Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-09, 10:03   #661
infatuated
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u mnie to wygląda mniej więcej tak http://wizaz.pl/forum/picture.php?al...ictureid=94047 http://wizaz.pl/forum/picture.php?al...ictureid=95617 na co dzień ale nie powiem bo lubię na czerwono usta sobie pomalować albo jakiś inny mocny kolorek ale wtedy oczka delikatnie a na wieczór czasami smokey

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

to jak ja ja po 219 to ryczałam
kurcze a ja ostatnio pomalowałam sobie usta na czerwono( taki kolor jak ma Dita von Teese) i wygladałam dziwnie strasznie sztucznie i wyzywajaco..moze nie jestem przyzwyczajona do takich mocnych ust ale na obecna chwile nie wyobrazam sobie wyjscia w nich do ludzi
infatuated jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:08   #662
Agatau88
Zakorzenienie

infatuated
moze zaraz dam zdjecia do albumu takie jakie chcesz
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:10   #663
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
kurcze a ja ostatnio pomalowałam sobie usta na czerwono( taki kolor jak ma Dita von Teese) i wygladałam dziwnie strasznie sztucznie i wyzywajaco..moze nie jestem przyzwyczajona do takich mocnych ust ale na obecna chwile nie wyobrazam sobie wyjscia w nich do ludzi
ja też nie wyobrażałam sobie kiedyś ale od dawna zachwycam się styl pin up a już makijaż w tym stylu jest dla mnie obłędny i w tym roku odważyłam się pamiętacie fuksja, pomarańczka i czerwień
Dita
http://www.snobka.pl/artykul/makijaz-pin-up-girl-12380 idealna kreska
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:11   #664
Agatau88
Zakorzenienie

infatuated
dałam, wybacz sowią minę TZ zrobil i drugiego nie chciał zrobic, a chcialam lepszą mine zrobic
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:16   #665
xLADYx
Zakorzenienie

Agatko ładny staniczek

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odwyk zakupowy a to dobre
Mi by sie naprawde przydało pare bluzek, ale nic w tych sklepach nie ma
Chyba musze pojsc sama bo ostatnio bylam z TZtem to on tylko mnie pyta ile sklepów chce zaliczyć i potem mi liczy ktory juz sklep i mowi ze wszystko jest ohydne

infatuated
napisałam co chcialas w klubie
o już nici z odwyku bo mama wyciąga mnie na zakupy
ciężko znaleźć w sklepie coś czego konkretnie szukamy jak chcemy kurtkę to nie ma żadnej ciekawej chcemy buty to tak samo itp. itd. z Tżtami to tak jest a jak mój mi coś pokazywał to dopiero ohydne wszystko z golfem szerokie i do ziemi
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:22   #666
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
ja też nie wyobrażałam sobie kiedyś ale od dawna zachwycam się styl pin up a już makijaż w tym stylu jest dla mnie obłędny i w tym roku odważyłam się pamiętacie fuksja, pomarańczka i czerwień
Dita
http://www.snobka.pl/artykul/makijaz-pin-up-girl-12380 idealna kreska
ja tez pomaranczke mam i rozowa zarówke, ale leżą schowane teraz uzywam namietnie taka pomadke półtransparetna z sephory delikatny brudny roz wole mocniej oko zaakcentowac a kreska boska rzeczywiscie!! a robisz taką wywinietą? bo ja ją ucinam w miejscu jak sie powieka konczy

Cytat:
infatuated
dałam, wybacz sowią minę TZ zrobil i drugiego nie chciał zrobic, a chcialam lepszą mine zrobic
dziekuje Kochana bardzo ładnie i staniczek rowniez
infatuated jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:26   #667
caskada
Zakorzenienie

lady ladna laska z ciebie ale to juz wiesz a do wloskow jak dla mnie brakuje tego cos glebi..ale przy bialych tak juz jest
dlatego przy bialych wlosach trzeba ciagle cos akcentowac oko albo usta..

agatko idealne proporcje jakbys byla juz tak stworzona a wogole jaka szczupla jestes uda szczuplutkiei ty cos narzekalas na cos
Stary 2011-10-09, 10:29   #668
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
tylko sam stanik kupiłaś? nie wierze pokazuj wszystko

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

bosko

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

momencik

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

jest ślicznie bardzo pasuje Ci
dziękuje

Cytat:
do 12 zazdroszczę ale też zdarza się że tak wstaje a nawet później
ładna torebeczka

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Snow myślisz że te emu z Re nie będą przemakały?

zdaj relację jak po deszczu
przemakać to będą na pewno w końcu to coś a'la zamsz i na niskiej podeszwie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja nie bede slodzic bo mi sie tak bialo siwo nie podoba i wcale nie wygladasz ladnie brakuje ci koloru i to widac jak dla mnie jest smutno i nawet cie postarza ten bialo siwy kolor nawet niewiem jak go okreslic wlosy bez polysku bez jakiejs glebi koloru to wlosy jak u lalki niby ladnie ale czegos brak mi podoba sie 4 zdjecie i kolor z albumu

pamietajcie ze kolor blond nie zawsze odmladza wogole to jakis mit tak mowi kolorystka gwiazd kelly van gogh..."skora z wiekiem traci pigment i kolory takie jak popielate odcienie blondu moga u niektorych wygladac staro" radzi aby dodac wlosom glebii troche ciepla
wtedy cera wyglada na zdrowa i nie jest tak sztucznie
pomysl o tym

witam
kochana ale przecież siwo to nie jest, jest chłodno po prostu ja lubię chłodne blondy, excellka to była chwilowa zdrada a jak widać zawsze wracam do chłodnych kolorów (palette, stockholm, koleston itp)
i też nie zgodzę się z tym, że moje włosy są teraz matowe wręcz przeciwnie, są z połyskiem nawet widać to na tym zdj które jest robione w świetle dziennym bez flesza pojechałaś mi tylko z tym postarzeniem ale to też ja właśnie w jasnych czuje się młodsza i świeższa na tym zdj nie mam nawet podkładu na twarzy, jedynie róż na policzkach i tusz zdj w excellce jest w pełnym makijażu i robione fleszem wiadomo wtedy się od razu kolorów nabiera..
no nic ale dziękuję za opinię do koloru po excellce na pewno nie wrócę, dla mnie był mocno za ciepły jak teraz porównałam zdj

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:36   #669
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tez pomaranczke mam i rozowa zarówke, ale leżą schowane teraz uzywam namietnie taka pomadke półtransparetna z sephory delikatny brudny roz wole mocniej oko zaakcentowac a kreska boska rzeczywiscie!! a robisz taką wywinietą? bo ja ją ucinam w miejscu jak sie powieka konczy

dziekuje Kochana bardzo ładnie i staniczek rowniez
rozumiem ja kiedyś tylko nudziaki a teraz szał na kolorowe pomadki mnie dopadł z okiem to nie przesadzam teraz a cienie kolorowe namiętnie kupuję ale nie używam jak już to zrobię sobie nimi kolorową kreskę ale tak to stawiam teraz na kreskę i mocno wytuszowane rzęsiory
ja nie ucinam, wywijam, ciut za wyjeżdżam
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:38   #670
Agatau88
Zakorzenienie

caskada
Słonce gdzie ja szczuplutka, troche jeszcze mam brzuch spuchniety i talie jak parowa A uda szczupłe wcale nie sa.
Ale to odpuchnie

I dziekuje za komentarze Ja jestem zadowolona
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:38   #671
caskada
Zakorzenienie

snow dla mnie jest za blado i to nie bylo pojechanie a moja opinia jak cie widze teraz mozliwe ze wloski blyszcza ja nie przecze ale jest blado i makijaz tego nie zmieni bo wtedy bedzie jak u kryski na 1 zdjeciu ktore wrzucala lady
a biale wlosy bez konkretnego makijazu niestety postarzaja i jest wiele przykladow gwiazd ktore maja biale wlosy nadrabiaja makijazem i wygladaja jeszcze starzej( a nie mowa o zwyklych dziewczynach ktore same sie maluja)
dla mnie to obojetne co zrobisz wazne jak sie czujesz i jesli dobrze ok
dla mnie masz wloski zadbane i to sie liczyale nie chcialabym zeby byly coraz bielsze

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-10-09 o 10:43
caskada jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:38   #672
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
lady ladna laska z ciebie ale to juz wiesz a do wloskow jak dla mnie brakuje tego cos glebi..ale przy bialych tak juz jest
dlatego przy bialych wlosach trzeba ciagle cos akcentowac oko albo usta..

agatko idealne proporcje jakbys byla juz tak stworzona a wogole jaka szczupla jestes uda szczuplutkiei ty cos narzekalas na cos
nie wiem dziękuję staram się akcentować właśnie albo to albo tamto ale póki co najlepiej czuję się w pin upie na co dzień

właśnie tworzę listę zakupów z rossmanna dla taty bo pozapomina
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:41   #673
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
caskada
Słonce gdzie ja szczuplutka, troche jeszcze mam brzuch spuchniety i talie jak parowa A uda szczupłe wcale nie sa.
Ale to odpuchnie

no nie zaraz dostaniesz wpier ja tam nie widze zadnej opuchlizny nawet
moze cos u ciebie z lustrami nie tak jak to bywa w wielu sklepachniezauwazylysci e ze jak przymierzacie w sklepie a pozniej w domu to ciuch inaczej lezykiedys byl o tym program nawet celowy chwyt marketingowy
Stary 2011-10-09, 10:41   #674
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziękuje

przemakać to będą na pewno w końcu to coś a'la zamsz i na niskiej podeszwie

kochana ale przecież siwo to nie jest, jest chłodno po prostu ja lubię chłodne blondy, excellka to była chwilowa zdrada a jak widać zawsze wracam do chłodnych kolorów (palette, stockholm, koleston itp)
i też nie zgodzę się z tym, że moje włosy są teraz matowe wręcz przeciwnie, są z połyskiem nawet widać to na tym zdj które jest robione w świetle dziennym bez flesza pojechałaś mi tylko z tym postarzeniem ale to też ja właśnie w jasnych czuje się młodsza i świeższa na tym zdj nie mam nawet podkładu na twarzy, jedynie róż na policzkach i tusz zdj w excellce jest w pełnym makijażu i robione fleszem wiadomo wtedy się od razu kolorów nabiera..
no nic ale dziękuję za opinię do koloru po excellce na pewno nie wrócę, dla mnie był mocno za ciepły jak teraz porównałam zdj
nie ma za co mi podoba się
a to już lipa jak przemakać będą a podeszwa piankowa? bo takie to ścierają się i takie platfusy się robią ale za tą kasę to chociaż podeszwa powinna być lepsza
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:42   #675
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
snow dla mnie jest za blado i to nie bylo pojechanie a moja opinia jak cie widze teraz mozliwe ze wloski blyszcza ja nie przecze ale jest blado i makijaz tego nie zmieni bo wtedy bedzie jak u kryski na 1 zdjeciu ktore wrzucala lady
a biale wlosy bez konkretnego makijazu niestety postarzaja i jest wiele przykladow gwiazd ktore maja biale wlosy nadrabiaja makijazem i wygladaja jeszcze starzej( a nie mowa o zwyklych dziewczynach ktore same sie maluja)
dla mnie to obojetne co zrobisz wazne jak sie czujesz i jesli dobrze ok
dla mnie masz wloski zadbane i to sie liczyale nie chcialabym zeby bylo coraz bielsze
spoko jak u kryśki nie będzie bo ja mam podkłady w kolorze swojej cery, idealnie wpasowujące się nie lubię jak coś mi się odcina, w ogóle lubię bardzo naturalny efekt i wiem, że róż/bronzer może dużo zdziałać więc tym się nie martwię mi kolor bardzo odpowiada, radzę się bo Tż marudził i chciałam poznać i Wasze opinie większość była na "tak" więc uspokoiłam się

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:45   #676
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
caskada
Ale to odpuchnie

ale wymyślasz chyba lubisz jak Ci zaprzeczamy i przekonujemy że jest inaczej

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
no nie zaraz dostaniesz wpier ja tam nie widze zadnej opuchlizny nawet
moze cos u ciebie z lustrami nie tak jak to bywa w wielu sklepach;)niezauwazylyscie ze jak przymierzacie w sklepie a pozniej w domu to ciuch inaczej lezykiedys byl o tym program nawet celowy chwyt marketingowy
ja zauważyłam są wyszczuplajace, wydłużające
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-09, 10:46   #677
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
spoko jak u kryśki nie będzie bo ja mam podkłady w kolorze swojej cery, idealnie wpasowujące się nie lubię jak coś mi się odcina, w ogóle lubię bardzo naturalny efekt i wiem, że róż/bronzer może dużo zdziałać więc tym się nie martwię mi kolor bardzo odpowiada, radzę się bo Tż marudził i chciałam poznać i Wasze opinie większość była na "tak" więc uspokoiłam się
ok twoj wybor jesli nie latasz do solarium i latem chronisz buzke powinno byc ok naturalnie
Stary 2011-10-09, 11:01   #678
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
ok twoj wybor jesli nie latasz do solarium i latem chronisz buzke powinno byc ok naturalnie
buźkę chronię przez cały rok jeśli chodzi o dbanie o siebie jestem tak samo walnięta jak na punkcie włosów

ale u mnie dziś słońce daje idę sie ogarnąć, zagłosować i do new yorkera się przejdę bo widziałam tam wczoraj fajne botki byłam z Tż i przymierzyć nie miałam szans dlatego dziś nadrobię

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:07   #679
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
buźkę chronię przez cały rok jeśli chodzi o dbanie o siebie jestem tak samo walnięta jak na punkcie włosów

ale u mnie dziś słońce daje idę sie ogarnąć, zagłosować i do new yorkera się przejdę bo widziałam tam wczoraj fajne botki byłam z Tż i przymierzyć nie miałam szans dlatego dziś nadrobię
u mnie słoneczko płata figle jest a za chwilę chowa się za białymi puchatymi chmurkami
o na wybory ja nie idę chyba...
a słyszałam że nic już niby nie kupujesz do następnej wypłaty
xLADYx jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:08   #680
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie słoneczko płata figle jest a za chwilę chowa się za białymi puchatymi chmurkami
o na wybory ja nie idę chyba...
a słyszałam że nic już niby nie kupujesz do następnej wypłaty
no tak ale wypłata już w tym tyg to mogę pójść przymierzyć a czemu nie idziesz na wybory

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:10   #681
caskada
Zakorzenienie

ale macie fajnie u mnie zakaz handlu w niedziele i swieta pamietam ze jak bylam w pl to nie czulam niedzieli wlasnie przez to wszystko pootwierane byl ciagle ruch a tutaj jest grobowa cisza jak przychodzi niedziela
Stary 2011-10-09, 11:15   #682
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
ale macie fajnie u mnie zakaz handlu w niedziele i swieta pamietam ze jak bylam w pl to nie czulam niedzieli wlasnie przez to wszystko pootwierane byl ciagle ruch a tutaj jest grobowa cisza jak przychodzi niedziela
niby fajnie, ma to swój "urok" ale ja nie chciałabym żeby i u nas tak było dla wielu osób niedziela to jedyny dzień aby wybrać się na zakupy (bo pracują w soboty też) oczywiście szkoda też osób pracującyh w tych galeriach no ale.. skoro tam pracują to muszą się z tym liczyć zresztą teraz wszędzie prawie pozatrudniani studenci na umowy zlecenia więc im też to pasuje, dzienni mogą dorabiać wieczorami i weekendami właśnie a zaoczni w tygodniu

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:15   #683
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
infatuated
wow alemasz figurke!
Cytat:
caskada
Ale to odpuchnie

ale glupoty gadasz

ja dzisiaj sobie troche pospalam, w koncu sie wyspalam

buahhot jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:20   #684
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
niby fajnie, ma to swój "urok" ale ja nie chciałabym żeby i u nas tak było dla wielu osób niedziela to jedyny dzień aby wybrać się na zakupy (bo pracują w soboty też) oczywiście szkoda też osób pracującyh w tych galeriach no ale.. skoro tam pracują to muszą się z tym liczyć zresztą teraz wszędzie prawie pozatrudniani studenci na umowy zlecenia więc im też to pasuje, dzienni mogą dorabiać wieczorami i weekendami właśnie a zaoczni w tygodniu
tutaj w piatki i soboty sklepy sa dluzej otwarte i wtedy ci co pracuja maja czas jeszcze na zakupy pozatym niedziela tutaj to okazja do spotkan z rodzina czy wyjscie do restauracji na spacer czy kinaa nie gonitwa po sklepie..mysle ze tak jest nawet niezle czuc ten spokoj
Stary 2011-10-09, 11:24   #685
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
tutaj w piatki i soboty sklepy sa dluzej otwarte i wtedy ci co pracuja maja czas jeszcze na zakupy pozatym niedziela tutaj to okazja do spotkan z rodzina czy wyjscie do restauracji na spacer czy kinaa nie gonitwa po sklepie..mysle ze tak jest nawet niezle czuc ten spokoj
no tak ale po pracy nie każdy ma jeszcze siły na łażenie po sklepach a tak każdy ma wybór może albo pójść z rodziną do parku w niedzielę, albo do galerii jak chce coś kupić albo to i to mamy wybór i to jest najfajniejsze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:29   #686
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
no tak ale po pracy nie każdy ma jeszcze siły na łażenie po sklepach a tak każdy ma wybór może albo pójść z rodziną do parku w niedzielę, albo do galerii jak chce coś kupić albo to i to mamy wybór i to jest najfajniejsze
zapomnialam dodac ze wszyscy w soboty pracuja krocej do 16 wiec jest czas na lazenie po galerii do 21 niedziela to czas wyciszenia i spokoju ogolnego na miescie a nie korki i halas
ja pamietam ze wlasnie strasznie dziwnie mi uplywaly niedziele w pl bo wlasnie w sklepach i zanim sie obejrzalam nie bylo dnia
Stary 2011-10-09, 11:32   #687
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
zapomnialam dodac ze wszyscy w soboty pracuja krocej do 16 wiec jest czas na lazenie po galerii do 21 niedziela to czas wyciszenia i spokoju ogolnego na miescie a nie korki i halas
ja pamietam ze wlasnie strasznie dziwnie mi uplywaly niedziele w pl bo wlasnie w sklepach i zanim sie obejrzalam nie bylo dnia
ja mieszkam w samym centrum Wawy i muszę przyznać, że w niedzielę, ruch samochodowy jest o wiele wiele mniejszy i ludzi mniej chodzi fajnie, mam trochę spokoju bo okna mam od ulicy więc na ogól zgiełk i hałas

okej uciekam miłego dnia

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:32   #688
whiskey
Zadomowienie

okej, więc zamawiam z allegro farbę koleston 12/1 z oksy 9%
farba ma 60 ml i ile ml oxy powinnam zamówić? 120 ml?

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:33   #689
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
okej, więc zamawiam z allegro farbę koleston 12/1 z oksy 9%
farba ma 60 ml i ile ml oxy powinnam zamówić? 120 ml?
tak

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-09, 11:35   #690
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
no tak ale wypłata już w tym tyg to mogę pójść przymierzyć a czemu nie idziesz na wybory
a to rozumiem
u mnie teraz po niedzieli też wypłata
nie wiem powinnam iść i wybrać mniejsze zło ale nie wiem czy pójdę pytałam rodziców czy byli ale byli tylko rano w kościele a głosować nie byli może wieczorkiem pojedziemy jak tata wróci z pracy
xLADYx jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farby blond, farby do włosów, nieudane farbowanie, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości