Paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-21, 19:02   #1
Marla_A
Przyczajenie

Paznokcie

Robiłam sobie tipsy żelowe specjalnie na jedna okazje, nie wiem co mi odwaliło. Wczoraj je ściągnełam po tygodniu ich noszenia. Teraz moje paznokcie są fatalne - plytka miejscami jakby "dziurawa" i strasznie miękkie (wcześniej miałam twarde, nie łamały się). Jak je piłuję to się "wyginają". Jak pomóc takim osłabionym paznokciom (u rąk)?
Marla_A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:32   #2
bklaudia
Raczkowanie

Dot.: Paznokcie

to jest wlasnie ryzyko przy sztucznych paznokciach.zwlaszcza jezeli twoje sa slabe i robione w kiepskich zakladach
bklaudia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:33   #3
agnieszka26a
Rozeznanie

Red face Dot.: Paznokcie

Witaj!
Spróbuj smarować paznokcie wit. A+E. Kupisz te kapsułki w aptece. Przekłuwasz taką kapsułke i tym co jest w środku smarujesz paznokieć. Jest to troche tłustawe więc polecam na noc. Trzeba chwilke bezczynnie posiedzieć aby wchłonęło w paznokcie.
Ja wprawdzie miałam kruche paznokcie od stosowania różnych lakierów, ale pomogło mi. Powodzenia. Pozdrawiam

agnieszka26a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:36   #4
Marla_A
Przyczajenie

bklaudia gdybym wiedziała że tak będą wyglądać po tym wsyztskim, to bym na pewno sobie tych żelów nie dawała.
Marla_A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:40   #5
ewunia2
Zadomowienie

No kochana bo tak to potem wygląda nic Ci teraz nie pozostaje jak systematycznie i troskliwie o nie dbać i to bardziej niż kiedykolwiek.Niestety rękawiczki do prac domowych, odżywki, oliwa z oliwek, mozesz pić calcium , jeść nabiał. Na pewno się poprawią ale musisz dać im trochę czasu i na drugi raz nie zakładać.
ewunia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:48   #6
zgredek
Raczkowanie

Bardzo ważny jest sposób ściągnięcia żeli, akryli. Podejrzewam że sama je zerwałaś , gdybyś oddała się w ręce dobrej stylistki, która by je spiłowała nie miałabyś takiego problemu. Zalecam kąpiele w oliwce i intensywne jej wcieranie w macierz jak najczęstrze. Nigdy nie zrywajcie, nie podważajcie tipsów bo to powoduje takie uszkodzenie płytki. Powodzenia w reanimacji płytki.
zgredek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 09:22   #7
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka

Marla naprawde gorrraco Ci polecam Nail Tek II, poszukaj w wyszukiwarce tu na forum i a KWC recenzje. moim zdaniem (nie mialam tipsow/zeli tylko rozdwajajace sie pazn.) odzywka ta z Twoim problemem rewelacyjnie sie upora,na wizazu wypowiadaja sie dziewczyny ktore sciagnely zele/akryle/tipsy i uzywaly Nail Tek II i teraz maja cudne swoje naturalne paznokcie. przejrzyj forum ostatnio bylo tu kilka postow na temat Nail Tek II. aha, jedyne co Cie moze zniechecic to koszt ok 120 zl (na allegro 70) ale wierz mi, odzywka jest b.wydajna i oplaca sie ona bardziej niz uzupelnianie akryli polecam
Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 10:40   #8
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

ja bym na takie miekkie pazurki nakladala regularnie gruba warstwe odzywki do pazurkow, najlepiej jakiejs zelowej zeby nie odpryskiwala za szybko. Z wlasnego doswiadczenia moge Ci polecic Killys zel wapniowy, naprawde dobry i dlugo sie trzyma. Pazurki robia sie po nim twarsze i bardziej blyszczace. Aha no i przede wszystkim troche je usztywni tak ze nie beda sie wyginac we wszystkie strony i nie beda tak narazone na lamanie koszt: 10zl
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 10:51   #9
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

źle zdjete tipsy właśnie powodują że naturalna płytka jest w fatalnym stanie... ja jakoś nie miałam żADNYCH problemów po zdjęciu żelików bo zdejmowała mi manicurzystka w sposób właściwy
Dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 11:30   #10
jamadzia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Marla_A
bklaudia gdybym wiedziała że tak będą wyglądać po tym wsyztskim, to bym na pewno sobie tych żelów nie dawała.
jak dziewczyny pisza- paznokcie zeelowe lib akrylowe nalezy zdejmowac we wlasciwy sposob. Ty pewnie je zerwalas i stad taki stan Twoich paznokci. nie pozostaje nic innego jak odzywki i cierpliwosc...
jamadzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 17:28   #11
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Cytat:
Napisane przez Marla_A
Robiłam sobie tipsy żelowe specjalnie na jedna okazje, nie wiem co mi odwaliło. Wczoraj je ściągnełam po tygodniu ich noszenia. Teraz moje paznokcie są fatalne - plytka miejscami jakby "dziurawa" i strasznie miękkie (wcześniej miałam twarde, nie łamały się). Jak je piłuję to się "wyginają". Jak pomóc takim osłabionym paznokciom (u rąk)?
JAK SIĘ SAMEMU ZDEJMUJE TO TAKIE SĄ EFEKTY. JAKBYS ZDJĘŁA U STYLISKI A NIE SAMA ZDARŁA Z PŁYTKI TO BY SIE IM NIC NIE STAŁO. I PRZESTAŃCIE WY WSZYSTKIE KTÓRE ZDZIERACIE SAME AKRYLE I ŻELE ZAMIAST ROBIC TO PROFESJONALNIE WYPISYWAC BREDNIE O TYM, ŻE ZŁA STYLISTKA O TYM ŻE AKRYL NISZCZY BO SAME SIE PRZYCZYNIACIE DO ZNISZCZENIA - ZRYWAJĄC AKRYL/ŻEL RAZEM Z PŁYTKA
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 17:49   #12
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
JAK SIĘ SAMEMU ZDEJMUJE TO TAKIE SĄ EFEKTY. JAKBYS ZDJĘŁA U STYLISKI A NIE SAMA ZDARŁA Z PŁYTKI TO BY SIE IM NIC NIE STAŁO. I PRZESTAŃCIE WY WSZYSTKIE KTÓRE ZDZIERACIE SAME AKRYLE I ŻELE ZAMIAST ROBIC TO PROFESJONALNIE WYPISYWAC BREDNIE O TYM, ŻE ZŁA STYLISTKA O TYM ŻE AKRYL NISZCZY BO SAME SIE PRZYCZYNIACIE DO ZNISZCZENIA - ZRYWAJĄC AKRYL/ŻEL RAZEM Z PŁYTKA
Swiete slowa.
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 17:53   #13
April007
Zadomowienie

GG do April007

No niestety tak to jest jak się zrywa samemu paznokcie...Teraz to już tylko odżywki i czekamy na odrościk...
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 21:16   #14
koniczynka23.09
Przyczajenie

Hej Wszystkim!
Moje Pytanko Nie Jest Skierowane Do Tego Wateczki Ale Czy Ktos Wie Jak Sie Robi Oczko Wodne W Tipsie. Czytalam Gdzies, Ale Nie Moge Przypomniec Gdzie! Dzieki Za Odpowiedz
koniczynka23.09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 22:18   #15
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie

no i po co je kolezanko sama zrywalas masz teraz zmiszczone na wlasne zyczenie....
teraz to oliwki i dobre odzywki i czekac az zrosna tylko niestety
Stary 2007-01-23, 23:18   #16
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

cytrynka to watek z 2005
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 19:13   #17
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie

oj faktycznie sie zapedzilam no ale....

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości