Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-11, 18:59   #1141
kiaa1
Raczkowanie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

aii - pożałowałam na powierzchniową no to przemęcze sie z sama formułą

zwłaszcza że czytałam wypowiedzi wizażanki która tradycyjnie malowała właśnie mleczną 7 dni i zmywała i jakoś nie narzekała na estetykę - to ja też wytrzymam

wiem na razie tyle - foundation jest lepka więc mogę mięć zakurzone paznokcie ale zamierzam najwyżej kilkanaście dni chodzić z samą formułą i potem już chodzić z pomalowanymi - więc myślę ze będzie ok

kiaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 20:27   #1142
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez Antananarywa Pokaż wiadomość
chodzilo mi o to, ze foundution nie domalowywuje sie codziennie jednej warstwy, ani nie mozna jej nosic samej - bez pomalowania chociazby lakierem kolorowym, bo wyglada raczej malo efektownie (chyba, ze komus odpowiada taki efekt) . Oczywiscie ze nie trzeba uzywac calego kompletu.
No to pociecha Zależy mi na jak najlepszym efekcie bo mam dośc tych moich pazurów a i tak zawsze maluję już z przyzwyczajenia...choćby tylko mlecznym jakimś, inaczej goła jestem. Rozumiem więc, ze nie popełniłam błędu kupując foundation? Też skuteczna? Już mi napisali, ze wysłali nie mogę się doczekać! Trzymam kciuki za pocztę!
Stary 2007-12-13, 09:39   #1143
Antananarywa
Przyczajenie

skuteczna, o czym moga swiadczyc opinie na KWC A ja trzymam kciuki, zeby Twoje paznokcie rosly ladne i zdrowe
Antananarywa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 10:46   #1144
kiaa1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
No to pociecha Zależy mi na jak najlepszym efekcie bo mam dośc tych moich pazurów a i tak zawsze maluję już z przyzwyczajenia...choćby tylko mlecznym jakimś, inaczej goła jestem. Rozumiem więc, ze nie popełniłam błędu kupując foundation? Też skuteczna? Już mi napisali, ze wysłali nie mogę się doczekać! Trzymam kciuki za pocztę!
Jeśli chcesz zawsze pokrywac foundation lakierem pamiętaj o tym żeby zmywać go zmywaczem bezacetonowym - bo i naczej co nail tek naprawi to zaraz zmywacz zepsuje

hmm - jak myślicie czy foundation nałożona na tydzień pod kolorowy lakier po tygodniu zmywanie i od nowa pomoże czy to za rzadko?? bo znowu zmywać pazokcie np co 2 dni żeby nałożyc nowa warstwe odzywki i lakieru to moze bardziej zmywacz te paznokcie uszkodzi niz nail tek naprawi??

najpierw chce ok tygodnia, moze dwoch przechodzic z gołą formułą i wlasnie tak dumam co bedzie potem

Stary 2007-12-13, 11:57   #1145
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz zawsze pokrywac foundation lakierem pamiętaj o tym żeby zmywać go zmywaczem bezacetonowym - bo i naczej co nail tek naprawi to zaraz zmywacz zepsuje

A dziękuję za radę! Wiesz, że nie wiedziałam. Tylko mam w domu z pół litra zmywaczy i oczywiście na żadnym nie jest napisane czy są z acetonem czy bez. Muszę przeprowadzić śledztwo!
A najlepsze, że przyszła moja odzywka ale zamawiałam na konto TŻta i on rano odebrał przesyłkę z poczty i pojechał w delegację z nią w aucie! Ale jestem zła! I znowu dwa dni czekania!
Stary 2007-12-13, 21:40   #1146
aaluniaa88
Rozeznanie

dziś przyszła mi odżywka..
Ale kurcze to nie foundation a INTENSIVE THERAPY .. czy to tez ma dobre działanie??

Mój własny raj z dala od brudnych spraw działa na mnie jak proszek na ból.
Tu mija stres, bardzo dobrze mi tu.
Tylko tu mogę kochać o tak.
Tu znika gniew i nie leje się krew, tutaj miłość anuluje każdy grzech..

aaluniaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:35   #1147
kiaa1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aaluniaa88 Pokaż wiadomość
dziś przyszła mi odżywka..
Ale kurcze to nie foundation a INTENSIVE THERAPY .. czy to tez ma dobre działanie??
oczywiście właśnie IT jest typową odżywką do paznokci. foundation to odżywka podkładowa czyli nakłada się na nia lakier, choć są osoby które używają bazy czyli foundation bez lakieru i również sobie chwalą

także sie nie martw

Stary 2007-12-14, 12:29   #1148
aaluniaa88
Rozeznanie

Cytat:
oczywiście właśnie IT jest typową odżywką do paznokci. foundation to odżywka podkładowa czyli nakłada się na nia lakier, choć są osoby które używają bazy czyli foundation bez lakieru i również sobie chwalą

także sie nie martw
to super
Od dziś zaczynam 'kuracje'

Stary 2007-12-14, 19:24   #1149
poison.iv
Wtajemniczenie

Już od prawie 2 tygodni używam NT IT, paznokcie chyba są troszkę twardsze, ale lakier jest bardzo nie trwały. Nie wytrzymuje na moich paznokciach nawet 1 dnia, a co dopiero 7. Po świętach chyba zainwestuję w fundation i będę używać kompletu.
poison.iv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 19:57   #1150
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Powinno pomóc staraj się też przeciagać lakier na sam koniec paznokcia (tak, aby otulić nim go z góry i z przodu, jeśli wiesz, co mam na myśli ). I nie maluj paznokci, jeśli wcześniej nakładałaś na ręce krem, maczałaś palce w czymś tłustym.. i takie tam

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Zamówiłam jednak zestaw Nail Tek II u aniutek21
I tu kieruję do Was pytanie, bo opakowanie Foundation II, różni się od kupowanego poprzednio u aipolska.

Poprzednią odżywkę Foundation II u aipolska kupowałam rok temu, być może od tego czasu zmieniły się trochę opakowania
Kupiłam ten zestaw
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=272344385

na fotce opakowanie Foundation II jest takie jak moje poprzednie, natomiast otrzymałam buteleczkę która posiada dodatkowe napisy, nie mam przy sobie buteleczki, ale napisy są z tego co pamiętam powyżej napisu Foundiation.

Nie pisałam na razie do sprzedającej, aby nie zrozumiała tego jako zarzutu co do oryginalności.

Jakie Wy macie buteleczki, czy mają dodatkowe drobniutkie napisy powyżej czy poniżej napisu Foundation.
Przypuszczam że zmieniła się grafika buteleczki, mam taką nadzieję.
bardzo w porę..
ale moja Fundation też ma napisy
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 20:44   #1151
poison.iv
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Powinno pomóc staraj się też przeciagać lakier na sam koniec paznokcia (tak, aby otulić nim go z góry i z przodu, jeśli wiesz, co mam na myśli ). I nie maluj paznokci, jeśli wcześniej nakładałaś na ręce krem, maczałaś palce w czymś tłustym.. i takie tam
O ile dobrze zrozumiałam chodzi o to aby dokładnie pomalować także brzegi paznokci tak? Jutro spróbuję właśnie tak zrobić, mam nadzieję, że trochę pomaże. Pozdrawiam
Stary 2007-12-14, 22:42   #1152
Agoosia
Zakorzenienie

Tak, powinno choć trochę pomóc.
Stary 2007-12-16, 11:31   #1153
aaluniaa88
Rozeznanie

Dziewczyny ..
Z chęcia zamienię NT II Intesive Therapy na Foundation II .. użyłam 2 razu, ale poprostu jej nie chcę :/ Może któraś byłaby chętna na wymianę ??

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-12-16 o 17:42
Stary 2007-12-16, 15:50   #1154
kiaa1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aaluniaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ..
Z chęcia zamienię NT II Intesive Therapy na Foundation II .. użyłam 2 razu, ale poprostu jej nie chcę :/ Może któraś byłaby chętna na wymianę ??
A czemu?? aż taki zły? mam nadzieję że ja będe zadowolona z zakupu

Ja jeszcze czekam na moją foundation z allegro ehhh - święta czyli nawał paczek i paczuszek

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-12-16 o 17:42
Stary 2007-12-16, 16:02   #1155
aaluniaa88
Rozeznanie

Cytat:
A czemu?? aż taki zły? mam nadzieję że ja będe zadowolona z zakupu

Ja jeszcze czekam na moją foundation z allegro ehhh - święta czyli nawał paczek i paczuszek

heh .. nie wiem czy zły, ponieważ nałożyłam go tylko dwa razy .. więc efektów nie zobaczy po dwóch dniach

Stary 2007-12-19, 18:18   #1156
musicman
Zadomowienie

no muszę Wam powiedzieć , że jestem w szoku. Kupiłam NAilTEk II na moje miękkie i rozdwajające się paznokcie po samodzielnie zdjętych akrylach i używałam go nawet nie regularnie kilka tygodni. Efekt jest niewiarygodny, tak twardych pazurków nigdy jeszcze nie miałam. POlecam wszystkim
musicman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 18:32   #1157
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

wiecie co..ja też jestem w szoku! Jakbyście zobaczyli teraz moje paznokcie to byście padli! Uzyłam nail tek...uwaga...TRZY RAZY! Podkładowej xtra. Po pierwsze dopiero teraz się dowiedziałam co to znaczy lakier podkładowy. Lakier błyszczy na nim jak szalony (french wygląda jak na tipsach a mam bardzo nierówne paznokcie) , trzyma się pięknie. Jak zmyłam lakier ostatnim razem coś mi nie grało...paznokcie trzymają się kupy! Nie odlazły mi razem ze skórkami czy lakierem, jak to miały w zwyczaju! Nie poszarpałam nimi ubrania, nie połamały mi się. Gdybym przeczytała to co własnie napisałam, to bym uznała , ze to stek głupot....sama nie bardzo dowierzam w efekt. Okazało się, że jednak mam paznokcie...i nawet umyłam okna i żyją (lakier zlazł, ale sam...nie z paznokciami) ! Normalnie mają problemy z przetrwaniem większego zmywania.
Stary 2007-12-27, 02:10   #1158
confused
Zadomowienie

Dziewczyny, mogę kupić tylko jedną odzywkę I nie wiem czy zdecydować się na foundation czy IT? Chodzi mi tylko o to, która jest skuteczniejsza
confused jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 09:32   #1159
Agoosia
Zakorzenienie

fundation to tylko odżywka podkładowa, IT to odżywka właściwa, kup tę drugą, chociaż proponowałabym w niedługim czasie zaopatrzyć się w obie.
Stary 2007-12-27, 12:08   #1160
suonko
Rozeznanie

wg mnie lepiej kupić odżywkę podkładową miałam obie ale w połowie odtawiłam IT i paznokcie do tej pory traktuje bazą lakier trzyma się na niej dłużej paznokietki są twarde polecałam znajomym i używanie samej odżywki podkładowej pomogło
Stary 2007-12-27, 17:26   #1161
Antananarywa
Przyczajenie

ja kupilabym IT, poniewaz nia mozna malowac 7 dni pod rzad (o ile nie zlezie platami :/), dzieki czemu chroni sie rowniez odrosty.
Antananarywa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 17:49   #1162
AgniechaKrk
Raczkowanie

A ja stosuje obie naraz.. najpierw foundation II potem IT.. i efekt powalający! W zyciu nie miałam tak długich, mocnych paznokci!
Ale mam jeden problem na niektórych płytkach powstają takie poziome BEZBARWNE/ nie białe jak w kwitnących paznokciach czy bielactwie/ poziome linie, wygląda to jakby pod płytkę dostały sie pęcherzyki powietrza... Spotkała sie któraś z Was z czymś takim?
AgniechaKrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 17:58   #1163
kiaa1
Raczkowanie

Ja maluję podkładową warstwa na warstwę przez 7 dni i co dziwne choć to tylko odżywka podkładowa to sama trzyma się świetnie i nie wygląda źle - przy 4 i 5 warstwie już trochę za bardzo matowi ale to efekt bardzo subtelny i ledwo zauważalny z daleka

więc ja np też kupiłabym sobie foundation - w końcu po to chcę zapuścić paznokcie żeby je ślicznie malować juz niedługo a zwykła odżywka poszłaby wówczas w kąt, za to foundation bedzie mozna stosować nadal, pod lakiery

a na mocno zniszczone paznokcie na pewno najlepszym wyborem jest po prostu komplet

Ja jestem z foundation II bardzo zadowolona - mam ją około tydzień i od kiedy zaczęłam kurację - maluje na razie warstwa na warstwe samą odżywką - od tych 7 dni żaden paznokiec sie nie zadarł z boku ani nie złamał. Paznokcie się juz widocznie utwardziły, szczególnie kciuki, jak kamienie

Stary 2007-12-27, 18:02   #1164
AgniechaKrk
Raczkowanie

Cytat:
Paznokcie się juz widocznie utwardziły, szczególnie kciuki, jak kamienie
Dokladnie! Kciuk jak młotek twardy :P
AgniechaKrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 13:08   #1165
poison.iv
Wtajemniczenie

Używam NT IT już prawie miesiąc i jestem zadowolona Odżywka niestety nadal odpryskuje, a dłuższej kąpieli nigdy bez szwanku nie przetrzyma, ale i tak myślę, że warto. Pomimo mojej strasznej niesystematyczności (przez 3 dni maluje paznokcie codziennie, potem zapomnę przez kilka dni nie maluje wcale potem zmywam wszystko, znowu kilka dni maluje, a potem znowu zapomnę ) widać efekty. Paznokcie są twardsze, prawie się nie rozdwajają, końcówki są białe (wcześniej były wręcz przezroczyste).
Tak sobie myślę, że na razie IT mi wystarczy, a jak paznokietki dojdą już do odpowiedniego stanu to kupie sobie fundation I i będę używać jako bazy pod lakier.
Stary 2008-01-08, 19:00   #1166
Justyna33333
Zakorzenienie

GG do Justyna33333

Dziewczyny, pewnie milion razy już była o tym mowa, ale niestety nie bardzo mam czas na przejrzenie całego watku, dlatego zapytam. Czy na bardzo rozdwajające się paznokcie najlepszy będzie INTENSIVE THERAPY? Czy jakiś inny? Proszę o odpowiedź.
Stary 2008-01-12, 09:35   #1167
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

ehh pomocy bo juz nie wiem gdzie się zgłosic

każdy, ale to każdy lakier odpryskuje mi po jakiś 2 dniach, czasem nawet po jednym dniu. Po prostu odpada kawałeczek przy brzegu paznokcia a potem cały lakier schodzi "płatem" . na pewno to znacie?

mam sally hansen color wear jako podkład i insta dri jako utwardzacz. z allegro, i juz nie raz sie zastanawialam czy to nie sa jakies podróby, bo babeczki w recenzjach na kwc pisza ze są takie świetne i że im sie kolor utrzymuje do 7 dni :/

próbowałam nakladac lakier sam, tez odpryskuje
z bazą i topem tez odpryskuje

nie wiem, moze po prostu mam cos z paznokciami ?:P w wodzie to tyle co sie myje, włosy itp. jak zmywam (rzaadko) to zawsze w rękawiczkach

pomocy, mam dosc codziennego zmywania i ponownego malowania lakieru.

PS - kupowala któraś z Was Nail Tek na allegro? bo widzialam tanio ale boje sie ze bedzie tak jak z moimi sally hansenami - bedzie cos nie tak i ciagle zastanawianie się czy to podróba czy nie

Edytowane przez LifeIsSoSad
Czas edycji: 2008-01-12 o 09:37 Powód: :)
LifeIsSoSad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 10:24   #1168
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość

PS - kupowala któraś z Was Nail Tek na allegro? bo widzialam tanio ale boje sie ze bedzie tak jak z moimi sally hansenami - bedzie cos nie tak i ciagle zastanawianie się czy to podróba czy nie
Ja też mam podobny problem. Kupiłam podkładową odzywkę Nail tek i jak ręką odjał lakier trzyma się kilka dni i paznokcie mam dużo mocniejsze. jesli nie potrzebujesz wzmocnienia, kup podkładową jedynkę najlteka. Jak lakiery podkładowe sa doskonałe! Kupowałam na allegro za ok 25 PLN. niestety nie pamiętam nazwy sprzedawcy , ale gdzieś w tym wątku podawałam. Poza tym znajdziesz go bez problemu bo ma mnóstwo komentarzy i same produkty nail teka, to jest jakiś ich dystrybutor i orginały ma na bank. Do tego świeżutkie.
Stary 2008-01-12, 11:59   #1169
agatka-a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1812438
to są dystrybutorzy, więc smialo i bez obaw mozesz u nich kupić

a ja mam pytanie, czy Nail Tek II nalezy stosowac codziennie? Mozna na nie położyć lakier kolorowy?
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 12:00   #1170
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Jestem fanka Nail Teka od 6 mn-cy(teraz to juz drugi zestaw w uzytku) i zaluje,ze wczesniej sie nie skusilam na zakup poniewaz po 3 m-cach regularnej kuracji uzyskalam efekt o jakim marzylam bardzo dlugo czyli-naturalne dlugie i zdrowe paznokcie,ktore sa twarde i nie straszne im mechaniczne urazy jakie sie zdarzaja.
Poza tym wszelkie prace domowe jaki wykonuje,to bez rekawiczek.W pracy tez mimo wszystko paznokcie sa narazone na roznego rodzaju urazy,nie mowiac o tym ze musialam sie przestawic na inny sposob pisana na klawiaturze
Uzywam zestawu Foundation+Intensive Therapy i wiem,ze bedzie on na dlugo moim niezbednikiem
W planach mam dokupienie jeszcze Quicken

LifeIsSoSad,Nail Teka kupuje zawsze u polskiego dystrybutora-aipolska,rzetelni i swietny kontakt mailowy,przesylki zawsze dobrze zabezpieczone.Polecam

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości