Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-07, 19:12   #91
_Jamaica
Wtajemniczenie

Dot.: Problem z włosami na rękach

Ja rozjaśniałam najtanszym rozjasniaczem na rynku chyba jakies 6zł kosztował.. miałam ciemno brazowe prawie czarne, a teraz blond jak sie patrzySwedzialo troche gdy nałozyłam rozjasniacz, ale przeytrzymałam i wszystko było i jest jak najbardziej ok!
_Jamaica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 09:48   #92
Smile_Smile
BAN stały

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Problem z włosami na rękach

oyeyku dziewczyny wystarczy zwykly rozjasniacz do wlosow za 7 zl (w kazdym sklpeie z farbami do wlosow stoi taki sobie). na wąsik tez jest najlepszy.fakt ze chwilowo powoduje wystepowanie jakichs bialych plamek ale to znika. No i szczypie troche tez. Ale to jest najlepszy sposob i najatnszy i mozna wszedzie stosowac.Ofkors byle nie dostal sie do oczu
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:25   #93
tabasco17
Przyczajenie

Depilacja rąk... pomóżcie!

Na rękach mam dosyć długie czarne włoski... strasznie sie ich wstydzę! Nawet faceci takich nie mają! Co z nimi zrobić? Depilować tak jak nogi? Proszę o pomoc
tabasco17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:32   #94
sabi
Zadomowienie

GG do sabi
Dot.: Depilacja rąk... pomóżcie!

Tabasco - u góry masz wątek pt. "Wszystko o depilacji - sprawdź zanim zadasz pytanie", autorstwa rzastin. Poczytaj, na pewno znajdziesz tam użyteczne rady.

Z autopsji - nie mam czarnych włosków na rękach, ale też je depiluję. Depilatorem. Zabieg jest dość bolesny - szczególnie za pierwszym razem (miałam też bardzo podrażnioną skórę, czerwoną przez kilka dni, z wysypem krostek). Z każdym następnym razem jest coraz mniej boleśnie, włoski odrastają delikatniejsze i rzadsze. Depiluję je jak są krótkie, więc prawie nic nie boli.

Wydepilować przedramiona możesz również z powodzeniem woskiem, u kosmetyczki.
Ain't so far down
sabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:39   #95
Mrowkasz
Raczkowanie

Depilacja rąk???

Hej Dziewczyny, mam pytanko czy usówacie włoski z rąk?? Jak tak to czym to robicie bo chyba depilatorem bardzo boli ...
Mrowkasz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:45   #96
nowa1010
Raczkowanie

Dot.: Depilacja rąk???

ja nie depiluje bo az takich ciemnych nie mam
nowa1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:48   #97
Rosa
Rozeznanie

Możesz spróbować je "wybielić" sokiem z cytryny wtedy nie będą aż tak widoczne
Rosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:10   #98
anastasia
Raczkowanie

ja depiluje dpilatorem i wiele moich kolezanek tak robi.nieboli a wyglada to estetyczniej niz ciemne wlochy na raczkach ;-)
Stary 2005-10-25, 16:27   #99
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

ja nigdy nie depilowałam i nie mam zamiaru, moje "kłaczki" mi nie przeszkadzaja, zresztą jestem blondynką więc nie są tak widoczne
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 17:14   #100
Sylwiasta
Zadomowienie

Traktuje je golarka Gilette dla kobiet od 16 roku zycia, nie zauwazylam, zeby si=ciemnialy albo sie wzmocnily Po tylu latach czynie wreszcie przymiarki do woskowania.
Uwazam, ze ladne rece, z lekko umiesnionymi ramionami (nie koniecznie a la Madonna), bez klaczkow, ciemnych lokci i z zadbanymi paznokciami to duzy atuta kobiety. Uwielbiam sukienki bez rekawow.
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 17:57   #101
Lizzie:*
Raczkowanie

Polecam wosk na zimno, ja użyłam może 2 miesiące temu, a odrosło o 1/4 mniej włosów i mam nadzieję że tak pozostanie sa słabsze i mniej widoczne, jeszcze kilka zabiegów i mam nadzieje że całkiem zmniejszy sie ich ilośc. Aż nie chce sie wieżyć że za pierwszym razem sa efekty . Poza tym zauważyłam że włoski na rękach b. wolno rosną

, czasami jak ogoliłam maszynka to potrafiły odrastać do pierwotnego "rozmiaru" bardzo długo.
Lizzie:* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 18:24   #102
lir391
Zakorzenienie

Ja średnio raz na miesięc golę ręcę kremem do depilacji. Nie chodzi o to,żeby ręcę były idealnie gładkie, tylko żeby nie mieć takich wielkich włochów
lir391 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 20:20   #103
kasiaberlin
Rozeznanie

GG do kasiaberlin

Ja tez uzywam plastrow z woskiem i szczerze polecam,bo wloski odrastaja slabsze i jasniejsze.Robie to juz jakies 5 lat
kasiaberlin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 20:32   #104
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney

Ja raz w roku przed wakacjami uzywam depilatora, wlosy na rekach odrastaja mi baardzo wolno i sa slabe dlatego tak rzadko to robie
sweeney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 12:27   #105
ASIA81
Raczkowanie

GG do ASIA81

podciągam temat bo też jestem zainteresowana...mam dość ciemne włoski na rękach i nogach..w innym wątku pisałam o moich "przygodach" z depilacją nóg-jednym słowem-miałam okropne uczulenie,więc niestety teraz muszę je golić codziennie aby mieć je gładkie-tak szybko odrastają i czytając ten wątek zastanawiam się czy nie ogolić rąk hm..tylko się boję że bedzie tak jak z nogami codzienna depilacja także będę śledziła ten wątek

ASIA81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 14:59   #106
ryba82
Zakorzenienie

Ja może wydam się staroświecka, ale nie jestem za depilacja rąk. Co innego nogi, ale rece... Dal mnei bylby to dodtakowy klopot, takie depilowanie rak, ponadto wloski czesto mi sie wrastaj, wole wiec te moje wloski na rekach niz czarne kropki na nich. Dziewczynom, ktore jeszcze nie zaczely golic rąk odradzam. Jesli ktos bardzo uparty to wysylam do kosmetyczki na woskowanie.
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:51   #107
kiciulka1985
Zakorzenienie

Hmm... po przecyztaniu tego tematu i tylu pozytywnych opiniach chyba zdecyduje sie na depilacje rak... przekonalyscie mnie ... prosze tylko podpowiedzcie jakiego wosku uzyc tak zebym nie umarla przy depilacji ( strasznym tchorzem jestem)
kiciulka1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:18   #108
ptysiek
Raczkowanie

Depilacja rąk... oj miałam z tym niezłe przeboje. Włoski mam cienutkie, ale dość długie i szare (nie jasne, ale też nie czarne). Im byłam starsza, tym bardziej mnie krępowały, więc postanowiłam je usunąć. Po kolei:

DEPILATOR
Postanowiłam użyć depilatora, bo używam do nóg i jestem całkiem zadowolona, sądziłam, że na rękach spisze się podobnie. Niestety, włosków na rękach nie wyrwał, tylko urwał (po prostu są za cienkie), w związku z czym bardzo szybko odrosły. Najgorsze jednak było to, że dostałam zapalenia mieszków włosowych przez to "urywanie" i całe (!) rece miałam w bąblach. Zanim ręce się zagoiły (około 2 tyg), włoski zdążyły odrosnąć, a że nie wyrwały się z cebulkami, odrosły tak samo ciemne jak były. Aha, dodam jeszcze, że depilacja rąk strasznie bolała, o wiele bardziej niż depilacja okolic bikini.

WOSK
Miałam nadzieje, że wosk wyrwie włoski z cebulkami. Nie udało się. Sytuacja podobna jak z depilatorem, czyli zapalenie mieszków włosowych, bąble na całych rękach itp. W dodatku, żeby widepolować całe ęce, musiałam strasznie się "bawić" z tym woskiem, depilowac "po kawałku" małe powierzchnie. Eh.

MASZYNKA
Jestem wrogiem maszynki, jezeli chodzi o miejsca, na których włoski sa naturalnie cienkie (np uda), bo po kilku razach będą o wiele grubsze i ciemniejsze (wiem to z autopsji). Jednakze po przejściach z woskiem i depilatorem zostałam zmuszona do przeproszenia golarki. Gorzko tego potem żałowałam. Spełniły się wszystkie moje czarne wizje - włosy ciemniejsze, grubsze, bardzo szorstkie, odrastające w tempie ekspresowym.

KREM
Była to moja ostatnia deska ratunku. Ogólnie nie jest źle. Używam kremu Nair (raz użyłam Joanny i spaliła mi skórę). Włosy orastają praktycznie takie same, jedynie w początkowej fazie odrastania wydaja się byc troche bardziej szorstkie, ale to mija. Krem ich nie wzmacniai nie przyspiesza wzrostu.

ROZJAŚNIACZ
Kiedy pierwszy raz po uzyciu kremu włoski mi odrosły, pomyslałam, że moze by je rozjaśnić. Kupiłam rozjaśniacz do włosow Deli. Bałam sie, że podrażni mi skórę (gwoli wyjasnienia - jest to rozjaśniacz do włosów na głowie ), ale jakos przeżyłam. Trzymam mieszankę na rękach około 5 minut, nie za długo, bo pózniej zaczyna szczypać. Po zabiegu smaruję ręce balsamem do ciała. Jeżeli efekt jest niewystarczający, po dwóch dniach powtarzam całą operację.

Podsumowanie
Korzystam z metody łaczonej krem + rozjasniacz. Depiluję ręce kremem, jak zaczynaja odrastać - rozjaśniam, po 3 tygodniach (gdy juz są troche dłuższe) znowu rozjaśniam itd. Kiedy uznaję, że włoski są zbyt długie, depiluję kremem i cała zabawa zaczyna sie od początku.

Pozdrawiam, Ptyś
ptysiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:32   #109
charlotta_lotta
Raczkowanie

Mimo iz jestem blondynką od dawnien dawna golę rece
nie zauwazyla zeby mi przez to wrastaly czy stawaly sie grubsze czy ciemniejsze
Depiluje przedramiona bo lubie miec gladkie cialo i tyle
Raz tylo wspołlokator na studiach mnie zapytal jak ja to robie ze klaczki mi na rękach nie rosna
charlotta_lotta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:56   #110
Lizzie:*
Raczkowanie

co do woskowania- polwcam wosk na zimno Veet. najmniej bolesny, najbardziej wydajny, najlepiej zrywa. sama depilowałam sie woskiem Joanny-może być ,ale są lepsze. Od razu ostrzegam, zę troszke boli. Najlepiej jest dobrze rozgrzać plaster i przykładać w poprzeg ręki, mocno wygładzić i SZYBKIM ruchem zerwać, inaczej wosk zostanie na włoskach a one wyrwą się bez cebulek. Najprawdopodobniej re ka bedzie podrażniona i gorąca po zabiegu, u mnie tak było a w miescu wyrwania z cebulką robią się malutkie czerwone kropki, które po ok. 5 godzinach znikają. już prawie 2 miesiące po mojej depilacji a wszystkie włoski jeszcze nie odrosły i mam nadzieję że tak pozostanie . Pojedyncze włoski można wyrwać pęsetą-wcale nie boli, bo zapewne po oderwaniu plastra leko się "wysunęły", tak był o u mnie
Lizzie:* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 22:13   #111
kiciulka1985
Zakorzenienie

Mam nadzieje ze i u mnie zadziala Dziekuje za rade
Stary 2005-10-28, 10:30   #112
Łasiczka
Raczkowanie

Ja depilowałam kiedyś woskiem u kosmetyczki, teraz depilatorem z pomocą... męża
Polecam. Włoski na rękach, w mojej opinii, są równie nieestetyczne jak na nogach, bo z czego niby miałaby wynikać różnica?
Szczególnie razi mnie owłosiona ręka z bransoletkami i pierścionkami, czy biżuteryjnym zegarkiem
Łasiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 10:44   #113
kaczina
Rozeznanie

GG do kaczina

Ja mam ciemne wloski na rekach. Raz czy dwa depilowalam je kremem,ale ostatnio mam cos straszne uczulenie na tego typu kremy depilujace. Ostatnio zakupila rozjasniacz firmy sally hansen, polecam. Jest idealny
kaczina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:50   #114
klarnet
Raczkowanie

a ja jestem przeciw usuwaniu wlosow na rekach.
klarnet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 15:10   #115
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Ja rąk nie depiluję, bo mam jaśniutkie włoski, ale jakbym miałą ciemne, to na pewno bym goliła.... Niektóre dziewczyny (rzadko co prawda się to zdarza) mają ręcę bardzo owłosione-jak faceci...uważam, ze w takiej sytuacji trzeba golić/depilować

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 22:27   #116
effulla
Zakorzenienie

Ciekawy wątek...bedę tu zaglądać Pozdrawiam
Stary 2005-10-28, 22:43   #117
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Zaintrygowałyście mnie, może spróbuję
Stary 2005-10-29, 13:48   #118
kiciulka1985
Zakorzenienie

zakupilam dzis wosk na zimno Veet Czekam tylko na kilku silnych mezczyzn (z 2 do przytrzymania mnie i 1 do zrywania) Jak bede po zabiegu i przezyje napisze co o tym mysle To moj pierwszy raz
Stary 2005-10-29, 16:15   #119
kiciulka1985
Zakorzenienie

Wlasnie jestem po ;D nie umralam, nic zlego sie nie stalo Nawet nie bolalo tak mocno jak myslalam SUPER Dziekuje Wam!!!!
POLECAM NIE BOJCIE SIE
Od raz duzo lepiej sie ze soba czuje
Stary 2005-10-29, 16:25   #120
effulla
Zakorzenienie

Zdecydowałam sie! W poniedzialek kupie dobry wosk ...i... pozbędę się dżungli u mnie włoski niestety widać bo jestem ... hm... "ciemna"(włosy)...

Tagi
depilacja, plastry, ręce, wosk

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości