Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-29, 10:13   #1561
lucy007
Raczkowanie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam,
uffffff, przebrnęłam przez cały wątek i właśnie się załamałam, bo nie zauważyłam informacji o rozpoznaniu oryginalności produktu (za wyjątkiem dyskusji o kodach kreskowych i polecaniu sprzedawców).
Po wpisaniu w wyszukiwarkę w "przeszukaj wątek" słowa "podróbka" i „oryginalność”, wyskoczyły mi tylko wątki, w których dziewczyny snują przypuszczenia na temat oryginalności.
Chcę właśnie, zachęcona Waszymi opiniami, zamówić zestaw NT Foudation II i NT Intensiv therapy (tutaj szczególne ukłony dla Arwenes, naprawdę, bardzo dużo nam wszystkim wyjaśniłaś) , nie wiem tylko, czy aukcja, która wybrałam, ma produkty oryginalne. Czy mogłabym Was prosić o pomoc w ocenie?
Sprawdziłam przedmioty polecanego przez Was użytkownika aipolska, ale nie ma nic wystawionego (na chwilę obecną), znalazłam natomiast aukcje aurapoland (skądinąd podobny nick? ) Sprzedaje produkty osobno:
http://allegro.pl/item672005695_nail...l_nailtek.html

http://allegro.pl/item671851589_nail...l_nailtek.html

Ktoś już przede mną o niego pytał.
No, a z polecanych przez Was sprzedawców, komplet ma też aniutek21, ale u Niej wychodzi drożej i też nie mam pewności.
Czy mam zaryzykować u aurapoland? Nie jest Super sprzedawcą.......
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Edytowane przez lucy007
Czas edycji: 2009-06-29 o 10:17 Powód: poprawa linków
lucy007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:31   #1562
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam przedmioty polecanego przez Was użytkownika aipolska, ale nie ma nic wystawionego (na chwilę obecną), znalazłam natomiast aukcje aurapoland (skądinąd podobny nick? ) Sprzedaje produkty osobno:

No, a z polecanych przez Was sprzedawców, komplet ma też aniutek21, ale u Niej wychodzi drożej i też nie mam pewności.
aipolska na pewno ma oryginały i pewnie za parę-paręnaście dni znów wystawi aukcje. Zauważyłam, że on tak falowo sprzedaje.
U aurapoland w końcu sama kupiłam Foundation II i 10-Speed i szczerze mówiąc sama nie wiem czy to oryginały Poprzednią Foundation II miałam od aipolska właśnie i z tego, co pamiętam to była taka kremowa matowa emulsja, a ta od aurapoland jest lekko perłowa Oczywiście w butelce, a nie na paznokciu, w paznokieć wsiąka. Powiedzcie mi zatem czy po prostu wersja amerykańska tak wygląda czy jednak pomimo samych pozytywów aurapoland sprzedaje podróbki
To, że nie jest SuperSprzedawcą to nic, bo teraz, żeby nim być trzeba sprzedawać bodajże na 5tys. miesięcznie, podczas gdy paręmiesięcy temy wystarczył 1 tys. ... No ale stwierdziłam, że skoro ktoś go polecał i skoro sprzedaje i inne produkty z USA, to pewnie niskie ceny wynikają z niskich cen bezpośrednio na rynku amerykańskim, ale teraz sama już nie wiem, co o tym myśleć Powiedzcie jak wyglądają Wasze Foundation II w buteleczce?
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:57   #1563
lucy007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
aipolska na pewno ma oryginały i pewnie za parę-paręnaście dni znów wystawi aukcje. Zauważyłam, że on tak falowo sprzedaje.
U aurapoland w końcu sama kupiłam Foundation II i 10-Speed i szczerze mówiąc sama nie wiem czy to oryginały Poprzednią Foundation II miałam od aipolska właśnie i z tego, co pamiętam to była taka kremowa matowa emulsja, a ta od aurapoland jest lekko perłowa Oczywiście w butelce, a nie na paznokciu, w paznokieć wsiąka. Powiedzcie mi zatem czy po prostu wersja amerykańska tak wygląda czy jednak pomimo samych pozytywów aurapoland sprzedaje podróbki
To, że nie jest SuperSprzedawcą to nic, bo teraz, żeby nim być trzeba sprzedawać bodajże na 5tys. miesięcznie, podczas gdy paręmiesięcy temy wystarczył 1 tys. ... No ale stwierdziłam, że skoro ktoś go polecał i skoro sprzedaje i inne produkty z USA, to pewnie niskie ceny wynikają z niskich cen bezpośrednio na rynku amerykańskim, ale teraz sama już nie wiem, co o tym myśleć Powiedzcie jak wyglądają Wasze Foundation II w buteleczce?
Dziękuję za informacje, teraz będziemy razem czekać na odpowiedź
Wstrzymam się wobec tego troszkę, chociaż będzie to bardzo trudne, bo jak chyba każda z nas, chciałabym już je mieć, zaraz, natychmiast
Stary 2009-06-29, 12:15   #1564
roxana1988
BAN stały

a.i. Polska jest firmą, która te odżywki sprowadza z USA, więc tego towaru możecie być pewne, ja nie radzę kupować przez allegro,
a jak sprawdzić czy produkt jest oryginalny, na każdej buteleczce powinien być przyklejony hologram świadczący o orginalności,
tutaj produkty są orginalne i sprzedawane po cenach dystrybutora a czasem taniej, tak jak teraz.

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2009-07-02 o 20:56 Powód: reklama
roxana1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:28   #1565
AuroreB
Przyczajenie

Wiele firm na allegro sprzedaje oryginalne produkty nail tek sprowadzane z usa , dlatego ze poprzez allegro moga trafic do wiekszej ilosci odbiorców i to dla mnie jest logiczne. Sklep do ktorego podalas link moze i sprzedaje oryginalne produkty ale nie sa one sprzedawane po canech dystybutora bo najtanszy kosztuje 45zl.
AuroreB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 21:36   #1566
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez roxana1988 Pokaż wiadomość
a.i. Polska jest firmą, która te odżywki sprowadza z USA, więc tego towaru możecie być pewne, ja nie radzę kupować przez allegro,
a jak sprawdzić czy produkt jest oryginalny, na każdej buteleczce powinien być przyklejony hologram świadczący o orginalności,
http://www.sklep.estetyka-nails.pl/index.php?cPath=7_47 ja kupuję ze sklepu internetowego Estetyka-Nails, tutaj produkty są orginalne i sprzedawane po cenach dystrybutora a czasem taniej, tak jak teraz.
Kupowałam od aipolska i wiem, że sprzedaje oryginały, ale też wiem, że hologram to nie wszystko. Zresztą jeden z produktów od aipolska wcale go nie miał, a wiem, że podróbką nie był, bo podróbka by tak nie zadziałała raczej.

Cytat:
Napisane przez AuroreB Pokaż wiadomość
Wiele firm na allegro sprzedaje oryginalne produkty nail tek sprowadzane z usa , dlatego ze poprzez allegro moga trafic do wiekszej ilosci odbiorców i to dla mnie jest logiczne. Sklep do ktorego podalas link moze i sprzedaje oryginalne produkty ale nie sa one sprzedawane po canech dystybutora bo najtanszy kosztuje 45zl.
Otóż to. Podany sklep ma niezbyt korzystne ceny a nie każdy sprzedawca na allegro poza aipolska od razu sprzedaje podróbki. Są inne źródła zaopatrzenia niż oficjalny dystrybutor na dany kraj.

Dziewczyny, ponawiam prośbę, opiszcie jak wyglądają Wasze Foundation w buteleczce
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 23:04   #1567
lucy007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponawiam prośbę, opiszcie jak wyglądają Wasze Foundation w buteleczce
Dołączam się do prośby, bo cały czas czekam niezdecydowana na zamówienie z Allegro.

Edit: Nie wytrzymałam i zamówiłam, bo się doczekać już nie mogłam. Pewnie znacie ten ból?
Dzisiaj pojawiła się nowa aukcja u allegro opcom pl, u którego zestaw (NT Foudation II i Intensive therapy) razem z przesyłka kosztuje niecałe 50 złotych Nie wiem, czy oryginał, czy podróbka, ale gdzie indziej też nie mam pewności. Mam nadzieję, że będę zadowolona i wreszcie będę miała piękne wyśnione pazury

Edytowane przez lucy007
Czas edycji: 2009-07-01 o 20:21
Stary 2009-07-07, 12:09   #1568
violet77
BAN stały

Dot.: Nail Tek XTRA

W drogeriach - nie wiem. Na pewno można u dobrej kosmetyczki, jak jesteś stałą klientką, to myślę, że nawet można taniej.
violet77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 18:13   #1569
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Stosowałam Złotą Sally Hansen. Była ok. Ale teraz zachciało mi się coś nowego i właśnie zamówiłam Nail Teka II... juz się nie mogę doczekać aż do mnie dojdzie
Czyli stosuje się go po 1 warstwie dziennie, kładąc na lakier, czy bez lakieru? Po 7 dniach wiem,że się zmywa.
Mam nadzieje że w koncu moje paznokcie będą mocne

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:51   #1570
meeyy
Przyczajenie

Jak już wcześniej było pisane - albo malujesz jedna wartwe FOUNDATION, na to lakier, a na lakier Nail Tek, i ten ostatni domalowujesz codziennie, albo to samo, tylko ze bez lakieru
meeyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:41   #1571
Anariel
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3

Ja wlasnie zamowilam sobie dwie odzywki Nail Tek. Jedna to Nail Tek II Intensive Therapy a druga Nail Tek Xtra. Sprobujemy
Anariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 19:53   #1572
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Ja jestem prawie po 5 dniach, dziś zmywam bo już odchodzi.
Generalnie bardzo ładnie się trzymało i zapewne dalej by był lakier w stanie nie naruszonym,ale remont źle wpłynął na to wszytsko...
Dawałam podkład później 2 warstwy koloru i na koniec Intensive terapy.
Póki co o jakiejś poprawie nie mam co się wypowiadać., Trzeba nadal czekać

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 01:30   #1573
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Ja wygrałam kiedyś w konkursie Hot'a oliwkę i 2 odżywki. Używam wszystkiego, choć powiem szczerze, że niczego szczególnego nie zaobserwowałam na pazurach. Ogólnie są w niezłej kondycji, więc może trochę dają, ale sama z siebie chyba bym nie kupiła ; )
Stary 2009-07-20, 13:10   #1574
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Witam,
uffffff, przebrnęłam przez cały wątek i właśnie się załamałam, bo nie zauważyłam informacji o rozpoznaniu oryginalności produktu (za wyjątkiem dyskusji o kodach kreskowych i polecaniu sprzedawców).
Po wpisaniu w wyszukiwarkę w "przeszukaj wątek" słowa "podróbka" i „oryginalność”, wyskoczyły mi tylko wątki, w których dziewczyny snują przypuszczenia na temat oryginalności.
Chcę właśnie, zachęcona Waszymi opiniami, zamówić zestaw NT Foudation II i NT Intensiv therapy (tutaj szczególne ukłony dla Arwenes, naprawdę, bardzo dużo nam wszystkim wyjaśniłaś) , nie wiem tylko, czy aukcja, która wybrałam, ma produkty oryginalne. Czy mogłabym Was prosić o pomoc w ocenie?

ja kupujue u aniutka już chyba z 2 lata i porównywaliśmy z koleżanką bo ona ma z USA kupione są identyczne i działają więc uważam że Aniutek ma oryginały zresztą kilka stron wcześniej sa nasze porównywania mozno sobie poczytać
leana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:24   #1575
Anariel
Wtajemniczenie

Ja wlasnie nalozylam pierwsza warstwe Zobaczymy...
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie

Stary 2009-07-22, 10:28   #1576
lucy007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ja kupujue u aniutka już chyba z 2 lata i porównywaliśmy z koleżanką bo ona ma z USA kupione są identyczne i działają więc uważam że Aniutek ma oryginały zresztą kilka stron wcześniej sa nasze porównywania mozno sobie poczytać
Dzięki za wiadomość. Jak już napisałam wcześniej, kupiłam zestaw Nail Tek Foundation II i Intesive Therapy II u allegro opcom pl. Nie mogłam się doczekać. Wydaje mi się, że zestaw był oryginalny, bo pomaga

Mam tylko kilka uwag i może rozwiejecie moje wątpliwości.

Stosuję zestaw tak, jak zalecałyście tzn. warstwa NT FII, dwie warstwy lakieru do paznokci i codziennie jedna warstwa na to NT ITII. Tylko ja nie wytrzymuję zmywania co tydzień, ale co 3 – 4 dni. U mnie to i tak postęp, bo normalnie malowałam paznokcie codziennie i wieczorem już lakier był ułamany razem z paznokciem. Muszę zmywać tak często, ponieważ na jasnych lakierach widać z warstwy taką jakby pajęczynkę na paznokciach i na lakierze wygląda już ona brzydko. Natomiast na ciemnych lakierach i warstwie NT ITII lubi mi się coś odbić, a tego nie znoszę. Pisałyście wcześniej o odklejaniu się tej warstwy właśnie, czy to o to chodzi?
Stary 2009-07-22, 12:35   #1577
Anariel
Wtajemniczenie

Druga warstwa Dziewczyny stosujecie to jeszcze? dziala?

Stary 2009-07-22, 22:03   #1578
meeyy
Przyczajenie

Ja stosuję już nail tek od niewiadomego czasu, ale zostalo mi jeszcze 1/4 buteleczki, wiec już dosyć długo. No i nail tek naprawdę działa Rok temu w wakacje miałam robione tipsy a potem bardzo słabe paznokcie i mimo tego że odrosły, były słabe (m.in. pewnie dlatego ze np nie jem mięsa, i ogólnie mam słabe paznokcie od kiedy pamiętam) a teraz moje paznokcie są coraz mocniejsze. Nie powiem żeby były tak mocne jakbym chciała, ale w ogóle mi się nie rozdwajają ani nie łamią (przy czym jeszcze niedawno nosiłam paznokcie obcięte maksymalnie krótko, a i tak końce były rozdwojone...). Kurację będę kontynuować, bo uważam że naprawdę warto. Polecam serdecznie, ale moim zdaniem bardzo ważne jest to, żeby odżywkę nakładać codziennie i kurację stosować długo (a nie poddawać się po tygodniu) Cierpliwość ponad wszystko. No i dodam jeszcze że noszę już długie pazurki, o czym zawsze marzyłam. Pozdrawiam
meeyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:40   #1579
Anariel
Wtajemniczenie

U mnie trzecia warstwa, ale chyba nie dojde do 7 Bo zacznie mi schodzic...

Stary 2009-07-24, 04:36   #1580
AuroreB
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
U mnie trzecia warstwa, ale chyba nie dojde do 7 Bo zacznie mi schodzic...
Nie boj boba ze nie dojdziesz do 7- warstwy w nail tekach chodzi o to zeby je stosowac regularnie,wtedy to ma sens, i bedziesz miec zdrowe i mocne paznokietki
AuroreB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:44   #1581
Anariel
Wtajemniczenie

Czwarta warstwa Jak narazie jest ok

Stary 2009-07-24, 15:29   #1582
paolineczka
Raczkowanie

właśnie czekam na odżywkę Nail Tek Xtra zamówiłam w salonie kosmetycznym i ma być najpóźniej w środę już sie doczekac nie mogę!
moim problemem jest to, że jako praktykantka w salonie kosm. często moczę dłonie i te pazurki są takie delikatne... poza tym są po zdjęciu tipsów, więc wierzę, że Nail Tak pomoże. a marzą mi się mocne i twarde pazurki.

1.01.13. -72 kg...
29.01.13 - 69 kg...
......
1.05.2013 60 kg!!!!

paolineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 19:45   #1583
Anariel
Wtajemniczenie

Ja juz teraz zauwazylam,ze majac te 4 warstwy moje paznokcie sa o wiele mocniejsze niz normalnie...

Stary 2009-07-24, 20:01   #1584
paolineczka
Raczkowanie

Anariel Twoja wypowiedź jeszcze bardziej mnie zniecierpliwiła

1.01.13. -72 kg...
29.01.13 - 69 kg...
......
1.05.2013 60 kg!!!!

paolineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 20:14   #1585
Anariel
Wtajemniczenie

Sorki ale naprawde jestem zadowolona

Stary 2009-07-25, 20:32   #1586
Anariel
Wtajemniczenie

U mnie kuracja od nowa. Zaczal mi schodzic, wiec zmylam...

Stary 2009-07-26, 20:40   #1587
megusiaa
Rozeznanie

nail tek

witam,
potrzebuje pomocy mam cienkie rozdwajajace sie lamliwe paznokcie. zdecydowalam sie zakupic odzywke nail tek poniewaz zadne z odzywek kupowanych w drogeriach mi nie pomagaja... i nie wiem ktora z nich wybrac czym rozni sie nail tek Formuła Foundation II a Formuła II, Intensive Therapy widze ze jedna z jest mleczna druga bezbarwna. jedna jest podkladowa druga nie... hmm... czy oprocz tego czyms sie roznia czy nie??
megusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:28   #1588
majomagn
Raczkowanie

Dot.: nail tek

hej, nailtek foundation i intensive therapy to system, ktory najlepiej dziala wspolnie. raz w tygodniu stosujesz mleczna odzywke, jako podklad, z przezroczysta jako lakier nawierzchniowy. potem codziennie dodajesz jedna warstwe intensive therapy, bez zmywania poprzednich warstw - w ten sposob preparat dziala jeszcze lepiej. po tygodniu zmywasz wszystkie warstwy i zaczynasz od nowa. mozna jednoczesnie uzywac kolorowych lakierow. jesli czujesz, ze twoje paznokcie sa w szczegolnie zlym stanie, to mozesz uzyc formuly xtra - tez wystepuje jako foundation i therapy - czyli podklad i top coat. ale "dwojka" tez jest bardzo dobra
majomagn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:38   #1589
Agoosia
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Agoosia

Jest już obszerny wątek nt. Nail Teków, podaję link: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=56588&page=50
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 23:20   #1590
megusiaa
Rozeznanie

dziękuję za odpowiedzi
megusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości