Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-07, 15:37   #451
xLADYx
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Pewnie pokaze Wam zdjecie mojego zarosnietego psiaka (przed kapiela i czesaniem chociaz czesze ja codziennie wieczorem ) (zdj nr 1) i dzisiejsze zdjecie po (zdj 2,3) dopiero jak ja wysuszylam zobaczylam, ze na klacie jeszcze trzeba podciąc wlosy. Pyszczka balam sie ruszac, bo ma tam wąsy a nie chcialabym ich obciąć ale ta dluga broda mnie wkurza musze wymyslic jakis sposob. No i ogonek celowo zostawilam puchaty
uwazam, ze nawet niezle jak na pierwszy raz, tym bardziej ze wczesniej to tylko mamie wlosy na prosto podcinalam i to tez chyba raz w roku, albo rzadziej
urosła Ci ta psinka szybciutko
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-07, 15:39   #452
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
witajcie
wróciłam z zakupów i zaraz farbowanie

ja też nowe takie chce tylko ciut dłuższe jak moje poprzednie
czym farbujesz? lady lukaj na te buty jak ci sie widzą i czy nie są babcine http://allegro.pl/kz006-kozaki-futer...810367369.html

Cytat:
Pewnie pokaze Wam zdjecie mojego zarosnietego psiaka (przed kapiela i czesaniem chociaz czesze ja codziennie wieczorem ) (zdj nr 1) i dzisiejsze zdjecie po (zdj 2,3) dopiero jak ja wysuszylam zobaczylam, ze na klacie jeszcze trzeba podciąc wlosy. Pyszczka balam sie ruszac, bo ma tam wąsy a nie chcialabym ich obciąć ale ta dluga broda mnie wkurza musze wymyslic jakis sposob. No i ogonek celowo zostawilam puchaty
uwazam, ze nawet niezle jak na pierwszy raz, tym bardziej ze wczesniej to tylko mamie wlosy na prosto podcinalam i to tez chyba raz w roku, albo rzadziej
ale dama powiem ci ze u mnie na blokach też taka identyczna lata i ciągle sie z moim bawi, a inne psy nie chcą sie z nim bawić bo sie go boją a ona jak on zaczyna warczec i sie wściekać to zastyga bez ruchu, łach jak nic
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-07, 15:40   #453
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
urosła Ci ta psinka szybciutko
urosla urosla aktualnie wazy 2kg kiedys byla taaaaka malutka i miala krótką bródkę no ale teraz juz ma 5miesięcy

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale dama powiem ci ze u mnie na blokach też taka identyczna lata i ciągle sie z moim bawi, a inne psy nie chcą sie z nim bawić bo sie go boją a ona jak on zaczyna warczec i sie wściekać to zastyga bez ruchu, łach jak nic
powiem Ci, ze wlasnie moj pies lgnie do wszystkich chcialaby sie bawic ze wszystkimi psami, nawet 4razy wiekszymi od siebie, biegnie za malymi dziecmi i doroslymi tez. Wszyscy mowia, ze gdyby zlodziej przyszedl do domu to ona by go wylizala i poszla z nim sprzedawczyk mały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6046.jpg (14,7 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-07 o 15:42
buahhot jest offline  
Stary 2011-10-07, 15:42   #454
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
czym farbujesz? lady lukaj na te buty jak ci sie widzą i czy nie są babcine http://allegro.pl/kz006-kozaki-futer...810367369.html

wellatonem
wystraszyła mnie wczoraj buahhot tym linkiem z garnierem
nie żartuję skusiłam się na wellaton

butki fajnie i kolorek i futrzak na pewno cieplutkie szkoda że koturn a nie obcas bo ja w zimowych to nie przepadam za koturnami ale ogólnie mi podobają się babcine wg. mnie nie są
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-07, 15:43   #455
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
wellatonem

butki fajnie i kolorek i futrzak na pewno cieplutkie szkoda że koturn a nie obcas bo ja w zimowych to nie przepadam za koturnami ale ogólnie mi podobają się babcine wg. mnie nie są
eee to wystarczylo, ze sprawdzisz czy jest ten skladnik szkoda, ze nie wzielas, ale z Wellatonu tez bedziesz zadowolona

buahhot jest offline  
Stary 2011-10-07, 15:46   #456
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
urosla urosla aktualnie wazy 2kg kiedys byla taaaaka malutka i miala krótką bródkę no ale teraz juz ma 5miesięcy

powiem Ci, ze wlasnie moj pies lgnie do wszystkich chcialaby sie bawic ze wszystkimi psami, nawet 4razy wiekszymi od siebie, biegnie za malymi dziecmi i doroslymi tez. Wszyscy mowia, ze gdyby zlodziej przyszedl do domu to ona by go wylizala i poszla z nim sprzedawczyk mały
pamiętam jak była taka malusia kuleczka

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

jeju to tez po garnierze znalazłam teraz w necie http://lazerhairremoval1.com/wp-cont...e-Hair-Dye.jpg

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
eee to wystarczylo, ze sprawdzisz czy jest ten skladnik szkoda, ze nie wzielas, ale z Wellatonu tez bedziesz zadowolona
niby tak ale wiesz już brak zaufania całkowicie mi włączył się co do tej firmy wolę zapobiegać niż leczyć tylko ja wziełam 12/0 wellaton więc ciekawe
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-07, 15:54   #457
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

jeju to tez po garnierze znalazłam teraz w necie http://lazerhairremoval1.com/wp-cont...e-Hair-Dye.jpg

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

niby tak ale wiesz już brak zaufania całkowicie mi włączył się co do tej firmy wolę zapobiegać niż leczyć tylko ja wziełam 12/0 wellaton więc ciekawe
teraz to mnie wystraszylas

no nie mozemy sie tak nakrecac

buahhot jest offline  
Stary 2011-10-07, 15:55   #458
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
ale ma smieszna minke, chyba niezle go wymeczylas
dojdziesz do wprawy z podcinaniem klaczkow psiaka, jak moj tz doszedl w obcinaniu na jeżyka nozyczkami krolicy bo jej tak dlugie futro rosnie, a czesac sie nie daje bo drapie i gryzie- ze jak sie nalize to ja zatyka i moze zdechnac, a juz raz olejem kujawskim ja przetykalam i nie chce wiecej- wiec raz w mcu strzyzonko
i twojemu psiakowi posluzy strzyzenie i mniej roboty dla ciebie.
a jak znosi czesanie?
bo moja lola strasznie nie lubi, a furto jest wszedzie
i na sile ja czesze...a ona warczy i gryzie...

Cytat:
tak ale chyba dopiero wczoraj wzięłaś cierpliwości dziewczyno
nie zawsze tak jest zresztą

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Czeko ładnie wyszło

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

piękne loczki jak zawsze
u mnie na fotkach widać jakby już był odrościk mały ale chyba mi lapek świruje albo wina oświetlenia łazienkowego

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

mój to samo a i podoba mu się emu + mini
dziekuje! i moj tz tez uwielbia mini i butki typu emu- cos w tym musi byc- taki look malej slodkiej niewinnej dziewczynki
Stary 2011-10-07, 15:55   #459
kitkulka
Zakorzenienie

dzień dobry
no i mam już weekend
Cytat:
kurde pogubiłam sie P to przyjaciel ???? czy tż?
przyjaciel właściwie za dużo powiedziane, po prostu dobry kolega

Buahhot ale Ci psiak urósł! ale nadal słodka jest

Caskada nie mogę się napatrzeć na Twoje włosy są piękne
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-07, 15:57   #460
caskada
Zakorzenienie

buahhot zadbana psinka

lady wiadomo ze przy pasemkach odrost jakis jest wkoncu to nie cale wlosy rozjasnione..pozatym tego nie widac na zdjeciach ale i po calosci mam swoje wlosy zwlaszcza dobrze to widac pod spodem z jednej strony to sie ciesze ze nie rozjasniam calosci bo kto wie czy nie bylabym lysa

mi emu nie podobaja sie ..nie chodzi o obcas ale o caloksztalt..nie lubie jak but jest szeroki i ma ksztalt rozchodzonego kapcia..
Stary 2011-10-07, 15:59   #461
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

slodka kluseczka

Cytat:

bedzie ok, 12/0 jest jasne a do tego nie szare

Cytat:
teraz to mnie wystraszylas

no nie mozemy sie tak nakrecac
cos ten garnier szwankuje
sprawdzajcie czy nie produkowany w wielkiej brytanii
ja na paletce mam najczesciej niemcy albo slowacja
Stary 2011-10-07, 16:07   #462
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
buahhot zadbana psinka

lady wiadomo ze przy pasemkach odrost jakis jest wkoncu to nie cale wlosy rozjasnione..pozatym tego nie widac na zdjeciach ale i po calosci mam swoje wlosy zwlaszcza dobrze to widac pod spodem z jednej strony to sie ciesze ze nie rozjasniam calosci bo kto wie czy nie bylabym lysa

mi emu nie podobaja sie ..nie chodzi o obcas ale o caloksztalt..nie lubie jak but jest szeroki i ma ksztalt rozchodzonego kapcia..
rozumiem bo też kiedyś miałam pasemka i mi nie podobało się właśnie to że szłam do fryz i wychodziłam już z jakby odrostem
rozjaśniaczem na całość przez tyle lat to możliwe że już byłabyś
są emu na obcasie? w pl jeszcze nie widziałam

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
slodka kluseczka

czyli jakby akurat dla mnie zobaczymy

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry
no i mam już weekend

Caskada nie mogę się napatrzeć na Twoje włosy są piękne
zazdroszczę weekendu

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
slodka kluseczka

nie zwracałam uwagi nigdy na to gdzie produkują farbę ale zacznę
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:09   #463
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
ale ma smieszna minke, chyba niezle go wymeczylas
dojdziesz do wprawy z podcinaniem klaczkow psiaka, jak moj tz doszedl w obcinaniu na jeżyka nozyczkami krolicy bo jej tak dlugie futro rosnie, a czesac sie nie daje bo drapie i gryzie- ze jak sie nalize to ja zatyka i moze zdechnac, a juz raz olejem kujawskim ja przetykalam i nie chce wiecej- wiec raz w mcu strzyzonko
i twojemu psiakowi posluzy strzyzenie i mniej roboty dla ciebie.
a jak znosi czesanie?
bo moja lola strasznie nie lubi, a furto jest wszedzie
i na sile ja czesze...a ona warczy i gryzie...

dziekuje! i moj tz tez uwielbia mini i butki typu emu- cos w tym musi byc- taki look malej slodkiej niewinnej dziewczynki
mam nadzieje, ze dojde do wprawy to znaczy tak sobie myslalam, ze pojde z nia do fryzjera, raz na jakis czas trudno, zaplace, ale chcialam najpierw sprobowac sama.
Z czesaniem jest roznie... jak zajmie sie zabawą jakims przedmiotem to nawet to idzie, a jesli nie- lubi gryzc szczotkę, ktora jest czesana, czasem mnie podgryzie, ale dla zabawy, nie w zlym celu. No i jak ma gdzies koltunik, to nie lubi rozczesywania go niestety, ale dajemy rade
Cytat:
Cytat:
buahhot zadbana psinka
dziekuje dziewczyny

buahhot jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:12   #464
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
wellatonem

no to jakby coś ładniejszego sie nie trafilo to te upoluje ale narazie bede dalej szukać

Cytat:
ja musze sprawdzić ale jak rok nią robie to nie mam uczulenia

Cytat:

czekam na efekt

Cytat:
dzień dobry
no i mam już weekend

aha,kurcze mój tż by mnie zabił za takiego kolege
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:15   #465
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
świetnie no farba stworzona dla Ciebie

Cytat:

wreszcie obrobilam sie ze wszystkimi materialami na bloga- takze czeko, snow i asiabb zapraszam do edytowanych postow z farbkami ktorymi robilyscie
łooo dziękujemy jest super o wiele lepiej niż na onecie

Cytat:
lasky specialnie dla was foto make-up-u dzisiejszego w albumiku
http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ctureid=113341
fajny naturalny

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
przymierzałam takie ostatnio w TK MAXXIE i mój mi wybił z głowy ich zakup powiedział, że są mało kobiece i dziwnie noga w nich wygląda

fajna ta opaska, ale włosy to cudo

ja słucham hh

jeszcze nie dostałam krwawienia a już minęły dwa dni odkąd wzięłam Escapelle martwie sie!!!!

Nie widziałam tych z importu nigdzie.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lavia bedzie dobrze

Wstawiam fotki odrostu

+ jedno w albumie
super i jaśniutko

Cytat:
no jest jest

sliczny naturalny swiezy dziewczecy takie slowa go okreslaja

no i mam fotki przepraszam ale znow robione telef bo aparat jest na stale u tz w firmie
1ogol
2swiatlo dzienne tak to w realu wyglada mniej wiecej
3maly bajer z opaska
4odrost po zrobieniu
5 tyl ale robiony innym telef
pięęęękne loczki i jakie już długie

Cytat:

Snow opaska

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

i elegancko służy Ci ta zmiana farbki

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

dokładnie

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

ja też nowe takie chce tylko ciut dłuższe jak moje poprzednie
co kupiłaś ciekawego? ja też dziś robię wellatonem tyle, że 12/1 nie chce mi się do hurtowni jechać

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:29   #466
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

fajny naturalny

super i jaśniutko

co kupiłaś ciekawego? ja też dziś robię wellatonem tyle, że 12/1 nie chce mi się do hurtowni jechać
o to dzisiaj obie wellatonem robimy
już zakupki wkleiłam do albumu
tylko foty z podłogi jutro poubieram i obfocę
i zamówiłam buty pewnie Wam się nie spodobają ale chce wypróbować jak się chodzi w takich

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
no to jakby coś ładniejszego sie nie trafilo to te upoluje ale narazie bede dalej szukać

ja musze sprawdzić ale jak rok nią robie to nie mam uczulenia

czekam na efekt

aha,kurcze mój tż by mnie zabił za takiego kolege
szukaj szukaj swego ideału
mi żadne w sklepach nie podobają się nie mogę się przekonać do butów z kożuszkiem może jeszcze zdążę tej zimy
do kurtki nowej pasowałyby mi te co ma Bunny z czarnym futerkiem
efekty to pewnie jutro bo jak zrobię to pewnie oświetlenie do dupy będzie a troszkę zejdzie bo nie suszę tylko czekam aż same wyschną
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:34   #467
caskada
Zakorzenienie

lady nie w sensie obcasa w emu a obcasa buta ogolnie...bo ja lubie niskie butki do latania ale te emu nowe a wygladaja jak rozchodzone kapcie to takie moje male zdanie ...jednym piekne innym marne..
zreszta tu w bxl nie zdaly by nawet egzaminu bo nogi bym sobie pewnie odparzyla
Stary 2011-10-07, 16:42   #468
kitkulka
Zakorzenienie

Lady koszula w krateczkę i biała marynarka boskie
a buty to wiesz, że mi się nie podobają, ale próbuj podobno wygodne, tak czytałam na blogach

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

a ja dzisiaj też się farbuję! 2,5 tygodnia wytrzymałam, ale jakoś brzydko tym razem schodzi mi farba. Dzisiaj farbuję całe włosy odrost + przeciągnę na całość chociaż na kilka minut, żeby odświeżyć kolor, bo już trzeba (tata mówił )
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:48   #469
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
o to dzisiaj obie wellatonem robimy
już zakupki wkleiłam do albumu
tylko foty z podłogi jutro poubieram i obfocę
i zamówiłam buty pewnie Wam się nie spodobają ale chce wypróbować jak się chodzi w takich

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

szukaj szukaj swego ideału
mi żadne w sklepach nie podobają się nie mogę się przekonać do butów z kożuszkiem może jeszcze zdążę tej zimy
do kurtki nowej pasowałyby mi te co ma Bunny z czarnym futerkiem
efekty to pewnie jutro bo jak zrobię to pewnie oświetlenie do dupy będzie a troszkę zejdzie bo nie suszę tylko czekam aż same wyschną
a ja pewnie przekonałabym sie do takich butów bo nie są dla mnie brzydkie fajna tak kutka gdzie ją kupiłaś?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:48   #470
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
a buty to wiesz, że mi się nie podobają, ale próbuj podobno wygodne, tak czytałam na blogach

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

a ja dzisiaj też się farbuję! 2,5 tygodnia wytrzymałam, ale jakoś brzydko tym razem schodzi mi farba. Dzisiaj farbuję całe włosy odrost + przeciągnę na całość chociaż na kilka minut, żeby odświeżyć kolor, bo już trzeba (tata mówił )
dziękuję
wiem wiem ale to lity bez szerokiego czuba te zgrabniejsze z przodu są dlatego zdecydowałam się na nie a obcasa jeszcze nigdy takiego nie miałam a ze otrzymałam troszkę lewej gotówki to skusiłam się na nie koloru marynarek nie można oddać biała to biała wiadomo jedna jest nude taka beżowa jeszcze kobaltowa i starczy marynarek

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-10-07 o 16:51
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:49   #471
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

mi 3 tyg mineło w poniedziałek może ze tydzień farbnę a to tatuś sie zna widzę dobrze
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:49   #472
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

fajny naturalny

super i jaśniutko

to ja zamawiam fotki po waszych wellatonach
bo mam malo o nich na blogu

lady takie buty chcesz? kosmiczne!
kurtka za✂✂✂ista ile dalas i gdzie kupilas?
czerwona marynara mega sexi
Stary 2011-10-07, 16:50   #473
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
lady nie w sensie obcasa w emu a obcasa buta ogolnie...bo ja lubie niskie butki do latania ale te emu nowe a wygladaja jak rozchodzone kapcie to takie moje male zdanie ...jednym piekne innym marne..
zreszta tu w bxl nie zdaly by nawet egzaminu bo nogi bym sobie pewnie odparzyla
uf ale ulga bo już myślałam że ktoś wymyślił emu na obcasie tak jak było z meliskami pewnie każdy ma swoje zdanie i gust zresztą w butach emu akceptuję laski z małym rozmiarem stopy a nie wielkie bo wtedy to jak yeti
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-07, 16:50   #474
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
wiem wiem ale to lity bez szerokiego czuba te zgrabniejsze z przodu są dlatego zdecydowałam się na nie a obcasa jeszcze nigdy takiego nie miałam a ze otrzymałam troszkę lewej gotówki to skusiłam się na nie koloru marynarek nie można oddać biała to biała wiadomo jedna jest nude taka beżowa jeszcze kobaltowa i starczy marynarek
są zgrabniejsze
a co do marynarek to ja mam dwie i noszę raz na ruski rok, więc nie kupuję więcej, chociaż czasem mnie korci jak widzę w sklepie
chciałabym taką dłuższą, zasłaniającą tyłek, wiecie gdzie można znaleźć?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-07, 17:09   #475
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
[/COLOR]a ja dzisiaj też się farbuję! 2,5 tygodnia wytrzymałam, ale jakoś brzydko tym razem schodzi mi farba. Dzisiaj farbuję całe włosy odrost + przeciągnę na całość chociaż na kilka minut, żeby odświeżyć kolor, bo już trzeba (tata mówił )
mój tata nie pofarbowałaby mnie po 1 brak cierpliwości po 2 każda farba mu śmierdzi i już dziś powiedział o widzę farbowanie to wychodzę bo znowu nasmrodzisz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
a ja pewnie przekonałabym sie do takich butów bo nie są dla mnie brzydkie fajna tak kutka gdzie ją kupiłaś?
chociaż Tobie Kotka podobają się
dzięki kurtka w prywatnym sklepiku chodziłam i co sklepik to ceny były różne kolory też ale oczywiście czarną wzięłam

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
są zgrabniejsze
a co do marynarek to ja mam dwie i noszę raz na ruski rok, więc nie kupuję więcej, chociaż czasem mnie korci jak widzę w sklepie
chciałabym taką dłuższą, zasłaniającą tyłek, wiecie gdzie można znaleźć?
ja już 8 ale i tak w dwóch czarnych chodzę tylko teraz dlatego wzięłam na przełamanie jak ubiorę się cała na czarno to zarzucę białą albo czerwoną dla przełamania

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
to ja zamawiam fotki po waszych wellatonach
bo mam malo o nich na blogu

lady takie buty chcesz? kosmiczne!
kurtka za✂✂✂ista ile dalas i gdzie kupilas?
czerwona marynara mega sexi
to robić foto odrostu?
Króliczku buty już zamówione takie tylko czarne zamszowe
dziękuję kurtka w prywatnym sklepiku tak jak pisałam za 140 a doszłam nawet do takiego że 220 ta sama więc wiadomo wzięłam tam gdzie najtaniej było

uwierzycie że cena tej samej rzeczy w różnych sklepach może różnić się o prawie 100zł ja jestem w szoku...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Kotka pytałaś kiedyś w czym chodzimy zimą no to moją właśnie widziałaś to jest moja zimówka

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-10-07 o 17:05
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-07, 17:10   #476
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
mój tata nie pofarbowałaby mnie po 1 brak cierpliwości po 2 każda farba mu śmierdzi i już dziś powiedział o widzę farbowanie to wychodzę bo znowu nasmrodzisz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

dzięki kurtka w prywatnym sklepiku chodziłam i co sklepik to ceny były różne kolory też ale oczywiście czarną wzięłam

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

ja już 8 ale i tak w dwóch czarnych chodzę tylko teraz dlatego wzięłam na przełamanie jak ubiorę się cała na czarno to zarzucę białą albo czerwoną dla przełamania

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

to robić foto odrostu?
dziękuję kurtka w prywatnym sklepiku tak jak pisałam za 140 a doszłam nawet do takiego że 220 ta sama więc wiadomo wzięłam tam gdzie najtaniej było

uwierzycie że cena tej samej rzeczy w różnych sklepach może różnić się o prawie 100zł ja jestem w szoku...
tak tak zrob fotke odrostu przed i po koniecznie!
kurta super zazdroszcze!
uwierze w to bo kiedys nacielam sie na koronkowe stringi za 25zl, a kilka budek dalej te same byly po 5zl
od tamtej pory najpierw ide do chinczyka a potem na miasto
Stary 2011-10-07, 17:15   #477
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:

to robić foto odrostu?

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Kotka pytałaś kiedyś w czym chodzimy zimą no to moją właśnie widziałaś to jest moja zimówka

może sama sie skuszę jak pokażesz chodzisz w tym w zimę ! osz ty gorąąąca kobieta
a fakt u prywaciaży tak jest ceny w kosmos, chociaż u mnie na rynku zawsze sie dogadują bo wszedzie ta sama cena
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-07, 17:20   #478
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
tak tak zrob fotke odrostu przed i po koniecznie!
kurta super zazdroszcze!
uwierze w to bo kiedys nacielam sie na koronkowe stringi za 25zl, a kilka budek dalej te same byly po 5zl
od tamtej pory najpierw ide do chinczyka a potem na miasto
ok to zrobię
dziękuję na pewno u Ciebie też takie są
nie poszłaś zwrócić? :ja chyba poszłabym i kupiła za to 5
ja też tak robię ale najpierw obadam tam gdzie drożej co mi podoba się a potem idę tam gdzie taniej szukać tego co widziałam gdzie było drożej

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
może sama sie skuszę jak pokażesz chodzisz w tym w zimę ! osz ty gorąąąca kobieta
a fakt u prywaciaży tak jest ceny w kosmos, chociaż u mnie na rynku zawsze sie dogadują bo wszedzie ta sama cena
na buty? czy na kurtkę?
butki pokażę Wam oczywiście jak dojdą
kurtka ma podpinkę w sumie masz rację bo gorąca jestem w sensie nie że laska ale ciepło mi tylko stopy i dłonie zawsze marzną zwłaszcza jak mróz a ja idę z papierochem

mam dziś dobry humorek

idę działaś z farbką
ale będę zerkać tutaj także nie żegnam się
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-07, 17:22   #479
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
ok to zrobię
dziękuję na pewno u Ciebie też takie są
nie poszłaś zwrócić? :ja chyba poszłabym i kupiła za to 5
ja też tak robię ale najpierw obadam tam gdzie drożej co mi podoba się a potem idę tam gdzie taniej szukać tego co widziałam gdzie było drożej
nie poszlam malolata bylam i nie wiedzialam jak to jest ze zwrotami i w ogole... dzis bym poszla i jeszcze opitolila
Stary 2011-10-07, 17:33   #480
Vea
Rozeznanie

Czym mam machnąć włoski (jasny blond), żeby uzyskać taki kolorek jak na tej zagranicznej wersji nutrisski?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nutrisse 81.jpg (15,7 KB, 13 załadowań)
Vea jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farby blond, farby do włosów, nieudane farbowanie, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości