Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 21:30   #2101
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
Dzięki Zapytałam się bo raz nałożyłam lakier na IT II i następnego dnia wszystko odpadło z paznokcia... Sam lakier zawsze mi trzyma ok 5-7 dni więc to nie jego wina, nie wiem co się stało, może miała od kremu natłuszczone jeszcze paznokcie Spróbuję jeszcze raz i mam nadzieję że IT jednak będzie dobry jako baza bo mi na tym zależało
Jezeli dopiero zaczelas uzywac IT II i Twoje paznokcie nie sa w najlepszej kondycji to niestety to co sie dzialo jest dosc naturalne...
Mi tez na poczatku uzywania (ok.1,5 miesiaca temu) schodzily warstwy nailetka i lakieru wrecz platami, moglam je sciagac, jakby to byla tasma klejaca. Kluczem do sukcesu jest to aby nie zmywac, tylko nakladac kolejna warstwe i tak do 7 dni.
Dlatego przestalam uzywac ciemnych, kontrastowych kolorow i malowalam bezem, nie widac bylo jak odchodzil czasami.

A teraz po intensywnej terapii paznokcie sa gladkie i twardsze i ITII sprawdza sie jako podklad pod wszelakie lakiery i kolory.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:45   #2102
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Jezeli dopiero zaczelas uzywac IT II i Twoje paznokcie nie sa w najlepszej kondycji to niestety to co sie dzialo jest dosc naturalne...
Mi tez na poczatku uzywania (ok.1,5 miesiaca temu) schodzily warstwy nailetka i lakieru wrecz platami, moglam je sciagac, jakby to byla tasma klejaca. Kluczem do sukcesu jest to aby nie zmywac, tylko nakladac kolejna warstwe i tak do 7 dni.
Dlatego przestalam uzywac ciemnych, kontrastowych kolorow i malowalam bezem, nie widac bylo jak odchodzil czasami.

A teraz po intensywnej terapii paznokcie sa gladkie i twardsze i ITII sprawdza sie jako podklad pod wszelakie lakiery i kolory.
ehh... problem w tym że jestem lakieroholiczką i jak nie mam pomalowanych to się źle z tym czuję, moje pazury nie sa w aż tak złym stanie no ale zobaczę, przerzuce się na jakieś jaśniejsze lakiery może jakoś dam radę
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 22:07   #2103
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
ehh... problem w tym że jestem lakieroholiczką i jak nie mam pomalowanych to się źle z tym czuję, moje pazury nie sa w aż tak złym stanie no ale zobaczę, przerzuce się na jakieś jaśniejsze lakiery może jakoś dam radę
To widze, ze mamy ten sam problem bez koloru ani rusz
Ale powiem Ci, ze warto bylo sie pomeczyc w pastelach i bezbarwnych dla efektu i tego jak sa teraz silne
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:58   #2104
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez axxxa Pokaż wiadomość
miala z was moze ktoras NT F III? zamowialm przez internet FII ale przez pomylke wyslami mi III. zastanawiam sie czy jej nie zostawic. moze ona tez i dobra.macie jakies doswiadczenie z F III?
ona jest do suchych / twardych paznokci i do stópkowych
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 14:48   #2105
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hmm moje i moze sa twarde ale nie wiem czy akurat suche. jak to rozoznac=? pierwszy raz sie z czyms takim spotykam.wiem ze sa lamliwe, rozdwajajace sie, miekie,slabe ale suche ?
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 15:57   #2106
kaaasiaaa_90
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaa_90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 104
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hej, dodałam wczoraj tutaj posta ale chyba wizaz miała jakieś problemy i nie ma go;(

więc, czy te lakiery nail teka są orginalne? bo miałam kiedyś z tej serii ale wyglądały jak na kwc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nailTekZestawS.jpg (39,3 KB, 26 załadowań)
kaaasiaaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 17:05   #2107
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kaaasiaaa_90 Pokaż wiadomość
hej, dodałam wczoraj tutaj posta ale chyba wizaz miała jakieś problemy i nie ma go;(

więc, czy te lakiery nail teka są orginalne? bo miałam kiedyś z tej serii ale wyglądały jak na kwc
wygladaja na zdjeciu na oryginalne, a w realu...tego nie wie nikt
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 14:43   #2108
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Czy Quicken Nail Teka jest porównywalny jakościowo do Insta Dri Sally Hansen?? Wtapia się też tak w lakier?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 16:20   #2109
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Czy stosował ktoś Nail Tek Xtra połączony z Foundation II? Czy to ma jakiś sens w ogóle? :P
Bo niedługo kończę odżywkę II i zostanie mi samo Foundation a chciałam przerzucić się na Xtra (odżywka i podkład), tylko szkoda mi żeby zmarnowało się Foundation II, zostało mi ponad 3/4 buteleczki i się zastanawiam czy trzeba koniecznie stosować Foundation Xtra w kuracji Xtra, czy mozna połączyć z II?
weela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:25   #2110
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Skończyła mi się NT II i stosuję tylko jako bazę NT F. Na to odzywka zwykła i lakier. i też jest dobrze
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:47   #2111
guinessi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 210
GG do guinessi
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Używałam zgodnie z ulotka dołączona do lakierów przez 2 miesiące IT II i F II , poźniej IT II się skończył i do tej pory jako podkładowy F II Ostatnie i przedostatnie dzisiejsze Terapia trwa już 3 miesiące, a paznokcie były wielokrotnie piłowane wcześniej rozdawjały się, łuszczyły, zadzierały i ukruszały sie im boczki. problem rozwiązany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 etap.jpg (26,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 etap.jpg (30,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 etap.jpg (35,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4 etap bell french manicure 012.jpg (32,2 KB, 81 załadowań)
guinessi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 20:59   #2112
magdu15
Raczkowanie
 
Avatar magdu15
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 30
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cześć dziewczyny! Mam do Was pytanie, czytam i czytam, ale nie mogę znaleźć tego czego szukam. A mianowicie. Kupiłam Nail Tek Foundation II base coat. I już sama nie wiem jak tego używać. Położyłam 2 warstwy na czysty paznokieć po czym pomalowałam moim kolorkiem, a teraz co powinnam zrobić? KOlejną warstę foundation II na to i codziennie dokladać? Czy to odżywkę powinno się dokładać? Jednak takowej nie mam ;<

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

I jeszcze jedno pytanie, jeżeli lakier nałożony na bazę rysuje się i zdziera to znaczy że dałam jego na grubą warstwę? Czy może za dużo bazy? 2x ją nałożyłam.
magdu15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 07:33   #2113
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nie miałaś instrukcji obsługi przy produkcie?
Tutaj jest dokładny opis
http://www.nailclub.pl/
foundation kładzie się jedną warstwę, na to 2x lakier i na to właśnie IT. Jak nie masz, to nic nie dokładać po prostu.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 17:10   #2114
majciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 85
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Czesc dziewczyny!
po pierwsze chcialam zachwycic sie paznokciami guinessi . matko, sa cudowne!

bardzo mi sie podobaja takie paznokcie ale sama mam taki "nalog" czy raczej upodobanie ze jak paznokiec zaczyna wystawac mi ponad palec to od razu piluje. Bo potem zaczynam je skubac, mimowlnei rpzygryzac, bawic sie nimi i sie niszcza :|

jestem lakieroholiczka i od dobrych 5 lat nie wyszlam z domu bez pomalowanych paznokci

nie mam rozdwajajacych sie paznokci ale tez nie sa super twarde w zasadzie to w ogole nie sa twarde i moze tez przez to tak trudno mi je zapuscic ...

Od dluzszego czasu podgladalam watek i zakupie chyba dzis badz jutro nail tek
Widzialam w tym watku wpisy z 2006 roku z cenami nail tek na allegro rzedu 30-50 zl. obecnie NT F + NT II w zestawie kosztuje ok 32 zl+ przesylka. pojedyncze buteleczki mozna kupci za 15-20. czy on az tak stanial i moge bez przeszkod zamawiac?
znalazlam super sprzedawce ze znakomitymi komentarzami, ktory ma wlasnie taki zestaw nail tek i przy okazki podklad ktory mi sie konczy wiec chcialam machnac dwa zakupy za jedna przesylka

nie wiem czy jest to juz teraz standardowa cena czy moze podejrzana

pozdrawiam
majciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:39   #2115
Hebe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 474
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
Używałam zgodnie z ulotka dołączona do lakierów przez 2 miesiące IT II i F II , poźniej IT II się skończył i do tej pory jako podkładowy F II Ostatnie i przedostatnie dzisiejsze Terapia trwa już 3 miesiące, a paznokcie były wielokrotnie piłowane wcześniej rozdawjały się, łuszczyły, zadzierały i ukruszały sie im boczki. problem rozwiązany
w moim przypadku NT nie pomógł na rozdwajanie, czasami nawet pogarszał sprawę
paznokcie piękne, chociaż dla mnie trochę zbyt długie. powiększyła ci się płytka paznokcia czy mi się wydaje?
__________________
Aparatka:

góra
: 30.10.09r
dół: 16.04.10r
W drodze do pięknego uśmiechu...
Hebe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:08   #2116
guinessi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 210
GG do guinessi
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

majciaaa smialo kupuj za pl 30 zł komplet, ja taki kupiłam i dziekuję za uznanie ;D

Hebe5 mnie przestały sie rozdawjac po miesiącu stosowania zgodnie z ulotką. tak, wydłużyła się znacznie, mięsko mi przyrosło, bo paznokcie są twarde

Edytowane przez guinessi
Czas edycji: 2011-05-08 o 15:09
guinessi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 18:16   #2117
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Stosowała może któraś z dziewczyn odżywki Nailtek z tej serii Citra bez formaldehydu?
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 18:17   #2118
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Zachęcona zdjęciem dodanym przez guinessi, zakupiłam zestaw Nail Tek II. Mam nadzieję, że jutro już u mnie będzie.
Do tej pory smarowałam się odżywką z wapniem Lovely, ale specjalnych efektów nie było.
estre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 18:38   #2119
anja_d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cześć dziewczyny! Jestem nowa na wizaż, chociaż często czytuję wasze wypowiedzi i cenię sobię wasze zdanie. Ja mam inny problem z paznokciami, a mianowicie zawsze rozdwajają mi się paznokcie u dużych paluchów u stóp. Sama nie wiem jaki nailtek wybrać. Wcześniej używałam Formuła II, Intensive Therapy do rąk i stóp ale raczej nie widziałam rezultatów jeśli chodzi o stopy. Myślę o NT Formuła XTRA co wy na to??
anja_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 07:42   #2120
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez anja_d Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jestem nowa na wizaż, chociaż często czytuję wasze wypowiedzi i cenię sobię wasze zdanie. Ja mam inny problem z paznokciami, a mianowicie zawsze rozdwajają mi się paznokcie u dużych paluchów u stóp. Sama nie wiem jaki nailtek wybrać. Wcześniej używałam Formuła II, Intensive Therapy do rąk i stóp ale raczej nie widziałam rezultatów jeśli chodzi o stopy. Myślę o NT Formuła XTRA co wy na to??
Jeśli te paznokcie u nóg sa bardzo suche to proponuję formułę III, zresztą jest polecana do paznokci do nóg.
XTRA to bardzo silna odzywka i jeśli byś chciała ją używać to najpierw warto poużywać troszkę II a dopiero po niej XTRA.
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:13   #2121
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jeśli się rozdwajają, to może nie pomóc, stosowałam osobiście i na rozdwajanie nie robi nic, a używam już przynajmniej miesiąc. Póki co wyraźnej zmiany poziomu nawilżenia nie zaobserwowałam.

A u anja_d odzywka może nie zadziałać jeśli to nie problem jakichś niedoborów i kondycji zdrowotnej, ale problem techniczny - rozdwajanie się TYLKO paznokci na dużych paluchach może wynikać też z nieodpowiedniego piłowania, noszenia butów, które naciskają te paznokcie (mam jedne szpilki, w których paznokcie są jakby przygniatane, po noszeniu ich często mam lakier starty z końcówek pazurów. Może warto rozważyć problem pod tym kątem?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:17   #2122
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

To prawda, tu mogą mieć wpływ jakieś przyczyny "mechaniczne".
Moja znajoma stosowała przez ostanie 2 miech III i zdecydowanie paznokcie są w lepszej kondycji, miała rozdwojona + bardzo suche.
Ja osobiście III nie używałam.

A tak sobie jeszcze pomyślałam - może warto by zainwestować w jakiś dobry olejek i jego wsmarowywać w paznokcie
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 14:35   #2123
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Zamówiłam dziś na allegro całą baterię Nail Teka

Foundation II
Hydration Top Coat
Intensive Therapy II
Quicken

wybrałam odbiór osobisty, więc jutro już je będę miała, za tydzień mam nadzieję, będę mogła zdać pierwszą relację

Edytowane przez pocokomunazwa
Czas edycji: 2011-05-10 o 14:57
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:59   #2124
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
Używałam zgodnie z ulotka dołączona do lakierów przez 2 miesiące IT II i F II , poźniej IT II się skończył i do tej pory jako podkładowy F II Ostatnie i przedostatnie dzisiejsze Terapia trwa już 3 miesiące, a paznokcie były wielokrotnie piłowane wcześniej rozdawjały się, łuszczyły, zadzierały i ukruszały sie im boczki. problem rozwiązany
Jaka metamorfoza pazurów. Są piękne teraz. Powinnaś reklamować NT, bo dzięki Tobie skusiłam się na własny komplet.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 21:14   #2125
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mam już swoje Nail Teki.
Dobrze rozumiem, ze podstawą terapi jest NT II Intensive Therapy?
Dziś dzień zero i zdjęcie Kolejne pewnie za tydzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9737.jpg (19,3 KB, 40 załadowań)
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 10:16   #2126
guinessi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 210
GG do guinessi
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

pocokomunazwa moim zdaniem to podstawa jest fundation II i IT II ... bo bez bazy ( która jest moja ulubioną) to ta intensywna terapia nie utrzyma sie tygodnia, a góra po 2 dniach ściągniesz 2 warstwy w jednym płatku ;(
guinessi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 11:35   #2127
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
pocokomunazwa moim zdaniem to podstawa jest fundation II i IT II ... bo bez bazy ( która jest moja ulubioną) to ta intensywna terapia nie utrzyma sie tygodnia, a góra po 2 dniach ściągniesz 2 warstwy w jednym płatku ;(

dzięki za info. Mam też bazę ale czytając instrukcję w necie (tę którą którąś z was tu kiedyś podała) zrozumiałam że warstwa IT, lakier, IT, IT, IT, IT....

to jak mi to nie wytrzyma (ewentualnie... wlasnie kładę lakier który jest dość trudny w nakładaniu) to jak zmyję to pójdzie foundation całe szczęście, ze kupilam
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:03   #2128
guinessi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 210
GG do guinessi
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

pocokomunazwa jedna warstwa F II , kolorowy lakier ( to tak opcjonalnie ) i IT II i codziennie dokładasz nowa warstwe IT II
guinessi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 15:51   #2129
jak_k
Przyczajenie
 
Avatar jak_k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witajcie!
Od miesiąca stosuję F II i IT II wg. ulotki, czyli jak wyżej opisywałyście. Do kuracji namawiała mnie już od dawna znajoma kosmetyczka, ale jakoś łatwiej było nosić akryle , po których oczywiście stan moich paznokci wcale się nie polepszył
Ogólnie to moje paznokcie się nie rozdwajają, ale są miękkie i często pękają po bokach, albo co gorsza wzdłuż po środku ;/ Po miesiącu widzę sporą poprawę - paznokcie, które nie były pęknięte przed kuracją pięknie urosły (choć i tak muszę je co tydzień spiłowywać bo głupio wygląda jak mam po 3 długie na każdej ręce i 2 krótkie, połamane), wszystkie są zdrowsze, przynajmniej sprawiają takie wrażenie i są jakby twardsze. Wczoraj zamówiłam sobie Xtra, żeby pod kurować te połamane, mam nadzieję, że ta odżywka spowoduje, że wreszcie przestaną się łamać!

guinessi masz piękne paznokcie!!! och jak ja bym chciała takie mieć!
jak_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 11:00   #2130
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

na moich paznokciach nailtek miał swoją premierę w sylwestrową noc. od tamtej pory jesteśmy przyjaciółmi
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.