w這sy t逝ste u nasady - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-06-21, 15:17   #1
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

w這sy t逝ste u nasady

hey!
mam niema造 problem ot騜 moje w這sy s, wnioskuj, 瞠 mieszane myj je co dwa dni, bo bardzo szybko przet逝szczaj si przy nasadzie, natomiast dolne partie s ca造 czas 鈍ie瞠 i 豉dnie wygl康aj. Zastanawiam si co zrobi 瞠by w這ski przy sk鏎ze d逝瞠j zachowywa造 鈍ie穎嗆 i nie przet逝szcza造 si tak szybko. Od czego to zale篡 mo瞠 mam 幢e dobrany szampon no i czy mog造by軼ie mi polecic jaki dobry szampon i od篡wk ? co skutecznego
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-21, 16:25   #2
smerfeta01
Zakorzenienie

Dot.: w這sy t逝ste u nasady

Stary 2005-06-21, 22:29   #3
singielka1
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 413

te mam taki problem... musze przez to my w這sy codziennie, chocia od po這wy w這s闚 s baardzo suche i szkodzi im to... ale przy sk鏎ze s ju t逝ste. A szampony dop w這s闚 mieszanych nic nie daj..
singielka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-22, 08:43   #4
justyna:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 246

Hej dziewczyny!

Mam taki sam problem.Moje w這ski zaraz po umyciu wygl康aj 郵icznie, 豉dnie si podkr璚aj i w og鏊e super ale jak wysusze je suszark to jest po prostu siano! Nast瘼nego dnia jak wstaj to na samej g鏎ze u nasady wloski ju s t逝ste a same ko鎍闚ki przesuszone. Staram sie co jaki czas przet逝軼i troche czuprynk 瞠by tak szybko nie by豉 t逝sta ale nie wiele pomaga Mo瞠 znacie jakie kosmetyki kt鏎e pomog造by nawil篡 ko鎍e ale nie przet逝軼i w這s闚 u nasady?? ratunku nie chc my codziennie w這s闚!
justyna:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-22, 11:47   #5
Hanka20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 972
Smile Dot.: w這sy t逝ste u nasady

Hej! Tez mialam podobny problemik, jednak poradzilam sobie z nim: w這ski myj co dwa dni szamponem do przet逝szczaj帷ych si w這s闚, a potem nakladam od篡wk, ale tylko na dolne pasma, omijaj帷 te u nasady. W ten spos鏏 ko鎍闚ki nie s przesuszone, a i g鏎a wygl康a nie幢e . A poza tym dob鏎 odpowiedniej fryzurki tez jest wazny, gdy twoje wlosy sa troche przetluszczone, staraj sie zaczesac je w ogon, przedtem pochylaj帷 g這w do przodu, przez co wlosy nabior lekkosci i puszystosci. Radze wypr鏏owac.

Pozdrawiam papa

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-22, 12:09   #6
justyna:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 246

Dzieki Hanka20 na pewno wyproboje tw鎩 spos鏏
justyna:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-22, 14:08   #7
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hanka20
Hej! Tez mialam podobny problemik, jednak poradzilam sobie z nim: w這ski myj co dwa dni szamponem do przet逝szczaj帷ych si w這s闚, a potem nakladam od篡wk, ale tylko na dolne pasma, omijaj帷 te u nasady. W ten spos鏏 ko鎍闚ki nie s przesuszone, a i g鏎a wygl康a nie幢e . A poza tym dob鏎 odpowiedniej fryzurki tez jest wazny, gdy twoje wlosy sa troche przetluszczone, staraj sie zaczesac je w ogon, przedtem pochylaj帷 g這w do przodu, przez co wlosy nabior lekkosci i puszystosci. Radze wypr鏏owac.

Pozdrawiam papa
a jakiego szamponu u篡wasz
Stary 2005-06-22, 15:02   #8
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743
Talking Dot.: w這sy t逝ste u nasady

Ja te zazwyczaj musz my w這sy codziennie, bo sa t逝ste u nasady a ko鎍闚ki szybko sie przesuszaj. Ale ja mam taki spos鏏 - myj je szamponem do w這s闚 farbowanych [no, bo akurat zalezy mi na kolorze], potem nak豉dam od篡wk Dove, ale nie od czubka g這wy, tylko tak trocj ni瞠j, 瞠by najwi璚ej jej by這 na ko鎍闚kach, a u nasady praktycnie wcale. Potem, na mokre w這sy daj od篡wk Dove bez sp逝kiwania, te tylko na ko鎍闚ki i czekam az w這sy wyschn. Jak sa suche, to rozczesuj je tak, 瞠by nie dotyka szczotk do sk鏎y g這wy i w og鏊e w ci庵u dnia, je郵i je czesz, to raczej tak, 瞠by nie "szorowa" po g這wie, bo wtedy szybciej si przet逝szczaj. Tymi sposobami nie musze ich myc codziennie, tylko co drugi dzie. Zawsze co
Lovisa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-23, 18:32   #9
Hanka20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 972

Hej!

Ja u篡wam zazwyczaj Head& Shoulders do w這s闚 normalnych i przet逝szczaj帷ych si bo niestety opr鏂z tego problemu mam jeszcze 逝pie:[. Pr鏏owa豉m te Clairola do przet逝szczaj帷ych si, ale zaraz musialam go odstawic, bo zacz窸o mi sie dos這wnie sypac z g這wy, a sk鏎a mnie tak sw璠ziala, ze szkoda gadac. Poza tym w這sy mialam po nim jakies takie dziwnie sztywne, tak to jest, kiedy sie kupuje szampon patrz帷 jedynie na zapach...

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-25, 08:58   #10
smerfeta01
Zakorzenienie

hm, musz poszukac czego w sklepie head&shoulders odpada bo nie mam 逝pie簑
Stary 2005-06-29, 22:01   #11
kate_007
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Hmm... mam ten sam problem co wy. Jednak mi szybciej przet逝szcza si grzywka. Moja znajoma twierdzi 瞠 to od cz瘰tego dotykania jej i poprawiania. Co do codziennego mycia w這s闚... s造sza豉m, 瞠 im cz窷ciej myje si w這ski tym szybciej si przet逝szczaj.
kate_007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-05, 14:49   #12
*Claire*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 347

W豉郾ie.Ja myj codzie w這sy ,kiedy mylam co 2 dni.I teraz pomimo tego ze myje je codziennie sa coraz bardziej t逝ste.Co tak czuje ,ze za jakis rok to bede myc 2 razy na dzien.A tak a propos to jakie szampony do wlosow t逝stych u nasady polecacie?

*Claire* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-05, 15:42   #13
asia_s
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Jest rada na takie t逝ste w這ski u nasady, a suche na ko鎍ach. Po pierwsze, jak kto s逝sznie zauwa篡 od篡wki nie nale篡 nak豉da od nasady, gdy przet逝szcza w這ski, nale篡 nak豉dac na ko鎍e i omija sk鏎 g這wy szerokim 逝kiem, po drugie na koniec sp逝ka w 這ski ch這dniejsz wod, to troch zwolni wydzielanie 這ju, a po trzecie s specjalne toniki do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si, kt鏎e nak豉da si na sk鏎e g這wy, a potem reszt w這sk闚 myje si normalnym szamponem, przez co nie wysusza si dodatkowo przesuszonych ko鎍闚.
asia_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-05, 16:50   #14
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

doloze swoje trzy grosze.ze powinniscie myc wlosy dobrze wmasowac skore glowy i tak jak Asia pisala dobrze splukiwac po odzywce letnia a najlepiej zimna woda

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.