Z rudych na jasny br您. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-10-07, 18:39   #1
expressionx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Z rudych na jasny br您.

Cze嗆, zaczn od tego 瞠 moje w這sy nie s tak zniszczone bior帷 pod uwag to ile razy by造 farbowane, mo瞠 s troszk suche na ko鎍闚kach i troszk si 豉ni ale og鏊nie nie jest najgorzej . Aktualnie mam na g這wie rudy kolor ale szczerze m闚i帷 to ju mi si znudzi i teraz marzy mi si jasny, popielaty br您. O fryzjerze jak na razie mog zapomnie bo zacz窸y si studia i tylko wydatk闚 瞠 na fryzjera funduszy brak a kilku centymetrowy odrost zaczyna rzuca si w oczy.. My郵a豉m o rozja郾ieniu w這s闚 rozja郾iaczem a potem na這瞠niu farby albo o dekoloryzacji a potem farba.. ale boje si 瞠 zniszcz w這sy.. Macie z tym mo瞠 jakie do鈍iadczenie? A mo瞠 kto wie co mniej zniszczy w這sy? Mo瞠 powinnam jeszcze spr鏏owa po prostu sam farb z nadziej 瞠 z豉pie i wyjdzie 豉dny kolor? Za wszelkie pomys造 i sugestie b璠 wdzi璚zna
expressionx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-08, 16:14   #2
kathy579
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 919
Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: Z rudych na jasny br您.

Cytat:
Napisane przez expressionx Poka wiadomo嗆
Cze嗆, zaczn od tego 瞠 moje w這sy nie s tak zniszczone bior帷 pod uwag to ile razy by造 farbowane, mo瞠 s troszk suche na ko鎍闚kach i troszk si 豉ni ale og鏊nie nie jest najgorzej . Aktualnie mam na g這wie rudy kolor ale szczerze m闚i帷 to ju mi si znudzi i teraz marzy mi si jasny, popielaty br您. O fryzjerze jak na razie mog zapomnie bo zacz窸y si studia i tylko wydatk闚 瞠 na fryzjera funduszy brak a kilku centymetrowy odrost zaczyna rzuca si w oczy.. My郵a豉m o rozja郾ieniu w這s闚 rozja郾iaczem a potem na這瞠niu farby albo o dekoloryzacji a potem farba.. ale boje si 瞠 zniszcz w這sy.. Macie z tym mo瞠 jakie do鈍iadczenie? A mo瞠 kto wie co mniej zniszczy w這sy? Mo瞠 powinnam jeszcze spr鏏owa po prostu sam farb z nadziej 瞠 z豉pie i wyjdzie 豉dny kolor? Za wszelkie pomys造 i sugestie b璠 wdzi璚zna
je郵i w這sy si 豉mi nale篡 podci望 jak najszybciej bo tu mo瞠 by tylko gorzej...je郵i chodzi o farbowanie to nie rozja郾iaczem a farb rozja郾iaj帷 i tylko profesjonaln, zapraszam do w徠ku o farbach profesjonalnych, tam w豉郾ie dziewczyny schodzi造 z rudo軼i:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542516&page=27

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-10-08 o 16:15 Pow鏚: b陰d
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-08, 19:44   #3
optyma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

te przez to przechodzi豉m, kilka razy .....
ja bym nie rozjasnia豉, tylko pra豉 je teraz w szamponie przeciw逝piezowym ile si da i przecierpia豉 jeszcze z miesi帷 a potem jak si ju troche rudo嗆 spierze na這篡豉bym kolor popielaty o jeden ton ciemniejszy niz dotychcas k豉d豉, czyli jesli farbowa豉s kolorem 7.4 to teraz czas na kolor 6.1, oczywi軼ie b璠zie troch ciemniej ale rudo軼 powinna zostac troche przykryta i tak kilka razy w rozs康nyc odstepach, a b璠ziesz mog豉 zej嗆 do 7.1 - jesli lepiej czujesz si w jasnych,
u mnie ta metoda dzia豉, wymaga czasu ale nie niszczy w這s闚
optyma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-09, 11:12   #4
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

najpierw trzeba po這篡 jaki niebieski kolor, niebieski toner, albo mixton. to zniweluje mied, nastepnie farb natur, bez odcienia, jesli ma byc to jasny br您, to k豉d 7 / 7.0 albo 6 / 6.0 ale poziom 6 wyjdzie juz ciemniej.
Stary 2011-10-09, 11:31   #5
optyma
Raczkowanie

czy srebrzyk (niebieska p逝kanka do w這s闚) zniweluje te miedziano-burgundowy kolor w這s闚 ?
ostatnio k豉d豉m 7.4 ale wyszed raczej czerwony ni miedziany mam w domu srebrzyk, mo瞠 by tak przep逝ka nim w這sy kilka razy ?
Stary 2011-10-09, 12:40   #6
fryz5
Zakorzenienie

na czerwie to kolor zielony. w徠pie aby srebrzyk na prawde mia kolor niebieski, chyba 瞠 si myle? po prostu nie lubie p逝kanek, nawet jak napisz 瞠 srebrna czy niebieska, to ta ma fioletow barw -.-

generalnie to polega na tym:
jak chcesz zwalczy jakis niechciany refleks, k豉dziesz przeciwny temu kolor:
czerwie-zielen(natura)
pomara鎍z/mied-niebieski (popiel)
鄴速y-fiolet(opal/per豉)
Stary 2011-10-09, 16:33   #7
optyma
Raczkowanie

dzi瘯i za odpowiedz
srebrzyk ju kiedy stosowa豉m i wydaj mi si, 瞠 jest niebieski
rude kolory jednak dosy szybko p這wiej (szczeg鏊nie jak si je myje szamponem przeciw逝pie穎wym), potem po prostu zawsze nak豉da豉m jaki popielaty kolor i efekt by zadowalaj帷y,
raz jeden na 鄴速e w這sy na這篡豉m podw鎩ny opal i wysz造 mi fioletowe i ju mnie teraz nie ci庵nie do takich eksperyment闚
Stary 2011-10-09, 16:39   #8
fryz5
Zakorzenienie

podw鎩ny opal to juz duzo fioletu, nic dziwnego ze tak wysz這, moze w這sy by造 suche od rozja郾iania? wtedy kolor wychodzi inensywniej
Stary 2011-10-09, 19:05   #9
optyma
Raczkowanie

na pewno by造 suche, nie od rozja郾iania ale od farbowania w og鏊e i z natury maj tak struktur puchato-sianowat ;-)
3 tygodnie temu, na moje nieszcz窷cie, pofarbowa豉m 7.4 ale 豉dnie si spiera , wi璚 plan mam taki, 瞠 jednak spr鏏uj zastosowa ta p逝kank srebrzyk, nie wiem czy pomo瞠 czy nie ale raczej jest za s豉by, 瞠by zaszkodzi, i tak mam ja w domu, a za tydzie lub dwa po這輳 sobie jakis neutralny lub popielaty ciemny blond,
ja nie wiem co mnie zawsze podkusi, 瞠by z ciemnego blondu zrobi sie na rudo
Stary 2011-10-09, 20:54   #10
fryz5
Zakorzenienie

czekaj, chcesz mie ciemny blond czy jasny br您? ja radze k豉嗆 鈔edni blond. 7.
Stary 2011-10-09, 22:25   #11
optyma
Raczkowanie

ja chce mie blond/ciemny blond a autorka w徠ku chyba jasny br您
tak czy siak, sprawa dotyczy wyj軼ia z rudego na bardziej neutralny kolor
rozwa瘸m cztery kolory, ewentualnie mieszanki dw鏂h z nich: 7.0, 7.1, 6.0 i 6.1

Edytowane przez optyma
Czas edycji: 2011-10-09 o 22:27
Stary 2011-10-10, 08:04   #12
fryz5
Zakorzenienie

jak chcesz ciemny blond to k豉d 8.1 albo 7.0
Stary 2011-10-10, 18:46   #13
optyma
Raczkowanie

dzieki
pop逝cz kilka razy srebrzykiem a w przysz造m tygodniu po這瞠 sobie 7.0 - ju kupi豉m
Stary 2011-10-11, 15:15   #14
Kenja_90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Hej dziewczyny!
Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na tego typu problem, poniewa nie dotyczy on problemu rudych czy blond w這s闚. Ale mam nadziej, 瞠 znajdzie si 篡czliwa os鏏ka, kt鏎a zna si na rzeczy.
Ot騜 i mnie dotkn窸o to nieszcz窷cie, jakim jest nieodpowiedni dob鏎 koloru. Chcia豉m jedynie wzmocni m鎩 wyp這wia造 ciemny br您, dlatego zdecydowa豉m si na Garnier Color Naturals - Ciemna Czekolada http://www.deoshop.pl/product_pictur...f332239c eb.jpg (nad farbami Palette nawet si nie zastanawia豉m - szybka 鄉ier dla moich w這s闚). Wczoraj z豉pa豉m za farb i na這篡豉m na w這ski, nie wiedz帷 co mnie czeka. Wysz這 masakrycznie! Moje w這sy nie przybra造 koloru ciemnej czekolady, nie widz ani grama br您u - s CZARNE! Nie musz wspomina, 瞠 ten kolor w og鏊e do mnie nie pasuje. Czer jest sztuczna, a najgorzej wygl康a grzywka, na kt鏎ej to kolor jest mega intensywny. Jestem lekko pod豉mana. Dlatego mam kilka pyta:
1) Czy myj帷 w這sy codziennie szamponem przeciw逝pie穎wym (Head&Shoulders) uda mi si chocia troch 軼i庵n望 farb? Musz zaznaczy, 瞠 zaraz po farbowaniu, 3 razy u篡豉m szamponu. Tu przy sk鏎ze, prawie na ca貫j pow. g這wy widz ju niewielkie przeja郾ienia.
2) Czy mog ju po kilku dniach (w pt) zastosowa farb/krem w ja郾iejszym odcieniu (np. jasny br您, ciemny blond), tak aby w這ski zmieni造 odcie?
3) Je郵i istnieje taka mo磧iwo嗆, to jakiej farby/kremu powinnam u篡 (marka, kolor), aby w這sy uwolni造 si od tej sztucznej czerni?

Chcia豉bym zaznaczy, 瞠 nie chc rozja郾ia w這s闚 w du篡m stopniu - widzia豉m zapytania o blond w這sy. Wiem, 瞠 przej軼ie do br您u z tak intensywnego koloru (czarnego) jest trudne i czasoch這nne. Zale篡 mi przede wszystkim na tym, aby odzyska lekki odcie br您owego do soboty.
B璠 wdzi璚zna za ka盥 rad.
Buziaki

2) Ko鎍z ze s這dyczami, napojami gazowanymi, bia造m pieczywem i ziemniakami.
Kenja_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-11, 15:44   #15
fryz5
Zakorzenienie

jak na這zysz farb br您owa to przyciemnisz w這sy. garnier nie jest trwaly, spokojnie, wypierze si, trzeba mie 鈍iadomo軼 瞠 bior帷 taki kolor nie b璠zie sie mia這 jasnych w這s闚 za ten czas polecam mask z 鄴速ka cytryny i oleju.
i p逝kanie rumiankiem
Stary 2011-10-12, 10:20   #16
Kenja_90
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
jak na這zysz farb br您owa to przyciemnisz w這sy. garnier nie jest trwaly, spokojnie, wypierze si, trzeba mie 鈍iadomo軼 瞠 bior帷 taki kolor nie b璠zie sie mia這 jasnych w這s闚 za ten czas polecam mask z 鄴速ka cytryny i oleju.
i p逝kanie rumiankiem
A co z farbami o ja郾iejszym odcieniu? Np. ciemny blond? Rozja郾i這 by cho troch?

Stary 2011-10-12, 16:13   #17
fryz5
Zakorzenienie

no napisalem ze przyciemni, jak nalo篡sz ja郾iejsze to nic nie zmieni.
odcienie ciemne (od 2 do 6) czyli od czerni do ciemnego blondu, tylko Ci przyciemni.
odcienie jasne od 7 do 12 czyli od 鈔edniego blondu az do najja郾iejszego nic nie zmienia, chyba 瞠 farba z rozja郾iaczem/rozja郾iacz, albo dekoloryzacja. jesli chcesz jedynie lekki odcie br您u, to zr鏏 tak: szampon+soda oczyszczona+cytryna i tak mieszanke na這z na w這sy, wmasuj i trzymaj 30 min, ciemny kolor musi pu軼ic
Stary 2011-10-13, 09:25   #18
Kenja_90
Przyczajenie

Dzi瘯i wielkie i przepraszam za to dopytywanie.

Stary 2011-10-13, 13:52   #19
fryz5
Zakorzenienie

ok powodzenia z w這skami!
Stary 2012-01-27, 15:53   #20
sisi1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Question z rudego do br您u

Hej mam pytanie. Mam naturalne br您owe w這sy. jaki czas temu zafarbowa豉m je na rudo. taki delikatny, nie by這 du瞠j r騜nicy, raczej odcie. Za drugim razem mocniejszy rudy. No i postanowi豉m 瞠 wr鏂 do br您u. Jak ju mi si farba wyp逝ka豉 do嗆 mocno, zafarbowa豉m na czekoladowy br您. Tylko nadal mia豉m rudy odcie, po sp逝kaniu zosta sam rudy. Teraz ju mia豉m du篡 odrost, wypukane, i znowu zafarbowa豉m na br您. I mam ciemny br您owo - rudy kolor:/ ju nie mam pomys逝, jak pozby si tego rudego?? chce sam br您:/ Przeszukiwa豉m forum ale wi瘯szo嗆 pyta豉 o pozbycie si rudego po rozja郾iaczu czy po czerni, albo jak do blondu doj嗆. Ma kto jak捷 rade jak pozby si rudego 瞠by by 豉dny br您?? prosz o odpowiedz
sisi1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-27, 16:31   #21
Paszczurek666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 301
Dot.: z rudego do br您u

Czyta豉m gdzie na forum, 瞠 pomagaj p逝kanki. Ale kt鏎a na odcienie rudo軼i to bij, zabij - nie pami皻am.

Podskakuj z Mel B.
Joga

Jem czekolad a uszy mi si trz瘰.
----------------------------
U篡wasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wsch鏚.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-27, 23:03   #22
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Fioletowe p逝kanki niwej 鄴速e i rude odcienie. Ale te mog zostawi fioletow po鈍iat.
Stary 2012-01-28, 19:24   #23
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

niebiesk bys musia豉 zniwelowa.. ja polecam u篡 szamponetki z mariona czer granatu, ona na blond w這sach wychodzi niebieska wiec jak po ok. miesi帷u by Ci zesz豉 ta czer to nie mia豉bys 郵adu rudego (ja tak kiedys zrobi豉m, ale tu trzeba mie cierpliwo嗆 zanim zejdzie, a zesz豉 ca趾iem tylko duu穎 sch這dzi豉 mi kolor)
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-17, 22:34   #24
miiczitanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Exclamation W這sy z czerwonawo-rudym po造skiem.

...

Edytowane przez miiczitanka
Czas edycji: 2012-03-11 o 19:41
miiczitanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 11:38   #25
katarzyna47
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Wpisy w blogu: 1
Jak pozby si rudego koloru

Aktualnie mam kolor rudy. i mam do嗆 ju tego koloru moim naturalnym kolorem jest jasny br您 lub popielaty br您... Jak farb polecacie ?

Edytowane przez katarzyna47
Czas edycji: 2012-02-18 o 11:53
katarzyna47 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 12:24   #26
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156
Dot.: Jak pozby si rudego koloru

D逝go farbujesz na rudy kolor? Niestety czerwnoego pigmentu bardzo ciezko sie pozbyc. Co prawda ja nie farbowalam na typowy rudy ale kolor toffi spral mi sie do takiej marchewy;p Probowalam roznych farb lecz efekt byl ten sam z ruda poswiata. Nie wiem jak bedzie w br您ach bo ja stosowalam odcieni blondow ale podejrzewam ze moze byc podobna sytuacja. Mo瞠 sprobuj u fryzjera zrobic jasne pasemka, troche niby wybija ta rudosc a potem naloz farbe br您. Nie rozjasniaj czasem calych wlosow bo bedziesz miec popalone siano. Albo sprobuj sama w domu nalozyc farbe ciemny blond/jasny br您 z odcieniem popielatym, powinno zniwelowac troche czerowny pigment chociaz w moim przypadku nie zadzia豉lo. Jak nie poskutkuje to proponuje wybrac sie do fryzjera np. na te pasemka ;]
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-18, 12:45   #27
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Jak pozby si rudego koloru

mozesz na poczatek wyp逝ka farb, zrobi dekoloryzacj a pozniej na這篡 kolor
Wiesz ja br您ami nie farbowa豉m ale na pewno najlepsze bed farby profesionalne. L'oreal, kadus czy Goldwell
Stary 2012-02-20, 16:13   #28
_gagatek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
z rudego do jasnego br您u

Cze嗆 dziewczyny

Mam pytanie czy w這sy pofarbowane na rudo(jaki miesi帷 temu) pokryje jasny br您?
ten rudy kolor z ka盥ym myciem wyp逝kuje mi sie wida juz odrosty nie chce farbowac znowu w這s闚 na rudo bo nie pasuja mi,lepiej czuje sie w jasnych wiec na jakis ciemny kolor tez nie chce,zastanawiam sie tez moze nad pasemkami....
_gagatek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-20, 17:00   #29
Anabella43
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 156
Dot.: z rudego do jasnego br您u

Czerwonego pigemntu bardzo ci篹ko sie pozbyc. Jak po這篡sz farb moge Ci powiedziec 瞠 w 70% spierze Ci sie ona predzej czy pozniej do rudego. Ja z rudo軼i schodzi豉m jasnymi pasemkami, dzisiaj poszlam dopiero na na這瞠nie farby ciemny blond. Tam gdzie byly rozjasniane wlosy kolor chwycil bardzo ladnie, tam gdzie zostaly rude pasma wlosow tam troche przebija ale i tak jest to lepszy efekt niz chodzenie z marchew na g這wie. Oczywiscie mozesz polozyc farbe jasny br您 na obecny kolor w這s闚 jesli nie bedzie Ci przeszkadza br您 z rudo-miedziana po鈍iat, mnie to strasznie irytowa這.
Anabella43 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-05, 17:24   #30
black_nana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
Dot.: z rudego do jasnego br您u

Hej, prosz o pomoc!
Zaczn od tego, 瞠 mam naturalnie mysi kolor w這s闚. Farbowa豉m je jakis czas temu( mia豉m jasny br您, a ko鎍闚ki delikatnie rozja郾ione).
Min窸o troch czasu, mia豉m jakie 4cm odrostu i wczoraj postanowi豉m uda si do salonu fryzjerskiego.
Pani w salonie postanowi豉 pofarbowa tylko odrosty , a reszt delikatnie tylko pokryc farb na chwil.
Niestety.. odrosty wysz造 RUDE!
Moje w這sy wygladaj teraz nast瘼uj帷o : odrosty i baby hair -RUDE, okropny rudy(nie br您 o kt鏎y prosi豉m!) reszta jasny br您 + ko鎍闚ki rozja郾ione od ostatniego razu.
MASAKRA.
Pom騜cie, co mog zrobi w jak najszybszym czasie? Najlepiej od razu, teraz, nie moge czeka, nie mog chodzi z takimi w這sami.
Czy mog je pr鏏owa zmy troch (rumianek, szampon przeciw逝pie穎wy) i pofarbowa te odrosty na kolor taki sam jak reszta w這s闚 - http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...asny-braz.aspx ? Czy pozb璠 si tego rudego i czerwonych prze鈍it闚?

B豉gam, pom騜cie

Pozdrawiam

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-04-02 12:48:23

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.