Farbowałam włosy 4 dni temu i.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-05, 20:33   #1
amity90
Przyczajenie

Farbowałam włosy 4 dni temu i..

Jestem naturalną ciemną blondynką. Farbując włosy chciałam uzyskać kolor delikatnie ciemniejszy, taki dość jasny brąz, niestety wyszedł ciemniejszy niż chciałam. Moje pytania : czy płukanie cytryną rozjaśni świeżo farbowane włosy? Czy jeśli teraz znów pofarbuje włosy na jasny brąz( taki jak chciałam mieć ) to ten kolor mi wyjdzie?
Boję się że ponownie farbując włosy z ciemniejszych na nieco jaśniejsze kolor może nie wyjść , a nawet jeszcze bardziej się przyciemnić
Proszę o radę
amity90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 21:33   #2
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dot.: Farbowałam włosy 4 dni temu i..

Szoruj przeciwłupieżowym,wypłucz e się.
BLOND_PRINCESSKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 22:35   #3
amity90
Przyczajenie

zero odpowiedzi na moje pytanie
amity90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 23:19   #4
fryz5
Zakorzenienie

koleżanka napisała o szamponie przeciwłupiezowym , jesli bierzesz jasny brąz, licz się z tym ze wyjdzie ciemny brąz i to zawsze, chyba ze kupujesz farbe fryzjerska, teraz nic nie farbuj bo przyciemnisz i wzmocnisz kolor. maska z żółtka+olej kokosowy+cytryna na godzine, potem zmyj przeciwłupiezowym i wplucz wlosy w rumianku z sokiem cytryny, powinno pomóc na dodatek odzywisz włosy. ale to z tym trzeba troche zabawy i czasu. jak chcesz na juz, to moja metoda na zbyt ciemny kolor- szampon+soda oczyszczona cała saszetka, wymieszaj z cytryna jeszcze i papke wmasuj we wlosy zanim przestanie sie pienić, bo to szybko puchnie i szybko opada. potrzymaj dobre pol godziny lub dłuzej, zalezy jak wytrzymasz bo moze szczypać w glowe. to mocniej wypłucze ciemny kolor.
pamietaj na przyszlośc o kupowaniu farby w kolorze o 2 tony jasniejszej niz chcesz uzyskać, w tym przypadku średni blond-7. jesli chcesz pogłębic kolor i przyciemnić o ton, kupuj szampony 28myć od siebie polecam castinga, palette color&gloss i color shampoo. no i jeszcze jedno, kolor zawsze wychodzi ciemniej niz ma wyjśc bo pigmenty wchodza do wnetrza włosa, ale tez jest warstwa pigmentów osadzających sie na łuskach wlosow które sie wypłucza podczas kilku pierwszych myc i potem juz zostaje taki kolor jak ma byc. powodzenia
Stary 2011-10-06, 20:38   #5
joanna871
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
koleżanka napisała o szamponie przeciwłupiezowym , jesli bierzesz jasny brąz, licz się z tym ze wyjdzie ciemny brąz i to zawsze, chyba ze kupujesz farbe fryzjerska, teraz nic nie farbuj bo przyciemnisz i wzmocnisz kolor. maska z żółtka+olej kokosowy+cytryna na godzine, potem zmyj przeciwłupiezowym i wplucz wlosy w rumianku z sokiem cytryny, powinno pomóc na dodatek odzywisz włosy. ale to z tym trzeba troche zabawy i czasu. jak chcesz na juz, to moja metoda na zbyt ciemny kolor- szampon+soda oczyszczona cała saszetka, wymieszaj z cytryna jeszcze i papke wmasuj we wlosy zanim przestanie sie pienić, bo to szybko puchnie i szybko opada. potrzymaj dobre pol godziny lub dłuzej, zalezy jak wytrzymasz bo moze szczypać w glowe. to mocniej wypłucze ciemny kolor.
pamietaj na przyszlośc o kupowaniu farby w kolorze o 2 tony jasniejszej niz chcesz uzyskać, w tym przypadku średni blond-7. jesli chcesz pogłębic kolor i przyciemnić o ton, kupuj szampony 28myć od siebie polecam castinga, palette color&gloss i color shampoo. no i jeszcze jedno, kolor zawsze wychodzi ciemniej niz ma wyjśc bo pigmenty wchodza do wnetrza włosa, ale tez jest warstwa pigmentów osadzających sie na łuskach wlosow które sie wypłucza podczas kilku pierwszych myc i potem juz zostaje taki kolor jak ma byc. powodzenia

zgadzam sie ,ja mam ciemny braz zawsze wychodzi zbyt ciemny a uzywam przeciwlupiezowego i ladnie sie wyplukuje i szybko,cytryna tez ok ,jak mialam swoje naturalne zmieszalam sok z cytryny z woda utleniona ,rozpylilam na wlosy,wyszlam na slonce i mialam blond wlosy oczywiscie ja chcialam tylko troszke rozjasnic a zjasnialy na blond

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości