Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-03, 20:57   #4531
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

spirala to moze i dobra sprawa ale ja planuje jeszcze dziecko chyba za jakis czas i dlatego sie wacham
Stary 2011-11-03, 21:01   #4532
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

a co pozniej
dziwne, ze jest wycofana

:
No właśnie pytałam tej babeczki u której kupowałam czy nie wie czy ten odcień jest wycofywany czy jak bo nigdzie jej nie ma, ale mówiła ze nie ma pojęcia bo przy ostatnim zamówieniu normalnie był w palecie.
Ale kurcze no bez jaj, żeby w ani jednym Rossmannie, ani jednej Naturze, Realu, Auchan, Carrefourze, Tesco (powaga przelazłam wszystko w promieniu 30 km od mojego domu ) nie było ani jednego opakowania? 2 tygodnie szukałam jej, a moja mama też jak farbowała 2 tygodnie temu to tyle szukała jak nie dłużej
No ale co dalej to sie bede martwić za miesiąc. Mówie no ostatecznie c10 tylko podwyższe wode... Może i 10,5 by starczyło. Z farbowania na farbowanie sie by wyrównywało, a c12 na naturalkach też nie wychodzi idealnie jak reszta, ale sie wyrównuje Nie wiem, nie chce myśleć nawet ze znowu bedzie trzeba farby szukać Narazie mam pudełeczko w szufladzie więc no stress A wrazie co wynajde zdjecia po c10 i wtedy zadecyduje

A co do Jantara to z tym wycofywaniem to niewiadomo... bo to już rok temu miał być wycofany a jakoś nadal jest w sprzedaży

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-11-03 o 21:03
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:05   #4533
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No właśnie pytałam tej babeczki u której kupowałam czy nie wie czy ten odcień jest wycofywany czy jak bo nigdzie jej nie ma, ale mówiła ze nie ma pojęcia bo przy ostatnim zamówieniu normalnie był w palecie.
Ale kurcze no bez jaj, żeby w ani jednym Rossmannie, ani jednej Naturze, Realu, Auchan, Carrefourze, Tesco (powaga przelazłam wszystko w promieniu 30 km od mojego domu ) nie było ani jednego opakowania? 2 tygodnie szukałam jej, a moja mama też jak farbowała 2 tygodnie temu to tyle szukała jak nie dłużej
No ale co dalej to sie bede martwić za miesiąc. Mówie no ostatecznie c10 tylko podwyższe wode... Może i 10,5 by starczyło. Z farbowania na farbowanie sie by wyrównywało, a c12 na naturalkach też nie wychodzi idealnie jak reszta, ale sie wyrównuje Nie wiem, nie chce myśleć nawet ze znowu bedzie trzeba farby szukać Narazie mam pudełeczko w szufladzie więc no stress A wrazie co wynajde zdjecia po c10 i wtedy zadecyduje

A co do Jantara to z tym wycofywaniem to niewiadomo... bo to już rok temu miał być wycofany a jakoś nadal jest w sprzedaży
To faktycznie lipa, jesli nie bedzie juz tej farby najwyzej poszukam u siebie i jak znajde to Wam wysle
Bo Bunny tez uzywa pewnie ma zapas

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-11-03 o 21:13
buahhot jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:08   #4534
Agatau88
Zakorzenienie

Pytalyscie o szampon Dermena, ja uzywalam w tamtym roku z Radicalem i urosło mi duzo nowych wlosow wiec ja lubie. Od poniedzialku zaczynam znowu kuracje Radical i Dermena.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:09   #4535
caskada
Zakorzenienie

lady niekoniecznie na gorsze mi dziecko uswiadomilo ze ja to nie czubek nosa i swiat sie wokol mnie nie kreci jednej
zwolnilam tez tempo swojego zycia ..przepracowalam cale swoje mlode lata i w pewnym momencie powiedzialam stop to nie tak nie chce ciagle zyc w biegu w pospiechu i myslec tylko o sobie co dzis zaloze co zjem gdzie pojde ...

nie jestem totalnie zakrecona mama co pisze o swoim synku jaki to on wspanialy dzis byl i zjadl kotlecika uwazam ze pewne zachwyty zostawia sie dla siebie bo nie kazdy lubi/chce to czytac...do dzieci podchodze z dystansem i nie podniecam sie kazdym spotkanym niemowlakiem ..
Stary 2011-11-03, 21:20   #4536
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
To faktycznie lipa, jesli nie bedzie juz tej farby najwyzej poszukam u siebie i jak znajde to Wam wysle
Bo Bunny tez uzywa pewnie ma zapas
Bunny już nie używa C12 tylko 219
Adzi używa ciekawe co u niej

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady niekoniecznie na gorsze mi dziecko uswiadomilo ze ja to nie czubek nosa i swiat sie wokol mnie nie kreci jednej
zwolnilam tez tempo swojego zycia ..przepracowalam cale swoje mlode lata i w pewnym momencie powiedzialam stop to nie tak nie chce ciagle zyc w biegu w pospiechu i myslec tylko o sobie co dzis zaloze co zjem gdzie pojde ...

nie jestem totalnie zakrecona mama co pisze o swoim synku jaki to on wspanialy dzis byl i zjadl kotlecika uwazam ze pewne zachwyty zostawia sie dla siebie bo nie kazdy lubi/chce to czytac...do dzieci podchodze z dystansem i nie podniecam sie kazdym spotkanym niemowlakiem ..
Caskada znowu zaczynasz? nie pamiętasz sytuacji z przed kilku m-ce koniec tematu.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pytalyscie o szampon Dermena, ja uzywalam w tamtym roku z Radicalem i urosło mi duzo nowych wlosow wiec ja lubie. Od poniedzialku zaczynam znowu kuracje Radical i Dermena.
a gdzie ten szamponik można nabyć bo czytam sobie o nim właśnie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:22   #4537
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny już nie używa C12 tylko 219
Adzi używa ciekawe co u niej

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Caskada znowu zaczynasz? nie pamiętasz sytuacji z przed kilku m-ce koniec tematu.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

a gdzie ten szamponik można nabyć bo czytam sobie o nim właśnie
oj faktycznie, pomyslalam o Adzi napisalam Bunny
wlasnie, ciekawe co u Adzi

ja mam jeszcze kilka saszetek dermeny, ale tej przeciwlupiezowej

buahhot jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:26   #4538
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
oj faktycznie, pomyslalam o Adzi napisalam Bunny
wlasnie, ciekawe co u Adzi

ja mam jeszcze kilka saszetek dermeny, ale tej przeciwlupiezowej
ciekawe czy dotarła do niej informacja o wycofaniu C12

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

idę na rewolucje ale żaden odcinek nie przebije chińczyka sprzed tygodnia
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:31   #4539
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
ojjj nie nazwalabym tej odzywki kokosowa bo podejrzewam ze tego kokosa tam nie ma skoro jest na koncu w skladzie i to po parabenach odzywka slaba jesli chodzi o odzywienieoczywiscie silikonow ciezkich brak ale sa inne oblepiacze...
hmm sprobuj skoro juz ja zamowilasale odzywcza to nie jest napewno
Przepraszam, że się wtrącam, ale caprylic/capric triglyceride, który jest tam wysoko w składzie, to frakcjonowany olej kokosowy I, jakby nie było, jakieś tam odżywcze działanie wykazuje
weegirl jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:36   #4540
caskada
Zakorzenienie

lady wiec mi nie mow ze nic sie nie zmienia a na jak to juz nie wazne bo kazdy jest innyglupie tabletki hormonalne zmieniaja kobiete a co mowa to..

oczywiscie koniec tematu

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącam, ale caprylic/capric triglyceride, który jest tam wysoko w składzie, to frakcjonowany olej kokosowy I, jakby nie było, jakieś tam odżywcze działanie wykazuje
oczywiscie ale nie jest to jakas wybitnie odzywcza odzywkasredniak taki

sam caprylic triglyceryde ma dzialanie nawilzajace i pelni tez funkcje konserwujace potocznie to lipid ..czesto tez wystepuje w kremach i wtedy jest duzym plusem ..
jak mowie odzywka srednia

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-03 o 21:39
caskada jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:38   #4541
necia84
Raczkowanie

zakładanie bolało, ale krótko(mimo znieczulenia), a wyjmowanie podobno też boli, już się boje ale i tak uważam, że warto
Ja mam dwójkę dzieci, do tego parkę, dlatego zdecydowałam się na mirene bo wiecej potomstwa nie planujemy
necia84 jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:41   #4542
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez necia84 Pokaż wiadomość
zakładanie bolało, ale krótko(mimo znieczulenia), a wyjmowanie podobno też boli, już się boje ale i tak uważam, że warto
Ja mam dwójkę dzieci, do tego parkę, dlatego zdecydowałam się na mirene bo wiecej potomstwa nie planujemy
decyzja sluszna w tych czasach po co wiecej dzieci
kurcze znieczulenie
Stary 2011-11-03, 21:42   #4543
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
lady wiec mi nie mow ze nic sie nie zmienia a na jak to juz nie wazne bo kazdy jest innyglupie tabletki hormonalne zmieniaja kobiete a co mowa to..

oczywiscie koniec tematu

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

sam caprylic triglyceryde ma dzialanie nawilzajace i pelni tez funkcje konserwujace potocznie to lipid ..czesto tez wystepuje w kremach i wtedy jest duzym plusem ..
i dalej swoje
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:43   #4544
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:

Nie no, masz rację, odżywka taka sobie Ale jednak "kokosa" w niej niemało Swoją drogą, dla mnie ta substancja w kremach to masakra- wysyp murowany, jak i po "zwykłym" kokosie.
weegirl jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:46   #4545
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Nie no, masz rację, odżywka taka sobie Ale jednak "kokosa" w niej niemało Swoją drogą, dla mnie ta substancja w kremach to masakra- wysyp murowany, jak i po "zwykłym" kokosie.
moze nie twarz ale mysle ze w balsamach do ciala pod prysznic swietnie sie spisuje
kokos na twarzy zapycha fakt ciekawe jak ze skora ekstremalnie sucha czy tez? ja stosowalam migdal na twarz i nie zapchalo ale mam wlasnie cere sucha extr
Stary 2011-11-03, 21:47   #4546
sabinaaaa
Raczkowanie

Cytat:
No a co ty myślałaś że ci od razu ładnie pięknie wyjdzie? Ja do teraz a zaczęłam schodzić z czerni w listopadzie zeszłego roku mam żółte i rude pasma A z bardzo jasnej żółci to 2-3 farbowania i mialabys ładny kolor.

Tu wyglada jak ciemny blond/jasny brąz to co masz na głowie A Sabina to ma jasny blond z tego co pamiętam.

Mój też jest jasny , na zdjęciach wyszedł taki ciemny i rudawy. A w rzeczywistości poważnie jest jak u tej Sabiny

Jakbym położyła tak za 2/3tyg Loreal casting gloss jasny lodowy lub perłowy blond, który rozjaśnia o 2tony,to wyjdzie mi ładny kolor blond ? Czy lepiej nie ryzykować ,bo może być gorzej ?

Edytowane przez sabinaaaa
Czas edycji: 2011-11-03 o 21:52
sabinaaaa jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:48   #4547
caskada
Zakorzenienie

rozumiem lady ze twoje zdanie musi byc ostatnie
Stary 2011-11-03, 21:48   #4548
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

a to już pewne że wycofują C12

a o jantarze tez czytałam że rok temu juz chodziły słuchy o wycofaniu ,ale przecież nadal produkują

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:54   #4549
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a to już pewne że wycofują C12

a o jantarze tez czytałam że rok temu juz chodziły słuchy o wycofaniu ,ale przecież nadal produkują

Ja żadnej informacji oficjalnej nie słyszałam, w Rossmannie jednym sie pytałam to mówiła że nie dostają w dostawach tego odcienia. No i nie ma jej nigdzie przynajmniej u mnie c10 tez czasem w kilku nie ma ale jest po prostu wolne miejsce na półce, więc wykupiona, a na c12 wogóle nie ma
Ktos chyba pisał że widział u siebie w CND w Rossmannie
Stary 2011-11-03, 21:55   #4550
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
rozumiem lady ze twoje zdanie musi byc ostatnie
nie twoje po prostu oczy mnie pieką jak czytam to co czasami piszesz o tym macierzyństwie uważasz że jeśli ktoś nie ma dzieci to nie ma nic do powiedzenia na ten temat gadasz że się nie podniecasz a może jednak? i ile razy już nam wpierałaś tu swoje teorie na temat macierzyństwa każdy wie nie znudziło Ci się powtarzanie tego? i nie wiem czy chwalisz się czy żalisz że przestałaś myśleć tylko o sobie bo to normalny proces jak ma się dziecko i rodzinę

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-03 o 21:56
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 21:57   #4551
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Pokaż wiadomość
Mój też jest jasny , na zdjęciach wyszedł taki ciemny i rudawy. A w rzeczywistości poważnie jest jak u tej Sabiny

Jakbym położyła tak za 2/3tyg Loreal casting gloss jasny lodowy lub perłowy blond, który rozjaśnia o 2tony,to wyjdzie mi ładny kolor blond ? Czy lepiej nie ryzykować ,bo może być gorzej ?
Zostaw to narazie bo przekombinujesz. Myj włosy i tak sporo zejdzie, postaw na odżywianie teraz przede wszystkim bo im zafundowałaś troche przejść, a zniszczenia nie od razu mogawyjsc. Zrobisz potem dobre zdjecia przede wszystkim to na pewno ci ktoś doradzi.
Stary 2011-11-03, 21:58   #4552
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
moze nie twarz ale mysle ze w balsamach do ciala pod prysznic swietnie sie spisuje
kokos na twarzy zapycha fakt ciekawe jak ze skora ekstremalnie sucha czy tez? ja stosowalam migdal na twarz i nie zapchalo ale mam wlasnie cere sucha extr
No wiesz co, nie wiem, czy Ciebie dużo rzeczy zapycha. Moja mama ma bardzo suchą cerę i u niej zarówno nierafinowany kokos, jak i kosmetyki z frakcjonowanym olejem kokosowym świetnie się spisują A jak do tego doda jeszcze trochę oleju arganowego to efekt rewelacyjny.
weegirl jest offline  
Stary 2011-11-03, 22:08   #4553
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie twoje po prostu oczy mnie pieką jak czytam to co czasami piszesz o tym macierzyństwie uważasz że jeśli ktoś nie ma dzieci to nie ma nic do powiedzenia na ten temat gadasz że się nie podniecasz a może jednak? i ile razy już nam wpierałaś tu swoje teorie na temat macierzyństwa każdy wie nie znudziło Ci się powtarzanie tego? i nie wiem czy chwalisz się czy żalisz że przestałaś myśleć tylko o sobie bo to normalny proces jak ma się dziecko i rodzinę
oczywiscie ze sie chwale znam osoby co nie moga miec ani dzieci ani rodziny i z czego sie cieszyc
mam takie same teorie jak kazdy i kazdy moze miec i wyrazac swoje zdanie nawet po 100 razy najwyzej nie trzeba tego czytac
ja nie wpieram a wyrazam a to roznica

jesli przeszkadza ci ze pisze na ten temat to nie zwracaj uwagi zwyczajnie

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
No wiesz co, nie wiem, czy Ciebie dużo rzeczy zapycha. Moja mama ma bardzo suchą cerę i u niej zarówno nierafinowany kokos, jak i kosmetyki z frakcjonowanym olejem kokosowym świetnie się spisują A jak do tego doda jeszcze trochę oleju arganowego to efekt rewelacyjny.
no wlasnie poluje na arganowy czysty
Stary 2011-11-03, 22:09   #4554
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
oczywiscie ze sie chwale znam osoby co nie moga miec ani dzieci ani rodziny i z czego sie cieszyc
mam takie same teorie jak kazdy i kazdy moze miec i wyrazac swoje zdanie nawet po 100 razy najwyzej nie trzeba tego czytac
ja nie wpieram a wyrazam a to roznica

jesli przeszkadza ci ze pisze na ten temat to nie zwracaj uwagi zwyczajnie
więc zastosuj się do tego co napisałaś też w praktyce
"każdy może mieć i wyrażać swoje zdanie..."
wyraziłam swoje i koniec dyskusji
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 22:22   #4555
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Zostaw to narazie bo przekombinujesz. Myj włosy i tak sporo zejdzie, postaw na odżywianie teraz przede wszystkim bo im zafundowałaś troche przejść, a zniszczenia nie od razu mogawyjsc. Zrobisz potem dobre zdjecia przede wszystkim to na pewno ci ktoś doradzi.
ja nawet szukałam info czy wycofują ale nic nie znalazłam może będą zmieniać szate graficzną czy coś albo ze składem coś zmienią szkoda by było jakby wycofali , bo już wiem, że zawsze mogłabym do niej wrócić w razie czego

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-11-03, 22:24   #4556
_paulinka2
Wtajemniczenie

hej kochane wpadłam się przywitać. nadrobiłam. i uciekam do wyrka spać. wczoraj łaziłam z Amelką po placach zabaw i tak się tragicznie czułam. już mnie jakieś choróbsko rozbiera

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-11-03, 22:29   #4557
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ja nawet szukałam info czy wycofują ale nic nie znalazłam może będą zmieniać szate graficzną czy coś albo ze składem coś zmienią szkoda by było jakby wycofali , bo już wiem, że zawsze mogłabym do niej wrócić w razie czego
Asia to może wellaton
jeszcze kolejna część będzie Włosy wellatonem farbujemy...

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
hej kochane wpadłam się przywitać. nadrobiłam. i uciekam do wyrka spać. wczoraj łaziłam z Amelką po placach zabaw i tak się tragicznie czułam. już mnie jakieś choróbsko rozbiera
hej
mnie też coś bierze bo wieczorki już chłodne a ja we Wszystkich Świętych ubrałam się leciutko i potem wieczorem telepałam się na cmentarzu i z nosa kapało
xLADYx jest offline  
Stary 2011-11-03, 22:29   #4558
caskada
Zakorzenienie

jak mowilam jestem cierpliwa bo musze
tz wrocil wiec dobranoc
Stary 2011-11-03, 22:32   #4559
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze... a cos mi świta ze w c12 był ten składnik co w tej farbie garniera co ta dziewczyna zmarła. Ktoś chyba sprawdzał wtedy te składniki w palette i w c12 była wiec moze sklad faktycznie zmieniaja
Ja obejrzałam fotki i bede probowac najwyzej c10, bo tez wiem jak wychodzi, najwyzej jak na odroscie bedzie słabo (bo jak patrze po fotkach jest ok, delikatnie tylko sie odznacza), to po prostu wode podmienie i już... Nie mam siły na wyszukiwanie niewiadomo jakich farb i testowanie.
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
To już do łóżka wygrzewac sie
Stary 2011-11-03, 22:34   #4560
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze... a cos mi świta ze w c12 był ten składnik co w tej farbie garniera co ta dziewczyna zmarła. Ktoś chyba sprawdzał wtedy te składniki w palette i w c12 była wiec moze sklad faktycznie zmieniaja
Ja obejrzałam fotki i bede probowac najwyzej c10, bo tez wiem jak wychodzi, najwyzej jak na odroscie bedzie słabo (bo jak patrze po fotkach jest ok, delikatnie tylko sie odznacza), to po prostu wode podmienie i już... Nie mam siły na wyszukiwanie niewiadomo jakich farb i testowanie.

To już do łóżka wygrzewac sie
o kurka
xLADYx jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farby blond, farby do włosów, nieudane farbowanie, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości