Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-05, 15:05   #241
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie

Dot.: włosy na rękach

Cytat:
Napisane przez Domisinia
no to ja jestem najgłópsza , ogoliłam łapki maszynką jednarazówką , odrosły mi włosy jasne ale sztywne i sterczące , jak przy gęsiej skórce !! help mi więcej sie nie gole na rękach ;D

zrobilam kiedys to samo i też przezywalam koszmar

nie polecam usuwania wlosow z rąk. Chyba,ze macie bardzo ciemne, i dlguie,to wtedy mozna sie zastanowic.

God_give_me_truth_in_me jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:13   #242
maartus
Rozeznanie

Ja wyrywałam włoski na rękach woskiem w plastrach sensual , i długo nie odrastają, ale i tak to jest upierdliwe. Juz mi sie nie chce, tym bardziej za na rekach mam duzo znamion i musze je omijac i jest to czasochlonne.

Pozdrawiam.
maartus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:18   #243
maartus
Rozeznanie

Dziewczyny nie golcie sobie rąk zwykłymi maszynkami jednorazowymi toż największa głupota!! Potem włosy sa coraz grubsze ciemniejsze i wrastają!! A OBCINANIE NOŻYCZKAMI TO JUZ WOGÓLE ABSURD ile ty mas lat dziewczyno ?? Lepsze są plastry do depilacji z woskiem bo starcza na dłużej i jak już to rosną włoski słabsze (wyrywają się wraz z cebulkami).
Stary 2006-07-06, 13:21   #244
maartus
Rozeznanie

A zapomniałam dodac , że z tego względu że są te plastry duże można sobie je pokroić nożyczkami wtedy się łatwiej wyrywa, a no i wiadomo że trzeba zachowac troche ostrożności zresszta wszystko pisze z tyłu opakowania, NIo to już chyba wszystko co chciałam napisać... Pozdr.
Stary 2006-07-07, 13:38   #245
Brenda
Raczkowanie

Ojej. ja to nie rozumiem tej manii golenia. kto ja w ogóle wprowadził?. Na rekach? Ja swoje uwielbiam gdy wieje lekki wietrzyk to mi sie przciagi robią i jest chłodniej heheheheeha A tak poważnie golenie na rękach to moim zdaniem przesada. Znam dziewczyny co golą brzuch:@ Rany! Wystaczą mi gładkie nogi i paszki Poczekam z wiek jak wymysla cos na włosy. Moze wywalą geny odp za porost włosów na ciele juz w brzuszku mamusi?? P.S Mam jasne i długie włoski Przynajmniej chłopak iwe kiedy mi zimno jak sie strosze i kiedy mnie przytulić (ach! )
Brenda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 13:44   #246
marsi11
Zakorzenienie

ja mam strasznie dlugasne wloski na rekach na szczescie sa jasniutkie ale znajomi strasznie zlewaja jak mam gesia skorke wtedy wlosy sa megadlugie, wlasnie wybieram sie do kosmetyczki na woskowanie,maszynka odpada bo wyrosna grubsze i ciemniejsze a mi po klasycznym goleniu wloski odrastaja piorunem.
Nie zapomne w tamtym roku jak uzylam kremu do depilacje w efekce wyszla z tego.... piekna trwala hehehe dajecie wiare...baran na rekach
potem siegnelam po drastyczna metode-depilator uuuh krew sie lala hihih
dlatego zdecydowanie polecam wosk
to tyle opowisci z pamietnika cierpiacej na nadmierne owlosienie konczyn gornych
marsi11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 13:51   #247
Amanda:)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Brenda
Ojej. ja to nie rozumiem tej manii golenia. kto ja w ogóle wprowadził?. Na rekach? Ja swoje uwielbiam gdy wieje lekki wietrzyk to mi sie przciagi robią i jest chłodniej heheheheeha A tak poważnie golenie na rękach to moim zdaniem przesada. Znam dziewczyny co golą brzuch:@ Rany! Wystaczą mi gładkie nogi i paszki Poczekam z wiek jak wymysla cos na włosy. Moze wywalą geny odp za porost włosów na ciele juz w brzuszku mamusi?? P.S Mam jasne i długie włoski Przynajmniej chłopak iwe kiedy mi zimno jak sie strosze i kiedy mnie przytulić (ach! )
A nie uważasz że dziwnie wygląda dziewczyna:zadbane, opalone i gładnie nogi+ ciemne,długie włosy na rękach.
Jeśli o siebie dbać to kompleksowo. Dla mnie to trochę tak jakby umyć twarz a ciało . Bzuch podobnie jeśli ktoś magrube, ciemne włosy, chce odsłonić brzuszek i nie wyglądać jak wilkołak to chyba też nic złego?

Amanda:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 16:33   #248
sorceress
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
A nie uważasz że dziwnie wygląda dziewczyna:zadbane, opalone i gładnie nogi+ ciemne,długie włosy na rękach.
Jeśli o siebie dbać to kompleksowo. Dla mnie to trochę tak jakby umyć twarz a ciało . Bzuch podobnie jeśli ktoś magrube, ciemne włosy, chce odsłonić brzuszek i nie wyglądać jak wilkołak to chyba też nic złego?
Zgadzam się w 100%

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 23:09   #249
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
Ja tak nie uważam.Uważam,że wygląda naturalnie a Wy wszystkie przesadzacie z tym woskiem do depilacji rąk
A jak mam włosy na brzuchu to też powinnam depilować?A co to ma wspólnego z higieną?pachy to ja rozumiem,ale ręce i brzuch
kaledonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 23:35   #250
sorceress
Rozeznanie

Widocznie nie masz na tyle owłosionych rąk czy brzucha by to zrozumieć...Twoje szczęście

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 08:24   #251
Sovilo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaledonia
Ja tak nie uważam.Uważam,że wygląda naturalnie a Wy wszystkie przesadzacie z tym woskiem do depilacji rąk
A jak mam włosy na brzuchu to też powinnam depilować?A co to ma wspólnego z higieną?pachy to ja rozumiem,ale ręce i brzuch
Zgadzam się czasem to juz jakaś paranoja...ale rozumiem, ze ktoś moze mieć mega owłosienie, to i źle się z tym czuje.
Stary 2006-07-08, 09:32   #252
Amanda:)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaledonia
Z higieną może niewiele ale z samopoczuciem bardzo dużo. Dla mnie nie ma różnicy czy golę ręcę czy nogi bo traktuje je w taki sam spośbó. Nakładam balsamy nawilżające, brązujące, staram się być zadbana od stóp do głów.
Włosów na brzuchu nie golę bo nie muszę ale jeśli włosy tam miałabym bardzo widoczne to na pewno bym to zrobiła
Nie chcesz nie gól nikt cię nie zmusi.

Amanda:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 13:33   #253
Besu
Raczkowanie

Absolutnie nie polecam golenia maszynką, bo chociaż to najszybszy i bezbolesny zabieg usuwania owłosienia to później można się zapłakać gdy widzi się 4x mocniejsze włoski niż przed goleniem- wiem coś o tym bo goliłam włosy na rękach od jakiś 7-8 lat i teraz są tak mocne że nawet depilator nie radzi sobie z ich dokładnym usuwaniem. Polecam jednak rozjaśnienie włosków albo depilację laserową bo nawet wosk nie jest w stanie zapewnić długotrwałej gładkości ( u mnie odrastają w przeciągu tygodnia). Polecam wybielacz Sally Hansen ale tylko jak ktoś ma ciemne ale cienkie włoski bo na grubszych nie widać efektu.
Besu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 09:16   #254
candibar
Zakorzenienie

cześć, mi też moje bardzo przeszkadzają, co prawfda nie są czarne, ale za to bardzo widoczne. Używam depilatora (można się do bólu przyzwyczaić), depilacja woskiem odpada bo wraz z włosami schodzi mi opalenizna. Oczywiście w zime i na jesieni taka depilacja jest ok.
Pozdrawiam!
candibar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 17:39   #255
*Ancia*
Rozeznanie

Hej dziewczeta Na jak dlugo wystarcza Wam rozjasnianie wloskow woda utleniona? Tzn co jaki okres czasu zabieg trzeba powtarzac?

*Ancia* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 17:45   #256
lydiam
Raczkowanie

Ja tez nie znosze wlosow na ciele, wiec rece rowniez gole - czasem maszynka, czasem kremem do depilacji. Ten drugi sposob lepszy, bo wloski nie odrastaja szybko i sa ciensze.
lydiam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 19:45   #257
Arribeth
Zadomowienie

GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth

Moje włoski na rękach są dość długie i dość ciemne ale latem bardzo jaśnieją więc nie widać ich aż tak. Czasem przed jakimś super ważnym wyjściem potraktuję je maszynką ale nie lubię jak potem odrastają bo robią się bardziej widoczne a regularnie golić zwyczajnie mi się nie chce.

Arribeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 20:06   #258
SophieNeveu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez *Ancia*
Hej dziewczeta Na jak dlugo wystarcza Wam rozjasnianie wloskow woda utleniona? Tzn co jaki okres czasu zabieg trzeba powtarzac?
Podłączam się do pytania. Bo też mnie to ciekawi
Stary 2006-07-13, 12:39   #259
pati_pz
Zadomowienie

Dot.: Depilacja-rece. ramiona

też to przeżywam... okropieństwo-zwłaszcza latem Moja mama radziła mi, żebym potraktowała je wodą utlenioną, bo rozjaśnia... Owszem, ale śmierdzą ręcę tym charakterystycznym zapachem ;/ Zaczęłam golić maszynką-czasem kremem posmaruję, ale często przez kilka godzin mam ręce czerwone. Jak mama się dowiedziała, że sobie je golę to nakrzyczała na mnie, że głupio postępuję, bo chciałam się z tym problemem zgłosić do endokrynologa-w ogóle mam masę różnych takich problemików. I teraz twierdzi, że to nie ma sensu skoro taka jestem (spytałam-jaka? i usłyszałam, żebym nie pyskowała ;/)... Ona nie ma takich problemów, niech się cieszy, ale mi mogłaby pomóc
pati_pz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 17:16   #260
kami828
Zadomowienie

Dot.: Re: Depilacja-rece. ramiona...i INTYMNE CZESCI CIALA:-)

Cytat:
Napisane przez margolinka
u mnie wybielanie woda utleniona nie pomogla
a mam strasznie dlugie i bardzo geste wlosy na rekachdo 6 cm

6 centymetrów???nie pomyliłaś czasem z milimetrami ??? toż to włosiska a nie włosy skoro mają 6 cm jakoś mi sie nie chce wierzyć...
kami828 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 18:02   #261
paulina85
Rozeznanie

GG do paulina85

ja pozbywam sie włosków na rękach ciepłym woskiem i rezultaty są super po 2 - 3 woskowaniach włoski sie rozjaśniły są cieńsze i słabsze
paulina85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 12:45   #262
Kamiturek
Raczkowanie

Dot.: Re: Depilacja-rece. ramiona

witam.potwierdzam ze wosk na cieplo jest najlepszy,sama go uzywam i jestem zadowolona. Uzywalam rowniez wosku twardego, rowniez polecam.
Kamiturek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 15:04   #263
achaya
Przyczajenie

GG do achaya

pytanko dotyczące rozjasniania wodą utlenioną- jak nakładać ją na ręcę?? mam ciemną karnację wieć boję sie czy nie rozjaśni mi też skóry..
Stary 2006-09-19, 15:09   #264
Emilia1
Zakorzenienie

woda utleniona i del\pilacja nią jest zawata w wątku woda utleniona, na 2 czy 3 stronie
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 17:23   #265
(:Iza:)
Wtajemniczenie

włosy na rękach

Ogólnie mam ciemne włosy, wiec te na rekach tez takie sa i do tego długie :| wyglada to beznadziejnie :/ w jaki sposób moge ja usunac w miare na długo? golenie odpada z wiadomych przyczyn... moze plastry z woskiem?
(:Iza:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:11   #266
izzie_lady
Raczkowanie

Dot.: włosy na rekach - jak usunąć?

Sama sobie już odpowiedziałaś
izzie_lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:16   #267
Angel@
Zakorzenienie

Dot.: włosy na rekach - jak usunąć?

Tak wosk będzie najlepszy
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 09:21   #268
fots
Przyczajenie

włoski na rękach

Witam! Nie wiedziałam gdzie złożyć ten temat, więc powstał tu. Mój problem: idzie lato i krótkie rękawki, a ja mam bladą cere i okropne ciemne włoski na rękach...o nogach nie wspomnę po to mozna ogolić ale ręce? Więc, zależałoby mi na ich rozjaśnieniu. Jeśli znacie jakieś sposoby, to z góry dziękuje za ich publikację.
fots jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 09:27   #269
2016070150903
Konto usunięte

Dot.: włoski na rękach

mam ten sam problem [z tą różnicą, że cerę mam dość ciemną]

używam wybielacza Sally Hansen:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6567
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6566

faktycznie pomaga, włoski rozjaśnia, ale zabieg trzeba powtarzać [sama musisz zobaczyć na ile starczy jeden zabieg i kiedy musisz go powtórzyć].
2016070150903 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 10:31   #270
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie
Dot.: włoski na rękach

Wiekszosc moich kolezanek po prostu je goli kremem albo -O ZGROZO-depilatorem!!Tez bym sie chetnie ich pozbyla , ale boje sie , ze potem na rekach bede miala drapiaca brode, ktora trzeba bedzie co dwa dni golic
Lipglossjunkie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
depilacja, plastry, ręce, wosk

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości