Pomadka lub błyszczyk w odcieniu jasnwgo beżu - znacie? :) Czekam na opinie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-21, 19:23   #1
maggie82
Zakorzenienie

Pomadka lub błyszczyk w odcieniu brzoskwini

Hej!

To znowu ja Może macie też jakieś typy - nazwy i ceny pomadek w kolorze jasnej brzoskwini? Czy może któraś z was używała koloru Peach z Giordani Oriflame? JAk wyglada i czy nie wysusza ust?
maggie82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:48   #2
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia
Dot.: Pomadka lub błyszczyk w odcieniu jasnwgo beżu - znacie? :) Czekam na opinie...

wlasnie dzisiaj kupilam blyszczyk znielubiany przez niektore dziewczyny mianowicie AA Oceanic cappuccino i naprawde jestem bardzo zadowolona odcien jest jasniutko bezowy, naprawde ladny. I te drobinki ... cena 10zl

O przepraszam, niedoczytalam a w zasadzie przeczytalam ze chodzi o jasny bez.... Taki ze mnie maly glupiutki analfabeta jesli chodzi o jasna brzoskwinie to ma taki kolorek Golden Rose. Ladnie pachnie i nie wysusza ust jeszcze raz sory za blad
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 20:03   #3
maggie82
Zakorzenienie

Dot.: Pomadka lub błyszczyk w odcieniu jasnwgo beżu - znacie? :) Czekam na opinie...

Dzieki Lalesiu musze spróbować ten Oceanic bo jest tani A może masz zdjęcia pomalowanych usteczek tym błyszczykiem?
A co do brzoskwinki to jaki numer Golden Rose jest taki? I czy to jest błyszczyk czy pomadka? I po ile?))
A co do watku to napisalam dwa - jeden jasny bez a drugi brzoskwinka
Stary 2005-06-21, 20:30   #4
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

aaa, to pewnie stad moj blad mam tu zdjecie oceanica ale nie bardzo widac o co chodzi, bo nie moge domyc ostrorozowej pomadki ktora mialam wczesniej na ustach jutro wrzuce lepsze, jak tylko to spiore Golden Rose to blyszczyk z gabeczka, niestety nie znam numeru
Stary 2005-06-21, 20:39   #5
maggie82
Zakorzenienie

Dzieki za odpowiedz lalesiu i za zdjęcie czekam na jeszcze jedno jutro A golden rose poszukam w sklepie
Stary 2005-06-22, 13:19   #6
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

zrobilam nowe tak to wyglada:
Stary 2005-06-22, 13:49   #7
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Wydaje mi sie ze z miss sporty pojawily sie ostatnio nowe, brzoskwiniowe odcienie. Mam jeden z nich ale niestety nie moge doszukac sie numeru. Moze juz sie starl. Jak dla mnie jest swietny. Tani i trwaly. Wybor kolorkow tez jest ciekawy.
pearlania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:58   #8
smerfeta01
Zakorzenienie

jasny brzoskwiniowy kolorek wiem że ma Diadem = błyszczyki szminka...hmn..może coś z oferty Avonu ?
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 14:02   #9
maja55
Zakorzenienie

IsaDora ma taki brzoskwiniowy błyszczyk Express Star Gloss kolor to Reflecting Peach, numer 58( numerek może też być 86 albo 89 - musiałabyś zobaczyc w drogerii, bo zaczął mi sie ścierać i nie wiem czy dobrze zidentyfikowalam ten numerek). Błyszczyk nie wysusza ust i nawet nie zjada sie po 30 minutach.
Zawiera też połyskujące drobinki.

Inglot ma też świetne błyszczyki - duo Fruits in Ice. Błyszczyk ma żelowo - kremową konsystencję, paleta kolorystyczna jest naprawdę bardzo ciekawa.
Stary 2005-06-22, 19:00   #10
maggie82
Zakorzenienie

Super - dziekuje za wszystkie odpowiedzi W weekend pojde na zakupy wiec sie zaopatrze w cos z waszych propozycji. Dzieki za zdjecie lalesia - fajnie wygląda
Stary 2005-06-22, 19:02   #11
maggie82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
jasny brzoskwiniowy kolorek wiem że ma Diadem = błyszczyki szminka...hmn..może coś z oferty Avonu ?
Z avonu to mialam wszystkie probki i kilka pomadek bo jestem konsultantka Ale tak szczerze to zadna mi tak bardzo do gustu nie przypadła - za ciemne kolorki dla mnie. Lubie takie pastele - bardzo delikatne, bo mam jasna karnacje i jasne wloski i ciemne kolorki jakos mi nie pasuja
Stary 2005-06-22, 19:34   #12
natii4
Zakorzenienie

Jeżeli chodzi o cappucino Oceanica to wszystko zależy jaki masz naturalny kolor ust-u mnie wychodzi ciemniej niż na tych zdjęciach załączonych w tym wątku

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości