Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-03, 11:52   #871
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No Zwykłe Nail Teki też staniały. Uff
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 13:27   #872
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

a ja nadal nie wiem jak używać oliwki Renew do skórek póki co, maluję nią po zmyciu Nail Tek'a i przed każdym malowaniem oboma odżywkami czyli co tydzień. Ale czy to dobrze? bardzo proszę o wskazówki
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 13:43   #873
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dzisiaj nałożyłam drugą warstwę i już nie piecze
ja na skórki dla ochrony nakładam olejek do pielęgnacji skórek z inglota
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 14:03   #874
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

W ulotce do odżywki jest napisane, żeby wcierać ją co wieczór w skórki i w paznokieć (jeśli jest już nałożona odżywka, to pewnie tylko w skórki).
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 21:19   #875
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ehh niby paznokcie ładnie sie błyszczą, koleżanki mówią że paznokcie nie wyglądaja jak po zdjęciu tipsów ale niestety po trzecim nalożeniu troche odpryskuje ten Nail Tek, więc nie wiem jak to będzie po tygodniu...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 12:18   #876
aad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej, czy mogę dostać namiary na Asię z Allegor. Bardzo chciałabym kupić NT !! i odzyskać zdrowe i piękne pazurki...
Pozdro...
aad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 13:30   #877
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item139418835_..._10_speed.html

z tego co wyczytałam, to ratunkiem dla moich paznokci po zdjęciu akrylu będzie ta odzywka?
Co mylicie o tym zestawie?
też przymierzam się do zakupu zestawu u tego użytkownika, kupiłaś już może coś od niego?
Nie ma zbyt wiele komentarzy, ale pozytywy są
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 19:29   #878
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A ja trochę z innej beczki. Bo zaintrygowała mnie pewna sprawa. Pewnie nie wiele z was czyta składy na produktach, a u mnie to jest juz mania
Ale do rzeczy.
Miałam kilka butelek Nail Tek Foundation II, ostatnio kupiłam kolejną. Tym razem już od przedstawiciela firmy Nail Tek Polska. I wiecie co? skład i zapach odżywki, pudełko, i samo jej zachowanie na paznokciu są zupełnie inne niż moich wcześniejszych. I tak sie zastanawiam czy coś w nich zmienili w skłądzie NT czy na allegro są podróbki
I teraz prośba mała do Was, jeśli macie jeszcze pudełka po waszych odżywkach to sprawdźcie skład i napiszcie co i jak (i jak dawno kupiłyście)
Ten poniżej podany przez Dolly miałam na poprzednim opakowaniu (teoretycznych podróbek).

skład NT foundation II
Cytat:
Napisane przez Dolly Pokaż wiadomość
Ethyl acetate, butyl acetate, isopropyl alcohol, toluol, polyester resin, tosylamide/epoxy resin, nitrocellulose talc, hydrated silica, fiberglass, polyurethane resin, triphenly phoshate, trimethyl pentanyl diisobutyrate, camphor, butyl alcohol, formaldehyde, stearalkonium hectorite, atcaralkonium bentonite, diacetone alcohol, citric acid, d&c violet

Edytowane przez froggie
Czas edycji: 2006-12-21 o 21:02 Powód: dopisek
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 20:50   #879
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Heh, ja co prawda pudełko mam, ale od NT formula III. A to skład formuły czy fondation? I na czym polega różnica?

Przyznam szczerze, że jestem trochę zawiedziona tą odżywką. Owszem, działa, ale bez spektakularnych efektów. Podobnie działała odżywka Boujrois i KillyS.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 21:41   #880
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
A ja trochę z innej beczki. Bo zaintrygowała mnie pewna sprawa. Pewnie nie wiele z was czyta składy na produktach, a u mnie to jest juz mania
Ale do rzeczy.
Miałam kilka butelek Nail Tek Foundation II, ostatnio kupiłam kolejną. Tym razem już od przedstawiciela firmy Nail Tek Polska. I wiecie co? skład i zapach odżywki, pudełko, i samo jej zachowanie na paznokciu są zupełnie inne niż moich wcześniejszych. I tak sie zastanawiam czy coś w nich zmienili w skłądzie NT czy na allegro są podróbki
I teraz prośba mała do Was, jeśli macie jeszcze pudełka po waszych odżywkach to sprawdźcie skład i napiszcie co i jak (i jak dawno kupiłyście)
Ten poniżej podany przez Dolly miałam na poprzednim opakowaniu (teoretycznych podróbek).

skład NT foundation II


Wiesz Froggie, na allegro na aukcjach polskiego przedstawiciela Nail Tek jest napisane, że nasze polskie odżywki mogą się różnić składem od tych amerykańskich, bo to jest związane z przepisami. Np. polskie przepisy nie pozwalają stosować jakiegoś składnika w takiej ilości jak w ameryce. Przez co te polskie Nail Teki mogą być słabsze.
Dlatego ja wolę zamawiać od sprawdzonych osób, które sprowadzają Nail teki z USA

A opakowania jeszcze mam. Tylko, że to stare pudełka.

Foundation II kupiony ok 1 rok temu:
Ethyl acetate, butyl acetate, isopropyl alcohol, toluol, polyester resin, tosylamide/epoxy resin, nitrocellulose talc, hydrated silica, fiberglass, polyurethane resin, triphenly phoshate, trimethyl pentanyl diisobutyrate, camphor, butyl alcohol, formaldehyde, stearalkonium hectorite, atcaralkonium bentonite, diacetone alcohol, citric acid, d&c violet #2.

Intensive Therapy II kupiony jeszcze wcześniej, ponad 1 rok temu, a może nawet 2 lata temu.
Butyl acetate, toluol, nitrocellulose, ethyl acetate, tosylamide/formaldehyde resin, dibutyl phthalate, isopropyl alcohol, butyl alcohol, formalin, camphor, hydrolyzed protein, calcium pantothenate, benzophenone-1, d&c violet #2.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 21:48   #881
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Heh, ja co prawda pudełko mam, ale od NT formula III. A to skład formuły czy fondation? I na czym polega różnica?

Przyznam szczerze, że jestem trochę zawiedziona tą odżywką. Owszem, działa, ale bez spektakularnych efektów. Podobnie działała odżywka Boujrois i KillyS.
Formuła III jest do twardych, suchych lub kruchych paznokci. Jest łagodną formułą, przeznaczoną do twardych, a zarazem kruchych paznokci.
Dlatego jeśli masz słabe, cienkie, rozdwajające się paznokcie, to złą formułę wybrałaś. Lepszy dla ciebie będzie II
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 23:03   #882
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Wiesz Froggie, na allegro na aukcjach polskiego przedstawiciela Nail Tek jest napisane, że nasze polskie odżywki mogą się różnić składem od tych amerykańskich, bo to jest związane z przepisami. Np. polskie przepisy nie pozwalają stosować jakiegoś składnika w takiej ilości jak w ameryce. Przez co te polskie Nail Teki mogą być słabsze.
Dziwne ze na stronie www. niczego takiego się nie doczytałam (moze późno jest i nie widzę )
A swoją drogą ciekawe czy w USA produkują odżywki NT dla kazdego kraju oddzielnie, zgodnie z normami danego kraju.
Na mojej odżywce jest napisane 'made in USA', na pudełku nie ma ani słowa po polsku, są tylko: naklejka doczepiona przez przedstawicielstwo i ulotka w jez polskim i inna w kilku językach.

Nazewnictwo umowne 'nasza=polska', 'amerykanska' coby prościej było mi pisać


Skład NT foundation II 'polskiej':
butyl acetate, ethyl acetate, isopropyl alcohol, nitrocellulose, talc, tosylamide/epoxy resin, adipic acid/neopentyl glycol/trimellitic anhydride copolymer, n-butyl alcohol, hydrated silica, triphenthyl phoshate, trimethyl pentanyl diisobutyrate, camphor, formaldehyde, stearalkonium hectorite, atcaralkonium bentonite, diacetone, alcohol, citric acid, violet 2 Cl 60725.

Różnice są dość znaczne. To ze w 'naszej' nie ma toluenu to rozumiem bo jest zakazany jako substancja silnie toksyczna i kancerogenna.
Efekty zmian:
-kolor bardziej mleczny niż żółty
-pomalowane paznokcie wyglądają naturalnie, amerykanski bardziej matowił
-paznokcie tak się lepią po naszej
-odżywka jakby wsiąka w paznokcia, wogóle jej nie widać
-zdecydowanie mniej śmierdząca (amer miała dość ostry zapach, aż oczy potrafiły łzawić od oparów)
-brakuje m.in fiberglass,polyurethane resin, a więc w naszej z wypełniaczy pozostała tylko krzemionka (hydrated silica).

Czy działa tak samo, lepiej, gorzej to jeszcze nie wiem, gdzyż za krótko używam. Póki co idę spać bo ledwo na oczy widzę.
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 10:07   #883
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
[FONT="Palatino Linotype"][SIZE="3"][COLOR="Green"]
Dziwne ze na stronie www. niczego takiego się nie doczytałam (moze późno jest i nie widzę )
Hihi dobrze widzisz, bo mi nie chodziło o stronę www, tylko o allegro Na aukcjach polskiego przedstawiciela umieścili taką informację
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 10:45   #884
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Formuła III jest do twardych, suchych lub kruchych paznokci. Jest łagodną formułą, przeznaczoną do twardych, a zarazem kruchych paznokci.
Dlatego jeśli masz słabe, cienkie, rozdwajające się paznokcie, to złą formułę wybrałaś. Lepszy dla ciebie będzie II
A czy ja gdzieś napisałam, że mam słabe, cienkie i rozdwajające się paznokcie? Moje paznokcie są strasznie suche i twarde. Tak twarde, że przy byle urazie się kruszą. I dlatego wybrałam III.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 10:48   #885
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja zdecyduję się na zakup zestawu II ale bez olejku Renew bo i tak nie bdzie chciało mi się go stosować, w moim przypadku wątpie czy by coś zadziałał, jeśli to nie pomoże wtedy chyba Herome jeszcze pozostaje
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 11:12   #886
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Zawsze miałam ładne długaśnie i mocne pazurki.W zeszłym roku zaczęły mi się strasznie łamać,doszło do tego że musiałam je mieć tak któtki że ledwo widoczne.Jak tylko wolny brze paznokcia się pojawił wiecej paznokieć się łamał.Byłam zropaczona.Kupiłam na allegto Nail Tek Foundation II.Używałam go codziennie przez 3 tygonie i nie wieżyłam że może tak szybo zadziałać.Paznokcie stały się mocne i rosły bardzo szybko.Teraz używam go do czasu do czasu jak mi się przypomni w ramach profilaktyki.Mogę z czystym sercem polecić.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 11:39   #887
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja jakiś tydzień temu zakupiłam Nail Tek Foundation II i stosuję zgodnie z instrukcją...ale niestety narazie nie widzę żadnych efektów, a wczoraj na dodatek złamał mi się paznokieć ...
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:43   #888
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ponad tydzien temu zaczelam uzywac nail tek IT II ale jak na razie nie widze roznicy.paznokcie jak byly miekkie tak sa i sie zadzieraja. ale przyznaje ze Foundation II jest rewelacyjna jako podklad pod lakier.
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:44   #889
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

;

Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2007-01-04 o 18:01
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 08:32   #890
aad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Wczoraj dostałam paczkę z NT II + F Od dzisiaj zaczynam kurację..... Mam nadzieję że będę się mogła pochwalić rezultatami
aad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:39   #891
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hm, nabyłam przez Allegro IT i Foundation, oba w komplecie za trochę mniej niż 60 zł. Wydało mi się to cokolwiek podejrzane(załatwił ojciec). W pudełku z IT była ulotka, w F. nie. Jest taki perłowobiały i matowy, po nałożeniu. Czy to może być fałszywka? Jestem w strachu.
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:53   #892
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A, i ten człowiek powiedział, że po tygodniu dobrze zrobić sobie dzień przerwy.
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 07:01   #893
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja tez zaczęłam już jakiś czas temu kuracje II i da się zauważyć ze paznokcie sa o wiele twardsze, narazie systematycznie skracam je pilnikiem szklanym Miller .
Są twardsze, nie rozdwajaja sie, a dla mnie to dużo, bo nawet te krótkie wczesniej nie wyglądały estetycznie bo były porozdwajane zanim wyrosły ten 1 mm poza opuszke palca.
Codziennie kolejna warstwa, nie licze ile uda mi się ich nałożyć ale całkiem sporo, bo od 29 grudnia, zmywałam je tylko raz chyba, z tego co pamiętam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 14:37   #894
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jak z moimi, nie wiem. Stosuję dopiero kilka dni, ale wydaje mi się, że zrobiły się jakieś przezroczyste...
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 18:53   #895
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ech, zmyłam go i zauważyłam, że na jednym paznokciu jest płytka dziurka, nie na wylot. Wydaje mi się też, że zrobiły się bardziej miękkie. Kiedy to moze zadziałać?
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:14   #896
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Sz. spokojnie Cierpliwości. Przecież nie ma cudów i w każdym przypadku na efekty trzeba poczekać.
Ja dopiero po 2 miesiącach zauważyłam poprawę.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 18:11   #897
sonia71
Raczkowanie
 
Avatar sonia71
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 172
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Wnioski po 3 miesiącach stosowania (wg instrukcji)Fundation II ,Intensive Therapy II, odżywki Renev na paznokcie bardzo cienkie slabe rozdwojone praktycznie do połowy płytki:
- co tydzień po zmyciu odżywek delikatnie opiłowywałam płytkę w celu zmniejszenia rozwarstwienia i to trwało ok 1,5-2 miesięcy aż płytka pozbyła się rozdwojeń
-na święta pierwszy raz miałam ładne,dłuższe,zadbane paznokcie ,jednak po tem ścięłam je znów całkowicie by teraz cieszyć się wspaniałym efektem rosnących,mocnych błyszczących paznokci
-dla mnie jest to jedyna terapia pozytywna(a wg kolezanek to co stosowałam dlugo ,wcześniej powinno dać już dawno takie efekty jak te odżywki)
-kończy się już F II,więc będzie napewno dalszy ciąg z serii tych produktów i póki co będzie to jedyna stosowana pięlęgnacja moich paznokci
-mam w aparacie zdjęcie na początku stosowania ale wywołam film dopiero na wiosnę ,wtedy wkleję to co było moimi paznokciami a teraz postram się o zdjęcie aktualnych .
sonia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 16:35   #898
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziękuję Magrest, muszę przyznać, że poprawiłaś mi humor. Używam w dalszym ciągu, wobec tego. Mam nadzieję, że jakoś się poprawią...
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 10:11   #899
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

w miarę używania coraz bardziej jestem zadowolona, paznokcie stały się naprawde twarde, nadal je spiłowuję, na zapuszczanie jeszcze poczekam, moje paznokcie jednak nie były jeszcze nigdy tak twarde
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 22:56   #900
Blueska
Przyczajenie
 
Avatar Blueska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
GG do Blueska
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

1.Czy ta odżywka wam pomogła(jaką stosowałyście I,II,III... i jakie były wcześniej Wasze paznokcie??)

Jesli odżywka jest odpowiednio dobrana do paznokci (najbardziej pomoze Ci w tym manikiurzystka) to wtedy odżywka jest bardzo skuteczka. Warunkiem jest odpowiednie dobranie własciwej formuły do struktury paznokcia.

2.Czy znacie kogoś komu nie pomogł on wcale
Szczerze? Nie

3.Ile trzeba czekać na porządne efekty?
Juz po kilku dniach widać efekt stosowania.
Blueska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.