Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-06, 16:50   #391
Madlaine
Zakorzenienie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ależ ja nie chcę być przedstawicielam, mi w zupełności odpowiada kupowanie odżywki ściągniętej z USA w normalnej cenie
sama napisałaś, że część gabinetów zrezygnowała z usług dystrybutora i zaopatruje się gdzie indziej, więc tym bardziej nie ma się co dziwić klientom.

Poza tym o jakiej reklamie mówisz ?
Gdyby nie Allegro i przeróżne fora, większość osób nie miałaby pojecia co to NT - taka maja reklamę

PS. musze Ci jedno przyznać, że sprzedajesz tanio odzywki, rzeczywiście, ja się spotkałam z dużo wyższą kwotą, którą musiałam zapłacic, zanim nie natrafiłam na NT na Allegro
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:16   #392
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

jak dla mnie 85zł to i tak o wiele za dużo za odżywke (ponad 100% drożej niż te z USA!)

ja nie marudze że nie kupuje w PL a na ulotce po ang też jest wszytko wyjaśnione i wiem jak się używa odżywki NT... nie musze dodatkowo płacić za to że Pani w gabinecie powie/albo nie powie jak mam nią malować pazurki

Nie kradne ich więc moge spać spojojnie

jak dla mnie temat zakończony
Dolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 17:50   #393
arwenes
Raczkowanie

Dot.: a mi nie pasuje....

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka
dla mnie rewelacja ta odzywka sie nie okazala
faktyczie paznokcie sa mocniejsze, ale nie wiem jak dziewczynom udawalo sie nakladac pare warstw , bo mi po jednym dniu odzywka schodzila z paznokcia (przy innych odzywkach nie mam tego problemu)....i denerwowalo mnie to !
używałam, ale serca do niej przez wspomniany efekt nie mialam...stoi na polce nie skonczona buteleczka
Bo na początku paznokieć może zrzucać odżywkę ale potem się trzyma ,lub jeśli masz rodzaj tłustego paznokcia to także może się coś takiego dziać zapytaj tam gdzie kupiłaś odżywkę o Nail Prep preparat do odtłuszczania paznokci (odtłuszcza ale nie ściąga wody!) i świetnie trzyma się odżywka i lakier bo zawszę na odżywkę nakładamy 2 warstwy lakieru to stabilizuje zbyt miękki paznokieć.
arwenes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:03   #394
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Ależ ja nie chcę być przedstawicielam, mi w zupełności odpowiada kupowanie odżywki ściągniętej z USA w normalnej cenie
sama napisałaś, że część gabinetów zrezygnowała z usług dystrybutora i zaopatruje się gdzie indziej, więc tym bardziej nie ma się co dziwić klientom.

Poza tym o jakiej reklamie mówisz ?
Gdyby nie Allegro i przeróżne fora, większość osób nie miałaby pojecia co to NT - taka maja reklamę

PS. musze Ci jedno przyznać, że sprzedajesz tanio odzywki, rzeczywiście, ja się spotkałam z dużo wyższą kwotą, którą musiałam zapłacic, zanim nie natrafiłam na NT na Allegro
W empiku jest cała gama pism kosmetycznych w których są świetne artykuły na temat tych produktów i każdy ma teraz do nich dostęp nawet nie misisz kupować wystarczy sobie poczytać 5 lat wstecz nikt nawet w Polsce nie miał pojęcia o NT gdyby nie nasza praca i pomysł Przedstawiciela żeby sprowadzić do nas jakiś naprawdę hit ( w Polsce była istna przepaść jeśli chodzi o preparaty do paznokci naturalnych) to nikt by nawet nie miał pojęcia że coś takiego wogóle istnieje .Pozdrawiam
Stary 2006-01-06, 18:16   #395
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
gdyby polski przedstawiciel nie kpił sobie z klientów i oferował towar po normalnych cenach, a nie kosmicznie zawyżonych, to pewnie wiele osób wolałoby kupić w Polsce. A tak mamy stan, taki jak obecnie
Więc dlatego po monitoringu i sytuacji na rynku ceny zostały zmienione obecnie gabinety autoryzowane mają odżywki w takiej cenie jaką napisałam , kosztów sprowadzenia ,opłat celnych nie da się przeskoczyć za to trzeba płacić żywą gotówką jak będą wszystkie sprawy załatwione to NT zniknie z internetu i wtedy nawet przez neta nie będzie można kupić bezpośrednio ze Stanów chyba że ktoś przywiezie osobiście ale nie będzie mógł wystawiać na aukcji.
Stary 2006-01-06, 18:21   #396
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Barbara99
Proszę napiszcie gdzie można kupić w Polsce Nail Tek, oprócz Allegro, jest może w Sephora?
A gdzie mieszkasz bo Sefora ich nie ma jak trafisz na autoryzowany gabinet to powinien mieć w cenie 85 zł
Stary 2006-01-06, 18:29   #397
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dolly
ja osobiście nie wierze w działanie odżywek jak kładzie się je na lakier no ale na dużo odżywkach jest napisane że można je używać na lakier

ja używam tylko bazy (czyli Foundation II ) nie kłade na nią jeszcze IT
Bo żadna odżywka nie ma zdolności przenikania przez lakier nawierzchniową nakłada się po to żeby zabezpieczyć odrosty , aby do paznokcia nie przedostawały się szkodliwe substancje jak np. detergenty które bardzo szkodzą płytce dlatego jak zaczyna się kurację to należy nakładać codziennie aby paznokieć odrastał zdrowy, późnieju już można tylko stosować jako podkład.
Stary 2006-01-06, 18:37   #398
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naila
Hymm, sama się zastanawiam co jest. Używałam NT II bezbarwnego i już po kilku użyciach widziałam rezultat, a po skończeniu całej buteleczki miałam paznokcie jak stal przez ok 2 miesiące. Potem dla podtrzymania efektu kupiłam NT Foundation II i mam dziwne wrażenie, że jakoś nie działa jak należy
Jeśli stosowałam z lakierem, to owszem, lakier trzymał się długo i dobrze, ale paznokcie znowu zrobiły mi się kruche i łamliwe!!
Teraz mam je obcięte najkrócej jak można, smaruję je dalej tym foundation - codziennie 1 warstwę - po kilku dniach od nowa - i zastanawiam się, dlaczego moje paznokcie są takie miękkie i gdzie jest ta stal!!!!????
Bo przez paznokcie twój organizm pokazuje że twój problem tkwi w środku albo brakuje Ci minerałów albo jesteś niedobiałczona czyli nie trawisz białek jak należy źle łączysz , jeśli jesz białka z węglowodanami to nie trawisz ani jednego ani drugiego w nale3żytyu sposób.
Stary 2006-01-06, 18:39   #399
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez adzia2
Kupiłam na allegro Nail Tek intensive therapy, mam paznokcie po zdjęciu żelu, czy to jest właściwa odżywka, czy to wystarczy, czy muszę dokupić coś jeszcze. Czytałam cały wątek, ale już się pogubiłam i nie wiem czy kupiłam dobrą odżywkę
Ale jaki numer?
Stary 2006-01-06, 19:42   #400
adzia2
Raczkowanie

Mam N T intensive therapy II
adzia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 23:15   #401
młodaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez adzia2
Teoretycznie powinnas najpierw polozyc warstwe NailTek Foundation II (=mleczna), a na to codziennie, przez tydzien, nakladac NT Intensive Therapy (=bezbarwna).
Ja jednak kupilam, zeby za wiele nie marnowac pieniedzy, jakby nie pomoglo sama bezbarwna i po skonczeniu jednej kupilam druga, bylam niesamowiscie zadowolona z efektow i wystarczyla tylko ta.
Teaz mam mleczna, ale wroce do bezbarwnej, kiedy ta buteleczka skonczy sie, bo na razioe przeszkadza mi kolorpaznokci tak od ok 3 dnia.

Podsumowujac, jesli chcesz, mozesz zainwestowac jeszcze w mleczna, efekty beda nieco szybsze, ale sama bezbarwna tez wystarczy

pozdrawiam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 11:54   #402
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez arwenes
Bo żadna odżywka nie ma zdolności przenikania przez lakier nawierzchniową nakłada się po to żeby zabezpieczyć odrosty , aby do paznokcia nie przedostawały się szkodliwe substancje jak np. detergenty które bardzo szkodzą płytce dlatego jak zaczyna się kurację to należy nakładać codziennie aby paznokieć odrastał zdrowy, późnieju już można tylko stosować jako podkład.
No to po co w takim razie malować codziennie tą bezbarwną skoro ona nie przenika przez kolorowy lakier
Piszesz, że nakłada się ją po to, żeby zabezpieczyć odrosty. No to może lepiej (oszczędniej) wyjdzie jak będę malować codziennie tylko okolice tzw. półksiężyca?
magrest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:01   #403
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez adzia2
to na początek po żelach masz dobrą jak już paznokcie będą ładne i skończysz całe opakowanie to przejdź na III aby nie pękały Powodzenia arwenes
Stary 2006-01-07, 14:06   #404
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magrest
No to po co w takim razie malować codziennie tą bezbarwną skoro ona nie przenika przez kolorowy lakier
Piszesz, że nakłada się ją po to, żeby zabezpieczyć odrosty. No to może lepiej (oszczędniej) wyjdzie jak będę malować codziennie tylko okolice tzw. półksiężyca?
Jak położysz jedną cienką warstwę to lepiej się rozłoży jak będziesz próbować malować tylko te okolice - odrośnięte to zamalujesz skórki i będą wysuszone , spróbuj na ścianie pomalować tylko frabmenty które się zabrudziły , jaki będziesz miała efekt? albo chcesz kurację zrobić poprawnie albo na pół gwizdka , ale rezultat będzie też tylko połowiczny. arwenes
Stary 2006-01-07, 15:51   #405
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Ok rozumiem Jednak i tak szkoda, że IT nie przenika przez lakier i nie działa na całe paznokcie...

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak długo mam stosować kurację Foundation + lakier kolorowy + IT x 7 dni. I co potem?
Bo widze juz dużą poprawę i cieszę się z tego ogromnie. Moje paznokcie nie są już wogóle rozdwojone i wreszcie mam jednolite i długie, no i są twarde
Jednak mam wrażenie, że ta twardość to po prostu te 7 warstw odżywki i że jak przestanę stosować Nail Tek, to znowu zaczną się łamać i rozdwajać
Stary 2006-01-08, 14:22   #406
kasia0702
Raczkowanie

Cześć!!!
Mam pytanie do Wizażanek,które używały NailTek Quicken.Czy ten produkt jest wart swojej ceny,czy na paznokciach wygląda jak lakier bezbarwny i czy rzeczywiście długo utrzymuje kolorowy lakier na paznokciach?
Z góry dziękuje za odpowiedź
Co do odżywki Nail Tek Foundation II nie mam żadnych wątpliwości-jest świetna,przynajmniej jak do tej pory działa na moje paznokcie bez zarzutu
kasia0702 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 19:02   #407
Midi
Zakorzenienie

Dziewczyny, a możecie mi powiedzieć, gdzie się kupuje Nail Teka w Stanach? W salonach kosmetycznych czy w zwykłych drogeriach? Znajomy leci za kilka dni i bym sobie zamówiła...

I jeszcze mam pytanie o tę nową linię NT Hydration - napiszcie, proszę, więcej, bo na polskiej stronie NailTeka nic o tym nie ma. Czy ta nowa linia jest zamiast czy oprócz starej??
I doradźcie mi też, czy Foundation II czy III - moje paznokcie nie są co prawda bardzo miękkie, ale mam wrażenie, że właśnie przesuszone, zwłaszcza po zmyciu lakieru kolorowego. Zdarza się, że pęka brzeg paznokcia, a przede wszystkim rozdwajają się paznokcie na kciukach i palcach wskazujących. Która z tych odżywek będzie lepsza w takim przypadku?
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:02   #408
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Beata
Dolly a skąd masz pewność ,że to oryginały?Możesz polecić zaufanego sprzedawcę , o którym wiesz że zaopatruje się w Nail Tek w oryginalnym "źródle"? Na Allegro mnóstwo jest "oryginałów". Mnie też zastanawia to ogromne przebicie w cenie dystrybutora polskiego. Wiem jakie są ceny tych odżywek w USA. Ale możemy mieć nadzieję,że konkurencja z Allegro wymusi obniżkę cen. Ja się bardzo ucieszę ,bo niestety teraz cena jest zaporowa dla wielu moich klientek.
A nikt Ci nie mówił że jest coś takiego jak autoryzacja po której dostajesz taką cenę, że możesz zniżyć ceny do dawnych hurtowych zapytaj o to przedstawiciela . Pozdrawiam arwenes
Stary 2006-01-08, 23:13   #409
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasia0702
Cześć!!!
Mam pytanie do Wizażanek,które używały NailTek Quicken.Czy ten produkt jest wart swojej ceny,czy na paznokciach wygląda jak lakier bezbarwny i czy rzeczywiście długo utrzymuje kolorowy lakier na paznokciach?
Z góry dziękuje za odpowiedź
Co do odżywki Nail Tek Foundation II nie mam żadnych wątpliwości-jest świetna,przynajmniej jak do tej pory działa na moje paznokcie bez zarzutu
Qicken to lakier zabezpieczający lakier kolorowy , przyspiesza wysuszenie mokrego lakieru,jest po wyschnięciu elastyczny więc zabezpiecza przed odpryskami ,przedłuża noszenie lakieru kolorowego,nie zawiera nitrocelulozy dlatego nie żółkną jasne lakiery i french,jest rewelacją stosuję go od kilku lat,ale musi być lejący więc należy dobrze zakręcać butelkę i nie dopuszczać do zabrudzenia gwintu,najlepiej trzymać do góry dnem (jak wszystkie odżywki) . Pozdrawiam
Stary 2006-01-08, 23:17   #410
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Midi
Dziewczyny, a możecie mi powiedzieć, gdzie się kupuje Nail Teka w Stanach? W salonach kosmetycznych czy w zwykłych drogeriach? Znajomy leci za kilka dni i bym sobie zamówiła...

I jeszcze mam pytanie o tę nową linię NT Hydration - napiszcie, proszę, więcej, bo na polskiej stronie NailTeka nic o tym nie ma. Czy ta nowa linia jest zamiast czy oprócz starej??
I doradźcie mi też, czy Foundation II czy III - moje paznokcie nie są co prawda bardzo miękkie, ale mam wrażenie, że właśnie przesuszone, zwłaszcza po zmyciu lakieru kolorowego. Zdarza się, że pęka brzeg paznokcia, a przede wszystkim rozdwajają się paznokcie na kciukach i palcach wskazujących. Która z tych odżywek będzie lepsza w takim przypadku?
Linia hydration to nowa linia odż NT dodatkowo nawilżająca paznokieć wewszystkich formułach ,zastępuje podkład i nawierzchniową, a Wiecie po co są formuły Foundation?
Stary 2006-01-08, 23:34   #411
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lumiaa
Mam i ja od razu cały zestaw Foundation II i Intensive Therapy II + oliwkę Renev ... dostałam całkiem fajną zniżkę i gratisik- kupowałam na Allegro u wspomnianej tez tu Asi - kto kupował to wie. Używam dopiero od tygodnia, zgodnie ze wszelkimi wskazówkami i jestem w zupełnym szoku. Przede wszystkim mleczna baza czyli Foundation wysycha na matowo i staje sie zupełnie niewidoczna ! Mialam mieszane odczucia, gdy przeczytałam na ulotce,że kuracja będzie znacznie skuteczniejsza jeśli położymy na bazę 2 warstwy kolorowego lakieru (pisza że tylko przy kolorowym lakierze widać ewentualne odpryski i uszkodzenia i można szybciej interweniować) a potem jeszcze 2 warstwy odżywki. I co dzień kolejna warstwę. No bo jak to TYLE warstw? Jakim cudem to w ogólema sie trzymać gdy na moich paznokciach żaden lakier nie trzymał sie jeszcze dłużej niż 4 dni z utwardzaczem. O wyglądzie nie wspomnę...
No i stał sie CUD, lakier po prostu jakby sie przykleił do paznokcia. Poraz pierwszy od wielu wielu lat doświadczyłam takiego uczucia,że bardzo chcialabym zmyć lakier i nałożyc nowy bo ten co mam najzwyczajniej mi sie znudził...zwykle było to po prostu smutna konieczność. Odżywka dodatkowo ma śliczny połysk,a paznokcie wyglądają jak świeżo pomalowane. No i wysycha błyskawicznie.
Wczoraj po 6 dniach już nie wytrzymalam z ciekawości jak to tez będą wyglądać moje pazurki po zmyciu tego wszystkiego- I wiecie co? Wyglądają bardzo zachęcająco. Wyrażnie sie wzmocniły. Akurat mam porównanie do SH i Alessandro i musze przyznać że Nail Tek zostawia je w tyle. Znacząco. Kupując na Allegro ceny są tylko nieznacznie wyższe. Gdyby nie Wizaż tkwiłałbym w pzekonaniu, że nie ma nic lepszego niż produkty SH a skoro mi nie pomagały pewnie w końcu załamana założyłabym sobie (o zgrozo) jakieś sztuczne wynalazki.
ps mam kłopot wyłącznie z oceną oliwki, jest taka jakaś "tępa", prawie wcale nie wsiąka w paznokieć jak inne tego typu produkty,które mialam. Jest za to bardzo tłusta. Nakładam ja na koniec na skórki i w podstawę pazurka wmasowując delikatnie. Stan skórek owszem poprawił sie ale jakas ta konzystencja taka mało komfortowa.Może tylko jamam takie odczucia nie wiem sama. Miała któras z Was ten preparat?
To jeden z najlepszych preparatów do skórek jaki kiedykolwiek pokazał się na polskim rynku najlepiej stosować go na noc jak nie myje się już rąk ma czas przez całą noc działać - uelastycznia paznokieć i wzmacnia skórki , można przy jej pomocy także odsuwać skórki bo super miękną ipo pewnym czasie stałego stosowania przestają zarastać na płytkę. Pozdrawiam
Stary 2006-01-08, 23:47   #412
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
to może ja po raz kolejny się wypowiem, gdyż kupowałam zarówno od polskiego dystrybutora jak i na Allegro.

Osoba od której kupowałam, ma na bank oryginaly bo mam porównanie z taka samą odzywka kupowana w Polsce, efekt działania na pazurki dokładnie ten sam

Z serii II sa do kupienia:
baza - ta mleczna Intensive Therapy Foundation II - podobno nie wolno jej nakładac jako nawierzchniowa, słuzy jedynie pod lakier, a na lakier powinno się malować przezroczysta Intensive Therapy II.

Na poczatku według zaleceń uzywałam jedna warstwę IT Fuondation II, potem 2 warstwy lakieru kolorowego - to jeśt mus, potem 2 warstwy przezroczystej odzywki IT II, i następnie przez tydzień czasu raz dziennie nakładałam warstwę przezroczystej odżywki. Nie było najmniejszego problemu, żeby te wszystkie warstwy trzymały mi się przez zalecane 7 dni

teraz, po skończonej terapii, gdy moje paznokcie już sa w duzo lepszym stanie) , pod lakier kolorowy kładę bazę IT Foundation II i maluje warstwę lub dwie przezroczystej odzywki IT II na lakier kolorowy. Jednak robie to tylko jeden raz, przy kazdym malowaniu, a nie codziennie tak jak poprzednio.

Teraz planuję dokupic sobie jeszcze olejek Renev, bo działa rewelacyjnie na moje skórki, a gdybym za jakiś czas znowu potrzebowała odzywki to przetestuję najnowszą Hydration.
A po co Ci dwie warstwy odżywki na lakier? jak kładziesz podkład +2 warstwy lakieru to po wyschnieciu lakieru dajesz tylko 1 warstwę odżywki jeśli nie Masz lakieru ochronnego Quicken
Stary 2006-01-08, 23:52   #413
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magrest
Ok rozumiem Jednak i tak szkoda, że IT nie przenika przez lakier i nie działa na całe paznokcie...

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak długo mam stosować kurację Foundation + lakier kolorowy + IT x 7 dni. I co potem?
Bo widze juz dużą poprawę i cieszę się z tego ogromnie. Moje paznokcie nie są już wogóle rozdwojone i wreszcie mam jednolite i długie, no i są twarde
Jednak mam wrażenie, że ta twardość to po prostu te 7 warstw odżywki i że jak przestanę stosować Nail Tek, to znowu zaczną się łamać i rozdwajać
Przejdź sobie potem na linię Hydration jestjeszcze lepsza od podstawowej NT kupujesz jedną która zastępuje dwie
Stary 2006-01-09, 00:05   #414
Madlaine
Zakorzenienie

a co możesz powiedziec o FOAMING SKIN POLISH ? warto kupić ?
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 00:05   #415
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magrest
Moje właśnie takie są - od zawsze się rozdwajają i łamią Ale zakupiłam jakiś czas temu to niby cudo (Foundatnion) i zobczymy co sie stanie. Stosuję go od 1,5 tygodnia. I mam pytanko. Po jakim czasie zauważyłyście poprawę? Moje paznokcie są w naprawdę złym stanie i jak narazie znacznej poprawy nie widzę. Może troszkę twardsze się zrobiły...
I czy u was też paznokcie wyglądają jak sine? Bo moje już tak przy 4 warstwie wyglądają okropnie sino i szaro i bardzo niezdrowo
Laski co Wy wyprawiacie jak to czytam to mi się włos na głowie jeży , Foundation to baza - odżywka podkładowa , ma za zadanie odżywić , wzmocnić i wyrównać bruzdy na paznokciu jest mleczna i lekko lepka , musi być pokryta lakierem kolorowym bo do Foundation po prostu przykleja się kurz i brud !!!!!!!!!!(o zgrozo!!!!!) dlatego po 3-4 dniach Twoje paznokcie są szare !
Stary 2006-01-09, 00:23   #416
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magrest
Ojeju aż taka mocna jest Mam nadzieję, że IT pomoże i nie będę musiała kupować tej Xtra.
Ale ponawiam jeszcze raz moją prosbę. Jak najlepiej używać tą bezbarwną IT, żeby była najbardziej skuteczna? Czy lepiej bezpośrednio kłaść ją na paznokieć i tylko ją przez kolejne 7 dni, czy może lepiej używać ją razem z mleczną i lakierem kolorowym, tak jak było to opisywane
Kup sobie Hydration II i będziesz miała problem z głowy , a jeśli problem dalej istnieje to zmień dietę bo miękkie, łamliwe paznokcie i rozdwajające się mogą być przyczyną złego trawienia białek , braku wit "A", oraz niedoboru Fe;Ca;Mg;P;I;S; Nie łącz białek z węglowodanami bo nie trawisz ani jednego , ani drugiego zażywaj minerały ale naturalne bo sztczne się nie wchłaniają ,jedz dużo warzyw zwł. zielonych na surowo , a także paprykę ,marchew ,orzechy, pestki dyni itp.
Stary 2006-01-09, 00:35   #417
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mariquita
Nail teka Xtra mozna stosowac tydzien, gora dwa. pozniej trzeba dobrac inny wariant. aha...i nie mozna go stosowac do paznokci po zdjeciu zelu lub akrylu. tylko nie mam pojecia czemu.
Nie moje drogie Xtra można stosować całą butelkę ale do niej obowiązkowo oliwkę Renew bo uelastycznia płytkę , a paznokcie dlatego pieką bo na scieńczoną płytkę się nie nadają bo jest zbyt silna i nie jest koncentratem II ale silniejszym odpowiednikiem II , dlatego po tipsach nie wolno używać Xtra bo są zniszczone i usunięte w mechaniczny sposób warstwy paznokcia.
Stary 2006-01-09, 00:42   #418
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naila
Arwenes, właśnie mam taką sytuację, po 1 buteleczce NT Intensive Therapy II paznokcie były super twarde, a potem, w ok. 2 miesiące zmarniały i mimo, że potem stosowałam już tylko NT Foundation II zaczęły się rozdwajać

Teraz kupiłam dodatkowo do foundation - intensive, a Ty podsunęłaś mi pomysł, żeby jeszcze jakieś witaminki ... no właśnie, jakie? Co byś zaproponowała??? Czego mogą potrzebować moje paznokcie?
Białek ,wit "A" , Fe;Ca;Mg;P;I;S, nie łącz pokarmów ,jedz warzywa -surowe, orzechy , suplementy ,
Stary 2006-01-09, 10:11   #419
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Arwenes jak dobrze, że się tu pojawiłaś Tyle rzeczy mi sie rozjaśniło
Stary 2006-01-09, 12:10   #420
Midi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arwenes
Linia hydration to nowa linia odż NT dodatkowo nawilżająca paznokieć wewszystkich formułach ,zastępuje podkład i nawierzchniową, a Wiecie po co są formuły Foundation?
Arwenes, to znaczy mam szukać odżywki o nazwie Nail Tek Hydration Foundation II i Nail Tek Hydration Intensive Therapy II, tak? Czy też po prostu Nail Tek Hydration bez żadnych dodatkowych numerów i nazw?
No i jakiej lepiej używać do niezbyt miękkich, ale rozdwajających się i czasem pękających na brzegu paznokci?
A gdzie NT kupić w Stanach?
Przepraszam, że się powtarzam, ale przyrost postów w tym wątku zepchnął moje pytania w zamierzchłą przeszłość, a ja potrzebuję Waszej rady!
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości