Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-26, 18:52   #3571
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Hej ja dopiero wróciłam z pracy

Bunny ja mam inetrnet z Play i polecam na początku nie byłam zadowolona,często mi się rozłączał albo wogole nie chciał się włączyć,ale chyba już to naprawili,bo od dluzszego czasu dziala doskonale i nawet przedluzylam u nich internet
teraz place 59 zł i mam w tym 16 gb, darmowy transfer nocny i darmowy dostęp do facebooka,nk itp. a prędkość to 4mb/s
ten inetrnet jest normalnie drozszy,ja dostalam taka promocje przy przedluzaniu umowy no i fajne jest to,że umowa jest na rok. Musiałabys się popytać, często są fajne promocje

Novelove no ja bym chciała schudnąć do tych 50 kg
aaale ja kocham jeść a Ty stosujesz jakąś dietę?
BLOND_PRINCESSKA jest teraz online  
Stary 2011-10-26, 18:53   #3572
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitkulka
a będziesz miała jakiś dostęp do internetu ? Napisz czasem jak dasz radę co u Ciebie
Jako-takiego neta tam nie będzie, ale mam w komórce
chociaż przez kilka pierwszych dni mam zamiar trzymać ją głęboko w szafce, wyciszoną
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:04   #3573
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz nove... prawda jest taka ze niektorzy po prostu rodzicami byc nie powinni bo sie do tego nie nadaja i tyle... a ja jestem durna, teraz zauwazylam co ona robi- traktuje mnie jak jakies popychadlo- pozaluje tego... zobaczy
I to jest prawda, nie każdy sie na rodzica nadaje. Jak ja sie ciesze ze mam takich rodziców jakich mam, a im wiecej słysze o takich cyrkach rodzinnych tym bardziej to doceniam i naprawde kocham ich nad życie. Ja nie wiem jak ja sie bede miala wyprowadzac, to mnie rozłąka z mama wykonczy
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
bunny ja naprawde cie rozumiem... ja uciekam z domu czsem bo co przyjde to moja siora leży na kanapie a matka do mnie śmieci wynieś bo nic nie robicie!.... tylko ja robie tak naprawde.... narzeka ciągle a moja siostra na to wali... zakłada słuchawki i ma wszystko gdzieś a ja to umyje naczynia, choć zadko bywam w domu i raczej nic tam nie jem tylko może herbatę sobie zrobie albo raz na tydzień zjem coś... to mam dzień wolnego i widze sterta garów,a moja siostra nadal nic nie robi ... nawet jak pomidora obierze to skórki zostawi skórę... a jak ja mam wolne to nie daj boże bym tego nie posprzątała, zaraz darcie od dzwi... ze brudasy jesteśmy i nic nie robimy a nie widzi tego ze siora wypina dupe... choć nie powiem ostatnio powiedziała jej zeby sie już wyprowadziła to bedzie czyściej w tym domu.... wyobrazacie sobie ze ja kupiłam pralke do domu w tym roku w styczniu i ze one nawet jej nie wyczyszczą ja podchodze do pralki chce coś włozyć a tam dzwiczki brudne obsypane proszkiem.. pojemnik ufajdany ... wszystko sama czyszczę... nic nie szanują a wczoraj podchodzi do nie "zaplacisz dziadkowi rachunek?" co miałam powiedzieć nie dziadkowi nie zapłace...

mnie moja nie tylko jak popychadło ale jak bankomat
Jakie to przykre wszystko Uciekaj jak najpredzej na swoje, bo cie wykoncza!
Cytat:
O, w ogóle wiecie co postanowiłam. Odstawiam te pieprzone tabletki!
Kurde kiedyś miałam świetną przemianę materii, co zjadłam to za przeproszeniem od razu wysrałam. A teraz? Wzdęcia, wydęcia i inne problemy. Do tego cellulit, którego nigdy nie miałam! A o libido już nie wspomnę.
Jedynie cycków szkoda, bo przed braniem tabletek miałam B, a teraz pełne C. No nic, jakoś to będzie, o.
Kurcze, mi czasem też przemiana materii nawala, ale ja to miałam taka zawsze Raz to pare razy dziennie a nastepnym razem przez pare dni nic, jakbym nic nie jadła Libido niby mam obnizone, ale to dobrze, inaczej bym sie bała Mały żarcik
A zmieniałaś wogóle tabletki? Bo ja sie po jednych czułam masakrycznie a teraz wogóle nie czuje ze cos biore, ale tez jakbym nie musiała brac to bym nie brała. Ale jednak tak sie czuje bezpieczniej i przynajmniej okres przesypiam a nie przepłakuje i przekrzykuje z bólu

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A dlaczego mialabys byc JUZ przyjeta?

My po 2 latach razem zalozylysmy klub, novelove pisala z nami 6 mcy chyba wiec nastaw sie ze jeszcze 2 -3 mce do klubu, jak w ogole Dziewczyny przyjma.
To ze sie fajnie gada na watku nie znaczy ze bedzie klub.
Ja to chyba w grudniu zaczelam pisac, a niedawno dopiero dziewczyny na tyle mi zaufały zeby mnie przyjac
Zawsze jak jest jakis problem i masz chęć sie wygadać Lavia a nie chcesz pisać publicznie mozesz pisać PW, ja tak robiłam
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:19   #3574
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jak mnie nie ma to znaczy ze jestem znow na spacerze
duuuużo sił

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć

a ja już spakowana, jutro jeszcze wrzucę parę kosmetyków i idę na wygnanie z odrostem
oo jesteś jeszcze myślałam, że już sobie pojechałaś trzymaj się kochana jak najlepiej, duuuużo pozytywnej energii dla Ciebie

Cytat:
A dlaczego mialabys byc JUZ przyjeta?

My po 2 latach razem zalozylysmy klub, novelove pisala z nami 6 mcy chyba wiec nastaw sie ze jeszcze 2 -3 mce do klubu, jak w ogole Dziewczyny przyjma.
To ze sie fajnie gada na watku nie znaczy ze bedzie klub.
dokładnie właśnie chciałam na przykład przytaczać novelove czy czeko

Pamiętam swego czasu Kochaneczka tak mnie atakowała... i co dziewczyny widziałyśmy ją od dłuższego czasu na forum?

Cytat:
Snow czytam te "jedz módl się kochaj", póki co jestem chyba na 200 stronie, czyli trochę na księdze drugiej, kiedy już z Włoch pojechała do Indii i książka mnie wciągnęła, ale może to dlatego, że się trochę utożsamiam z tą Liz bo tak ogólnie to książka może wydawać się nudna
fajnie, że piszesz może kiedyś też się skuszę bo nawet filmu nie widziałam

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:24   #3575
Bayje
Zakorzenienie

a ja dziewczyny podjełam walkę o blond - dziś kupiłam rozjaśniacz proteinowy z Joanny (taką ma nazwę) i będę walczyć po 1 listopada :P.

Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:25   #3576
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oo jesteś jeszcze myślałam, że już sobie pojechałaś trzymaj się kochana jak najlepiej, duuuużo pozytywnej energii dla Ciebie
dziękuję
pisałam, że w czwartek jadę i jeszcze dzisiaj na chwilę zajrzałam
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:28   #3577
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję
pisałam, że w czwartek jadę i jeszcze dzisiaj na chwilę zajrzałam
to przepraszam musiało mi umknąć

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:35   #3578
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
to przepraszam musiało mi umknąć
nic się nie stało
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:46   #3579
infatuated
Zakorzenienie

Witajcie
w końcu w domku

Cytat:

masz dobra przemiane materii ja tez moge jesc do woli i ani kg w dol czy w gore..to swiadczy ze jest sie zdrowemu tyle ze na takie przekaski pozwalam sobie max raz w tygodniu
no no chyba dobrą, teraz wracałam z zakupów i w drodze do domu sobie zjadłam pączka dużo tak podjadam i w sumie jest ok wszystko

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o wstawiaj foty
ja jej nienawidzę bo miałam po niej brudnego mopa
ale Enchanted robiła 218 a Ty miałaś mopa po 219 Kochana

Cytat:
hej laseczki ja dziś jeszcze w domku zostałam, choć dobrze się czuję ale zwolnienie trzeba wykorzystać
zrobiłam foty po wellatonie 12/1 prawie 3tyg od farbowania, jak widać dobrze się trzyma nic nie zżółkło, perłowo jest, jestem bardzo zadowolona wybaczcie dresik ale nie wychodzę nigdzie

ja normalnie dół noszę xxs ale legginsy ze względu na to że są bardzo obcisłe i z gumką w pasie to xs są dobre ale jeansów nie mogę xs bo zaraz się rozciągają i zwisają nieładnie

ooo to prosimy o zdj
bardzo pięknie
ja miałam dziś farbować, ale już poźno..nie chce mi się jutro zgładze ten odrost

Cytat:
ja w bershce zawsze mam 32 lee 24, wrangler 24/25 a levis to 26 nawet różne mają te rozmiarówki

szampon jest fajny ale bardzo bardzo szybko się kończy.. mam go niecałę 2tyg i już reszta resztek została to przez tą galaretowatą konsystencję
ja w bershce 34, lee 25/25, wrangler czesciej 26. Staram się nie wciskać na wdech i na styk, choc wiadomo, ze się troche rozciągną ale ja mam taki tyłek wypukły i jak sa mega mega obcisłe to mnie spłaszcza

Cytat:
O, w ogóle wiecie co postanowiłam. Odstawiam te pieprzone tabletki!
Kurde kiedyś miałam świetną przemianę materii, co zjadłam to za przeproszeniem od razu wysrałam. A teraz? Wzdęcia, wydęcia i inne problemy. Do tego cellulit, którego nigdy nie miałam! A o libido już nie wspomnę.
Jedynie cycków szkoda, bo przed braniem tabletek miałam B, a teraz pełne C. No nic, jakoś to będzie, o.
haha a ja postanowiłam, ze zaczynam znowu Yasminelle standardowo
cera mnie wkurza, bo co jakiś czas jakas krostka, nie wiem czy to po pokrzywie, niby lepiej już ale a po tabletkach to nic a nic.. no i cycki większe i włosy chyba ładniejsze

Cytat:
Kotka
fakt, to też ogromny plus. Ale nie ma co narzekać! Niejedna para jedzie na gumkach i ma się dobrze.
oooo nieee...gumki są straszne

Cytat:
cześć

a ja już spakowana, jutro jeszcze wrzucę parę kosmetyków i idę na wygnanie z odrostem
Trzymaj się i wracaj szybko

Cytat:
Wyzej rozwinelm swoja wypowiedz. To ze tu jestes fajna kolezanka, ze gadamy nie znaczy ze bedziesz w klubie, tam jest naprawde zaufaje gorno i prywatne sprawy.
dokładnie tak
poza tym dużo przewijało się dziewczyn, które pisały 2-3 miesiace i potem znikały..
nie można też robić drugiego wątku w klubie
infatuated jest offline  
Stary 2011-10-26, 19:59   #3580
kitkulka
Zakorzenienie

oki, lecę dziewczyny

trzymajcie się i do sklikania
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:01   #3581
snowhitee
Zakorzenienie

Infatuated ja w piątek farbuję w końcuuu
Kitkulka trzymaj się

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:13   #3582
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
oki, lecę dziewczyny

trzymaj się

Cytat:
Infatuated ja w piątek farbuję w końcuuu
Kitkulka trzymaj się
a jutro nie chcesz? byłoby równoczesne gładzenie odrostu
a tak w ogóle to przeanalizowałam włosy Dziewczyn z blondem ktore mijam na ulicy pod kątem odrostu i zauważyłam, ze czesc albo ma pasemka/balejaz wiec automatycznie odrost zawsze widac, a te które robią farbą to rzadko się spotyka takie idealnie pofarbowane włoski jak u nas na wątku chodzą z 2 cm odrostami jak gdyby nigdy nic
infatuated jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:14   #3583
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
nie moge zwinac dywanow bo mam parkiet i jak naleje na to to dopiero bedzie odstanie spuchnie...
faktycznie moment nieuwagi i nalalzdarzylam tylko dobiec i podlozyc papier kuchenny
Słyszałam żeby szybciej nauczyć małego pieska robienia siusiu to trzeba mu rozłożyć gazetę albo dać jakąś starą szmatke i jak raz tam nasiusia to będzie to robił potem cały czas w to samo miejsce , czyli na tą gazetę albo na tą szmatke (oczywiście przepłukaną po każdym sikaniu)
Cytat:
cześć

trzymaj się nasze słoneczko i wracaj szybciutko i zdrowiutka
Cytat:

dokładnie właśnie chciałam na przykład przytaczać novelove czy czeko

Pamiętam swego czasu Kochaneczka tak mnie atakowała... i co dziewczyny widziałyśmy ją od dłuższego czasu na forum?

to prawda tez tak myślę że nie ładnie się tak narzucać w końcu nie możemy przyjmować każdego kto z nami trochę popisze na wątku w klubie jest bardzo dużo naszej prywatności
Cytat:
oki, lecę dziewczyny

powodzenia buziorki

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:19   #3584
infatuated
Zakorzenienie

aaa zapomniałam
Caskada-widziałam dziś Twój sobowtór normalnie jak siostra blizniaczka, tyle, że miała proste włosy
infatuated jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:26   #3585
axxxa
Zadomowienie

GG do axxxa

dziewczyny podpowiedzcie. zakupialm vikinga loreala 9,1 kolor i 8,132 . na blogu u blond bunny wyczytalam ze jakas dziewczyna zrobila odrost 9,1 i na calosc polozyla 8,1 tylo ze to byla inna farba. ja w sklepie tylko takie znalazlam z podobna numeracja.
to zrobic tak czy..
wymiszac je ?
podpowiedzcie cos

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach

http://axxxasworld.blogspot.com/

albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/

Laura 28.09.2012

"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:52   #3586
_paulinka2
Wtajemniczenie

Cytat:
cześć

wyciszaj komórę, odrostem się nie przejmuj, zgładzisz jak wrócisz do nas uśmiechnięta 3mam kciuki Kiciu

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
A ja nadal nie przyjęta do klubu (
hmm... Lavia, mam wrażenie że wywierasz presję na ten klub. I całkowicie się zgadzam z innymi blondaskami.

A wiecie, ja jak brałam tabsy (cilest) to w ogóle nie mogłam pić alkoholu ! tak mnie odrzucało że tragedia :P i zrezygnowałam z nich. Ale to jest wygodne nie martwić się o zabezpieczenie z drugiej strony te skutki uboczne zazdroszczę tym co ich nie mają !

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
a ja dziewczyny podjełam walkę o blond - dziś kupiłam rozjaśniacz proteinowy z Joanny (taką ma nazwę) i będę walczyć po 1 listopada :P.

no to i niech blond moc będzie z Tobą !

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Kotka, strasznie współczuję sytuacji w domu jest to dla mnie po prostu niewyobrażalne jeśli masz gdzie, to na prawdę ja bym pomyślała o tym na poważnie aby się przeprowadzić

Bunny, co ta Twoja mama sobie myśli :O nie dość że nie pomaga to jeszcze szkodzi ? ! ehh dobrze, że dziadka masz takiego kochanego

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
trzymaj się

a tak w ogóle to przeanalizowałam włosy Dziewczyn z blondem ktore mijam na ulicy pod kątem odrostu i zauważyłam, ze czesc albo ma pasemka/balejaz wiec automatycznie odrost zawsze widac, a te które robią farbą to rzadko się spotyka takie idealnie pofarbowane włoski jak u nas na wątku chodzą z 2 cm odrostami jak gdyby nigdy nic
ja też się nie mogę już doczekać aż zgładzę odrost wellaton kusi w szafce.

a deezee wysłało mi już butki może jutro będą ciekawe czy się nie zabiję na tym obcasie

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-10-26, 20:59   #3587
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
A wiecie, ja jak brałam tabsy (cilest) to w ogóle nie mogłam pić alkoholu ! tak mnie odrzucało że tragedia :P i zrezygnowałam z nich. Ale to jest wygodne nie martwić się o zabezpieczenie z drugiej strony te skutki uboczne zazdroszczę tym co ich nie mają ![COLOR="Silver"]

a deezee wysłało mi już butki może jutro będą ciekawe czy się nie zabiję na tym obcasie
wiesz ja tez tak miałam przy tabsach normalnie nie mogłam patrzeć na alko teraz używam plastry drugi miesiąc zaczęłam i odpókać dużo objawów przy poprzednich tabsach odeszło

mój odrost ma dopiero 10 dni ale tez już nie mogę się doczekać garnierka a muszę wytrzymać do 10listopada co najmniej

jak przyjdą butki to odrazu pochwal sie foto na nózkach nie martw się dasz radę

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-10-26, 21:04   #3588
_paulinka2
Wtajemniczenie

Asiu, oczywiście że się pochwalę a jakim garnierem będziesz teraz farbować? Ja miałam tak, raz że jak wypiłam jedną lufkę to zwymiotowałam. Masakra. W ogóle nie mogłam pić a po odstawieniu wszystko wróciło do normy

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-10-26, 21:10   #3589
blond bunny
Zakorzenienie

ja tez z tz na gumkach juz od 6 lat ze wzgledu na moje zdrowie i sobie chwalimy-a tz sam kazal mi tabsy odstawic.

Juz wrocilam od dziadzi-pralka u niego postawiona.
Tz namowil mnie na piwo,choc ja nie pije i nie lubie,ale kupil mi jablko w piwie-i pycha bo nic nie czuc goryczy,a efekt taki ze jestem wstawiona po jednym piwku i spedzilismy goracy wieczor mimo mojej @.brechta ze mnie...
Stary 2011-10-26, 21:35   #3590
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Asiu, oczywiście że się pochwalę a jakim garnierem będziesz teraz farbować? Ja miałam tak, raz że jak wypiłam jedną lufkę to zwymiotowałam. Masakra. W ogóle nie mogłam pić a po odstawieniu wszystko wróciło do normy
garnier nutrisse 111 + 12% oks
chociaż kusi mnie też ten wellaton 12/1
Cytat:
ja tez z tz na gumkach juz od 6 lat ze wzgledu na moje zdrowie i sobie chwalimy-a tz sam kazal mi tabsy odstawic.

Tz namowil mnie na piwo,choc ja nie pije i nie lubie,ale kupil mi jablko w piwie-i pycha bo nic nie czuc goryczy,a efekt taki ze jestem wstawiona po jednym piwku i spedzilismy goracy wieczor mimo mojej @.brechta ze mnie...
no to fajnie że pralka juz jest
a wieczór no fiu fiu

ja może zaraz winka sobie chlapne z Tż

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-10-26, 21:50   #3591
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Bunny i Kotka, wspolczuje Wam

Cytat:
nove jeszcze nie ukaralam ale to juz moje ostatki cierpliwosci wczoraj dwie kupy z dywanu dzis jedna rano i siuski niedawno
ehh skad ja to znam
Cytat:
POTWÓR ! a jej mąż całkiem całkiem
no nawet nawet
Cytat:
cześć

trzymaj sie Kitka

Snowi piekne wloski

buahhot jest offline  
Stary 2011-10-26, 21:55   #3592
blond bunny
Zakorzenienie

asiu wiesz jak to fajnie wreszcie sie odstresowac. Do tego poczulam sie mega kochana. Nareszcie jestem szczesliwa, przynajmniej w tym momencie...

Paulinko na pewno nauczysz sie chodzic w nowych bucikach i bedziesz super sexi mloda mama. Bardzo lubie patrzec na sliczne,zadbane,sexowne mlode mamy z wozeczkami lub dzieciaczkami.
Stary 2011-10-26, 21:59   #3593
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
trzymaj się

chciałabym pewnie ale jutro po pracy to nie będzie mi się chciało zapewne

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Słyszałam żeby szybciej nauczyć małego pieska robienia siusiu to trzeba mu rozłożyć gazetę albo dać jakąś starą szmatke i jak raz tam nasiusia to będzie to robił potem cały czas w to samo miejsce , czyli na tą gazetę albo na tą szmatke (oczywiście przepłukaną po każdym sikaniu)

trzymaj się nasze słoneczko i wracaj szybciutko i zdrowiutka

to prawda tez tak myślę że nie ładnie się tak narzucać w końcu nie możemy przyjmować każdego kto z nami trochę popisze na wątku w klubie jest bardzo dużo naszej prywatności

powodzenia buziorki
ojj to prawda

Cytat:
wyciszaj komórę, odrostem się nie przejmuj, zgładzisz jak wrócisz do nas uśmiechnięta 3mam kciuki Kiciu

hmm... Lavia, mam wrażenie że wywierasz presję na ten klub. I całkowicie się zgadzam z innymi blondaskami.

A wiecie, ja jak brałam tabsy (cilest) to w ogóle nie mogłam pić alkoholu ! tak mnie odrzucało że tragedia :P i zrezygnowałam z nich. Ale to jest wygodne nie martwić się o zabezpieczenie z drugiej strony te skutki uboczne zazdroszczę tym co ich nie mają !

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Kotka, strasznie współczuję sytuacji w domu jest to dla mnie po prostu niewyobrażalne jeśli masz gdzie, to na prawdę ja bym pomyślała o tym na poważnie aby się przeprowadzić

Bunny, co ta Twoja mama sobie myśli :O nie dość że nie pomaga to jeszcze szkodzi ? ! ehh dobrze, że dziadka masz takiego kochanego

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

czekamy na fotki w butkach nie martw się, na pewno dasz radę

Cytat:

a spróbuj kiedyś wiśni w piwie normalnie rozkosz!! jabłko mi nie smakowało zbytnio

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Bunny i Kotka, wspolczuje Wam

ehh skad ja to znam

no nawet nawet

trzymaj sie Kitka

Snowi piekne wloski
dziękuję kochana

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:03   #3594
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
asiu wiesz jak to fajnie wreszcie sie odstresowac. Do tego poczulam sie mega kochana. Nareszcie jestem szczesliwa, przynajmniej w tym momencie...
cieszę się razem z Tobą tez lubie takie momenty w życiu , gdy czuje że szczęście mi sprzyja

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:07   #3595
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
kotka jak ja ciebie bardzo rozumiem az za bardzo uciekaj ty do tz a je zostaw same w cholere bo sie tylko namordujesz a to taki typ co nigdy ci dziekuje nie powie
.
bunny ale ja nie moge odejsc... ona wtedy zostanie z niczym nie da rady sobie....

Cytat:

dziękuję też jestem bardzo zadowolona z niego
a co do Twojej syt. to jestem zdania Bunny uciekaj szybko z Tż coś wynajmijcie czy co, bo one Cię wykończą...

my też
czyli co już twoja bedzie ta farbka czy coś innego wykombinujesz ?

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja również cię rozumiem, bo mam teraz nieciekawą sytuację w domu i najchętniej bym stąd uciekła tylko nie mam dokąd....
ja też nie mam dokąd bo z tz nie chce mieszkać a tym bardziej z jego matką

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
I to jest prawda, nie każdy sie na rodzica nadaje. Jak ja sie ciesze ze mam takich rodziców jakich mam, a im wiecej słysze o takich cyrkach rodzinnych tym bardziej to doceniam i naprawde kocham ich nad życie. Ja nie wiem jak ja sie bede miala wyprowadzac, to mnie rozłąka z mama wykonczy

Jakie to przykre wszystko Uciekaj jak najpredzej na swoje, bo cie wykoncza!

Kurcze, mi czasem też przemiana materii nawala, ale ja to miałam taka zawsze Raz to pare razy dziennie a nastepnym razem przez pare dni nic, jakbym nic nie jadła Libido niby mam obnizone, ale to dobrze, inaczej bym sie bała Mały żarcik
A zmieniałaś wogóle tabletki? Bo ja sie po jednych czułam masakrycznie a teraz wogóle nie czuje ze cos biore, ale tez jakbym nie musiała brac to bym nie brała. Ale jednak tak sie czuje bezpieczniej i przynajmniej okres przesypiam a nie przepłakuje i przekrzykuje z bólu

Ja to chyba w grudniu zaczelam pisac, a niedawno dopiero dziewczyny na tyle mi zaufały zeby mnie przyjac
Zawsze jak jest jakis problem i masz chęć sie wygadać Lavia a nie chcesz pisać publicznie mozesz pisać PW, ja tak robiłam
tylko ja nie zostawie mamy nie dam rady ... to wszystko o kant dupy....
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:08   #3596
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

z tapsami cieżko trafić... to gówno jakieś na wszystko szkodzi ooo gratuluje zakupu jutro pokażesz buciki
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:13   #3597
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
bunny ale ja nie moge odejsc... ona wtedy zostanie z niczym nie da rady sobie....

kusi mnie jeszcze wypróbować koleston 12/89 ale to za jakiś czas

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:19   #3598
Lavia15
Wtajemniczenie

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:

no ja niby mogłabym u Tż też zamieszkać, ale nie uśmiecha mi się z jego rodziną mieszkać
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2011-10-26 o 23:47
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:23   #3599
_paulinka2
Wtajemniczenie

Snow właśnie zobaczyłam Twoje włoski ! strasznie mi się podobają bo są jaśniutkie ani białe ani żółte ! już nie mogę się doczekać aż ja pofarbuję

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

a widziałyście że Stradivarius ma zakupy online? i od jutro będzie też miała bershka podnieciłam się ;P bo czasem tak mam że coś przymierzę, potem przemyślę kupiłabym a nie mam już kiedy po to jechać. tak więc będzie klik i kupione ;D

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-10-26, 22:26   #3600
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Snow właśnie zobaczyłam Twoje włoski ! strasznie mi się podobają bo są jaśniutkie ani białe ani żółte ! już nie mogę się doczekać aż ja pofarbuję

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

a widziałyście że Stradivarius ma zakupy online? i od jutro będzie też miała bershka podnieciłam się ;P bo czasem tak mam że coś przymierzę, potem przemyślę kupiłabym a nie mam już kiedy po to jechać. tak więc będzie klik i kupione ;D
dziękuję bardzo tak kolorek jest naprawdę fajny i super się trzyma
a co do zakupów online to widziałam, super sprawa tym bardziej jak ma się chodliwy rozmiar

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farby blond, farby do włosów, nieudane farbowanie, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości