Dziwne zmiany na skórze po zastosowaniu Otrivinu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 17:12   #1
Delhp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Exclamation

Dziwne zmiany na skórze po zastosowaniu Otrivinu


Witam wszystkich serdecznie i z miejsca prosze pomoc i radę

Ogólnie jestem posiadaczką cery mieszanej w kierunku tłustej, a do tego wrażliwej. Od podnad tygodnia mam katar, a od jakiś 5 dni po raz pierwszy w życiu sotosuje objawowo areozol Otrivin.
Od 3 dni na mojej twarzy, a dokładniej rejonach nosa ust i brody zaczęły się pojawiać dość duże, twarde wystające ropne cysty, bardzo bolą prz dotknięciu. Z desperacji probowałam je wycisnąć, jednak na nic! Ból niesmowity, wypłynęło z nich troche żółtawego płynu i ropy jednak na drugi dzień cysta znów jest wypełniona tym syfem. maść cynkowa też nie działa.
Nie wiem co robić, jestem zrozpaczona, nigdy wcześniej na mojej twarzy nie pojawiło się coś takiego... to nie zwykłe wypryski tylko WRZODY.

Moje pytanie jest następujące: czy Otrivin mógł wywołać tego typu zmiany? Czy kogoś z was spotkała podobna sytuacja? Co moge zrobić by pozbyć się tego syfu z mojej twarzy? skład:

Substancja czynna: ksylometazoliny chlorowodorek 0,1%
Substancje pomocnicze: chlorek benzalkoniowy, sodu edetynian, sodu dwuwodorofosforan
dwuwodny, sodu wodorofosforan dwunastowodny, sodu chlorek, sorbitol 70%, hypromeloza,
woda oczyszczona.
Delhp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 09:44   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Dziwne zmiany na skórze po zastosowaniu Otrivinu

mogl wywolac, dodatko bakterie przy wydmuchiwaniu kataru rowniez doszlo do mega podraznienia i rozbabzenia sie skory, nie wyciskaj tego! to przejdzie, tylko nie umiem doradzic co powinnas brac czy smarowac na to

moze sie przejdz do lekarza, nawet na sporbe do rodzinnego, powiedz od czego suerujesz, ze tak Ci sie zrobilo... moze przepisze jakies masci, lub cos do lykania, picia np wapno
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
alergia, otrivin, ropa

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.