Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-15, 23:30   #1741
kitkulka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

lecę spać, dobrej nocy
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-15, 23:32   #1742
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
lecę spać, dobrej nocy
dobranoc ja chyba też zaraz idę

buahhot jest offline  
Stary 2011-10-16, 00:37   #1743
asia_102
Wtajemniczenie

Cytat:
dokładnie to samo pomyślałam

a kreski jakie równe
chyba lustra nie ma
a zobacz Brytę, następna mundra... http://www.pudelek.pl/artykul/35724/...to_obrzydliwe/
a kreski mi się strasznie podobają nawet małż mi jakoś dziś głębiej w oczy patrzy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a polecasz jakis model szczególnie?

np co myslisz o Nikonie d3000?
d3000 miałam niedawno w rękach i bardzo mi się podobał ma bardzo dobrą stabilizację obrazu, tylko nie pamiętam czy ma bagnet do zewnętrznej lampy błyskowej ale pewnie ma... te wbudowane czasami nie dają takiego efektu jaki byśmy chcieli osiągnąć

a w ogóle jak amatorsko się interesujesz fotografią to na pewno będziesz miała frajdę z tego nikona
aha i sprawdź opinie o baterii, ja mam d70s od 2006 roku i nadal mam ten sam akumulator, który mi robi 1000 zdjęć na jednym ładowaniu

polecam Ci te strony z recenzjami (szczególnie pierwszą) - możesz zobaczyć zdjęcia tych samych obiektów robione różnymi aparatami
http://www.dpreview.com/
http://www.digitalcamerainfo.com/
http://www.stevehuffphoto.com/
http://www.steves-digicams.com/

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline  
Stary 2011-10-16, 02:30   #1744
kasiula234
Przyczajenie

[QUOTE=kitkulka;29969336]cześć
wstałam już też, wyjątkowo wcześnie, ale położyłam się spać prze 24

musiałabyś wrzucić zdjęcie swojego odrostu

odrostu to wogole nie mam bo zafarbowalam i ladnie wyrownalo. moj naturalny kolor to sredni jasny blond. Od ok 10 lat balejaz rozjasniaczem zawsze u fryzjera.. Czekam niecierpliwie jak beda teraz wygladac moje wlosy jak sie ta szarosc wyplucze bo to co widze w lusterku to nie to samo co na opakowaniu

---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

wogole dziewczyny powiedzcie jakie mialyscie wlosy po garnier belle 111 ??:P czy ta szarosc jest normalna ?
kasiula234 jest offline  
Stary 2011-10-16, 09:46   #1745
caskada
Zakorzenienie

witajcie ladys
spiochamy jeszcze co
ja niezaleznie od tego o ktorej sie klade zawsze wstaje tak samo
wieczor ze znajomymi przebiegl milo na jedzeniu i paplaniu a wiecie wczoraj u mnie w dzien na termometrze miejskim wskazywalo 27 stopni ciepla..nagrzal sie w sloncu normalnie bylo 20
Stary 2011-10-16, 09:58   #1746
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
chyba lustra nie ma
a zobacz Brytę, następna mundra... http://www.pudelek.pl/artykul/35724/...to_obrzydliwe/
a kreski mi się strasznie podobają nawet małż mi jakoś dziś głębiej w oczy patrzy

d3000 miałam niedawno w rękach i bardzo mi się podobał ma bardzo dobrą stabilizację obrazu, tylko nie pamiętam czy ma bagnet do zewnętrznej lampy błyskowej ale pewnie ma... te wbudowane czasami nie dają takiego efektu jaki byśmy chcieli osiągnąć

a w ogóle jak amatorsko się interesujesz fotografią to na pewno będziesz miała frajdę z tego nikona
aha i sprawdź opinie o baterii, ja mam d70s od 2006 roku i nadal mam ten sam akumulator, który mi robi 1000 zdjęć na jednym ładowaniu

polecam Ci te strony z recenzjami (szczególnie pierwszą) - możesz zobaczyć zdjęcia tych samych obiektów robione różnymi aparatami
http://www.dpreview.com/
http://www.digitalcamerainfo.com/
http://www.stevehuffphoto.com/
http://www.steves-digicams.com/
dziękuję Ci bardzo na pewno przejrzę
wiesz, szukam aparatu niedrogiego, do którego mogłabym w razie czego dokupić inny obiektyw, a że jestem laikiem i chciałabym sama nauczyć się robić zdjęcia to myślę, że pierwszy aparat nie musi mieć wypasionych funkcji bo... i tak ich pewnie nie użyję czy się mylę? Czy lepiej poczekac, odlozyc wiecej pieniedzy i kupic cos lepszego?
czy lepiej dolozyc do nikona d3100 znalazlam takie porownanie http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty...e/4.1994vs1724 , ale zastanawiam sie czy bede w stanie to wszystko wykorzystac aaa no i nikon d3100 ma opcje nagrywania filmow fullHD a d3000 nie
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
witajcie ladys
spiochamy jeszcze co
wieczor ze znajomymi przebiegl milo na jedzeniu i paplaniu a wiecie wczoraj u mnie w dzien na termometrze miejskim wskazywalo 27 stopni ciepla..nagrzal sie w sloncu normalnie bylo 20
a u mnie teraz jest cieplutko, wiadomo, nie jak latem, ale pelne sloneczko i taki rzeski wietrzyk bardzo ladnie jest

dzis 3ci dzien wcierania jantara

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-10-16 o 10:19
buahhot jest offline  
Stary 2011-10-16, 10:24   #1747
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Snow
też żółty jest fajny mam jeszcze połowę a wcześniej kupowałam ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,94...wab-stara.html

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

i żółty kupiłam

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

o te są świetne
dzięki, mam je

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

Kitka i Snow, moglybyscie mi powiedziec jakie macie modele aparatow (to są lustrzanki)
jeśli jeszcze któraś ma lustrzankę to proszę o informację, przymierzam się do zakupu aparatu i chciałabym przejrzeć jak najwięcej modeli
dokładnie jak pisała Kitka to są cyfrówki w ogóle dla mnie jak ktoś robi zdj że tak powiem okazyjnie to po co wydawać kase na lustrzankę

Cytat:
te są super
przywiozłam sobie podobne z Zakopanego dla siebie, mamy i bratowej ale chyba brązowe jak wygrzebię z zimowej szafy to pokażę i kosztowały 25 zł za parę!

są superowe od razu się w nich zakochałam i skórkowe, w końcu nie będę miała dziur po kilku założeniach

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-16, 10:30   #1748
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
witajcie ladys
spiochamy jeszcze co
no własnie zadziwiajace ja wczoraj poszłam spac przed 5, a juz o 8.30 skowronek..
Stary 2011-10-16, 10:33   #1749
caskada
Zakorzenienie

zazdroszcze wam kupowania rekawiczek ja tutaj nie mam sensu ich kupywac bo nie ma mrozow chociaz mam kilka par i tak ale to bardziej dla ozdoby
ale skorkowe to odpadaja

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
no własnie zadziwiajace ja wczoraj poszłam spac przed 5, a juz o 8.30 skowronek..
no niezle
Stary 2011-10-16, 10:37   #1750
snowhitee
Zakorzenienie

Lady na blogu recenzja nowego rimmel'a jakby co Oglądałam wczoraj ich te nowe podkłady w żelu iii chyba się skuszę fajna lekka konsystencja i dobre kolory no i cena teraz niecałe 25zł w rossie

Ach no i co do nowości to pojawił się olejek gliss kur (swoją drogą niezła podróba Kerastase ) myślałam nad nim ale za tą cenę (25zł w rossie) wolę chyba coś profesjonalnego kupić http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47...-olejkami.html

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-16, 10:44   #1751
infatuated
Zakorzenienie

Witajcie Blondaski

ja po 2 dniach imprezowania, ciezko dziś

a zaraz musze się do babci zbierać

Asia-ten puder co wklejałaś, że Heidi używa, ma Schwarzkopf got 2 be http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...er.html&next=1
miałam okazje go przetestować, bo moja kumpela go ma i szczerze? mieszane uczucia...
niby troche podnosi u nasady, ale jak się dotknie tego posypanego miejsca to takie dziwne wrażenie sztywnych i przetłuszczonych włosow ogólnie bez szału

a spray z tresemme też używałam i fajnie pachnie, włosy miekkie i delikatne(co lubie) ale ciezko mi się wypowiedziec nt ochrony. Działanie dorazne podobne a nawet identyczne do psikacza Gliss Kura

Snow-fajne te rękawiczki a ja wynalazłam moje wymarzone w Coyoco za 129zl nie wiem czy warto wydac tyle na rekawiczki, bo jakoś dziwnym trafem po zabieganym dniu czesto wracam do domu z jedna bym sobie na sznurki zrobiła i na szyje-jak w przedszkolu
infatuated jest offline  
Stary 2011-10-16, 10:50   #1752
caskada
Zakorzenienie

hmmm co do tego "elixiru" to troche daleko mu do niego ze wzgledy na 3 poczatkowe silikony w opisie pisza ze cytat""""Jest wydajny - wystarczy jedno lub dwa rozpylenia, aby zapewnić włosom niezbędną ochronę. Składniki Eliksiru Gliss Kur są wchłaniane przez włosy bez pozostawienia na nich zbednych resztek.. Codzienne stosowanie preparatu wyraźnie poprawia kondycję włosów."""
przede wszystkim silikony to substancje ktore oblepiaja wlos i blokuja dotarcie do niego substancji odzywczych wiec wszystko jasne
ja nie jestem przeciwna silikonom bo sama ich uzywam ale do licha jak cos co jest dobre w kosmetyku przeniknie do wlosa skoro zablokuja to silikony juz na poczatku efekt pieknych wlosow dadza wlasnie te silikony a reszte dopracuja na nich te dobroczynne skladniki tez niewiedomo w jakiej one sa ilosci..pozatym elixir jest "pokolorowany" sztucznie na zolto....
wole sam olejek arganowy kupic jesli chce cos zdrowego....albo uzywam samych slikonow na koncowki w jedwabiu...laczenie silikonow z czyms co i tak nie dotrze do wlosa nie ma sensu....

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-10-16 o 10:53
caskada jest offline  
Stary 2011-10-16, 10:59   #1753
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witajcie Blondaski

ja po 2 dniach imprezowania, ciezko dziś

a zaraz musze się do babci zbierać

Asia-ten puder co wklejałaś, że Heidi używa, ma Schwarzkopf got 2 be http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...er.html&next=1
miałam okazje go przetestować, bo moja kumpela go ma i szczerze? mieszane uczucia...
niby troche podnosi u nasady, ale jak się dotknie tego posypanego miejsca to takie dziwne wrażenie sztywnych i przetłuszczonych włosow ogólnie bez szału

a spray z tresemme też używałam i fajnie pachnie, włosy miekkie i delikatne(co lubie) ale ciezko mi się wypowiedziec nt ochrony. Działanie dorazne podobne a nawet identyczne do psikacza Gliss Kura

Snow-fajne te rękawiczki a ja wynalazłam moje wymarzone w Coyoco za 129zl nie wiem czy warto wydac tyle na rekawiczki, bo jakoś dziwnym trafem po zabieganym dniu czesto wracam do domu z jedna bym sobie na sznurki zrobiła i na szyje-jak w przedszkolu

uuu no to jakieś wypasione muszą być ale wiem, że porządne mogą duuużo kosztować, moja mama zawsze kupuje skórzane z jakimś królikiem w środku cena kosmiczna ja bym w życiu nie dała tyle za rękawiczki, które dziś mam a jutro mogę jedną gdzieś podziać

Cytat:
hmmm co do tego "elixiru" to troche daleko mu do niego ze wzgledy na 3 poczatkowe silikony w opisie pisza ze cytat""""Jest wydajny - wystarczy jedno lub dwa rozpylenia, aby zapewnić włosom niezbędną ochronę. Składniki Eliksiru Gliss Kur są wchłaniane przez włosy bez pozostawienia na nich zbednych resztek.. Codzienne stosowanie preparatu wyraźnie poprawia kondycję włosów."""
przede wszystkim silikony to substancje ktore oblepiaja wlos i blokuja dotarcie do niego substancji odzywczych wiec wszystko jasne
ja nie jestem przeciwna silikonom bo sama ich uzywam ale do licha jak cos co jest dobre w kosmetyku przeniknie do wlosa skoro zablokuja to silikony juz na poczatku efekt pieknych wlosow dadza wlasnie te silikony a reszte dopracuja na nich te dobroczynne skladniki tez niewiedomo w jakiej one sa ilosci..pozatym elixir jest "pokolorowany" sztucznie na zolto....
wole sam olejek arganowy kupic jesli chce cos zdrowego....albo uzywam samych slikonow na koncowki w jedwabiu...laczenie silikonow z czyms co i tak nie dotrze do wlosa nie ma sensu....
czyli tak jak myślałam kiepska podróba ja kupiłam ten spray z olejkami, mam nadzieję, że nie przejadę się na nim jak na odżywce będę psikać rozważnie tylko na długości

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:09   #1754
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Hej

Snowi byłam w tym Camaieu wczoraj po plaszczyk iii wkurzyłam się
te płaszcze z tego roku wogóle nie są puchowe,a na dodatek wcale nie są ciepłe
Pytałam sie kobitki to pokazała mi jeden co został z tamtego roku,ale rozmiar 34 i w cyckach się nie dopięłam
TŻ już widział jaka jestem zła i obiecał mi,że dziś poszukamy
a jak tam Twoje zakupki wczoraj?
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:14   #1755
caskada
Zakorzenienie

ten eliksir nie jest oczywiscie jakis szkodliwy i wlosy po nim napewno beda miekkie latwo sie rozczesza....itd trzeba uwazac z iloscia bo codziennie nim psikac to mozna obciazyc niezle wlosy....
dobrze sie sprawdzi na wlosach mocno zniszczonych szorstkich porowatych spalonych rozjasnianiem prostowaniem a takze na wlosach grubych takie trudno obciazyc
dobry na koncowki jak najbardziej
okreslilabym go jako "zbajerowany " jedwab
Stary 2011-10-16, 11:18   #1756
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Snowi byłam w tym Camaieu wczoraj po plaszczyk iii wkurzyłam się
te płaszcze z tego roku wogóle nie są puchowe,a na dodatek wcale nie są ciepłe
Pytałam sie kobitki to pokazała mi jeden co został z tamtego roku,ale rozmiar 34 i w cyckach się nie dopięłam
TŻ już widział jaka jestem zła i obiecał mi,że dziś poszukamy
a jak tam Twoje zakupki wczoraj?

ojjj serio? to patrz mój puchowy i w tej samej cenie co te tegoroczne fajne płaszczyki widziałam jeszcze w stradim i orsay'u ale nie wiem czy puchowe
ja kupiłam rękawiczki, spódniczkę, puder z minerałami transparentny matujący Vipery, ten spray do włosów i krem do buźki AA naturalny w miarę chyba i Tż sobie 2 t-shirty

lecę się ogarnąć, miłego dnia

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:25   #1757
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ojjj serio? to patrz mój puchowy i w tej samej cenie co te tegoroczne fajne płaszczyki widziałam jeszcze w stradim i orsay'u ale nie wiem czy puchowe
ja kupiłam rękawiczki, spódniczkę, puder z minerałami transparentny matujący Vipery, ten spray do włosów i krem do buźki AA naturalny w miarę chyba i Tż sobie 2 t-shirty

lecę się ogarnąć, miłego dnia
jeszcze dzisiaj pochodze i do Vero Mody jeszcze zajrze,a w Stradim to takie blyszczace na maksa i też nie za ciepłe
masakra ja to zawsze mam problemy
a jeszcze te baby w sklepach takie nic nie wiedzące
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:31   #1758
Kotka17
Zakorzenienie

Hejo dziewczyny ! mam swój laptop hura!!! i nowa lodówkę przywiozą mi w poniedziałek niby raty zero % a tu i tak musiałam zapłacić koszt krdedytu od banku czyli tak naprawde nie ma rat 0%

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

kotka tak wiem że podmieniasz oks tylko myślałam że wylewasz tan 9 % a wlewasz 12% i mieszasz z farbą w tej buteleczce
a ile trzymasz tego garnierka na włosach ?
aha, nie mi sie wydaje łatwiejsze aplikowanie normalne bo już mama sie tak przyzwyczaiła

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Kupiłam EMU za 30 zł z Biedronki świetne są
ja kupiłam beżowe emu wczoraj w Auchanie po 19,90

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

basen też jest dobry
:
dziękuje za podpowiedz musze sie skusić
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:42   #1759
asiabb1983
Zakorzenienie

hello !

wpadam na chwilke bo zaraz wychodzę i zajrzę do was wieczorkiem

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejo dziewczyny ! mam swój laptop hura!!! i nowa lodówkę przywiozą mi w poniedziałek niby raty zero % a tu i tak musiałam zapłacić koszt krdedytu od banku czyli tak naprawde nie ma rat 0%

aha, nie mi sie wydaje łatwiejsze aplikowanie normalne bo już mama sie tak przyzwyczaiła

no to super że zakupy się udały tez braliśmy teraz z Tż lapka i to samo z tym oprocentowaniem a jeszcze nas na ubezpieczenie namówili i wyszło na jedno

Koteczko już drugi raz pisze do Ciebie pytanie a Ty mi zapominasz odpisać - ile trzymasz tego garnierka na włosach ?

dziewczynki czy to o ten jantar chodzi? http://allegro.pl/farmona-jantar-mgi...876575041.html

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-10-16 o 11:46
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:45   #1760
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
coca cole w Makach i KFC są rozwodnione mój kumpel kiedyś tam był menedżerem! i mówił, że to woda gazowana + syrop o smaku coli dolewany

widziałam, ale chyba innej firmy, got2 be

ja mam takie dosłownie zwykłe, tylko pomysłowo uszyte i takie zwyklaki za 35 zł
o takie dokładnie http://www.reserved.com/pl/collectio...n/gloves/R7272
tego palucha kciuka można tak śmiesznie przełożyć [COLOR="Silver"]
kurcze a mi ta cola smakuje rękawiczki fajne,a już nosicie?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jeszcze dzisiaj pochodze i do Vero Mody jeszcze zajrze,a w Stradim to takie blyszczace na maksa i też nie za ciepłe
masakra ja to zawsze mam problemy
a jeszcze te baby w sklepach takie nic nie wiedzące
ja też zawsze problem z butami i kurtką

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
hello !

wpadam na chwilke bo zaraz wychodzę i zajrzę do was wieczorkiem

no to super że zakupy się udały tez braliśmy teraz z Tż lapka i to samo z tym oprocentowaniem a jeszcze nas na ubezpieczenie namówili i wyszło na jedno

Koteczko już drugi raz pisze do Ciebie pytanie a Ty mi zapominasz odpisać - ile trzymasz tego garnierka na włosach ?
przepraszam, jakoś sie zkreciłam trzymam 45-50 min i jeszcze z 5 min z wodą na całośći licze czas po nałożeniu farby a mama mi nakłada z 15-20 min

edit: mi też chcieli to ubezpieczenie wcisnąć masakra bo powiedziała ze musi być, a potem sie pytam innej baby i mówi ze nie musi! i wiełam bez
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-10-16 o 11:47
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:47   #1761
kitkulka
Zakorzenienie

hej
u mnie też dziś słoneczko, rześkie powietrze, piękna niedziela
wstałam o 11
dzisiaj niedziela jak niedziela, idę na obiad gdzieś z rodzicami, a później będę się snuć

Kotka jak wczoraj wieczorem wychodziłam to nawet później założyłam rękawiczki ale moje są takie zwykłe, więc co tam
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:47   #1762
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

przepraszam, jakoś sie zkreciłam trzymam 45-50 min i jeszcze z 5 min z wodą na całośći licze czas po nałożeniu farby a mama mi nakłada z 15-20 min
ok . dziękuję kochana za odpowiedź

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:49   #1763
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
hej
u mnie też dziś słoneczko, rześkie powietrze, piękna niedziela
wstałam o 11
dzisiaj niedziela jak niedziela, idę na obiad gdzieś z rodzicami, a później będę się snuć

Kotka jak wczoraj wieczorem wychodziłam to nawet później założyłam rękawiczki ale moje są takie zwykłe, więc co tam
ja też już miałam ochotę założyć ostatnio bo pizgało... brrr... a dzisiaj TŻ już mnie budził o 11 bo pewnie bym dlużej spała

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
ok . dziękuję kochana za odpowiedź
(dpisłam do tamtego posta edita )
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-10-16, 11:55   #1764
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ja też już miałam ochotę założyć ostatnio bo pizgało... brrr... a dzisiaj TŻ już mnie budził o 11 bo pewnie bym dlużej spała
ja też, ale szkoda takiego ładnego dnia na spanie
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-16, 12:16   #1765
kedud86
Raczkowanie

Witam wszystkie piękne wizażowe blondyny

dawno mnie tutaj nie było, bardzo bardzo dawno. mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie

nadrobiłam ten i poprzedni wątek po krótce.

ja nadal jadę na wellatonie 12/1, jednak na kolejne farbowanko już zakupiłam rozjaśniacz syossa 11-0, bałam się wziąć 12-0 zobaczymy jak to będzie

zapraszam na mojego bloga:

http://jennifer1986.pinger.pl/

są tam m.in. fotki moich włosów
kedud86 jest offline  
Stary 2011-10-16, 12:18   #1766
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

(dpisłam do tamtego posta edita )
tak wcisnęli nam że niby ubezpieczony na wszystko i dodatkowo ubezpieczenie obejmuje przez rok naprawę każdego innego sprzętu agd gdyby się zepsuł

dziewczynki to jak z tym jantarem wkleiłam wyżej link

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-10-16, 12:20   #1767
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość

dawno mnie tutaj nie było, bardzo bardzo dawno. mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie

ja nadal jadę na wellatonie 12/1, jednak na kolejne farbowanko już zakupiłam rozjaśniacz syossa 11-0, bałam się wziąć 12-0 zobaczymy jak to będzie

pamiętamy pamiętamy i od razu mam pytanie skąd te skórzane portki? bo z Lady się czaimy na skórzane
kitkulka jest offline  
Stary 2011-10-16, 12:20   #1768
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

witaj pewnie że pamiętamy
ja juz kiedyś przeczytałam Twój blog właśnie jak szukałam info o wellatonie
swoją drogą to jest bardzo zgrabna ,aż zabardzo bym powiedziała

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-10-16, 12:23   #1769
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
fajnie, ze zakupy udane
oni czesto tak robia, ze jesli chcesz wziac raty 0% to wtedy musisz wziac ubezpieczenie- i na jedno prawie wychodzi
Cytat:
dziewczynki czy to o ten jantar chodzi? http://allegro.pl/farmona-jantar-mgi...876575041.html
nie, to jest ten http://allegro.pl/farmona-jantar-odz...868695034.html

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:

ale jestes zgrabna i jaki masz duzy tatuaz na udzie nie odwazylabym sie

buahhot jest offline  
Stary 2011-10-16, 12:23   #1770
caskada
Zakorzenienie

asienko ten co podalas to ten z kwc http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...ja.html&next=1
nie polecam ze wzgledu na 2 alkohol denat
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farby blond, farby do włosów, nieudane farbowanie, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości