Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-06, 15:28   #1051
Katka_krk
Rozeznanie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Katka bardzo się cieszę, że pojawiłaś się u nas na forum Może Ty podpowiesz mi jaka formuła powinna pomóc paznokciom u stóp? Ja stosowałam na paznokcie u rąk Nail Tek Xtra i już zamówiłam IT i Foundation II i efekty są na prawdę zadowalające. Zaczęłam więc używać formuły Xtra na paznokcie u stóp i wydaje mi się, że są coraz gorsze Co mogłabyś polecić?Pozdrawiam
A powiedz co sie z nimi dzieje?!

A co do Nail Teka Xtra- to jest on mocniejsza wersją Formuły II- ale nie nadaje sie do paznokci zbyt bardzo zniszczonych-np gdy sie zdejmuje sztuczne paznokcie.
Xtra stosuje sie do ok 4 tygodni. i po tym mozna spokojnie zaopatrzyc sie w Formułe II

Katka_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 17:12   #1052
klaudynka18
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
A powiedz co sie z nimi dzieje?!

A co do Nail Teka Xtra- to jest on mocniejsza wersją Formuły II- ale nie nadaje sie do paznokci zbyt bardzo zniszczonych-np gdy sie zdejmuje sztuczne paznokcie.
Xtra stosuje sie do ok 4 tygodni. i po tym mozna spokojnie zaopatrzyc sie w Formułe II
Pazurki u stóp są słabiutkie szczególnie u dużych palców bardzo bradzo się rozdawajają i łamią nawet w połowie, czasami aż boleśnie. Pozostałe były ok, ale teraz ostatnio zauważyłam że też się strasznie rozdwajają i łamią Co radzisz w takiej sytuacji?
klaudynka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 17:37   #1053
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
A Hydration używasz tez II? Jak tak to ja bym radziła odstawić juz i sie zaopatrzyć w Foundation III.
Hydration działa na tej samej zasadzie co Formuła i Foundation czyli ze I do tego a II i III do tego

Jak juz beda jakies efekty to daj znać bo aż ciekawa jestem
Hmm nie rozumiem tego zdania, które pogrubiłam. Możesz mi jeszcze raz napisać jak działa hydration?

No też tak myślę, że już odstawię Hydration, bo to już końcówka i źe się maluje (ciągnie się). To zamawiam III
magrest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 19:24   #1054
Katka_krk
Rozeznanie

magrest - źle to ujełam

Chodziło mi o to że Hydration jest tak samo podzielony na I,II i III jak Formuła czy Foundation

Inne ma działanie ze względu na tą wodę

Sorki za nieścisłosc

klaudynka18- ja bym radziła malowac tym Xtra tylko te paznokcie ktoree sa zniszczone czyli w twoim wypadku duze palce- jak reszta jest ok to po jakiego grzyba go taka mocna odżywka malowac?

Katka_krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 20:45   #1055
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
magrest - źle to ujełam

Chodziło mi o to że Hydration jest tak samo podzielony na I,II i III jak Formuła czy Foundation

Inne ma działanie ze względu na tą wodę

Sorki za nieścisłosc
Aha, no to to wiem Ale i tak wolę foundation, bo jest taki szorstki i lepiej sie lakier na nim trzyma (mi ponad tydzień sie utrzymywał).
A Hydration złazi jak diabli Już po 2 dniach zaczyna odpryskiwać
Dlatego kupię Foundation III i będę go nakłdać raz w tygodniu pod lakier kolorowy Mam nadzieję, że będzie sie trzymał tak jak tamtem z II
Stary 2007-07-07, 20:34   #1056
klaudynka18
Rozeznanie

Kochane moje specjalistki w dziedzinie Nail Teka- mam pewien dylemacik, co prawda jeszcze czas aby się wszystkiego dowiedzieć, ale lepiej już teraz żeby wiedzieć co i jak Moja terapia Nail Tekiem rozpoczęła się od odżywki nawierzchniowej Xtra, teraz zamówiłam sobie podkładową i nawierzchniową II aby maksymalnie wzmocnić moje pazurki. I nie wiem co potem Poczatkowo myślałam, że musze sie przerzucić na formułe I do zdrowych paznokci, ale na forum często piszecie że po II przechodzicie na III, która jest przeznaczona do paznokci twardych i suchych... Ale czy to nie mija się z celem?Najpierw utwardzić pazurki żeby potem je rozmiękczać? I po czym poznać, że pazurki są suche?Buziaczki dla nailtekowych maniaczek
Stary 2007-07-23, 14:50   #1057
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

dzis zdjelam tipsy i rozpoczelam kuracje nail tekII rzymajcie kciuki
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 14:14   #1058
agness86
Zakorzenienie

Odkopuję wątek

Jakiś czas temu po zdjęciu akryli (paznokcie były rzecz jasna w stanie delikatnie mówiąc opłakanym) zakupiłam pierwszą buteleczkę NT Formuła II. I zaczęłam traktować nią paznokcie Dziś jestem w trakcie drugiej buteleczki i w nieustającym szoku, gdy patrzę na moje dłuuugie i mocne paznokcie Wcześniej, miękkie jak u niemowlaka, rozdwajające się zaraz po wyjściu za opuszek, łamiące przy każdej "okazji"

Dziewczyny myślałam, że po zakończeniu drugiej buteleczki zakupię NT Formułę I, ale teraz po przestudiowaniu wątku (przyznam, że mam mętlik w głowie) zastanawiam się nad III Jak myślicie, która będzie odpowiedniejsza?

I już

agness86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 14:43   #1059
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek

Jakiś czas temu po zdjęciu akryli (paznokcie były rzecz jasna w stanie delikatnie mówiąc opłakanym) zakupiłam pierwszą buteleczkę NT Formuła II. I zaczęłam traktować nią paznokcie Dziś jestem w trakcie drugiej buteleczki i w nieustającym szoku, gdy patrzę na moje dłuuugie i mocne paznokcie Wcześniej, miękkie jak u niemowlaka, rozdwajające się zaraz po wyjściu za opuszek, łamiące przy każdej "okazji"

Dziewczyny myślałam, że po zakończeniu drugiej buteleczki zakupię NT Formułę I, ale teraz po przestudiowaniu wątku (przyznam, że mam mętlik w głowie) zastanawiam się nad III Jak myślicie, która będzie odpowiedniejsza?
Jezeli paznokcie zrobiły ci sie twarde, ale i suche to przejdz na III, a jezeli masz paznokcie zdrowe, twarde, nie kruszące sie i wogóle bez zastrzezen to przejdz na I
Ja po dlugim stosowaniu formuły II uzywam teraz III (tylko podkładowej Foundation) i jestem bardzo zadowolona
Stary 2007-07-28, 21:01   #1060
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

agness86 gratuluje
Stary 2007-07-30, 15:36   #1061
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

w czym pomaga formaldehyd zawarty w nail tek?
Stary 2007-07-30, 16:53   #1062
froggie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
też się nad tym zastanawiałam niejednokrotnie, skoro formaldehyd jest tak niepożądanym składnikiem w lakierach i odżywkach i dziewczyny krzyczą, że odzywki z nim szkodzą.
Więc jakim cudem NT pomaga?

Z moich obserwacji formaldehyd jest pomocny przy stanach chorobowych paznokci jak grzybica, zanokcica. Moja mama ma skłonność w jednym palcu to zanokcicy, smarowanie pazurka NT powoduje ze zmiany się cofają.
Stary 2007-07-31, 15:14   #1063
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

dzieki froggi
Stary 2007-08-03, 12:25   #1064
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

dziewczynki widze znaczna poprawe w stanie moich pazurkow

Edytowane przez Blue sky
Czas edycji: 2007-08-03 o 12:27 Powód: literowka
Stary 2007-08-03, 16:22   #1065
Tuppence_
Raczkowanie

Dziewczyny, a ja nie wiem, która odzywke teraz mam kupic. Moje paznokcie rozdwajały sie i były łąmliwe. Najpierw stosowałam zestaw Intensive Therpay II + Foundation II. Póżniej kupiłam Hydration II i nadal stosowałam podkładową Foundation II. Gdy sie skonczya, moje paznokcie byly super. Juz sie nie rozdwajaly. To bylo jakies pol roku temu. Od tej pory uzywam tylko Foundation II i maluje lakierem. Ale niestety, ostatnio zauwazylam ze pogorszyl mi se stan paznokci. Znowu sie rozdwajają i łąmią troszeczke. Oczywiscie, nie tak jak na poczatku, jednak widze ze sie ciut pogarsza. Nie wiem, ktora odzywke powinnam teraz kupic: znowu Hydration II czy przerzucic sie na I? Niby stan paznokci sie znacznie poprawil, no ale znowu sie troszke rozdwajaja.
Czy ktoras z Was mi doradzi? Bardzo prosze.
Tuppence_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 14:56   #1066
czapeczkaelfa
Zadomowienie

Potrzebuję porady bardziej doświadczonych
Używałam NT XTRA, paznokcie mi sie poprawiły, ale nadal ich stan nie jest zadowalający.
Teraz planuje kupić Formule II. Tylko ze nie za bardzo wiem jak to stosowac- powinnam kupic IT i Foundation? I jak ich używac? Najpierw Foundation, pozniej lakier, a pozniej IT?

czapeczkaelfa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 16:49   #1067
klaudynka18
Rozeznanie

Wiele razy pisano już tutaj jak stosować tę formułę ale wytłumacżę jeszcze raz-na oczyszczone pazurki kładziesz jedną warstwę foundation po czym 2 warstwy ulubionego lakieru koloroweg(no chyba ze nie uzywasz kolorowych w ogole), a następnie Intensive Therapy i codziennie domalowywujesz kolejne warstwy IT.Powodzenia
Stary 2007-08-17, 17:35   #1068
czapeczkaelfa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Wiele razy pisano już tutaj jak stosować tę formułę ale wytłumacżę jeszcze raz-na oczyszczone pazurki kładziesz jedną warstwę foundation po czym 2 warstwy ulubionego lakieru koloroweg(no chyba ze nie uzywasz kolorowych w ogole), a następnie Intensive Therapy i codziennie domalowywujesz kolejne warstwy IT.Powodzenia
Dzięki wielkie
Zaraz zrobię zamówienie na allegro.
Zastanawia mnie tylko jak przez te wszystkie warstwy IT daje rade się przedostać żeby zadziałac? Może lepiej stosowac tylko ją, bez lakieru?

czapeczkaelfa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 17:07   #1069
klaudynka18
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
Zaraz zrobię zamówienie na allegro.
Zastanawia mnie tylko jak przez te wszystkie warstwy IT daje rade się przedostać żeby zadziałac? Może lepiej stosowac tylko ją, bez lakieru?
Tutaj było to również wyjaśniane-do srodka dostaje sie tylko hydration a IT jest przede wszystkim po to by zabezpieczyć odrosty w ciągu całego tygodnia(bo pazurki rosną cały czas). A warstwy lakieru tez podobno warto nałożyć gdyż dzięki temu powłoka na paznokciu jest grubsza, a pazurek bardziej chroniony przed urazami.
Stary 2007-08-18, 17:10   #1070
klaudynka18
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja nie wiem, która odzywke teraz mam kupic. Moje paznokcie rozdwajały sie i były łąmliwe. Najpierw stosowałam zestaw Intensive Therpay II + Foundation II. Póżniej kupiłam Hydration II i nadal stosowałam podkładową Foundation II. Gdy sie skonczya, moje paznokcie byly super. Juz sie nie rozdwajaly. To bylo jakies pol roku temu. Od tej pory uzywam tylko Foundation II i maluje lakierem. Ale niestety, ostatnio zauwazylam ze pogorszyl mi se stan paznokci. Znowu sie rozdwajają i łąmią troszeczke. Oczywiscie, nie tak jak na poczatku, jednak widze ze sie ciut pogarsza. Nie wiem, ktora odzywke powinnam teraz kupic: znowu Hydration II czy przerzucic sie na I? Niby stan paznokci sie znacznie poprawil, no ale znowu sie troszke rozdwajaja.
Czy ktoras z Was mi doradzi? Bardzo prosze.
Wydaje mi się że jeszcze powinnaś pozostać przy II. I jest bowiem przeznaczona do pazurków zdrowych i nie rozdwajających się, a II do słabych cienkich i rozdwajających sie. Wydaje mi się ze I ma za zadanie zachowac aktualny stan Twych pazurkow a Ty przeciez nie chcesz zeby one nadal byly rozdwojone Buziak
Stary 2007-08-18, 17:16   #1071
klaudynka18
Rozeznanie

Question Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mam nadzieję, że pomogłam tym dziewczynom które miały wątpliwości, odpowiadając na ich pytania.. teraz ja muszę się niestety trochę poużalać Otóż pazurki moje były w naprawdę fantastycznym stanie, jednak po 2-tygodniowym wyjeździe nad jeziora złamały mi się aż 4 Nie wiem co jest tego przyczyna nadal regularnie uzywalam Nail Teka zgodnie z zasadami... Jedyne co robiłam tam a nie robie w domu to gra w siatkowke.VCzy to moglo miec jakis wplyw? Czy Wy również miałyście podobne doświadczenia? Czy po stosowaniu tej kuracji pzez 2 miesiace(bo tyle sotsuje)pazurki nie mają prawa się złamać? Jetsem zagubiona
Stary 2007-08-18, 22:05   #1072
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Klaudynka paznokcie nie są niezniszczalne (a szkoda), więc to normalne że czasem jakiś się złamie, zwłaszcza przy większej "pracy ręcznej" Mi też się ostatnio jeden złamał na boku i nawet nie wiem kiedy, bo nic takiego specjalnego nie robiłam. Na dodatek to był paznokieć z kciuka, a to u mnie najmocniejszy z paznokci Czasem tak bywa. Normalna sprawa
Stary 2007-08-18, 23:24   #1073
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

moje pazurki tez nie wytrzymaly wyprawy po Wloszech wiec je spilowalam i zaczynamy od poczatku
Stary 2007-08-19, 10:21   #1074
klaudynka18
Rozeznanie

Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Magrest Blue sky dziękuję Szkoda tylko, że ja jestem taka niecierpliwa i bardzo mnie wkurzają krótkie pazurki, a zwłaszcza po tym jakie już ładne i długie były... Mam jeszcze jedno zapytanko-po czym poznać że pazurki są suche? Pytam, ponieważ kończy mi się już NAIL TEK II IT i mam problem co znowu wybrać Czy mogłabym ponownie zakupić IT II(ponieważ zostało mi jeszcze sporo FOUNDATION II) czy to będzie za ciężka przeprawa dla paznokietkow?
Stary 2007-08-24, 12:54   #1075
froggie
Zakorzenienie

heh sama siebie cytuje
Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość

Z moich obserwacji formaldehyd jest pomocny przy stanach chorobowych paznokci jak grzybica, zanokcica. Moja mama ma skłonność w jednym palcu to zanokcicy, smarowanie pazurka NT powoduje ze zmiany się cofają.
dodam jeszcze bo mi sie przypomniało - ma takze właściwości wysuszające. Idealnie mozna to sprawdzić smarując np skórki

A ja mam pytanie do was trochę z innej beczki.
Zwłaszcza do tych ktore stosowały Foundation II i zmieniły ją na Foundation I lub III.

Jak I i III wyglądają i trzymaja się na paznokciu? Tak samo jak II czy jakoś inaczej. I czy działają na paznokcie w sposób zauważalny?
Stary 2007-08-24, 14:20   #1076
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
heh sama siebie cytuje
Zwłaszcza do tych ktore stosowały Foundation II i zmieniły ją na Foundation I lub III.

Jak I i III wyglądają i trzymaja się na paznokciu? Tak samo jak II czy jakoś inaczej. I czy działają na paznokcie w sposób zauważalny?
Oooo! Podpinam się pod pytanie, sama chciałabym zmienić na hydration, ale... chcem, ale się boję
hihi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:32   #1077
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

zauwazylam juz znaczna poprawe w stanie moich pazureczkow
zabko masz racje ten specyfik daje czadu po skorkach...
Stary 2007-08-24, 15:37   #1078
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
A ja mam pytanie do was trochę z innej beczki.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Oooo! Podpinam się pod pytanie, sama chciałabym zmienić na hydration, ale... chcem, ale się boję
Hydratio jest okropna. Złaziła mi z paznokcia po 2 dniach

Natomiast formuła I i III posiadają dwie odżywki (tak jak formuła II), czyli np. foundation I i intensive theraphy I.
Wyglądają tak samo jak II, czyli F jest mleczna i szorstka, dzięki czemu lakier fajnie i długo trzyma się paznokcia, a IT jest bezbarwna.

Ja obecnie przeszłam na III i używam tylko foundation III
Stary 2007-08-24, 16:03   #1079
froggie
Zakorzenienie

Margrest dzięki za odpowiedź.

Ja prześledziłam sobie składy chem poszczególnych founadtion. I pod tym wzgl mozna było wnioskowac o takim samych zachowaniu się ich na pazurku, ale wolałam się upewnić.

wiecie jaka jest różnica między I i III?
I - ma formaline
III - nie ma
i tyle różnic. Więc wiadomo co wybrałam
Stary 2007-08-24, 21:55   #1080
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
wiecie jaka jest różnica między I i III?
I - ma formaline
III - nie ma
i tyle różnic. Więc wiadomo co wybrałam
Co wybrałaś? Co wybrałaś? Ja nie wiem
Ja nawet nie wiem, co to jest ta formalina i jak działa
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
white_rabbit
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości