Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-25, 23:35   #1291
WiBe
Przyczajenie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez cerisecerise Pokaż wiadomość
idz do kosmetyczki. bo na moj gust to mozna zalozyc na moment jakis zele i wtedy plytka moze sie zdziebko wyprostowac. u mnie tak podzialalo, ale nie za duzo
narazie na utwardzanie żelem się nie zdecyduje, bo już tego próbowałam z miernym i krótkotwałym skutkiem niestety
WiBe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 23:40   #1292
WiBe
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
WiBe sprobuj NT moze akurat Tobie tez pomoze Jesli chcesz oszczedzic pieniazki to moze kup tylko zestaw II a do tego tansza oliwke albo chocby masc z wit A? Slyszalam kiedys ze paznokcie bardzo sie lamia i zawijaja kiedy sa suche wiec najlepiej byloby je nawilzac i klopot powinien zniknac. U mnie NT bardzo pomogl na pekanie po bokach wiec moze na twoj problem tez zadziala - choc jesli nie sprobujesz to sie nie dowiesz

dziękuje zapaałko za źdźbełko nadzieji jaką mi dałaś swoją wypowiedzią jeżeli chodzi o pękanie A zestawik II już zamówiłam wraz z tą oliwką Renew którą polecała w tym wątku pewna kosmetyczka z dużą wiedzą i doiadczeniem z produktami Nail Tek - tak więc jak tylko przesyłka dojdzie to zaczynam dalszą kuracje paznokietków
Stary 2008-05-26, 03:05   #1293
cerisecerise
BAN stały

dawaj znac o postepach
cerisecerise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 17:44   #1294
zapaałka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WiBe Pokaż wiadomość
dziękuje zapaałko za źdźbełko nadzieji jaką mi dałaś swoją wypowiedzią jeżeli chodzi o pękanie A zestawik II już zamówiłam wraz z tą oliwką Renew którą polecała w tym wątku pewna kosmetyczka z dużą wiedzą i doiadczeniem z produktami Nail Tek - tak więc jak tylko przesyłka dojdzie to zaczynam dalszą kuracje paznokietków
W takim razie napisz za jakis czas jakie efekty A od siebie polecam zeby pazurki 'meczyc' w kazdej wolnej chwili czyms nawilzajacym - oliwka, oliwa, olejem rycynowy lub naprawde super mascia ochronna z wit A, ktora kosztuje ok. 2 zl a daje super efekty o czym tez byla mowa na forum
zapaałka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 22:04   #1295
patrycja350
Zadomowienie

Hej. Mam ta odżywkę NailTeka II od dzisiaj.
Nie mam aż tak łamliwych pazurków ale od lutego walczę z nimi po tipsach. Wyglądają już bardzo ładnie itp.. Wiec czy wystarczy abym używała go po prostu pod lakier??
patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 23:04   #1296
zapaałka
Zakorzenienie

Nie napisalas czy masz caly zestaw II czy sama odzywke Foundation/IT
Stary 2008-05-27, 06:45   #1297
patrycja350
Zadomowienie

Cytat:
Nie napisalas czy masz caly zestaw II czy sama odzywke Foundation/IT
Samą odżywkę
Stary 2008-05-27, 07:48   #1298
nineczka
Wtajemniczenie

ja chyba mam alergie na te produkty, bo po miesiacu uzywania moje plytki paznokciowe zaczely odchodzic od palca .. wyczytalam, ze to jest taka choroba pazurow i moze byc spowodowana albo jakas choroba albo chemikaliami w produktach do paznokcji.. Jak przestalam uzywac, to po paru tygodniach mi to przeszlo, wiec to chyba raczej bylo od tych odzywek
nineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 07:54   #1299
cerisecerise
BAN stały

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
ja chyba mam alergie na te produkty, bo po miesiacu uzywania moje plytki paznokciowe zaczely odchodzic od palca .. wyczytalam, ze to jest taka choroba pazurow i moze byc spowodowana albo jakas choroba albo chemikaliami w produktach do paznokcji.. Jak przestalam uzywac, to po paru tygodniach mi to przeszlo, wiec to chyba raczej bylo od tych odzywek
kilka dziewczyn o tym pisalalo juz, wiec sprobuj np sally hansen lub inne
cerisecerise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 23:24   #1300
zapaałka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Samą odżywkę
Ze odzywke to rozumiem, ale ktora? Podkladowa - Nail Tek Foundation II czy bezbarwna IT - Intensive Therapy II? Moze ja czegos nie rozumiem, ale jedna i druga to przeciez odzywki
Stary 2008-05-28, 07:13   #1301
patrycja350
Zadomowienie

Cytat:
Ze odzywke to rozumiem, ale ktora? Podkladowa - Nail Tek Foundation II czy bezbarwna IT - Intensive Therapy II? Moze ja czegos nie rozumiem, ale jedna i druga to przeciez odzywki

podkladowa - Nail Tek Foundation II
Stary 2008-05-28, 14:20   #1302
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Dziwczyny już 2 miesiące nie używam nail teek II i mam nadal super paznokcie płytka się wyrównała ładniutke teraz jak u kotki !!! Mam nadzieje że mnie wyleczył na dłuższy czas!!!
leana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:31   #1303
zapaałka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Wiec czy wystarczy abym używała go po prostu pod lakier??
Ja od jakiegos czasu stosuje wlasnie Foundation, a na to lakier kolorowy i chyba pazurkom to odpowiada, bo dalej ladnie rosna i sa duzo mocniejsze, wiec polecam sprobowac
Stary 2008-05-28, 19:24   #1304
malenka146
Zadomowienie

GG do malenka146

Hej Mam zamiar wziąć się za paznokietki, bo coś ostatnio się zaniedbałam
Mam następujące pytanie dotyczące tej odżywki. Chciałabym sobie taką kupić o pojemności 60ml, ale ta buteleczka nie ma pędzelka Jak wy sobie z tym radzicie? Przelewacie w inne buteleczki, czy bierzecie pędzelek z innego lakieru? Bardzo mnie to interesuje... Buziak

malenka146 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:31   #1305
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

a po co Ci 60 ml ???
Stary 2008-05-28, 19:33   #1306
malenka146
Zadomowienie

GG do malenka146

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
a po co Ci 60 ml ???
Ponieważ pomyślałam, że skoro mam zamiar tej odżywki używać przez dłuższy czas, to wolę kupić raz a porządnie, niż co kilka tygodni kupować po 15ml. A Tobie na ile wystarcza buteleczka 15ml? Bo jeśli ten pomysł z 60ml jest taki zły to kupię ta mniejszą

Stary 2008-05-28, 19:37   #1307
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez malenka146 Pokaż wiadomość
Ponieważ pomyślałam, że skoro mam zamiar tej odżywki używać przez dłuższy czas, to wolę kupić raz a porządnie, niż co kilka tygodni kupować po 15ml. A Tobie na ile wystarcza buteleczka 15ml? Bo jeśli ten pomysł z 60ml jest taki zły to kupię ta mniejszą
hmm ja uzywam IT II od 2 tyg i narazie wgl nie widac ubytku to jest duzo, 15 ml... starczy spokojnie na 3 miesiace, do tego mam foundation II, tez 15 ml, starczy na dłuzej bo uzywa sie go tylko raz, pod warstwy IT .
za dlugie stosowanie NT moze zrobic wiecej szkody niz pozytku, najlepiej kup sobie zestawik IT + foundation

60 ml to jest bardzo, bardzo duzo, to chyba jest po prostu wersja dla salonu albo coś wgl ile kosztuje? ja kupowalam 15 ml za 24,99
Stary 2008-05-28, 19:44   #1308
malenka146
Zadomowienie

GG do malenka146

Ja widziałam za 54zł. A taka 15ml to 19.99. W takim razie biorę mniejszą. Dziękuję serdecznie za radę , zrobiłabym głupotę kupując tą butlę. Ja pazurków na kolor nie maluję, więc baza raczej mi się nie przyda, przynajmniej na razie. Czy mogę zrobić taki mały off top? Chodzi mi o to, że jutro chcę sobie kupić jakieś witaminki w postaci tabletek, coby wzmocniły mi pazurki i włosy. Myślałam nad Capivit A+E, Belissima, czy jakoś tak... Czytałam forum, szukałam dużo, żeby nie było Lecz satysfakcjonującej mnie informacji nie znalazłam. Aha, jeszcze maleńkie pytanie, po jakim czasie stosowanie odżywki widać efekty? Moje paznokcie są beznadziejne i mam nadzieję że to się zmieni...

Stary 2008-05-28, 19:56   #1309
WiBe
Przyczajenie

Cytat:
W takim razie napisz za jakis czas jakie efekty A od siebie polecam zeby pazurki 'meczyc' w kazdej wolnej chwili czyms nawilzajacym - oliwka, oliwa, olejem rycynowy lub naprawde super mascia ochronna z wit A, ktora kosztuje ok. 2 zl a daje super efekty o czym tez byla mowa na forum

dziś odebrałam przesyłkę i zaczynam kuracje o efektach poinformuję
Stary 2008-05-28, 20:02   #1310
WiBe
Przyczajenie

Cytat:
Ja widziałam za 54zł. A taka 15ml to 19.99. W takim razie biorę mniejszą. Dziękuję serdecznie za radę , zrobiłabym głupotę kupując tą butlę. Ja pazurków na kolor nie maluję, więc baza raczej mi się nie przyda, przynajmniej na razie. Czy mogę zrobić taki mały off top? Chodzi mi o to, że jutro chcę sobie kupić jakieś witaminki w postaci tabletek, coby wzmocniły mi pazurki i włosy. Myślałam nad Capivit A+E, Belissima, czy jakoś tak... Czytałam forum, szukałam dużo, żeby nie było Lecz satysfakcjonującej mnie informacji nie znalazłam. Aha, jeszcze maleńkie pytanie, po jakim czasie stosowanie odżywki widać efekty? Moje paznokcie są beznadziejne i mam nadzieję że to się zmieni...

ja wczoraj także zainwestowałam w tabletki na włosy, paznokcie i cere - pani w aptece poleciła mi Silice więc wzięłam. 100 tabletek, ma mi wystarczyć na 3 miesiące, jak to Pani farmaceutka nazwała "kompletna kuracja 3 miesięczna" zobaczymy jak podziałają.
Tak czy owak jestem zdania, że na każdego tego typu tabletki działają inaczej, bo np ja brałam Skrzypovite i nic mi nie dała, a dawno temu łykałam jeszcze Humawit i trochę lepsze miałam po nim włosy.
Zobaczymy jak teraz spisze się Silica

Pozdrawiam
Stary 2008-05-28, 20:13   #1311
malenka146
Zadomowienie

GG do malenka146

A drogie jedno takie opakowanie ?
Odżywka już kupiona, mam nadzieję, że szybko przyjdzie, doczekać się nie mogę, tak ją tu wychwalacie

Stary 2008-05-28, 20:19   #1312
WiBe
Przyczajenie

Cytat:
A drogie jedno takie opakowanie ?
Odżywka już kupiona, mam nadzieję, że szybko przyjdzie, doczekać się nie mogę, tak ją tu wychwalacie

ja dałam 27 zł, ale przeliczając na miesiące to wychodzi poniżej 10 zł/mc więc nie tak źle

Ja też mam dużą nadzieje, że mój zestawik Nail Tek podziała na moje paznokcie
Stary 2008-05-28, 20:21   #1313
WiBe
Przyczajenie

acha 27 zł za opakowanie 100 tabletek, a są podobno mniejsze, więc pewnie tańsze.
Ja kupowałam od razu wieksze, bo wiem że na efekty trzeba poczekac i brać to jakiś okres czasu
Stary 2008-05-28, 20:23   #1314
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Cytat:
podkład jest super, swietnie trzyma, a jego głowna funkcja jest trzymanie warstw IT producent zaleca nakładac codziennie przez tydzien warstwe IT nie zmywajac poprzednich, wiec bez podkładu to wszystko schodziłoby płatami.

co do Silicy - łykam i nie jestem zadowolona ostatnio czaję się na h-pantoten , podobno jest świetny
co do efektów - ja uzywam 2 tyg i narazie żadnych nie widzę. ale nie zrażam się
Stary 2008-05-28, 20:29   #1315
malenka146
Zadomowienie

GG do malenka146

Cytat:
podkład jest super, swietnie trzyma, a jego głowna funkcja jest trzymanie warstw IT producent zaleca nakładac codziennie przez tydzien warstwe IT nie zmywajac poprzednich, wiec bez podkładu to wszystko schodziłoby płatami.

co do Silicy - łykam i nie jestem zadowolona ostatnio czaję się na h-pantoten , podobno jest świetny
http://www.allegro.pl/item365865485_..._sprawdz_.html
więc zakupie chyba tą... A z tabletkami jeszcze poczekam, nie lubię pytać Pań w aptece, nie ma to jak na Wizażu się dowiedzieć co i jak, i zawsze wiarygodnie

Stary 2008-05-28, 20:34   #1316
WiBe
Przyczajenie

Cytat:

może jeszcze zadziała cokolwiek skoro dopiero 2 tygodnie bieżesz tabletki
ja w sumie kupiłam Silice głownie ze wględu na włosy, bo mi strasznie wypadały, ale jak przy okazji może cokolwiek zdziałać z pazurkami to byłoby świetnie.
Ale jak już pisałam, uważam że na każde działa co innego, i zobaczymy czy mi Silica będzie służyć, czy też nie i będę wtedy szukała dalej "złotego środka"
Stary 2008-05-28, 20:43   #1317
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez WiBe Pokaż wiadomość
może jeszcze zadziała cokolwiek skoro dopiero 2 tygodnie bieżesz tabletki
ja w sumie kupiłam Silice głownie ze wględu na włosy, bo mi strasznie wypadały, ale jak przy okazji może cokolwiek zdziałać z pazurkami to byłoby świetnie.
Ale jak już pisałam, uważam że na każde działa co innego, i zobaczymy czy mi Silica będzie służyć, czy też nie i będę wtedy szukała dalej "złotego środka"
uzywam silicy 1,5 miesiąca
2 tyg tyczy sie Nail Teka
Stary 2008-05-28, 20:46   #1318
WiBe
Przyczajenie

Cytat:
uzywam silicy 1,5 miesiąca
2 tyg tyczy sie Nail Teka
a to przepraszam za pomyłkę

w takim razie nie jest pocieszający fakt, że po 1,5 miesiąca nie wdzisz różnicy , ale jak to mówią "pożyjemy zobaczymy"
Stary 2008-05-28, 21:09   #1319
zapaałka
Zakorzenienie

Wow chwile mnie nie bylo a wy naprodukowalyscie juz tyle postow

Co do tabletek to polecam bardzo Belisse - koszt ok. 11 zl za 50 tabletek. Zawiera najwieksza dostepna na rynku ilosc skrzypu polnego. Efektow po zazywaniu takich preparatow trzeba sie spodziewac po ok. miesiacu, a cala kuracja powinna trwac 3 miesiace i po tym czasie nalezy zrobic przerwe. Tutaj wiecej o tabletkach na wlosy i paznokcie ->
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=76551&page=37

malenka146 z ta buteleczka 60 ml to wcale nie jest glupi pomysl U mnie NT IT starczyl na jakies 5 tyg bardzo intensywnego stosowania i teraz kiedy zostalo jakies 1/4 buleteczki ciezko mi jest go 'wydobyc' ze srodka. Oczywiscie na poczatek najlepiej jest kupic 15 ml, a kiedy bedzie ci sluzyl dopiero 60, bo jesli ci nie pomoze to szkoda wywalac pieniazki w bloto..
Stary 2008-05-29, 14:56   #1320
malenka146
Zadomowienie

GG do malenka146

Kupiłam już dziś Belissę i wpłaciłam pieniądze na odżywkę Teraz tylko czekać...

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości