Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-12, 14:44   #1201
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
Dot.: nail tek II - na allegro

Kupilam u tego uzytkownika co polecilas.

No wlasnie odzywke znam z wizazu, jak pojawilam sie na forum prawie 4 lata temu, to ciagle czytalam jaka ta odzywka jest dobra, ale cena ponad 100 zl mnie przerazala. Wiec uzywalam sally hansen. Ale kilka miesiecy temu widzialam nail teka w salonie kosmetycznym za 70zl. Wiec zdecydowana obnizka. Ale skoro teraz mozna kupic na allegro za 26 zl, to jeszcze lepiej. Sprzedawca faktycznie wzbudza zaufanie. Wolalam sie jednak upewnic.
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:56   #1202
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

no, to nic tylko kupować. Sama jej używam, jeśli akurat nie mam żelu na paznokciach. Poleciłam ją też mojej mamie i babci (ech, ta genetyka ) i obie są zadowolone. Teraz to chyba nawet taniej wychodzi niż SH?
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:58   #1203
Rena
Zakorzenienie

Tak taniej. Mi najbardziej sluzyla sally hansen ta zlota za ok. 55 zl. A teraz dam szanse nail tekowi. Pozostaje wiec juz tylko czekac na przesylke.

Moja mama tez uzywa sally hansen, ale tej w najbrzydszym opakowaniu (nawiazujacej stylistyka do starych lekarstw), ale ona tak specjalnie, bo jest starej daty i uwaza, ze jak cos wyglada aptecznie to predzej pomoze niz w nowoczesnym opakowaniu

Ale tylko czekac jak sama sie zainteresuje nail tekiem - juz ja ja znam.
Stary 2008-03-16, 13:27   #1204
cerisecerise
BAN stały

dobra teraz moje pytanie - moze naiwne, ale zagubilam sie - jest odzywka i fundation z nail teka, tak? czym to sie rozni? naklada sie dwie na raz?

oh, moj boze, glowa mnie juz boli od tych lakierow, odzywek i preparatow
cerisecerise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:30   #1205
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
dobra teraz moje pytanie - moze naiwne, ale zagubilam sie - jest odzywka i fundation z nail teka, tak? czym to sie rozni? naklada sie dwie na raz?

oh, moj boze, glowa mnie juz boli od tych lakierow, odzywek i preparatow
Fundation to podkład (mleczny kolor), malujesz nim paznokcie raz w tygodniu a na ten podkład codziennie dokładasz jedną warstwę odżywki NailTek (przeźroczysta).
Tutaj wielki wątek o NT, miłej lektury
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56588
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:24   #1206
cerisecerise
BAN stały

bardzo dziekuje,
cerisecerise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:24   #1207
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

no własnie chyba już muszę zmieniać founadation II na hydro bo paznokcie bez nail teek nie moga już chyba jak nie stosuje zaczynają rozdwajać się a teraz takie kruche się zrobiły nie podoba mi się
leana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:04   #1208
WioletaM
Zakorzenienie

Kupiłam dzisiaj tę odżywkę na allegro u sprzedawcy Janusz Astra. Zobaczymy jak będzie działać.
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 23:26   #1209
Estella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Cena z KWC obowiązywała parę ładnych lat temu
Teraz cena ok 25zł to norma.
Ja najczęściej kupuję NT u dystrybutora, tutaj: http://www.allegro.pl/show_user.php?search=aipolska
Też tu kupowałam i mogę polecić tego użytkownika.

Różnice w cenie - w Stanach NailTek kosztował kilka-kilkanaście dolarów i wiele osób go sprowadzała. Przy polskiej cenie 130zł t spora różnica. W końcu się zreflektowali i obniżyli cenę.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 23:56   #1210
Rena
Zakorzenienie

Mam juz nail teka. Przesylka szla tydzien. I od tygodnia uzywam. Widac firma sie ceni, bo do buteleczki doczepili znak wodny z certyfikatem jakosci, a nawet w kopercie byl paragon za sprzedaz.

Widac, ze dziala, ja niestety mam rozdwojone paznokcie dosc daleko i jeszcze to co sie rozdwoilo widac, wiec bede stopniowo spilowywac, ale widze, ze rozdwojenie sie nie poszerza i odrasta zdrowy paznokiec. Poza tym paznokcie sa juz mocno nawilzone i sie nie krusza, tak jak im sie wczesniej zdarzalo. Na zapuszczenie musze jednak poczekac, az paznokciec odrosnie zdrowy.

Zgodnie z moim zwyczajem smaruje tym tez paznokcie u nog, ale nie tak regularnie jak u rak. O dziwo dobrze u mnie wyglada ilosc warstw.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Też tu kupowałam i mogę polecić tego użytkownika.

Różnice w cenie - w Stanach NailTek kosztował kilka-kilkanaście dolarów i wiele osób go sprowadzała. Przy polskiej cenie 130zł t spora różnica. W końcu się zreflektowali i obniżyli cenę.
kilkanascie dolarow to wlasnie kilkadziesiat PLN. Twierdzisz, ze obnizyli cene z uwagi na konkurencje czy z uwagi na to, ze cena byla sztucznie zawyzona?
Stary 2008-03-27, 09:11   #1211
Estella
Zakorzenienie

Z tego co pamiętam to po kilkanaście dolarów były zestawy. A sama odzywka wychodziła do 30zł.
Myślę, że obnizyli ją właśnie ze względu na sztuczne zawyżanie. I chyba coraz mniejsze zainteresowanie nią - duzo osób kupowała właśnie te sprowadzane ze Stanów na allegro.

Miałam Foundation II, teraz mam zwykłą odżywkę II obie były świetne. Ta pierwsza daje matowe wykończenie, a druga jest całkowicie bezbarwna. Robię co jakiś czas kurację - codziennie maluje jedną warstwę i po kilku dniach zmywam (niestety lubi sie nieestetycznie łuszczyć). Paznokcie rosną długie i mocne

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:37   #1212
hiszuana
Raczkowanie

Dziewczyny doradzcie mi, zakupiłam nail teka w grudniu dla siebie i mojej mamy. Ja wzięłam tylko FOUNDATION II i smarowałam nim codziennie po jednej warstwie i po około 5 dnaich zmywałam. Moja mama też sumiennie go uzywała, ale miała dodatkowo INTENSIVE THERAPY II, smarowala najpierw tym podkładem a później po jednej warstwie każdego dnia tą odżywką.
EFEKT- !!!MEGA!!! rozdwajające się paznokcie! Nail tek jest oryginalny, kupiony u dystrybutora. Nie wiem czy ja to źle aplikowałam, ale mam jeszcze bardziej zniszczone przez to rozdwajanie paznokcie!

POMOCY!!!!!
hiszuana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 12:34   #1213
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hiszuana Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie mi, zakupiłam nail teka w grudniu dla siebie i mojej mamy. Ja wzięłam tylko FOUNDATION II i smarowałam nim codziennie po jednej warstwie i po około 5 dnaich zmywałam. Moja mama też sumiennie go uzywała, ale miała dodatkowo INTENSIVE THERAPY II, smarowala najpierw tym podkładem a później po jednej warstwie każdego dnia tą odżywką.
EFEKT- !!!MEGA!!! rozdwajające się paznokcie! Nail tek jest oryginalny, kupiony u dystrybutora. Nie wiem czy ja to źle aplikowałam, ale mam jeszcze bardziej zniszczone przez to rozdwajanie paznokcie!

POMOCY!!!!!
wiesz ja uzywałam zestawu i mnie pomogło może nie do konca i coś tam się zmieniło ale jednak efekt dosyć dobry może powinas wziąć ten mocnejszy X?
Stary 2008-03-27, 15:54   #1214
Ami
Zakorzenienie

Najwyraźniej źle dobrałaś odżywkę. Pewnie była za mocna. Może wystarczyłby NT I? Albo jeśli miałaś twarde i suche paznokcie - III? Albo w ogóle NailTek jest nie dla Ciebie? Ja bym odstawiła, żeby bardziej nie katować paznokci.
Ami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:04   #1215
hiszuana
Raczkowanie

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, czekam na dalsze wskazówki, może ktoraś miała podobne problemy. Tyle pozytywnych opini na KWC i forach, że aż trudno mi uwierzyć w nieskuteczność tego Nail Teka. A już miałam taką nadzieję, że będę miała piękne, mocne, zadbane paznokcie
Stary 2008-03-28, 10:06   #1216
Vidaria
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez hiszuana Pokaż wiadomość

POMOCY!!!!!

No z tego co ja tu widze, to chyba powinno być odwrotnie... FOUNDATION II to podkład a INTENSIVE THERAPY II jest odżywką do nakładania codziennego. Polecam zapoznać się z propozycją stosowania, którą znalazłam na stronach polskiego dystrybutora (ja nie wiem czy moge linka do tej strony wkleić, więc nie wklejam, ale w google wpisać co trzeba i już). No i moje przemyślenia są takie, że jak się stosuje niezgodnie z przeznaczeniem to trudno wymagać żeby działało...
Vidaria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:11   #1217
zapaałka
Zakorzenienie

U mnie efekt po zastosowaniu NT jest niesamowity! Kupilam zestaw II i przez 3 tyg regularnie stosowalam tak jak zaleca producent, a teraz Fundation uzywam jako baze pod lakier a IT jako utwardzacz ok 1 -2 razy w tyg. Od czasu kiedy rozpoczelam kuracje (19.02) z krotkimi pazurkami, nie obcinalam ich ani raz i co mnie ogromnie cieszy - ani jeden sie nie zlamal. Moje paznokcie sa teraz mocne i dlugie, a do mega efektu brakuje mi klikunastu tyg zeby odrosla cala plytka i byla juz bez zastrzezen.

Zastanawiam sie teraz czy nie zakupic IT I, bo slyszalam ze za dlugie uzywanie II moze przyniesc po 'przedawkowaniu' odwrotny efekt i paznokcie beda sie lamac i rozdwajac. Zal mi troche wydawac tych 30 zl, bo nie wiem czy I jest na tyle dobra zeby podtrzymac efekty po kuracji II. Moze ktoras z was ma ja i nie uzywa, a chcialaby sie wymienic za cos innego?
Stary 2008-03-29, 17:25   #1218
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U mnie efekt po zastosowaniu NT jest niesamowity! Kupilam zestaw II i przez 3 tyg regularnie stosowalam tak jak zaleca producent, a teraz Fundation uzywam jako baze pod lakier a IT jako utwardzacz ok 1 -2 razy w tyg. Od czasu kiedy rozpoczelam kuracje (19.02) z krotkimi pazurkami, nie obcinalam ich ani raz i co mnie ogromnie cieszy - ani jeden sie nie zlamal. Moje paznokcie sa teraz mocne i dlugie, a do mega efektu brakuje mi klikunastu tyg zeby odrosla cala plytka i byla juz bez zastrzezen.

Zastanawiam sie teraz czy nie zakupic IT I, bo slyszalam ze za dlugie uzywanie II moze przyniesc po 'przedawkowaniu' odwrotny efekt i paznokcie beda sie lamac i rozdwajac. Zal mi troche wydawac tych 30 zl, bo nie wiem czy I jest na tyle dobra zeby podtrzymac efekty po kuracji II. Moze ktoras z was ma ja i nie uzywa, a chcialaby sie wymienic za cos innego?
ja właśnie zastanawiałam się nad tym nawilżającym III ale to wszytko zależy od stanu paznokci
Stary 2008-03-29, 20:27   #1219
Vidaria
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja właśnie zastanawiałam się nad tym nawilżającym III ale to wszytko zależy od stanu paznokci
Czytałam gdzieś, że III jest do twardych paznokci (bo działa zmiękczająco) czyli np. tych na stópkach. Upewnij sie zanim kupisz, bo szkoda by było mocnych, wyleczonych pazurków
Vidaria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 10:25   #1220
Integirl
Rozeznanie

Załamałam się kolejne paznokcie szlak trafił już nie wiem co się z nimi dzieje jestem ogólnie załamana
Integirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 10:32   #1221
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vidaria Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś, że III jest do twardych paznokci (bo działa zmiękczająco) czyli np. tych na stópkach. Upewnij sie zanim kupisz, bo szkoda by było mocnych, wyleczonych pazurków
chyba żle coś doczytałam jejku no I brac chyba bezesensu
Stary 2008-04-02, 20:36   #1222
Adda30
Przyczajenie

Witam
Zakupiłam Nail Tek II Intensive Therapy oraz Nail Tek Foundation II, i prosze powiedzcie jak to stosować która jako pierwszą, przez jaki okres i jak na pomalowane czy czyste paznokcie.
Z góry dzięki za odpowiedzi (wiem że pewnie pojawił się ten problem ale niestety za dużo czytania).
Adda30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 09:03   #1223
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adda30 Pokaż wiadomość
Witam
Zakupiłam Nail Tek II Intensive Therapy oraz Nail Tek Foundation II, i prosze powiedzcie jak to stosować która jako pierwszą, przez jaki okres i jak na pomalowane czy czyste paznokcie.
Z góry dzięki za odpowiedzi (wiem że pewnie pojawił się ten problem ale niestety za dużo czytania).
na głównej str wyskakuje reklama nail teek tam masz wszystkie informacje
Stary 2008-04-03, 22:07   #1224
zapaałka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adda30 Pokaż wiadomość
Witam
Co to za odzywke kupilas ze nie ma na niej instrukcji? Najpierw Foundation, lakier i IT... albo Foundation i It, na czyste niepomalowane paznokcie.

Tyle ode mnie a na przyszlosc radzilabym wklepac: www.google.pl
Stary 2008-04-07, 21:40   #1225
hiszuana
Raczkowanie

Dałam szanse temu nail teckowi, pomalowałam paznokcie najpierw podkładem Foundation II, a później odżywką Itensive Therapy II i nic, strasznie mi się rozdwajają!!! Co mam teraz z tymi odżywkami zrobic, bo stosować ich już raczej nie zamierzam.
Stary 2008-04-07, 22:36   #1226
zapaałka
Zakorzenienie

Moze obetnij paznokcie na bardzo krociotkie, a przed malowaniem przetrzyj watka ze zmywaczem. Pomaluj Fundationem i po ok 10 min IT. Codziennie przez 4-5 dni maluj swieza warstwe i moze wtedy zadziala? U mnie po pierwszym tygodniu nie bylo zadnych rezultatow a paznokcie wygladaly jakby sie mialy zaraz zlamac. Po 2 tyg zaczely twardniec a co bylo dalej to napisalam. Do dzisiaj mam dlugie i mocne pazurki.

PS. Gdzie kupowalas NT?
Stary 2008-04-08, 14:29   #1227
hiszuana
Raczkowanie

NT kupiłam na allegro od dystrybutora, był paragon, instrukcja "obsługi". Używałam zgodnie z tym co było napisane, ostatnio zaczełam troche inaczej tak jak napisalas, najpierw foundation, a pozniej odzywka,ale nic nie dalo.
Stary 2008-04-08, 18:07   #1228
zapaałka
Zakorzenienie

Nie wiem juz co Ci poradzic.. Nie na kazdego NT musi dzialac tak samo, bo przeciez to co jest dobre dla mnie, Tobie moze nie sluzyc.. Tak samo jak ty kupowalam na allegro u dystrybutora, wiec tu raczej nie ma mozliwosci, aby to byla podrobka..

Mam jeszcze pytanie: przyjmujesz moze jakies suplementy na paznokcie?
Stary 2008-04-09, 00:33   #1229
hiszuana
Raczkowanie

Kiedyś łykałam skrzyp i jakoś nie widziałam efektów. Teraz czytam "sposoby babuni na mocne paznokcie" i tam jest mowa o zażywaniu wit.B, więc trzeba będzie chyba to wypróbować...
Stary 2008-04-09, 11:24   #1230
naila
Zakorzenienie

Hiszuana, mnie najbardziej pomogło stosowanie samego Intensiv Theraphy II bezpośrednio na same paznokcie, bez podkładu i bez lakierów. Sama odżywka codziennie nakładana, 1x w tyg. zmywane wszystko. Rezultaty widać po 2-3 tygodniach, a najlepsze po skończeniu buteleczki.
Podkład (Foundation II) u mnie nie dawał żadnych pozytywnych rezultatów.

Mnie ostatnio bardzo poprawił się stan paznokci po przyjmowaniu tabletek z wyciągiem z drożdży z wit. grupy B i minerałami. Są dużo mocniejsze

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości