kochana nie przesadzaj - naprawde ładna z Ciebie dziewczyna
długie włoski były bardziej twarzowe, ale i z tych krótkich można zrobić cudo a może pasemka? albo baleyage? ja bym dała blond z bronzem a włoski wymodelowała na wosk, albo żel - nabrały by troszke charakterku, teraz wyglądasz sympatycznie, ale dość potulnie (tylko prosze-nie obraź się) do tego bardziej wyrazisty makijaz, usta wybłyszczykowane np. w kolorze brzoskwinki (skoro nie lubisz różów ) bedziesz wyglądać sexy

gdzieś tu widziałam fryzurke, była by fajna dla Ciebie jak znajde to wrzuce

buziaczki i nie myśl o sobie tak krytycznie!!!
kalija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 16:32   #8
noemi_kh
Rozeznanie

śliczne dzięki!!!!
Bardzo chciałabym bardziej wyraziście się malować, ale zupełnie nie wiem jak... może macie jakieś propozycje jak malowac oczka?
Stary 2005-06-21, 18:06   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

jakoś cię nie widzę w kolorach lato-zima.Przede wszystkim masz za delikatną oprawę oczu, no i te rude włosy
czyżby wiosna-jesień?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg probnikLATOZIMA.jpg (50,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probnikJESIEN.jpg (49,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg probnikWIOSNAJESIEN.jpg (53,1 KB, 30 załadowań)

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:45   #10
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Wiesz Aguś właśnie brakowało mi tych fotek do podjęcia decyzji, prawdopodobnie Noemi jest typem mieszanym wiosna-jesień - do mnie przynajmniej fotki i opis tak przemawiają

mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:54   #11
noemi_kh
Rozeznanie

A macie może pomysły jak wykorzystać w praktyce wiedzę o swoim typie? Bo ja kompletnie nie potrafię sobie dobrac kolorów... no i nie mam pojęcia jak sie malować.
Dziękuję Wam, jesteście kochane
Stary 2005-06-21, 20:06   #12
Joey
Zakorzenienie

Ja się poddaję Skoro to Twój naturalny kolor włosów, to pewnie jesteś ciepły typ. Najladniej chyba ci w palecie wiosno-jesieni, z tego co dała Aga

W ogóle to stwierdziłam, ze okreslanie typu kolorystycznego przez fotki moze dać "werdykt" zupelnie nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Chciałam sprawdzić jak bedzie wyglądac kolezanka Wiosna (na 100%-sprawdzone w warunkach "na zywo") na fotce, kiedy otocze jej twarz pomaranczem, brązem itp. i wygladala szaro, powiedzialabym o niej, że jest latem, gdybym nie widziala jej na zywo.

Już chyba opis słowny daje wiecej pewnosci
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 20:08   #13
Mada_lena
Raczkowanie

Witam... ...masz miłą buźkę... ja proponowałabym zapuścić włosy tak do ramion i wycieniować ładnie... tyle
pozdrawiam
Mada_lena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 00:26   #14
noemi_kh
Rozeznanie

Dziękuję Kochane dziewczyny!!!
A dysponujecie może paletą kolorów jesienno-wiosennych?
No i ponawiam prośbę o radę co do makijażu, bardzo chciałabym coś zmienić, tym bardziej, że lubię się malować, tylko pomysłów brak... Faktyczie mój makijaż jest mało wyraźny... taki nieśmiały. Nie wiem tylko co zrobić, żeby z kolei nie wyglądał teatralnie... Pomożecie?
Stary 2005-06-22, 08:19   #15
ewelina_20
Raczkowanie

Cześć Noemi Jestem tym samym typem kolorystycznym co Ty Myśle że tak jak inne dziewczyny sądzą powinnaś zapuścić włosy i wycieniować A co do makijażu to załączam kilka fotek i paletę wiosenno- jesiennąPozdrawaim
ewelina_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 08:39   #16
ewelina_20
Raczkowanie

I jeszcze makijaże Widzę że masz brązowe oczy więc spróbuj pobawić sie :
-różowym
-niebieskim
-ciemno zielonym
-fioletowym cieniem dla uzyskania słdkiego makijażu
a na wieczory użyj brązowego cienia w zewnętrznych kącikach oczu a przy zewnętrznych i pod łukiem brwiowym beżowego I jeszcze narysuj linie kredką tylko tak delikatnie na górnej powieceA szminkę może jaką lekką lub zbliżoną do czerownej:P zamów sobie próbkę Odżywczej szminki Nabłyszczającej Misty lub Peach Dazzle z Avonu i zobacz Spróbuj przeciez nikt nie powiedział ze musisz mieć w takich kolorach makijaż A może akurat coś Pozdrawiam
ewelina_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 08:52   #17
calisto69
Raczkowanie

Wink Dot.: Pomóżcie proszę cos ze sobą zrobić

jestesmy podobne do siebie a to oznacza moja droga ze jestes baaaaaaaaardzo ladna i nie mow inaczej bo ja sie obraze
Stary 2005-06-22, 10:23   #18
noemi_kh
Rozeznanie

Dzięki dzięki dzięki dzięki OGROMNE

Aż mam lepszy humorek od samego rana

Calisto69 - juz słowem sie nie odezwę...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości