Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-26, 22:32   #361
hihi
Zakorzenienie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Na którejś z aukcji sprzedawca przestrzegał przed podróbkami.
Ja nie wierzę sprzedawcom, którzy CAPS LOCKIEM wykrzykują, że tylko oni sprzedają oryginały, tym bardziej, że masa ludzi, nawet tutaj na wizażu daje linki do aukcji, na których kupiło właśnie bez pełnego napisu i mówią, że działa
Napisałam do dystrybutora, może coś mi rozjaśni... nie chcę myśleć, ż wtopiłam 60zł w jakiś syf:P
hihi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 23:43   #362
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez hihi
Napisałam do dystrybutora, może coś mi rozjaśni... nie chcę myśleć, ż wtopiłam 60zł w jakiś syf:P
I bardzo dobrze zrobiłaś To powinno dać 100% pewność czy to oryginał czy nie.
Ja jeszcze dodam, że w pudełku miałam także dołączoną ulotkę (oczywiście po angielsku bo odżywka sprowadzana z USA).
magrest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 00:10   #363
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrest
Ja jeszcze dodam, że w pudełku miałam także dołączoną ulotkę (oczywiście po angielsku bo odżywka sprowadzana z USA).
No ja mam ulotę identyczną w obydwóch odżywkach. Kartoniki też identyczne. Wszystko takie identycznem, tylko ten przód naklejki... nawet podział - 1/2 1/4 jest identyczny, taka sama czcionka, ten sam rozmiar, więc może rzeczywiście są różne wersje nalepek?
Stary 2005-12-27, 11:26   #364
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez hihi
może rzeczywiście są różne wersje nalepek?
To jest możliwe. Teraz mi się przypomniało, że ktoś wcześniej w tym wątku pisał, że tą mleczną odżywkę Foundation ma jakąś żółtawą. Po odpowiedzi od dystrybutora czy producenta (już nie pamiętam do kogo się zwracała z tą sprawą), okazało się, że podobno mleczne są na rynku amerykańskim, a w Europie takie żółtawe.
Więc może z tą buteleczką będzie tak samo. Ale pewność będziesz miała, gdy odpowie Ci dystrybutor. My tu możemy jedynie "gdybać"
Stary 2005-12-27, 13:08   #365
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrest
Więc może z tą buteleczką będzie tak samo. Ale pewność będziesz miała, gdy odpowie Ci dystrybutor. My tu możemy jedynie "gdybać"
Dystrybutor milczy jak zaklęty, ale... jedna z dziewczyn z grup dyskusyjnych twierdzi, że kupiła w PL, w salonie, czyli oryginalny raczej, ale tego pełnego napisu nie miała.
Teraz tylko czekam na potwierdzenie dystrybutora, aby mieć 100% pewność.
Stary 2005-12-27, 15:29   #366
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

No to chyba masz oryginał
Stary 2005-12-27, 19:15   #367
lokie
Przyczajenie

a propos koloru odzywek (NT Foundation), ja rowniez mialam pewne obawy ze kupilam podrobe na allegro, bo odzywka byla bardziej szaro-zoltawa niz poprzednia: mleczna, wrecz biala. Ale przypadkiem - przez nieuwage - zrobilam test: przekonana ze mam podrobke, nie zwracalam uwagi na skorki, na ktore dostalo sie troche odzywki, jak juz wspominalam na tym forum przy poprzedniej butelczce mialam objawy nadwrazliwosci skorek na NT, a przy rzekomej podrobce, palce zaczely piec tak samo jak przy poprzedniej "oryginalnej" odzywce. Wniosek: widocznie, jak pisala magrest, wachania kolorow sa dopuszczalne ale etykietki byly w obu buteleczkach takie same...
pozdrawiam wszystkie nailtekowiczki
lokie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:07   #368
savan
Przyczajenie

GG do savan
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Cytat:
Napisane przez hihi
(...) drugi ma na buteleczce jeszcze napis Intensive Therapy for soft, peeling nails... i nie wiem, czy ten bez pełnego opisu jest oryginałem...
Orientuje się ktoś?
czesc. ja mam nailteka 'it II' z napisem "Intensive Therapy for soft, peeling nails". Sprawdzilam wlasnie z nowosprowadzonym i mojej mamy (kazdy z innego zrodla, ale sprowadzony z usa - w sumie 3 rozne) i na kazdej buteleczce jest ten napis. niestety nie wiem, czy sa rozne wersje.

Edytowane przez savan
Czas edycji: 2005-12-30 o 23:55
savan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 00:19   #369
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lokie
ale etykietki byly w obu buteleczkach takie same...
pozdrawiam wszystkie nailtekowiczki
Właśnie oglądam sobie produkty Nail Teka w amerykańskich sklepach internetowych i... na zdjęciach buteleczek nie ma pełnych napisów, o których krzyczą sprzedawcy na allegro, a nie podejrzewam, żeby w sklepach on-line sprzedawali podróby, co?
Jestem dobrej myśli
Stary 2005-12-29, 09:34   #370
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrest
To jest możliwe. Teraz mi się przypomniało, że ktoś wcześniej w tym wątku pisał, że tą mleczną odżywkę Foundation ma jakąś żółtawą. Po odpowiedzi od dystrybutora czy producenta (już nie pamiętam do kogo się zwracała z tą sprawą), okazało się, że podobno mleczne są na rynku amerykańskim, a w Europie takie żółtawe.
Chyba odwrotnie. Na rynku amerykańskim są beżowo-żółte odżywki, a na rynek europejski robione są białe.

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 11:07   #371
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez naila
Chyba odwrotnie. Na rynku amerykańskim są beżowo-żółte odżywki, a na rynek europejski robione są białe.
Możliwe, że tak jak mówisz, ale pewności nie mam Jak pisałam wcześniej, nie pamiętam dokładnie tej "sprawy" z rynkami.
Stary 2005-12-30, 23:44   #372
savan
Przyczajenie

GG do savan
Thumbs down Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ale na allegro można je już dostać za 35 zł...i wystarczy wybrać sprawdzonego sprzedawcę! NIe szkoda trochę zachodu..?
Szczerze mowiac... uwazam, ze pochodzenie takiego nailteka za 35 moze byc watpliwe......
savan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 09:17   #373
annak_wawa
Przyczajenie

GG do annak_wawa

Jako pierwsza opisywałam odżywkę XTRA na forum.
Kupiłam oryginalną w Stanach. Uzywalam ponad pół roku. Przed zastosowaniem miałam bardzo cienkie, łamliwe i rozdwajające paznokcie. Żadna odżywka nie działała. A stosowałam chyba wszystkie odstepne w Polsce.
XTRA zadziałał. Piekł na początku niemiłosiernie - chyba przez miesiąc.
I nie zadziałał błyskawicznie. Chyba własnie po 5 czy 6 miesiącach zauważyłam że w końcu mam długie, twarde paznokcie ;-)
Moja manikiurzystka doradziła mi odstawienie XTRA bo miałam już bardzo twarde paznokcie, a przy okazji i skórki zrobiły sie twarde ;-) Teraz używam NailTek III - dla twardych paznokci i smaruje na noc olejkiem PegySage.
Jak macie jeszcze jakies pytanie dot XTRA - pytajcie ;-)
Ściskam,
Ania
annak_wawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 12:10   #374
Fatsia
Przyczajenie

Od 2 tygodni uzywam Nail Tek - kupilam na allegro w buteleczce z ubogim opisem ;-)
Paznokcie mi stwardnialy, wydaje mi sie ze rosna szybciej, zauwazylam zdecydowana roznice wiec chyba nie kupilam podroby?! ))
Wczesniej nie moglam zapuscic bo paznokcie pekaly mi po bokach, juz zastanawialam sie czy nie polozyc na nich zelu a tu taka mila niespodzianka!
Fatsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 18:51   #375
arwenes
Raczkowanie

Na odżywkach Nail Tek pracuję od początku byłam jedną z pierwszych w Polsce która zaczęła na nich pracować są rewelacją moje klientki kupują ją cały czas i nie miałam żadnych reklamacji jedno tylko jeśli po kuracji po jakimś czasie problem rozdwajających paznokci powraca to znaczy że brakuje w organiźmie minerałów i trzeba je uzupełnić i w połączeniu z NT ta kuracja wychodzi jeszcze lepiej a przy okazji skóra i włosy,zęby, kości (cały organizm) też dostają swoje, system nerwowy też się nie pogniewa bo dostarczysz mu magnezu. Ale nie wiem czy wiesz że jest teraz nowa linia NT odżywki hydration I,II,III,IV , która oprócz odbudowy płytki jeszcze ją nawilża i jest jako podkładową i nawierzchniową formułą to jest dopiero rewelacja , Ja kiedyś nosiłam sztuczne paznokcie ale od 5 lat nie wiem co to jest problem rozdwojonych lub złamanych! paznokci napewno twój zakup nie będzie nie trafiony jeśli zastosujesz się do wskazń zamieszczonych na ulotce to napewno uzyskasz pomyślny rezultat, a co do szybkości działania to już po tygodniu stosowania mogą być efekty. tylko odżywkę musisz kupić z pewnego źródła bo w internecie pokazują się podróbki no i są nielegalnie sprowadzane. Pozdrawiam
arwenes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 21:14   #376
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez arwenes
jeśli po kuracji po jakimś czasie problem rozdwajających paznokci powraca to znaczy że brakuje w organiźmie minerałów i trzeba je uzupełnić
A możesz napisać czego konkretnie brakuje (jakich minerałów czy witamin), gdy paznokcie się rozdwajają? I czym je najlepiej wzmacniać od wewnątrz?
Stary 2006-01-05, 09:04   #377
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arwenes
jeśli po kuracji po jakimś czasie problem rozdwajających paznokci powraca to znaczy że brakuje w organiźmie minerałów i trzeba je uzupełnić i w połączeniu z NT ta kuracja wychodzi jeszcze lepiej a przy okazji skóra i włosy,zęby, kości (cały organizm) też dostają swoje
Arwenes, właśnie mam taką sytuację, po 1 buteleczce NT Intensive Therapy II paznokcie były super twarde, a potem, w ok. 2 miesiące zmarniały i mimo, że potem stosowałam już tylko NT Foundation II zaczęły się rozdwajać

Teraz kupiłam dodatkowo do foundation - intensive, a Ty podsunęłaś mi pomysł, żeby jeszcze jakieś witaminki ... no właśnie, jakie? Co byś zaproponowała??? Czego mogą potrzebować moje paznokcie?

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:58   #378
adzia2
Raczkowanie

W aptece są różne preparaty na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci
adzia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:16   #379
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez adzia2
W aptece są różne preparaty na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci
Wiem, że są różne preparaty na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci, ale mnie interesuje konkretnie którego składnika brakuje w organiźmie, że paznokcie się rozdwajają.
Bo np. skórę mam bez zarzutu.
Stary 2006-01-06, 15:15   #380
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naila
Arwenes, właśnie mam taką sytuację, po 1 buteleczce NT Intensive Therapy II paznokcie były super twarde, a potem, w ok. 2 miesiące zmarniały i mimo, że potem stosowałam już tylko NT Foundation II zaczęły się rozdwajać

Teraz kupiłam dodatkowo do foundation - intensive, a Ty podsunęłaś mi pomysł, żeby jeszcze jakieś witaminki ... no właśnie, jakie? Co byś zaproponowała??? Czego mogą potrzebować moje paznokcie?
Ja biorę preparat który nazywa się Nature Min są to minerały pochodzące ze złóż montmorylonitu -pra morza starsze od dolomitu w idealnej kompozycji procentowej i w postaci która jest przyswajalna przez nasz organizm jeśli bierzesz minerały tzw zimne to ich nie przyswoisz i wydasz tylko pieniądze a efekt będzie żaden , zadbać należy także o stan jelit więc piję aloes który robi porządek ze wszystkim . od 5 lat nie wiem co to problem z paznokciami włosami i skórą a mam 41 lat no i figórę mam także nienaganną mimo że urodziłam 3 dzieci .Bardzo ważne jest także aby prawidłowo opiłowywać paznokcie nie należy używać pilników metalowych bo zostawiają otwartą płytkę paznokcia i szybciej następuje wypłukiwanie substancji kleistej która skleja komórki keratynowe i zapobiega rozdwajaniu paznokci. Najlepszy jest pilnik szklany bo podczas piłowania wytwarza się ciepło i skleja brzeg płytki zamykając ją.
Stary 2006-01-06, 15:22   #381
arwenes
Raczkowanie

Ale są sztuczne i nasz organizm tego nie przyswaja najlepsze są naturalne.Aby to ocenić jest mi potrzebne więcej informacji na temat Twojego obecnego stanu zdrowia możesz wysłać do mnie maila bo to są już bardziej poufne informacje. muszę wiedzieć jak się odżywiasz itp
Stary 2006-01-06, 15:30   #382
arwenes
Raczkowanie

Ale niektórym się już dostały wszędzie gdzie jest dobry produkt starają się podrobić tylko podróbki nie trzymają standartów i nie wiadomo co zostało tak naprawdę zastosowane . Pozdrawiam
Stary 2006-01-06, 15:40   #383
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez annak_wawa
Jako pierwsza opisywałam odżywkę XTRA na forum.
Kupiłam oryginalną w Stanach. Uzywalam ponad pół roku. Przed zastosowaniem miałam bardzo cienkie, łamliwe i rozdwajające paznokcie. Żadna odżywka nie działała. A stosowałam chyba wszystkie odstepne w Polsce.
XTRA zadziałał. Piekł na początku niemiłosiernie - chyba przez miesiąc.
I nie zadziałał błyskawicznie. Chyba własnie po 5 czy 6 miesiącach zauważyłam że w końcu mam długie, twarde paznokcie ;-)
Moja manikiurzystka doradziła mi odstawienie XTRA bo miałam już bardzo twarde paznokcie, a przy okazji i skórki zrobiły sie twarde ;-) Teraz używam NailTek III - dla twardych paznokci i smaruje na noc olejkiem PegySage.
Jak macie jeszcze jakies pytanie dot XTRA - pytajcie ;-)
Ściskam,
Ania
Piekły dlatego bo były zbyt cienkie a XTRA jest najmocniejszą formułą a przy tej formule należy stosować jednocześnie oliwkę RENEW zapobiega ona pękaniu paznokci po bokach , uelastycznia płytkę i wzmacnia sórki jednocześnie są miękkie i nie zarastają na paznokieć można także przy ich pomocy je odsówać.I wolno na jedną kurację zastosować tylko jedno opakowanie .natomiast jest nowa formuła HYDRATION dodatkowo nawilżająca płytkę zastępująca foundation i formułę nawierzchniową ja stosuję teraz I i nic się nie dzieje z moimi paznokciami ale używam minerałów od środka
Stary 2006-01-06, 15:49   #384
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ma.ko
A ja polecam Foundation II. jest fajna. Pomogla zarowno mnie jak i mojej mamieTylko, ze dzis, po zmyciu podzywki niechcacy "stuknelam"palcem w stól i okropnie mi sie zlamal pazurek ehh
A dziewczyny cyz to mozliwe ze od dlugiego stosowania paznokcie staja sie wysuszone i troszke sie luszcza przy brzegach? Mam na jakis czas przerwac stosowanie NT?? co polecacie??
Zbyt długo stosowałaś jedną formułę zasada jest taka jeśli paznokcie się poprawiły są ładne to trzeba zastosować FORM. I lub III dlatego się łamią bo są zbyt twarde więc trzeba je nawilżyć
Stary 2006-01-06, 16:07   #385
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez adzia2
Kupiłam na allegro Nail Tek intensive therapy, mam paznokcie po zdjęciu żelu, czy to jest właściwa odżywka, czy to wystarczy, czy muszę dokupić coś jeszcze. Czytałam cały wątek, ale już się pogubiłam i nie wiem czy kupiłam dobrą odżywkę
Po żelach czy akrylu jeśli paznokcie nie są zbyt zniszczone dobra będzie Formuła II którą należy stosować codziennie po tygodniu należy zmyć i od nowa .Nie wiecie jak je stosować bo nie ma polskiej ulotki ,nielegalnie sprowadzany towar nie ma ulotki bo w Polsce jest tylko jeden przedstawiciel .
Stary 2006-01-06, 16:16   #386
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arwenes
Po żelach czy akrylu jeśli paznokcie nie są zbyt zniszczone dobra będzie Formuła II którą należy stosować codziennie po tygodniu należy zmyć i od nowa .Nie wiecie jak je stosować bo nie ma polskiej ulotki ,nielegalnie sprowadzany towar nie ma ulotki bo w Polsce jest tylko jeden przedstawiciel .

gdyby polski przedstawiciel nie kpił sobie z klientów i oferował towar po normalnych cenach, a nie kosmicznie zawyżonych, to pewnie wiele osób wolałoby kupić w Polsce. A tak mamy stan, taki jak obecnie
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:20   #387
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hihi
Dystrybutor milczy jak zaklęty, ale... jedna z dziewczyn z grup dyskusyjnych twierdzi, że kupiła w PL, w salonie, czyli oryginalny raczej, ale tego pełnego napisu nie miała.
Teraz tylko czekam na potwierdzenie dystrybutora, aby mieć 100% pewność.
Jedyny przedstawiciel na rynku polskim to a.i. Ploska z Warszawy 02-736 ul. Wróbla 49 możecie zapytać o opinię tel. 0228538800 Ja byłam przedfstawicielem regionalnym i z powodu internetowej sprzedaży musiałam zrezygnować z 5-letniej współpracy bo zaczęłam dokładać do tego ponieważ poodchodziło z tego powodu mnóstwo gabinetów ale dalej sprowadzam od przedstawiciela a mogłabym także kupować w internecie ale uczciwie prowadzę swój interes i nie uśmiecha mi się przed kimkolwiek potem tłumaczyć że sprowadzam nielegalnie.Czy chciałybyście być w podobnej sytuacji że ktoś obchodzi prawo i odcina Was od możliwości zarabiania w uczciwy sposób?
Stary 2006-01-06, 16:25   #388
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

Cytat:
Napisane przez Madlaine
gdyby polski przedstawiciel nie kpił sobie z klientów i oferował towar po normalnych cenach, a nie kosmicznie zawyżonych, to pewnie wiele osób wolałoby kupić w Polsce. A tak mamy stan, taki jak obecnie
Madlaine, bardzo ładnie to ujełaś
Dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:29   #389
Madlaine
Zakorzenienie

Z tym sie chyba wszystkie zgadzamy, jako uzytkowniczki Nail Tek

jesli w USA odzywki NT kosztują 9,95 USD, a w zestawach jeszcze taniej, to chyba wszystko jest jasne
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:42   #390
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
To napisz do USA i zaproponuj że chcesz być przedstawicielem w Polsce , zobaczysz ile kosztuje wejście ,reklama , koszt sprowadzenia , akcyza , dystrybucja czy chciałabyś inwestować swoje pieniądze bez zarabiania bo ja takich nie znam chyba że jest z rodziny Onasisów i nie zależy mu na pieniądzach a w Polsce prowadzi interes charytatywnie zaqpytaj ile kosztują w Niemczech w gabinecie są jeszcze droższe i nie ma sprzedaży w internecie bo tam przedstawiciela chroni prawo.W Polsce także obowiązuje ale trwa to zbyt długo czujesz jakie to są straty? W gabinecie autoryzowanym można kupić za 85zł (ale tylko autoryzowane gabinety!)to chyba nie jest aż taka wielka różnica bo ja w takie cenie sprzedaję i nie uważam że zdzieram z moich klientek , ale mam świadomość że nikt nie przyjdzie z pretensjami że dostał podrókę , jest Polska ulotka i fachowa usługa klientka jest informowana jak używać i jakie są odpowiednie, są zadowolone i przychodzą od 5 lat, nie noszą sztucznych paznokci chociaż kiedyś robiłam ale odradzam każdej która przyjdzie bo naturalne są najlepsze ! Mogłabym zakładać sztuczne bo klientka musi chodzić na uzupełnienia więc Ją uzależniam od siebie , ale tego nie robię bo tłumaczę na czym polega róznica .Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości