Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-09, 14:54   #421
naila
Zakorzenienie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dzięki arwenes za tyle informacji . Muszę się teraz nad tym wszystkim zastanowić, bo to burzy nieco moje wcześniejsze wyobrażenia..

Jak rozpoznać w jakich preparatach są naturalne minerały??

Tak mnie jeszcze zaciekawiło, co w takim razie robi NT Intensiv Ther. II gdy się ją nałoży na Foundation i lakier kolorowy? Jeśli ma tylko zapobiegać odpryskom lakieru bo nie przenika do paznokcia, to można by było użyć czegoś tańszego ... ?

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:49   #422
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez naila
Tak mnie jeszcze zaciekawiło, co w takim razie robi NT Intensiv Ther. II gdy się ją nałoży na Foundation i lakier kolorowy? Jeśli ma tylko zapobiegać odpryskom lakieru bo nie przenika do paznokcia, to można by było użyć czegoś tańszego ... ?
Jej celem nie jest zapobieganie odpryskiwaniu lakieru Arwenes napisała że Intensive Therapy, używa się po to:

"żeby zabezpieczyć odrosty , aby do paznokcia nie przedostawały się szkodliwe substancje jak np. detergenty które bardzo szkodzą płytce dlatego jak zaczyna się kurację to należy nakładać codziennie aby paznokieć odrastał zdrowy, późnieju już można tylko stosować jako podkład."
magrest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 21:18   #423
Midi
Zakorzenienie

Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Dziewczyny - podbijam pytanie otwierające ten wątek: GDZIE SPRZEDAJĄ NAIL TEKA W STANACH? Pytanie pilne - proszę...
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 08:40   #424
bad_kitty
Przyczajenie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Rewelacja!!! Długie

[quote=annak_wawa]Witam,
Ja używałam NailTek XTRA.
I jest extra ;-))) Najlepszy prepart do paznokci. Z ręką na sercu potwierdzam że na mnie podziałał jak żaden inny. A używałam chyba każdego Sally Hansen, Avon i Killy i nic nie działało. Po XTRA w końcu miałam swoje piękne, długie paznokcie. Po 3 miesiącach zaczełam używac pazkokci jako śrubokręta - i naprawde nic sie nie działo!
Ale uwaga jest to bardzo mocno skondensowany preparat!

ANNAK_WAWA proszę o POMOC lub inne kochane wizażanki!!!!! Kupiłam na allego NEIL TEK XTRA, niestety obawiam się że to zwykła podruba po ty co się naczytałam na forum Używam jej już 2 tydzień. Jest beznadziejna, lakier odpryskuje odrazu jak go położę na odżywkę!!!! Nie widzę rzadnych efektów. Kiedyś słyszałam od manicurzystki i tu gdzieś na forum że po odrzywce bolą paluszki jak się posmaruje nią skórki paznokcia a tą moją to mogłabym sobie chyba do oczu nalać jest jak bezbarwny lakier, żadnych tam wrażeń typu pieczenie paznokcia DZIEWCZYNY BŁAGAM O POMOC CO MYŚLICIE O TYM POMOCY!!!!!!!!!
PS; dostałam ją orginalnie zapakowaną z ulotką wewnątrz. AchA jeśłi któraś z Was moje drogie Wizarzanki, zna dobrego sprzedawcę na alegro, proszę o napisanie na mojego maila rots@autocom.pl
Stary 2006-01-10, 09:16   #425
adzia2
Raczkowanie

Ja używam intensive therapy II już 3 tygodnie i nie ma efektu, odżywka odpryskuje po jednym dniu, lakierem kolorowym nie maluję, też kupiłam na allegro, ale raczej nie wydaje mi się, że to podróba. Może to sprawa indywidualna i potrzeba więcej czasu, by stan paznokci poprawił się.
adzia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 10:57   #426
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez bad_kitty
Atą moją to mogłabym sobie chyba do oczu nalać jest jak bezbarwny lakier, żadnych tam wrażeń typu pieczenie paznokcia
Może po prostu nie masz aż tak zniszczonych paznokci... Tu było nie raz napisane, że pieczenie odczuwa się wówczas, gdy paznokcie są mocno zniszczone np. po tipsach (i wtedy nie powinno się jej używać).

Cytat:
Napisane przez adzia2
Ja używam intensive therapy II już 3 tygodnie i nie ma efektu, odżywka odpryskuje po jednym dniu, lakierem kolorowym nie maluję
Może własnie w tym problem. Intensive Therapy kładzie się na lakier kolorowy, który z kolei powinien być pomalowany na mlecznej Foundation II.
To własnie Foundation leży bezpośrednio na paznokciu, a nie IT.

Dziewczyny przeczytajcie sobie ten wątek, a zwłaszcza wypowiedzi ARWENES. Było tu o tym mówione mnóstwo razy!
Stary 2006-01-10, 11:11   #427
adzia2
Raczkowanie

Czytałm, właśnie zamierzam dokupić foundation
Stary 2006-01-10, 13:49   #428
naila
Zakorzenienie

Dot. NT Intensive Therapy II...

Cytat:
Napisane przez magrest
Jej celem nie jest zapobieganie odpryskiwaniu lakieru Arwenes napisała że Intensive Therapy, używa się po to:

"żeby zabezpieczyć odrosty , aby do paznokcia nie przedostawały się szkodliwe substancje jak np. detergenty które bardzo szkodzą płytce dlatego jak zaczyna się kurację to należy nakładać codziennie aby paznokieć odrastał zdrowy, później już można tylko stosować jako podkład."
No tak, na logikę można byłoby używać czegokolwiek innego (i znacznie tańszego) aby zabezpieczyć odrosty, ale to nie działa Podejrzewam jakieś dodatkowe funkcje typu: utwardzanie lakieru czy coś w tym rodzaju..

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 15:36   #429
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez naila
No tak, na logikę można byłoby używać czegokolwiek innego (i znacznie tańszego) aby zabezpieczyć odrosty, ale to nie działa Podejrzewam jakieś dodatkowe funkcje typu: utwardzanie lakieru czy coś w tym rodzaju..
A moze to coś innego i tańszego nie ma w sobie takich składników jak IT i nie zadziała tak samo. Używałam już tylu odżywek, że głowa mała i nic nie pomogło. A teraz? Moje paznokcie po Nail Tek są nie do poznania Oby ten stan trwał i trwał
Stary 2006-01-11, 08:26   #430
jucha
Wtajemniczenie

a ja w końcu widzę u siebie efekty zaczęłam używać NT Foundation jako bazę i na to codziennie Intensive Therapy II (bez lakieru) tydzień przed świętami,. Po tygodniu zmyłam wszystko i obciełam paznokcie na krótko i ponowiłam kurację. Po sylwestrze znowu zmyłam, obciełam paznokietki i nałożyłam bazę, zrobiłam delikatny manicure francuski, bo ładnie urosły i teraz nakładam codziennie IT II. I chyba przedłużę to jeszcze o kolejny tydzień
jucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:17   #431
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Mam pytanie odnośnie tej odżywki, a mianoweicie czy wam też odpryskuje lakier? Ja pomalowałam sobie paznokcie foundation(mleczna), a potem 2 warstwy lakieru kolorowego, na to nałożyłam 2 warstwy lakieru intensive terapy (ta bezbarwna) no i niestety już na drugi dzień lakier mi poodpryskiwał
Czy to jest wina lakieru, czy też odżywki? Fakt faktem kupiłam ją na allegro, ale chyba jest orginalna, bo paznokcie mam po niej twarde!
Może miałaś nieodtłuszczone paznokcie , jak położysz podkład 2 warstwy lakieru to potem wystarczy tylko jedna warstwa odżywki , na początku paznokieć może zżucać wszystkie warstwy ale cierpliwości potem jest ok.
arwenes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:30   #432
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magrest
Arwenes jak dobrze, że się tu pojawiłaś Tyle rzeczy mi sie rozjaśniło
Służę pomocą , bo zęby na tych preparatach zjadłam no i szkoliłam kosmetyczki przez 5 lat , żeby mogły dobrze stosować te preparaty w prawidłowy sposób, jak się okazuje to wcale nie jest takie proste jak piszą w ulotkach, lata pracy i doświadczenia więc jak się komuś wydaje , że przeczyta w ulotce i jest mądry to niestety jest w błędzie bo do tego jest jeszcze potrzebne doświadczenie i kopyn klientek z różnymi problemami jeśli będziecie potrzebowały porządne preparaty suplementy to mam do nich dostęp, są najlepsze bo sporo ich przetestowałam zanim natrafiłam na porządną firmę są godne polecenia i napewno nie wyda się kasy na darmo poprostu działają bo testowałam je 3 lata!
Stary 2006-01-11, 19:34   #433
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magrest
A moze to coś innego i tańszego nie ma w sobie takich składników jak IT i nie zadziała tak samo. Używałam już tylu odżywek, że głowa mała i nic nie pomogło. A teraz? Moje paznokcie po Nail Tek są nie do poznania Oby ten stan trwał i trwał
Jak przestaniesz ich używać to niestety może stan poprzedni wrócić , niestety mamy na codzień zbyt dużo braków , jak ich nie dostarczymy to szybko problem wraca.
Stary 2006-01-11, 19:43   #434
arwenes
Raczkowanie

[QUOTE=bad_kitty]
Cytat:
Napisane przez annak_wawa
Witam,
Ja używałam NailTek XTRA.
I jest extra ;-))) Najlepszy prepart do paznokci. Z ręką na sercu potwierdzam że na mnie podziałał jak żaden inny. A używałam chyba każdego Sally Hansen, Avon i Killy i nic nie działało. Po XTRA w końcu miałam swoje piękne, długie paznokcie. Po 3 miesiącach zaczełam używac pazkokci jako śrubokręta - i naprawde nic sie nie działo!
Ale uwaga jest to bardzo mocno skondensowany preparat!

ANNAK_WAWA proszę o POMOC lub inne kochane wizażanki!!!!! Kupiłam na allego NEIL TEK XTRA, niestety obawiam się że to zwykła podruba po ty co się naczytałam na forum Używam jej już 2 tydzień. Jest beznadziejna, lakier odpryskuje odrazu jak go położę na odżywkę!!!! Nie widzę rzadnych efektów. Kiedyś słyszałam od manicurzystki i tu gdzieś na forum że po odrzywce bolą paluszki jak się posmaruje nią skórki paznokcia a tą moją to mogłabym sobie chyba do oczu nalać jest jak bezbarwny lakier, żadnych tam wrażeń typu pieczenie paznokcia DZIEWCZYNY BŁAGAM O POMOC CO MYŚLICIE O TYM POMOCY!!!!!!!!!
PS; dostałam ją orginalnie zapakowaną z ulotką wewnątrz. AchA jeśłi któraś z Was moje drogie Wizarzanki, zna dobrego sprzedawcę na alegro, proszę o napisanie na mojego maila rots@autocom.pl
Jak byś kupiła od legalnego przedstawiciela to nie miałabyś teraz tego problemu , niestety ci którzy kupują nawet w Stanach też mogą trafić na podróbki bo nie kupują ich bezpośrednio od producenta a przedstawiciel w Polsce ma bezpośrednio ! ile zapłaciłaś za ten bubel bo ja w gabinecie mam Xtra po 95 zł jestem ciekawa ile wydałaś bo teraz jak kupisz drugą to przekroczy Ci chyba koszt gdybyś kupiła normalnie z paragonem ! a tak komu ją zareklamujesz? pozdrawiam
Stary 2006-01-11, 21:31   #435
hihi
Zakorzenienie

Arwenes, wyglądasz na NailTekową specjalistkę, w związku z czym zapytam prosto z mostu - po jakim czasie widać wymierne rezultaty działania foundation i IT II? Bo, wybaczcie wszystkie Panie, nie wierzę, że po tygodniu można stwierdzić, że preparat działa REWELACYJNIE na pazury, może on je utrawdzić, trochę poprawić stan, ale nie zdziałać cuda... ale może się mylę i powinnam dać sobie spokój, skoro po tygodniu nie widzę tych cudów niewidów, które tu niektórzy opisują?
hihi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 23:48   #436
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Hihi, ja też nie widziałam rezultatów od razu. Nawet po miesiącu to jeszcze nie było to Zaczęłam już wątpić, że na te moje paznokcie już nic nie zadziała (zresztą wcześniej już się tu żaliłam, że nie widzę poprawy). Ale jednak Tak po 1,5 miesiąca, może po dwóch zaczęło być widać wyraźną różnicę! A teraz, to już wogóle nie mogę wyjść z podziwu, że moje paznokcie są długie i co najważniejsze dla mnie - nierozdwojone i jednolite
Tak więc uzbrój się w cierpliwość, a napewno zobaczysz efekty
Stary 2006-01-11, 23:57   #437
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez arwenes
Jak przestaniesz ich używać to niestety może stan poprzedni wrócić , niestety mamy na codzień zbyt dużo braków , jak ich nie dostarczymy to szybko problem wraca.
Właśnie się tego obawiam, że jak przestanę używać, to znowu paznokcie mi zmarnieją
Arwenes ale wcześniej pisałaś, że jak już stan paznokci się poprawi, to należy zmienić tą kurację na inną, bo ta przy dłuższym stosowaniu może spowodować kruszenie się paznokci. Więc jak to w końcu jest? Używać cały czas FII + IT, czy zastąpić je czymś innym (jak skończę buteleczkę)
I jeśli tak, to co proponujesz stosować, żeby paznokcie nadal były twarde i nie rozdwajały się, ale jednocześnie nie kruszyły
Stary 2006-01-12, 10:34   #438
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrest
Hihi, ja też nie widziałam rezultatów od razu. Nawet po miesiącu to jeszcze nie było to
No ja, w swojej ignorancji uważam, że na efekty stosowania odżywek napaznokciowych i wszelkich preparatów do włosów czy paznokci trzeba poczekać, miesiąc, dwa, a czasami trzy... No i dziwi mnie nieziemsko to, co piszą dziewczyny o efektach po tygodniu stosowania. Chciałabym wiedzieć o tym więcej...

Cytat:
Napisane przez margest
Tak więc uzbrój się w cierpliwość, a napewno zobaczysz efekty
Ależ ja jestem cierpliwa, tylko czytając komentarze, miałam wrażenie, że niesłusznie:P
hihi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 08:56   #439
catherinne24
Rozeznanie

A mi już ręce opadają! Niby mam twarde paznokcie, niby ten cały Nail Tek działa, ale za każdym razem jak pomaluje paznokcie to mi na drugi dzień już lakier odpryskuje. Już staram sie malowac po jednej cienkiej warstwie, a tu i tak odpryskuje Co mam robić?????
Stary 2006-01-13, 10:18   #440
adzia2
Raczkowanie

A używasz NT Foundation jako podkładu?
Stary 2006-01-13, 10:20   #441
bad_kitty
Przyczajenie

RVENES I MAGRES bardzo wam dziękuję za odpowiedz. Kupiłam tą odżywkę na allegro za 56 zl. A czytałam na forum że wiele dziewczyn kupuje je na aukcjach i są zadowolone. Natomisat to moje badziewie to coś stasznego, stsosuje już dwa tygodnie i zauważyłam pogorszenie stanu płytki paznokcia. Mam wrażliwe paznokcie na badziewiaste składniki w tanich lakierach bo zaczyna mi właśnie odchodzić płytka i tak zaczeło się dziać po używaniu Nail Teka ale uważam że to nie może być orginał, bo zbyt dużo jest dobrych opini na jego temat. Kupię teraz w sklepie internetowym, a może Wy znacie drogie wizażanki sprzedawców godnych polecenia?
Stary 2006-01-13, 11:27   #442
catherinne24
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez adzia2
A używasz NT Foundation jako podkładu?

Tak, używam NT Foundation jako podkładu, a potem na lakier jeszcze intensive therapy i po jednej cienkiej warstwie odpryskuje. Zmieniam lakiery ,więc raczej to wina lakieru nie jest. Już sama nie wiem, co robić-może ja robie coś źle???!!!
Stary 2006-01-13, 13:08   #443
adzia2
Raczkowanie

Miałam paznokcie żelowe, ale przestałam je robić. Z trzech usunęłam żel, bo popękał i nie było wyjścia, reszta spokojnie odrasta. Te paznokcie bez żelu są w bardzo złym stanie i z nich odżywka odchodzi, na reszcie trzyma się. Na bardzo zniszczonych paznokciach nie trzyma się też lakier, mimo że u innych osób się sprawdza. Może po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać aż paznokcie odrosną.
Stary 2006-01-13, 13:52   #444
catherinne24
Rozeznanie

No jak paznokcie odrosną, to już NT nie będzie potrzebny! Ja myślałam,że mi pomoże i przynajmniej pozbędę się problemu z odpryskującym lakierem, ale niestety okazuje się,że nie
Chyba jednak ten NT takich cudów nie robi, jak myślałam
Stary 2006-01-13, 14:09   #445
adzia2
Raczkowanie

Cuów raczej nie ma, ale może NT sprawi, że paznokcie , które odrosna będa ladne i mocne. Ja tak wlasnie myslalam, że jak już sa zniszczone to za wiele nie da się zrobić, ale dzięki temu, że stosuje się odżywkę paznokcie będa rosly zdrowe. Nie wiem, czy tak jest, może się mylę.
Stary 2006-01-13, 14:14   #446
catherinne24
Rozeznanie

no i chyba to jest jedyne pocieszenie,że odrosną zdrowe,ale z drugiej strony, jakie mają odrosnąć
Stary 2006-01-13, 14:53   #447
Kaffulka
Raczkowanie

Moim zdaniem żadna rewelacja! Używałam i nie widziałam skutków.
Potem już zrobiłam sobie paznokcie żelowe. A odpowiedzialna za nie jest moja koleżanka, Asia którą pozdrawiam!
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"

Kaffulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:32   #448
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Selina
Dzięki, a ja myslałam, że Intensive Therapy się tak nakłada przez tydzień, codziennie po jednej. No chyba, że też. Już się zaplątałam A na paznokciach ta foundation po paru razach cały czas wygląda tak matowo?
Nieprawda NT Foundation nakłada się tylko jako podkład i nie stosuje się go codziennie , do codziennego stosowania używa się Formuły nawierzchniowej przeźroczystej . Na F. Foundation nakładać trzeba 2 warstwy lakieru i na to przeźroczystą odżywkę , ponieważ jeśli nakładasz przez tydzień same foundation to ono jest lepkie i przylepia się do tego brud i kurz , paznokcie robią się szare i brzydkie , pamiętaj , że musi być to jeszcze odpowiwdnia formuła czyli na rozdwajające i miękkie musi być II czy foundation czy formuła nawierzchniowa. Pozdrawiam
Stary 2006-01-13, 20:34   #449
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naila
Dzięki arwenes za tyle informacji . Muszę się teraz nad tym wszystkim zastanowić, bo to burzy nieco moje wcześniejsze wyobrażenia..

Jak rozpoznać w jakich preparatach są naturalne minerały??

Preparat mineralny nazywa się Nature Min jest produkcji amerykańskiej (Forever Living Products) mam je w ciągłej sprzedaży bo jest najlepszy na rynku pochodzi ze złóż montmorylonitu i jest starszy od dolomitu w idealnie ułożonym procentowym składzie tak jak potrzebuje nasz organizm 180 tabletek kosztuje 73 zł i bierze się średnio 2-4 tabl dziennie więc wystarcza na długo jeśli masz stresującą pracę to jest to ideał na stres , poza tym świetnie działa na włosy i skórę .
Jeśli chodzi o odżywki to jeśli nie masz Qickena (jest to preparat zabezpieczający lakier właśnie przed odpryskami bo jest elastyczny i zabezpiecza jasne lakiery przed żółknienciem, przyspiesza schnięcie wszystkich warstw ) to dlatego musisz nałożyć na lakier kolorowy przeźroczystą wersję odżywki bo po nałożeniu foundation i 2 warstw lakieru on robi się matowy i też będzie się kleić do niego kurz i brud a nawierzchniowa wygładza to wszystko jakby zamyka całą procedurę , następnego dnia nakładasz kolejną warstwę aby zabezpieczyć odrosty i tak przez kolejne dni (po pomalowaniu przez 6 dni ) potem wszystko zmywasz i od nowa dlatego maluje się lakierem bo on stabilizuje słaby miękki paznokieć jak skończysz butelkę i paznokcie będą ładne przechodzisz na łagodniejszą wersję , a gdy po stosowaniu łagodniejszej stan powraca to masz na bank objaw niedoboru minerałów, bo ja stosuję już od wielu lat odżywki tylko jako podkład pod lakier ale odtłuszczam płytkę Prep-em (to też jest produkt NT do odtłuszczania paznokci) nakładam NT Hydration I lub III i na to 2 warstwy lakieru (zawsze) potem Quicken potem po kropli 10-speed-a na każdy paznokieć (też produkt NT przyspiesza schnięcie lakieru atomowo) i noszę lakier 7-10 dni (oprócz ciemnych bo scierają się na brzegach ) a jak nie mam czasu to poprawiam lakier i noszę do 2 tygodni ! Nie wiem gdzie można kupić NT hydration w Stanach bo jest to stosunkowo nowy produkt i chyba tylko jest dostępny w hurtowniach kosmetycznych dla kosmetyczek musisz mieć działalność żeby móc go kupić.
Stary 2006-01-13, 21:06   #450
arwenes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Midi
Arwenes, to znaczy mam szukać odżywki o nazwie Nail Tek Hydration Foundation II i Nail Tek Hydration Intensive Therapy II, tak? Czy też po prostu Nail Tek Hydration bez żadnych dodatkowych numerów i nazw?
No i jakiej lepiej używać do niezbyt miękkich, ale rozdwajających się i czasem pękających na brzegu paznokci?
A gdzie NT kupić w Stanach?
Przepraszam, że się powtarzam, ale przyrost postów w tym wątku zepchnął moje pytania w zamierzchłą przeszłość, a ja potrzebuję Waszej rady!
Nie to jest nazwa nowej lini NTHydration i nie ma w niej odpowiedników Hydration I, II, III , Xtra jest hydration I (do zdrowych), II(do miękkich i rozdwojonych), III(do suchych i kruchych),IV(do słabych którym nie popmogły inne formuły lub rozdwojonych i miękkich jeśli jesteś niecierpliwa i chcesz szybciej uzyskać rezultat, ale nie po tipsach bo po tipsach są zbyt cienkie paznokcie i dlatego pieką, i tylko jedna butelka , ale do tego obowiązkowo oliwka Renew - uelastycznia pazn.) jako podkład i nawierzchniowa mają takie same działanie jak stara linia ale dodatkowo nawilżają (tego nie ma stara linia oprócz formuły III która zatrzymuje w paznokciu wilgoć ) . Jest w nowej linii foundation bez działania jako którakolwiek odżywka do paznokci które wymagają wygładzenia bo są pobruzdowane i stosuje się ja po zastosowaniu odżywki najpierw a potem mleczne Hydration, lakier kolorowy i Quicken lub odżywkę jeśli go nie masz. więc nie musisz sobie głowy zawracać wersją Foundation w nowej linii bo przypuszczam, że będzie Ci zbędna .NT Hydration w skrócie używasz jako podkład i nawierzchniową nie wiem jak to zrobili ale trzyma się doskonale na paznokciu i nie powstają boczne pęknięcia bo paznokieć jest dodatkowo nawilżony.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości