Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-07, 06:40   #961
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez sonia71 Pokaż wiadomość
zauważyłam że H III (po stosowaniu NTII )trzyma się na paznokciach gorzej niż w/w NTII ,tamten wytrzymaywal te 7 dni a ten odkleja się z każdą warstwą już na trzeci dzień przy takiej samej eksploatacji dłoni, mam jeszcze takie spostrzeżenie,zawsze miałam suche dłonie i zużywam tony kremów do rąk,ale odkąd(i tu nie wiem czy to ten sam czas ale mogę powiedzieć że w ostatnim okresie) zaczęłam stosować te odżywki -skóra dłoni jest okropona,bardzo sucha i popękana miejscami-czyżby w jakiś sposób odżywka z paznokci oddziaływała na dłonie czy to totalna bzdura?!a może jeszcze ktoś to zauważył?
Nie zauważyłam żeby u mnie pogorszył sie jakoś drastycznie stan dłoni, może to kwestia pogody, rękawiczki, zimno. U mnie zazwyczaj pod koniec zimy dłonie są w gorszym stanie, bo niestety nie dbam o nie odpowiednio i pod koniec zimy zaczynają się już buntować

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 20:57   #962
sonia71
Raczkowanie

skoro tak to moze rzeczywiście to zbieg okolicznoci , bo całe dłonie mam tragiczne ,ale właśnie dorwałam bawelniane rękawiczki i na nocki będę torpedować je ogromną ilością kremu moze to cos da
sonia71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 09:38   #963
bluegirl
Zakorzenienie

Dziewczyny kończę już opakowanie nawierzchniowej odżywki Nail Tek II.
Stoję więc przed dylematem jaką teraz kupić, paznokcie są w bardzo dobrym stanie, nawet udało mi sie zapuścić . Wiem że jak odstawię odżywki to paznokcie wrócą do poprzedniego stanu, bo czasem zdarzało mi się 4 dni nie nakładać odżywki i po zmyciu tych warstw okazywało się że zaczynały się już rozdwajać.
Nie wiem czy kupić ponownie II, te podkładową mam nadal, zastanawiam się nad polecaną na wizażu Herome, lub może Hydration Nail Tek.
Czytałam że dziewczyny które po wykończeniu II stosowały III to nie trzymała się ona na paznokciach. Może warto kupić jakąś inną żeby dostarczyć paznokciom innych składników, czymś innym je odżywiać.
Zależy mi żeby utrzymać obecny stan.
Może któraś z Was po zakończeniu jednego opakowanie II testowała inne?

Stary 2007-03-22, 12:35   #964
naila
Zakorzenienie

Bliegirl ja po II kupiłam Hydration. Ale miałam przerwę między nimi. Po całym opakowaniu Hydration jest dobrze. W zasadzie po połowie poczułam znaczną różnicę. Wcześniej stosowałam podkładowy Nail Tek, ale był coś nie teges, bo nie działał jak trzeba

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 18:42   #965
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Bliegirl ja po II kupiłam Hydration. Ale miałam przerwę między nimi. Po całym opakowaniu Hydration jest dobrze. W zasadzie po połowie poczułam znaczną różnicę. Wcześniej stosowałam podkładowy Nail Tek, ale był coś nie teges, bo nie działał jak trzeba
myślałam nad Hydration III lub Herome

Stary 2007-03-22, 19:13   #966
Ami
Zakorzenienie

Bluegirl, NTIII nie daje jakichś spektakularnych efektów. Paznokcie są po nim bardziej elastyczne i przez to bardziej wytrzymałe, ale nic więcej. Z tego co czytałam, przeznaczenie Hydration III jest takie samo. Myślę, że skoro nie masz suchych i bardzo twardych paznokci, które przez to się kruszą, nie ma sensu, żebyś ją stosowała. Może lepiej Hydration II?
Ami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 05:50   #967
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Bluegirl, NTIII nie daje jakichś spektakularnych efektów. Paznokcie są po nim bardziej elastyczne i przez to bardziej wytrzymałe, ale nic więcej. Z tego co czytałam, przeznaczenie Hydration III jest takie samo. Myślę, że skoro nie masz suchych i bardzo twardych paznokci, które przez to się kruszą, nie ma sensu, żebyś ją stosowała. Może lepiej Hydration II?
To faktycznie daruję sobie tę III, kusi jeszcze to Herome, ale ufam Nail Tek, tylko on mi pomógł.

Stary 2007-03-23, 22:08   #968
Blueska
Przyczajenie

GG do Blueska

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny kończę już opakowanie nawierzchniowej odżywki Nail Tek II.
Stoję więc przed dylematem jaką teraz kupić, paznokcie są w bardzo dobrym stanie, nawet udało mi sie zapuścić . Wiem że jak odstawię odżywki to paznokcie wrócą do poprzedniego stanu, bo czasem zdarzało mi się 4 dni nie nakładać odżywki i po zmyciu tych warstw okazywało się że zaczynały się już rozdwajać.
Nie wiem czy kupić ponownie II, te podkładową mam nadal, zastanawiam się nad polecaną na wizażu Herome, lub może Hydration Nail Tek.
Czytałam że dziewczyny które po wykończeniu II stosowały III to nie trzymała się ona na paznokciach. Może warto kupić jakąś inną żeby dostarczyć paznokciom innych składników, czymś innym je odżywiać.
Zależy mi żeby utrzymać obecny stan.
Może któraś z Was po zakończeniu jednego opakowanie II testowała inne?
Po NT II najczęściej poleca się NT I, bo własnie NT I jest do długotermnowej kuracji. Nadbudowuje proteinami płytke a jednoczesnie nawilża. Gdy po II bedziesz stosować III to bez sensu jest stosowanie II, poniewaz jedna odżywka jest do cienkich miekkich a druga do twardych paznokci. Wiec II sobie te paznokcie utwardzasz a III zmiękczasz Proponuję jedynke. Ona niestety jest niedoceniana jeszcze, ale to nie tylko odżywka do podtrzymywania efektu, ale rówież dla problematycznych paznokci, z którymi nie bardzo wiadomo co zrobić Jedynka to jest jakby własnie ten poziom wyżej Powodzenia
Blueska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 23:15   #969
naila
Zakorzenienie

Blueska, dzięki za wyjaśnienia! A ja myślałam, że I to takie 'niewiadomoco'

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 05:43   #970
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Blueska Pokaż wiadomość
Po NT II najczęściej poleca się NT I, bo własnie NT I jest do długotermnowej kuracji. Nadbudowuje proteinami płytke a jednoczesnie nawilża. Gdy po II bedziesz stosować III to bez sensu jest stosowanie II, poniewaz jedna odżywka jest do cienkich miekkich a druga do twardych paznokci. Wiec II sobie te paznokcie utwardzasz a III zmiękczasz Proponuję jedynke. Ona niestety jest niedoceniana jeszcze, ale to nie tylko odżywka do podtrzymywania efektu, ale rówież dla problematycznych paznokci, z którymi nie bardzo wiadomo co zrobić Jedynka to jest jakby własnie ten poziom wyżej Powodzenia
Czyli I, ale tę zwykłą nawierzchniową z tych których stosowałam, czy tę I z serii Hydration?
Dziękuję za wyjaśnienia

Stary 2007-03-24, 12:03   #971
kama-aa
Raczkowanie

Dziewczyny a co sądzicie o Nt Xtra ? Bo ja właśnie stosuje te odżywke już drugi tydzień i muszę przyznać że widać efekty. Miałam okropne paznokcie cienkie jak papier. No i strasznie się rozdwajają ... Myślicie że po Xtra przestaną się rozdwajać ? Nieraz jest tak, że nie mam co obciąć, a już sie rozdwajają do połowy paznokcia A po Xtra którą mam używac ? NT II czy może tą nowa Hydration II która podobno jest ulepszeniem zwykłej NT II. Myślicie ze to pomoże moim biednym paznokciom ?
kama-aa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 13:17   #972
kulbit
Zakorzenienie

Ja uzywałam Xtra przez jakis miesiąc, paznokcie się bardzo wzmocniły. Po tej odżywce polecono mi używac NTII i tak robię. Obie te odżywki mam zakupione wraz z podkładem, lepiej się wtedy trzymają na moich dość porowatych paznokietkach. NT Xtra nie można stosowac za długo, bo to podobno super mocna odzywka i przesadzając z czasem jej stosowania można uzyskac w efekcie zbyt twarde paznokcie które będą pękały.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 13:20   #973
kama-aa
Raczkowanie

Tak wiem że nie można jej zbyt długo stosować. Ale czy oprócz wzmocnienia zapobiega też rozdwajaniu się paznokci ? No i później lepsza będzie NT II czy NT Hydration II ?
Stary 2007-03-24, 22:16   #974
kasia5558
Wtajemniczenie

na pewno hydration. ma te same wlasciwosci co nt 2 tylko bez jej wad - nie wysusza.
kasia5558 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:42   #975
Blueska
Przyczajenie

GG do Blueska

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Blueska, dzięki za wyjaśnienia! A ja myślałam, że I to takie 'niewiadomoco'
Heh.. to nie jest niewiadomoco tylko naprawde porządny produkt. Ale tak jak już mówiłam.. wogole niedoceniany. A jesli chodzi o pytanie Bluegirl czy Nt I czy HT to powiem Ci, że to zalezy od tego jakie masz paznokcie. Jesli potrzebują dodatkowego nawilżenia w dużej ilości to HT, ale jesli nie to NT I wystarczy. Tym bardziej ze ta NT I również zawiera nawilżenie i nie wysusza płytki tak jak II, III czy Xtra
Blueska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 07:43   #976
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Heh.. to nie jest niewiadomoco tylko naprawde porządny produkt. Ale tak jak już mówiłam.. wogole niedoceniany. A jesli chodzi o pytanie Bluegirl czy Nt I czy HT to powiem Ci, że to zalezy od tego jakie masz paznokcie. Jesli potrzebują dodatkowego nawilżenia w dużej ilości to HT, ale jesli nie to NT I wystarczy. Tym bardziej ze ta NT I również zawiera nawilżenie i nie wysusza płytki tak jak II, III czy Xtra
Moje paznokcie nie do końca są jeszcze mocne, dlatego nie wiem co byłoby dla nich dobre, na pewno są twardsze, ale przy 3 dniach nie stosowania odżywki zaczynają się rozdwajać. Hydration chyba byłaby najlepszym rozwiązaniem

Stary 2007-03-27, 18:40   #977
sonia71
Raczkowanie

Cytat:
ja to wlasnie zrobilam po NTII zaczelam stosowac H III i wrocilam do stanu moich pzanokci przed cala kuracja-sa okropnie rozdwojone a przeciez byly twarde i dlugie,po calej buteleczce NTII zaczely jednak pekac po bokach i ja glupia kupilam wlasnie HIII do paznokci twardych ,czyli je znow rozmiekczylam-koniec swiata
sonia71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:23   #978
aferka
Wtajemniczenie

Ja tu czegos nie rozumiem.
Na stronie nailtek.pl napisali:
Cytat:
...Po wstępnym manikiurze aplikuje wyrównującą odżywkę podkładową Foundation II, dwie warstwy ulubionego koloru i Formułę II, Intensive Therapy jako lakier powierzchniowy (top).
Wytłumaczcie mi jak to mozliwe, żeby odżywka Intensive Therapy działała, skoro od paznokcia dzielą ją dwie warstwy normalnego lakieru i warstwa podkładowa
Tak sie nad tym zastanawiam, bo rozważam możliwość kupna Nail Teka (właśnie zdjęłam tipsy) i nie wiem czy warto.
aferka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 17:06   #979
Ami
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Ja tu czegos nie rozumiem.
Na stronie nailtek.pl napisali:

Wytłumaczcie mi jak to mozliwe, żeby odżywka Intensive Therapy działała, skoro od paznokcia dzielą ją dwie warstwy normalnego lakieru i warstwa podkładowa
Tak sie nad tym zastanawiam, bo rozważam możliwość kupna Nail Teka (właśnie zdjęłam tipsy) i nie wiem czy warto.
Któraś z dziewczyn już to tłumaczyła. NT oczywiście nie działa przez 3 warstwy lakieru. To chodzi o odżywienie tej części, która dorasta + ewentualnie tej, z której lakier się trochę starł.
Stary 2007-04-06, 14:27   #980
nikita04
Przyczajenie

Czesc dziewczyny,
mam pewne pytanie, prawdopodobnie bylo one juz gdzies zadane na tym forum, ale przyznam szczerze ze nie mam zbyt duzo czasu zeby przegladac i szukac tego, wiec prosze Was bardzo, niech któraś z Was wytłumaczy mi którą odżywkę z serii Nail Tek powinnamuzyć jako pierwszą I, II czy moze jakąś inna. Dopiero niedawno postanowiłam się zarać za moje brzydkie paznokcie i znalazłam na tym forum posty o Nail Tek, więc doradzcie mi którą mam kupić i gdzie, bo słyszałam ze na Allegro są tańsze (okolo 45 zl) a w salonie kosmetycznym ile kosztują? czekam na odp
DZieki
nikita04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 14:37   #981
bluegirl
Zakorzenienie

Kupiłam jednak Hydration II, dopiero po wykończeniu tej przejdę do I, moje paznokcie są już w dobrym stanie, ale jeszcze odrobinę, na maleńkich powierzchniach przy nie stosowaniu przez 3 dni zaczynają się rozdwajać. Wreszcie mam zapuszczone paznokcie

Stary 2007-04-06, 15:29   #982
Ami
Zakorzenienie

Bulgirl, to zdaj za jakiś czas relację z używania tej Hydration, oki? Też się zastanawiam nad przejściem na nią. Ale chciałabym najpierw mieć pewność, że rzeczywiście nawilża paznokcie.
Stary 2007-04-06, 15:37   #983
bluegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Bulgirl, to zdaj za jakiś czas relację z używania tej Hydration, oki? Też się zastanawiam nad przejściem na nią. Ale chciałabym najpierw mieć pewność, że rzeczywiście nawilża paznokcie.
ok, będę relacjonować Na razie tylko tydzień używam, do tego czekając na przesyłkę nie miałam czym malować więc trochę się zniszczyły. Teraz ruszam z Hydration II i mam nauczkę że muszę zamawiać wcześniej, a nie czekać do ostatnich kropli, które i tak strasznie gęstnieją.

Stary 2007-04-06, 17:55   #984
kasia5558
Wtajemniczenie

no ja tez uzywam hydration II i moge powiedziec ze faktycznie nawilza, paznokcie nie zwijaja sie az tak jak do tej pory.
kasia5558 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 14:58   #985
kama-aa
Raczkowanie

No właśnie ja sie zastanawiam czy kupować zwykłą Nail Tek II czy moze jednak Hydration ? Teraz mam Nail Tek Xtra i jest super, ale później muszę kurację kontynuować no i nie wiem czy zwykłą II czy Hydration II... No i czy używała może któraś z was oliwki Nail tek RENEW ?? To jest oliwka do paznokci pielęgnująca skórki i przeciwgrzybiczna w dodatku. Bo po Xtra mam strasznie brzydkie skórki i coś by pasowało z nimi zrobić. Dobra jest ta oliwka ??
A ma może którać z was Nail Tek STEP ONE ? Ten preparat znowu sprawia że lakier dłużej się trzyma. Bo u mnie lakier po 2 dniach odpryskuje i już mam tego dość. Nie chcę też kupować "w ciemno" tych wszyskich rzeczy, bo szkoda mi pieniędzy (a jak to będzie bubel?)
Stary 2007-04-16, 22:43   #986
mo0oniczka
Rozeznanie

witam !!!
kupilam sobie nail tek intensive therapy II i nail tek fundation II ale nie mam pojecia jak to stosowac czy najpierw jedna przez jakis czas a potem druga czy obie jednoczesnie Prosze poozcie )))
mo0oniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 11:06   #987
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez mo0oniczka Pokaż wiadomość
witam !!!
kupilam sobie nail tek intensive therapy II i nail tek fundation II ale nie mam pojecia jak to stosowac czy najpierw jedna przez jakis czas a potem druga czy obie jednoczesnie Prosze poozcie )))
Obie jednocześnie Na suchy paznokieć nakładasz 1 warstwe foundation II, potem na to malujesz 2 warstwy zwykłego kolorowego lakieru i potem na to 1 warstwę inthensive therapy II. Na drugi dzień nakładasz na to wszystko kolejną 1 warstwę IT II - robisz tak przez 6 dni. Po tygodniu zmywasz wszystko i zaczynasz kurację od nowa.
magrest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 11:33   #988
aferka
Wtajemniczenie

Uzywam Nail Teka II Intensive Therapy niecałe dwa tygodnie i póki co mam takie spostrzeżenia. Jeśli za szybko (czytaj wcześniej niz 5 godzin od malowania kolorowym lakierem) pomaluję tą wierzchnią warstwą Nail Teka, to tworzą mi się takie jakby pęcherze na paznokciach. Tez tak macie?
Po drugie zdarza się że już po dwóch, trzech dniach to wszystko złazi mi płatami z paznokci więc nie da rady wytrzymać 6 dni . Wczoraj zrobiłam tak, że pomalowałam tylko Nail Tekiem, bez kolorowego lakieru. Jak odlezie to przynajmniej widać nie będzie.
Ale pomijając wszystko, tak sie niesmiało zastanawiam, czy to przypadkiem nie jest tak, że juz nałożenie tych kilku warstw przez kilka dni powoduje usztywnienie paznokcia (przez samą jego grubość), w związku z czym staje się on bardziej wytrzymały, a jesli tak, to czy tego samego efektu nie uzyskałoby się malując codziennie warstwą najzwyklejszego lakieru bezbarwnego? Jak sądzicie?
I jeszcze jedna wątpliwość. Jak to sie dzieje, że zawarty w Nail Teku formaldehyd bardzo wysusza skórki, a paznokcie nie?
Stary 2007-04-17, 12:13   #989
kulbit
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
Uzywam Nail Teka II Intensive Therapy niecałe dwa tygodnie i póki co mam takie spostrzeżenia. Jeśli za szybko (czytaj wcześniej niz 5 godzin od malowania kolorowym lakierem) pomaluję tą wierzchnią warstwą Nail Teka, to tworzą mi się takie jakby pęcherze na paznokciach. Tez tak macie?
Po drugie zdarza się że już po dwóch, trzech dniach to wszystko złazi mi płatami z paznokci więc nie da rady wytrzymać 6 dni . Wczoraj zrobiłam tak, że pomalowałam tylko Nail Tekiem, bez kolorowego lakieru. Jak odlezie to przynajmniej widać nie będzie.
Ale pomijając wszystko, tak sie niesmiało zastanawiam, czy to przypadkiem nie jest tak, że juz nałożenie tych kilku warstw przez kilka dni powoduje usztywnienie paznokcia (przez samą jego grubość), w związku z czym staje się on bardziej wytrzymały, a jesli tak, to czy tego samego efektu nie uzyskałoby się malując codziennie warstwą najzwyklejszego lakieru bezbarwnego? Jak sądzicie?
I jeszcze jedna wątpliwość. Jak to sie dzieje, że zawarty w Nail Teku formaldehyd bardzo wysusza skórki, a paznokcie nie?
Aferka a używasz podkładu pod NTII?

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 12:42   #990
aferka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Aferka a używasz podkładu pod NTII?
Masz na myśli Foundation II?
Jeśli tak to nie, nie używam, bo wyczytałam, że Intensive Therapy można używać rówież jako podkład.
A myślisz, że to że złazi moze być tym spowodowane?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości