Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-02, 22:42   #1651
siwunia_
Zadomowienie

Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja nail teka II używałam od grudnia do połowy lutego, mimo ze mam mocne, grube paznokcie ale dwa straszliwie sie rozdwajały, więc ją kupiłam pomogła i to bardzo, zauwazyłam że szybciej rosły, po studniówce ją odstawiłam a teraz pekają niesamowicie już w połowie paznokcia i zastanawiam się czy na takie pękające pazury nt II coś zdziała? :d

Mam wrażenie, że chcesz podarować mi niebo!

POMÓŻ!
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

siwunia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 13:06   #1652
fiska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siwunia_ Pokaż wiadomość
ja nail teka II używałam od grudnia do połowy lutego, mimo ze mam mocne, grube paznokcie ale dwa straszliwie sie rozdwajały, więc ją kupiłam pomogła i to bardzo, zauwazyłam że szybciej rosły, po studniówce ją odstawiłam a teraz pekają niesamowicie już w połowie paznokcia i zastanawiam się czy na takie pękające pazury nt II coś zdziała? :d
sporobój, ale ja sie na tym nie znam.

Za to ja mam pytanie. Bo mam zamiar kupic sobie nail teka intenvise therapy i czy ta jedna odzywka wystarczy? Czy musze do tego kupic sobie foundation?

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 17:14   #1653
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
sporobój, ale ja sie na tym nie znam.

Za to ja mam pytanie. Bo mam zamiar kupic sobie nail teka intenvise therapy i czy ta jedna odzywka wystarczy? Czy musze do tego kupic sobie foundation?
Lepsze rezultaty otrzymasz kupując dwie odżywki. Coś na ten temat wiem

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 22:53   #1654
megusiaa
Rozeznanie

ja na allegro kupialm obydwie foundation i intensive za niecale 39zl plus przesylka uzywalam przez 3 miesiace mialam rozdwajace sie masakrycznie paznokcie po kuracji pazuru mocne nie rozdwajaly sie nie lamalty super... teraz kupilam znowu dwie bo skonczyla mi sie po ostatniej kuracji intensive (foundation mam ponad polowe) ale wolalam kupic dwie za 40zl niz jedna;p

ogolnie wydaje mi sie ze te odzywki dzialaja na zasadzie takiej ze malujac pazurki nimi codziennie przez jakis okres czasu pazury sa twarde bo co dzien nowa warstwa intensive wiec maja szanse odrosnac tak wiec jak w moim przypadku bylo 3 miesiace moja cala plytka byla "nowa" a wiec niezniszczona nieporozdwajana itp itd takze pazurki byly w super stanie... wiec nie wiem czy to zasluga tych konkretnych odzywek czy poprostu codziennego malowania pazurkow - czy np efekt nie bylby ten sam przy zwyklej odzywce uzywanej tak jak nail teki...

w kazdym razie zaczynam kuracje od nowa nie wiem jeszcze na jaki czas ale ostatnio zalozylam sobie zele bo mialam takie fajne paznokcie naturalne mocne i w ogole wiec stw ze moze po zelach nie beda w az tak starsznym stanie no ale...pomylilam sie... no ale wiem juz teraz co robic jak je "leczyc";p wiec mysle ze to nie bedzie moja ostatnia przygoda z zelami"pokuruje sie" nail tekami zobaczymy jaki czas zajmie to zeby pazurki jakos odzyly i wtedy moze wroce znowu na jakis czas do zeli bo naprawde wygoda niesamowita a i ladnie wygladaja
megusiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 01:28   #1655
fiska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Lepsze rezultaty otrzymasz kupując dwie odżywki. Coś na ten temat wiem
ok dziekuje

P
Stary 2010-04-09, 09:46   #1656
aliś
Zadomowienie

Kupiłam Nail Tek przed zdjęciem żelowych paznocki, które mi zaczynały odpadać. Po zdjęciu (dzisiaj mija tydzień) miałam papierowe paznockie. Nie były pokaleczone, ale cieniuteńkie i gietkie, a białe końcówki rozdwajały się strasznie. W najgorszym stanie były środkowe paznockie, bo przy nich strasznie dłubałam i były wręcz nadłamane (mogłam je zginać w górę i w dół).
Po tygodniu stosowania NT Foundation i NT IT II widze znaczna poprawę. Panokcie nadal mam cienkie (bo przeciez nie wyrośnie mi na nich dodatkowa warstwa), ale są znacznie twardsze. Nawet te środkowe paluchy udało się uchronic przed złamaniem. Są odrobinę miększe, ale różnica na plus jest ogromna.
Dodam, że nie stosowałam NT przepisowo, czyli 7 dni i zmyć, bo musiałam malować paznocie kryjącymi lakierami (mam jeszcze nierówną i lekko przezroczystą białą część), które mi szybko odpryskiwały więc zaczynałam zabawę na nowo, zazwyczaj po 1-2 dniach.
Dzięki temu wątkowi odkryłam NT i póki co jestem zachwycona.
W kwestii twardych skóek, które może powodować NT miałam sporo obaw, bo z ntury mam twarde, ale jakoś nie zauwazyłam pogorszenia. Po prostu staram się nakładać go dokładnie je omijając.

aliś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 22:59   #1657
fiska
Zakorzenienie

wiec tak. prawdopodobnie skusze sie na zakup nail teka jutro. Paznokcie nie sa AZ tak miekkie ale nie sa twarde. Poza tym ledwo wyszly poza opuszek i juz mi się robią takie kreseczki "do łamania".
takze mam w wziazku z tym pytanie.
Jak mam uzywac tych obu nail tekow? bo kupie caly zestaw: intensive therapy i foundation II

P
Stary 2010-04-13, 10:01   #1658
aliś
Zadomowienie

Sposoby są 2:
sposób I:
Warstwa podkładu (NT Foundation) na to kolorowy lakier, na to NT Intensiv Therapy II. Z każdym kolejnym dniem dokładasz warstwę NT Intensiv Therapy II. Po 7 dniach (lub kiedy warstwy zaczynają ci odpadać, wówczas ze względów estetycznych) zmywasz wszystko i zaczynasz od nowa.
sposób II:
Tak samo, tylko z pominięciem kolorowego lakieru.

Ja póki co z kolorowego nie mogę zrezygnować - nadal mam przezroczyste końcówki, a ta mleczna warstwa jest praktycznie przezroczysta.

aliś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:03   #1659
megusiaa
Rozeznanie

raz w tygodniu pomalowac pazurki foundation i pozniej codziennie jedna warstwe therapy bez zmywania poprzednich i tak przez 7 dni po 7 dniach zmyc wszystko i znowu jedna warstwa foundation i codziennie przez 7 dni po jednej warstwie therapy...

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Sposoby są 2:
sposób I:
Warstwa podkładu (NT Foundation) na to kolorowy lakier, na to NT Intensiv Therapy II. Z każdym kolejnym dniem dokładasz warstwę NT Intensiv Therapy II. Po 7 dniach (lub kiedy warstwy zaczynają ci odpadać, wówczas ze względów estetycznych) zmywasz wszystko i zaczynasz od nowa.
sposób II:

Ja póki co z kolorowego nie mogę zrezygnować - nadal mam przezroczyste końcówki, a ta mleczna warstwa jest praktycznie przezroczysta.
hmm a co moze dac intensive therapy pomalowane na warstwe zwyklego kolorowego lakieru?? bo wedlug mnie niewiele zeby nie powiedziec nic...
Stary 2010-04-14, 01:14   #1660
majomagn
Raczkowanie

owszem, moze, bo nowa warstwa zawsze czesciowo rozpuszcza poprzednie i skladniki przenikaja. to akurat nie jest wynik nail teka, sally hansen tez ma podobna metode. i rzeczywiscie to dziala
Stary 2010-04-14, 05:42   #1661
lucy007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Sposoby są 2:
sposób I:
sposób II:
Zgadzam się, tylko całą zabawę muszę powtarzać co 3 dni, bo robią mi się z warstwy NT IT II "pajęczynki" i trzeba zmywać (już pisałam o tym w tym wątku).
Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
hmm a co moze dac intensive therapy pomalowane na warstwe zwyklego kolorowego lakieru?? bo wedlug mnie niewiele zeby nie powiedziec nic...
Na to pytanie odpowiedź znajduje się na jednej z pierwszych stron wątku Poza tym, co wyżej napisano ta warstwa chroni przed czynnikami z zewnątrz - płynami do mycia naczyń i inną chemią, nie pozwala przenikać szkodliwym substancjom do płytki paznokcia.
lucy007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:19   #1662
megusiaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, tylko całą zabawę muszę powtarzać co 3 dni, bo robią mi się z warstwy NT IT II "pajęczynki" i trzeba zmywać (już pisałam o tym w tym wątku).

Na to pytanie odpowiedź znajduje się na jednej z pierwszych stron wątku Poza tym, co wyżej napisano ta warstwa chroni przed czynnikami z zewnątrz - płynami do mycia naczyń i inną chemią, nie pozwala przenikać szkodliwym substancjom do płytki paznokcia.
na ktorej stronie bo chcialabym zobaczyc tzn przeczytac bo ja zawsze jak uzywam nail teka nie uzywam kolorowych lakierow bo myslalam ze to bez sensu... ok pomalowac foundation i na to kolorowy lakier ok ale na kolorowy intensive wydaje mi sie ze mija sie to z celem bo przeciez to ma odzywiac naturalne paznokcie i jakos nie chce mi sie wierzyc zeby przez lakier kolorowy intensive dawalo cos naturalnym pazurkom...
Stary 2010-04-14, 14:10   #1663
lucy007
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
na ktorej stronie bo chcialabym zobaczyc tzn przeczytac bo ja zawsze jak uzywam nail teka nie uzywam kolorowych lakierow bo myslalam ze to bez sensu... ok pomalowac foundation i na to kolorowy lakier ok ale na kolorowy intensive wydaje mi sie ze mija sie to z celem bo przeciez to ma odzywiac naturalne paznokcie i jakos nie chce mi sie wierzyc zeby przez lakier kolorowy intensive dawalo cos naturalnym pazurkom...
Wierz mi, że nie pamiętam, na której stronie, ale wystarczy troszkę poczytać. Kojarzę, że gdy czytałam cały wątek to na jednej z pierwszych stron wypowiadała się dziewczyna (chyba kosmetyczka, która robiła też profesjonalny manicure), która pracowała na NT i dokładnie opisywała sposób działania. Pamiętam, że to jej opinie należały do wartościowych merytorycznie i najbardziej mnie przekonały do zakupu.
lucy007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:46   #1664
megusiaa
Rozeznanie

ok dzieki za inforamcje
przejrze poczatki watku moze cos znajde
Stary 2010-04-14, 21:57   #1665
Korba88
Przyczajenie

GG do Korba88

Ej dziewczyny zamówiłam z Allegro i to od kogoś kto ma właśnie tą ikonkę "zaufany sprzedawca" i niby sporo osób tam kupiło. A teraz nie wiem co myśleć... 40 zł na bazę i odżywkę.
I sama nie wiem co to jest... jedno co zauważył mój chłopak to że nie ma naklejki z hologramem... no i są jeszcze na opakowaniu różnice... takie szczególiki np. 5 FL oz 15 ml zamiast 15 ml/5 FL ... poza tym odżywka mi się wydaje trochę rzadsza... a może mi się wydaje... chciałabym się mylić. Wiem jak działają te z hurtowni... mam nadzieje że i te z allegro zadziałają ;] bo już się o to proszą moje paznokcie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Korba88
Czas edycji: 2010-04-14 o 21:59
Korba88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:12   #1666
fiska
Zakorzenienie

dostalam paczke, juz mam na sobie 2 warstwy! bede zdawac relacje!

P
Stary 2010-04-23, 14:31   #1667
neekos
Przyczajenie

Dziewczyny, przebrnęłam prawie przez cały wątek uffff....
Kusicie mocno tym NT i jestem prawie zdecydowana, z tym, że niedługo moja mama ma urodziny i tak wymyśliłam, że kupię na allegro zestaw NT Foundation i Intesive Therapy, i sobie zostawię ten podkład ze względu na jego mleczną barwę, którą lubię, a ten drugi dałabym mamie w prezencie.
Tylko nie wiem czy będą jakieś efekty jak będę stosowała tylko podkład....
to samo mama, jak bedzie miała tylko ta bezbarwną odzywkę...
Ale niestety nie stać mnie na zakup dwóch zestawów...
Więc nie wiem czy całkiem sobie to podarować, czy jednak to zamawiać...
Doradźcie proszę, czy jeden z tych produktów bez udziału drugiego też będzie działał jak należy?
neekos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 11:17   #1668
majomagn
Raczkowanie

na pewno bedzie dzialac, bo kazdy z tych preparatow jest bardzo dobry, ale tez z pewnoscia nie mozesz oczekiwac takich rezultatow, jak przy stosowaniu zestawu.
poza tym, foundation rewelacyjnie wplywa na trwlosc lakieru, jesli jest stosowany jako podklad, ale bardzo szybko sie sciera, jesli nie polozysz nic na niego
Stary 2010-04-24, 12:51   #1669
babyvip
Raczkowanie

Witam
Dziewczynki mam takie pytanie, mam juz dzisiaj 2 warstwe Nai Tek II. Zdjęłam żel z własnych paznocki i powiem szczerze czytałam opinie i kupiłam. Mam wrażenie jakby moje paznokcie byly troche mocniejsze, ale mam też uczucie po pomalowaniu przez jakieś 20 - 30 minut jakby ktoś wbijał mi igły bądź szpilki w paznokcie? Czy któraś z Was też tak miała? Mam świadomość ze moje pazurki są mocno zniszczone 2 letnim noszeniem żelu, ale trochę się martwię, proszę o informacje...
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

A i czy Wam tez tak cala odżywka "wsiąka" jeśli stosujecie bez lakieru nie ma po niej śladu? jakby wasze paznokcie nie byly niczym malowane?
Kurcze....olawiam sie ze moze jak mam jakas podrobke...;/
babyvip jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 14:20   #1670
fiska
Zakorzenienie

spokojnie po Foundation tez tak mam!
ale na to daje Intensive Therapy (bez zadnego innego lakieru) w miare uzywania codziennie paznokcie staja sie coraz bardziej blyszczące przez ten przezroczysty lakier

sciagnelam po 6 dniach stary zalozylam nowa warstwe wczoraj. Jakiejs znacznej poprawy nie widze, wczoraj jeden paznokiec mi sie nawet rozdwoil (ale byl juz bez odzywki) moze potrzeba czasu, wiec bede cieprliwa

P
Stary 2010-04-25, 11:12   #1671
babyvip
Raczkowanie

Uff....no to mi ulżyło
A mam jeszcze pytanie do tych kobietek które używają nail tek z lakierami - to naprawde dziala w ten sposob? bo mi sie to troche dziwne wydaje jak przez lakier czasteczki odzywki przenikaja? Jutro ide do pracy i nie chcialabym isc z takimi nijakimi paznokciami, dlatego mysle o nalozeniu jakiegos lakieru
Stary 2010-04-25, 11:31   #1672
fiska
Zakorzenienie

na pewno działa, skoro dziewczyny tutaj o tym piszą, przejzyj wlansie tą jedna strone, nei bedzie wyjasnione jak to sie dzieje, ale kto tu zapewnial ze na mur dziala, wiec mozesz spokojnie dac kolorowy lakier
pamietaj tylko ze intensive na wierzch

P
Stary 2010-04-25, 19:37   #1673
babyvip
Raczkowanie

Dzieki Fiska Jednak stwierdziłam, że się przemęcze z tą mleczną bazą, jutro kolejna warstwa, nie moge się doczekać efektu aż zmyje tą odżywkę, żeby zobaczyć jak wyglądają moje pazurki Jak już wcześniej pisałam zdecydowałam się po dwóch latach zdjąć żel z własnych pazurków, oczywiście zrobiła to fachowo kosmetyczka, ale i tak pazurki byly wysuszone i zniszczone. A dziś piłowałam je z długości to już stają się takie elastyczne
Stary 2010-04-27, 19:27   #1674
babyvip
Raczkowanie

Dziewczynki, pomocy, wiem, że to pytanie było już setki razy, ale powiesz szczerze zgłupiałam. Mam Nail Tek II ta mleczną czyli to jest tylko baza pod odżywkę? a żeby pazurki były lepsze i szybiej się regenerwowały mam dokupić jeszcze tą przezroczystą czyli tą intensive therapy?
Jak zmywacie tą bazę to też tak ciężko się zmywa?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź....
Stary 2010-04-27, 20:10   #1675
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Cytat:
Napisane przez babyvip Pokaż wiadomość
Dziewczynki, pomocy, wiem, że to pytanie było już setki razy, ale powiesz szczerze zgłupiałam. Mam Nail Tek II ta mleczną czyli to jest tylko baza pod odżywkę? a żeby pazurki były lepsze i szybiej się regenerwowały mam dokupić jeszcze tą przezroczystą czyli tą intensive therapy?
Jak zmywacie tą bazę to też tak ciężko się zmywa?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź....
Tak baza to ta mleczna. Aby efekty były szybsze i lepsze należy stosować także IT. Baza faktycznie się ciężej zmywa, ale myślę,że to nie jest jakiś minus

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:17   #1676
babyvip
Raczkowanie

Dziekuje bardzo za odpowiedz Dzisiaj dostałam już tą odżywkę Intensive Therapy, więc zaczynam kuracje i juz nie moge doczekac sie efektow
Stary 2010-05-05, 18:18   #1677
Chaigata
Zakorzenienie

A może na allegro ktoś poleci dobrego i taniego sprzedawcę?

Moje paznokcie wyglądają jak po tipsach a to dziwne, że nie miałam ich.
Rozdwajały się zawsze, ale teraz to koszmar, bo odchodzą w połowie.
Miałam Rimmela, Sallhy Hansen... poprawa była taka, że szybciej mi rosły, ale rozdwajanie zostało, a nawet pogorszyło, bo dopiero po nich pd jakiegoś czasu mam ta okropność
Stary 2010-05-05, 19:01   #1678
babyvip
Raczkowanie

Ja zamawialam na allegro jakies 3 tygodnie temu, baze a takze odzywke. Paczke mialam 2 dni po wplaceniu pieniazkow To jest jakis sklep maja bardzo duzo rzeczy do paznokci i nie tylko, wiec raczej oryginal, a poza tym mam twardsze pazurki wiec mozna im wierzyc Zaraz wysle Ci na PW
Stary 2010-05-07, 09:23   #1679
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A może na allegro ktoś poleci dobrego i taniego sprzedawcę?

Moje paznokcie wyglądają jak po tipsach a to dziwne, że nie miałam ich.
Rozdwajały się zawsze, ale teraz to koszmar, bo odchodzą w połowie.
Miałam Rimmela, Sallhy Hansen... poprawa była taka, że szybciej mi rosły, ale rozdwajanie zostało, a nawet pogorszyło, bo dopiero po nich pd jakiegoś czasu mam ta okropność
według mnie nie nie tańszego produktu trzeba szukać a sprawdzonego sprzedawcę na samym początku watku było porównanie produktów z amerykańskim oryginałem więc mozna zobaczyć i porównać, pamiętajmy że Europejska wersja jest taka light nie zawiera czegoś tam, co zawiera Amerykańska

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 10:30
leana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 22:14   #1680
fiska
Zakorzenienie

a czy cos sie stanie gdy ktos nalozy 2 warstwy na dzien intensive therapy?

P
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości