jak czesto farbujecie wlosy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-15, 17:48   #31
poziomkkaa
Przyczajenie

Dot.: jak czesto farbujecie wlosy?

Nawet nie wiecie ile bym dała za to aby miec silne, grube włosy.
Moja sytuacja nie wygląda za ciekawie :/. Mam cienkie i słabe włosy, koloryzacja ich jest konieczna, poniewaz moj naturalny kolor to rudy! Z tego powodu bardzo ubolewam. Farbuje loreal casting ( bo nie widac odrostów ). Włsoy wypadają mi juz z rok czasu i nie chcą przestac, boje sie ze zostane łysa. Biore Skrzypowite, dzieki niej nie wychodzą mi az tak bardzo jak kiedys. A włosy maluje tak co 4 miesiące. Ogolnie dziewczyny polecacie loreal casting czy excell 10? Która farba jest łagodniejsza dla włosa?
poziomkkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:16   #32
tootsie
Zakorzenienie

Staram się malować włosy jak najrzadziej. Wychodzi średnio co 2,5 m-ca, bo szybko rosną mi włosy i widać odrosty.

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:28   #33
Lady in Blue
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Staram się malować włosy jak najrzadziej. Wychodzi średnio co 2,5 m-ca, bo szybko rosną mi włosy i widać odrosty.
Mam tak samo
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:00   #34
Blond Wenus
Raczkowanie

co miesiąc farbuję hair-y no bo ja na złoty dość jasny blond farbuję(wellaton - złoty blond, a jeszcze co 2 tygodnie słoneczna szamponetka z palette dla utrzymania efektów gold-blondu), a moje to są koloru raczej bardzo ciemny blond, a pod spodem to czasem mi się wydaje, że wręcz czarne..więc po miesiącu to ten kontrast pomiędzy nimi jest porażający i wygląda jakbym miała brudne włosy czy coś a z resztą nie mogę mieć takich ciemnych jak moje naturalne bo jestem śmiertelnie blada jak trup wiec to by było straszne.. z resztą kiedyś ufarbowałam na średni blond i doznałam szoku wyglądałam jak w peruce prababki

Edytowane przez Blond Wenus
Czas edycji: 2011-04-05 o 13:02
Blond Wenus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:11   #35
sylffka
Raczkowanie

mniej więcej co 6 tygodni. Mój kolor to bardzo jasny blond. Farbowałam od lat pallette teraz wellatonem. Nigdy całość, zawsze tylko odrost
Stary 2011-04-05, 14:13   #36
radkafatka
Raczkowanie

ja farbuję tak co 2-3 miesiące, ale nie jestem wierna jednej farbie.
poziomkkaa powinnaś sie cieszyć swoim naturalnym kolorem włosów!! ile ja bym dała by mieć naturalnie rude włosy!! niestety po farbowaniu nie wygląda to u mnie aż tak fajnie jak bym chciała (bo wyszedł mi po prostu kolor wściekły czerwony) choć nie twierdzę, że jeszcze kiedyś będę się starała o jakiś fajny odcień rudego jak na razie się trochę boję :p
radkafatka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości